Miziaforum's Blog

Pilne Ekshumacja S. Bandery ! UKRAINA ZBUDUJE ? MAUZOLEUM NA JEGO ŚCIERWO!

Posted by miziaforum w dniu Wrzesień 29, 2016


Jak twierdzi ukraiński deputowany Mychajło Chmil, rozmawiał w Monachium, gdzie znajduje się grób Bandery, z zięciem zbrodniarza i lidera OUN, Andrijem Kucanem. Powiedział on, że rodzina Bandery zgadza się na przeniesienie jego szczątków na Ukrainę, ale pod dwoma warunkami. Po pierwsze, zdaniem rodziny konieczne jest ustabilizowanie sytuacji na Ukrainie, żeby „uniknąć potencjalnie możliwych prowokacji”. Po drugie, uważa za stosowne utworzenie na Ukrainie „Panteonu Bohaterów”, gdzie po jego powstaniu miałyby zostać złożone szczątki lidera OUN. Zdaniem Kucana rodzina nie zamierza ingerować w kwestie związane z powstaniem takiego panteonu.

Podobne warunki rodzina Bandery stawiała w 2010 roku. Wówczas jednak nie chciała sprowadzenia jego prochów na Ukrainę, obawiając się konfliktów i sprofanowania grobu przywódcy ukraińskich nacjonalistów. Wówczas krewni lidera OUN proponowali, żeby pochować go w specjalnie zbudowanym Panteonie Chwały, wspólnie z Symonem Petlurą i Jewhenem Konowalcem.

W październiku 2010 roku na Cmentarzu Łyczakowskim we Lwowie pochowano sprowadzone z cmentarza Waldfriedhof w Monachium prochy Lwa i Darii Rebetów, bliskich współpracowników Bandery, a od 1956 roku liderów rozłamowej grupy OUN-Za granicą. Koszt tej operacji wyniósł 10 tysięcy euro – podał lwowski historyk Mykoła Posiwnycz.

17 października ub. roku w Monachium miała miejsce uroczysta konsekracja odnowionego pomnika na grobie przywódcy OUN-B, Stepana Bandery. W uroczystości wziął udział greckokatolicki biskup Piotr Kryk, eparcha apostolski Niemiec i Skandynawii, a także przedstawiciele Konsulatu Generalnego Ukrainy oraz dzieci „bohaterów ATO”.

Wcześniej rodzina Stepana Bandery domagała się, żeby jego grób l był pod stałą obserwacją kamer.

Pomniki honorujące antypolskiego przywódcę zbrodniczej OUN-B, której zbroje ramię (UPA) jest odpowiedzialne za ludobójstwo na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej, były regularnie dewastowane. Nowy pomnik ku czci Bandery postawiono na jego grobie w listopadzie ubiegłego roku, po tym, gdy w sierpniu został zdewastowany przez nieznanych sprawców. W lutym i w maju tego roku pomnik ponownie stal się celem ataków.

http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz%2Frodzina-bandery-zgodzila-sie-na-przeniesienie-jego-prochow-na-ukraina

Komentarzy 26 to “Pilne Ekshumacja S. Bandery ! UKRAINA ZBUDUJE ? MAUZOLEUM NA JEGO ŚCIERWO!”

 1. szuwaxpl said

  Znajdź różnicę! 1921 – 2016

  1. „Opanowanie miast polskich przez żydów“— Marja Buyno -Arctowa. (pisownia oryginalna)

  Sprawa opanowania miast przez tłumy żydowskie jest sprawą, niestety, nie tylko ekonomiczną, ale i sprawą polityki wszechświatowej żydów. Gdybyśmy mieli do czynienia tylko z ekonomicznem opanowaniem miast przez żydów, to jest z opanowaniem finansów, handlu, rzemiosł i przemysłu, to z tem zjawiskiem moglibyśmy sobie łatwiej poradzić, byłoby to jeszcze nie tak wielkiem zagmatwaniem sprawy, jak to, że opanowanie miast prawie świata całego przez wpływy żydowskie jest, tem wielkiem posunięciem w programie całej akcji żydowskiej, zmierzającej do panowania nad światem. Program ten jest bardzo dobrze pomyślany. (…)

  http://www.polishclub.org/2016/09/28/marja-buyno-arctowa-opanowanie-miast-polskich-zydow-konferencja-zydoznawcza-warszawa-xii-1921/

  Warto przeczytać całość!!!
  (to gdzieś z tematem jest powiązane)

  Polubienie

  • szuwaxpl said

   Dużo, ale warto to wiedzieć o gieroju ukrów.
   Mówiłem, że wiąże się w temacie zażydzenia świata!

   Pracownik niemieckiego wywiadu Abwehra, Stepan Bandera. Przebywając w więzieniu, według relacji jego towarzyszy z celi, Kaczmarskiego i Karpinca, Bandera był w więzieniu zdecydowanie nie szanowaną osobą, mówiąc prościej, służył więźniom za kobietę. W kręgach partyjnych miał przydomek „baba”.

   W 1950 roku, ukrywając się w Niemczech pod nazwiskiem Poppel, pisał: „Żeby zrzucić z siebie okupację Moskali to ukraińscy mężczyźni powinni poznawać jeden drugiego. Jest to droga do wolności, droga do niezależności…”.

   Oto jaki to bohater narodowy Stepan Bandera, sodomita. Bohater narodu ukraińskiego. Kim, tak naprawdę, był Stepan Bandera, który zakończył swoją drogę życiową pod nazwiskiem Stefan Poppel (niem. – glut, babol).

   Poruszmy chociaż kilka najbardziej znaczących, osobistych i mało znanych aspektów jego życia.

   Przede wszystkim jego pochodzenie. Przyszły Poppel pochodził z rodzin, wychrzczonych na greko-katolicyzm, żydów. Ojciec Andrian Bandera to greko-katolik z mieszczańskiej rodziny Moishe i Rozalii (z domu Bielecka, polska żydówka) Bandera.

   Matka przyszłego ukraińskiego „bohatera” to Mirosława Głodzińska, polska żydówka. To znaczy, że ideolog ukraińskiego nacjonalizmu był czystej krwi żydem.

   A wyjaśnienie pochodzenia jego nazwiska jest bardzo proste. Współcześni ukro-naziści tłumaczą je jako „flaga”, ale w języku jidisz oznacza ono „zamtuz, burdel”. I nie jest to słowiańskie nazwisko ani ukraińskie. Jest to włóczęgowskie przezwisko kobiety, która była właścicielką burdelu.

   Takie kobiety zwane były na Ukrainie „bandersza”. Fizyczne rysy samej twarzy nie pozostawiają wątpliwości co do jego genetycznego pochodzenia. Przy wzroście 159 centymetrów i przednio-azjatyckich rysach twarzy nie ma żadnych pytań.

   Nawiasem mówiąc, analogiczne pochodzenie miał także kolega-rywal Poppela, Roman Szychewycz. Oczywiście w żydowskim pochodzeniu nie ma niczego złego lub wstydliwego ale sam Bandera przez całe życie swoje pochodzenie skrupulatnie ukrywał, w tym także za pomocą swojego bestialskiego, okrutnego antysemityzmu. Ten „kamuflaż” kosztował jego współplemieńców…850 (!) tysięcy ofiar. Bestialstwo – tak często występujące u renegatów.

   Stepan (Sztefan) był drugim dzieckiem, po starszej siostrze Marcie. (urodził się w 1909 roku w wiosce Uhrynów) w rodzinie unickiego kapłana Andriana (przechrzty w Galicji ochoczo kroczyły duchowną ścieżką) i … prostytutki Mirosławy. Mąż zachęcał żonę do prostytucji ponieważ przynosiła ona dużo większy dochód niż jego kazania.

   Do szkoły podstawowej Bandery nie przyjęto w związku z jawnymi oznakami nie tradycyjnej orientacji seksualnej i skłonnościami do sadyzmu. W okresie dojrzewania Bandera wstąpił do ukraińskiej organizacji młodzieżowej „Płast”. Według świadectw jego kolegów z organizacji, Bandera będąc już dzieckiem przejawiał skłonności pedofilsko-homoseksualne i sadystyczne.

   Bardzo lubił łapać młodszych uczniów i, brutalnie ich pobiwszy, zmuszać ich do lizania swoich genitaliów. Według świadectwa jego kolegi Mykoły Zyrianko: „Bandera był bardzo okrutny i niesprawiedliwy dla tych, którzy byli słabsi od niego a jednocześnie płaszczył się przed silniejszymi.Wiem także o tym, że jedno z pobitych i zhańbionych przez niego dzieci, złapało Stepana i pobiwszy go, dokonało na nim aktu sodomii”.

   Być może właśnie to miało znaczący wpływ na życie Bandery. Po zgwałceniu jego równowaga psychiczna została zaburzona. Mógł godzinami stać na mrozie i mamrotać bezsensowne modlitwy.

   Ojciec, wiecznie pijany, nie zajmował się jego wychowaniem a matka rzadko bywała w domu ponieważ stale obsługiwała klientów.

   Po akcie homoseksualnym Stepan zaczął obawiać się dotykania słabszych dzieci i całą swoją złość wyładowywał na zwierzętach. Przyszły „bohater narodowy” bardzo lubił łapać kocięta i jędną ręką je dusić. Szczególną przyjemność sprawiało mu duszenie schwytanego kociaka do tej pory aż z biednego zwierzęcia nie wyszły jelita (artykuł dziennikarza W. Bieliajewa, wspomnienia G. Gordasewicza).

   Polubienie

   • miziaforum said

    fajny kawałek a ja bym dorobił fajny tytuł na 100 000 wejsc „OTO TEN KTÓRY MA JAKO PIERWSZY SPOCZĄĆ W PANTEONIE BOHATERÓW UKRAINY”

    Polubienie

   • zagrypiona said

    Wypisz wymaluj opis ogólny społeczeństwa ukrainskiego. Oni wszyscy sa tego pochodzenia. Azjatycka chazarska swołocz.
    A ciekawa rzecz, że najwiecej żydów zawsze ginie z rąk żydów. To są jakies pojebane i zwyrodniałe kanibale. Wstydzą się swojego pochodzenia, a jednocześnie dopada ich straszny ból dupy gdy ktos ich krytykuje. Strasznie te istoty są zaburzone psychicznie i emocjonalnie.

    Polubienie

 2. greg said

  taka ciekawostka

  Polubienie

 3. greg said

  USA grożą, że rosyjscy żołnierze będą „powracać z Syrii do swojego kraju w workach na zwłoki”
  ludzie przeciez to juz 3 wojna swiatowa

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/usa-groza-ze-rosyjscy-zolnierze-beda-powracac-z-syrii-do-swojego-kraju-w-workach-na-zwloki

  ja proponuje zeby polska byla neutralna jak pisalem wczesniej ani usa ani rosja nie byly naszymi przyjaciolmi wiec nie mieszac sie do tego

  Polubienie

 4. mentronik said

  Posobno jutro maja oglosic upadlosc DB . Bankomaty maja byc nieczynne od 1 pazdziernika.

  http://www.hartgeld.com/systemkrise.html

  http://www.hartgeld.com/banken-und-versicherungen.html

  Moze by ktos strescil ?

  Polubienie

 5. marek said

  nie a temat ale wazne…

  Za przyzwoleniem polskiego rządu, polskiego Państwa, zagraniczne firmy adopcyjne współdziałające z urzędnikami i sędziami eksportują z Polski zdrowe dzieci, które znalazły się pod opieką państwową lub nie mają rodzin zdolnych do obrony. Pytanie, jak to jest możliwe? Czy odpowiednie służby sprawdziły dokładnie czy przy procesie orzekania nie doszło do zjawisk o charakterze kryminalnym?

  Szacuje się, że rocznie za granicę trafia w podobny sposób około 300 polskich dzieci.

  „Dziecko z Polski kosztuje ponad 12 tysiące euro w przypadku dostawy zwykłej w terminie krótszym niż rok od zamówienia. W Belgii jest to bardzo niska cena za dziecko europejskie”

  „Polskie dzieci są w Belgii towarem. Belgijska organizacja „Mały cud” sprzedała w ciągu ostatnich parudziesięciu miesięcy dziesiątki polskich dzieci. Dzieci te nie mają w Belgii ochrony prawnej, także ochrony życia; dopuszczono tam „eutanazję” dzieci” konstatują.

  W najbliższą środę 28 września 2016 w Lublinie odbędzie się rozprawa apelacyjna o uchylenie adopcji Michałka, siedmiolatka z Opola Lubelskiego, który został przez urzędników i sąd wyrwany z domu zastępczego, gdzie był kochany, i przekazany parze Belgów, którzy za dziecko zapłacili. Cała sprawa wygląda na handel dziećmi dokonywany w imieniu prawa, chociaż wbrew temu ostatniemu.

  http://prawy.pl/37912-urzednicy-i-sad-zafundowali-siedmiolatkowi-traume-bo-belgowie-juz-zaplacili-jutro-rozprawa-o-uchylenie-adopcji-wydanego-do-belgii-michalka/

  Polubienie

  • marek said

   SZOK! Polskie dzieci są sprzedawane za granicę w niewiadomym celu! Politycy nie reagują [WIDEO]

   Opublikowano: 16 września 2016 16:38:21
   Podziel się i skomentuj
   Kilka dni temu podczas konferencji prasowej w Sejmie organizowanej przez marszałka Ryszarda Terleckiego, Paweł Bednarz z Fundacji Dobrego Pasterza usiłował zadać pytanie o „dzieci z domów dziecka, sprzedawane do Niemiec” i „rozdzielane rodzeństwa”.

   Zainterweniowała Straż Marszałkowska, a w szarpaninę z Bednarzem wdał się Krzysztof Wilanowski, pracownik biura prasowego PiS.

   – Podporządkowałem się poleceniom, starałem się być bardzo grzeczny. Podnosiłem palce, czekałem na swoją kolej. (…) Podchodzi do mnie jakiś gość, mówi: „Proszę stąd wyjść” i mnie szarpie. Wtedy, nie mogąc czekać na swój czas, zadałem panu marszałkowi pytanie – opowiadał o zajściu Bednarz.

   Jego zdaniem należy pilnie sprawdzić wszystkie przypadków adopcji zagranicznej od wejścia w życia ustawy z 2011 r. o pieczy zastępczej. Uważa, że środowiska przestępcze mogły maczać palce w jej pisaniu. W ustawie, jak uważa, jest pewien kruczek prawny pozwalający dokonywać adopcji zagranicznej znacznie szybciej niż krajowej, gdzie chętni Polacy czekają zwykle ok. 3 lat.
   Co najmniej część dzieci wywiezionych za granicę prawdopodobnie zaginęła. Nie wiadomo, co się z nimi stało.

   Szarpanina w Sejmie podczas konferencji marszałka Terlickiego. Na kanale drugi film, z innej kamery

   Polubienie

   • Anna said

    Gdyby nie ta szarpanina to mało kto zwróciłby uwagę na to ważne pytanie – gdzie są polskie dzieci??? Czy po to dają 500+, żeby więcej dzieci sprzedawać? O zagranicznych adopcjach wiemy niewiele a są to tysiące dzieci 😦 Nawet jednemu nie powinna stać się krzywda a dla rządu ich los jest nieznany (?)… „dziękuję za informacje” powiedział zapytany.

    Polubienie

 6. marek said

  http://www.polishexpress.co.uk/gospodyni-domowa-zaczela-scinac-glowy-dzihadystom-panstwo-islamskie-sie-jej-boi/

  Polubienie

 7. kacperkias said

  CHODZI o pomoc dla blogerki , uwazam , ze jej praca w internecie jest warta pomocy :

  https://forumdlazycia.wordpress.com/o-mnie/?preview_id=6731&preview_nonce=c6633eb305&_thumbnail_id=-1&preview=true

  Polubienie

 8. greg said

  ciekawe zdjecia przed i po wprowadzeniu amerykanskiej demokracji 🙂

  http://www.planeta.fm/html/galeria/31065

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: