Miziaforum's Blog

Wygrana PiS to miał być czas patriotów … A JEST CZAS DEBILI I IDIOTÓW .

Posted by miziaforum w dniu Wrzesień 27, 2016


Witam minęło już tyle czasu rządów  PiS w Polsce  że czas najwyższy  podsumować i wyciągnąć wnioski i …..

Bardzo istotne w podjęciu właściwej i rzetelnej oceny w/w delikwentów ukrywających się pod nazwą PiS , mają te poniższe podpunkty :

KTÓRE JUŻ ZREALIZOWALI !!

1) Rozwinięcie polityki probanderowskiej od skali poparcia partyjnego do skali poparcia państwowego.

2) Całkowite olanie ścigania złodziei bandytów i zwykłych skurwesynów z poprzedniej ekipy – koalicji rządzącej w Polsce czyli P.O – PSL zarówno na szczeblach centralnych jak i regionalnych.

3) Tolerowanie antynarodowych stowarzyszeń typu K.O.D sponsorowanych przez gangsterów , reprezentowanych przez przestępców w celu obalenia ładu i praworządności z jakich powodów ich nie ruszają ? Z TYCH SAMYCH CO TYCH W PUNKCIE N.R 1 bo to ci sami a raczej ich nowa emanacja zatem sprawa ich istnienia jasna .

4) Całkowicie skierowana na anty Polskie i anty narodowe tory i kierunki działania w polityce zagranicznej , uległość całkowita żądaniom Żydowskim w sprawie roszczeń wyimaginowanych odszkodowań , całkowita służalcza uległość w sprawie zakłamywania Polskiej historii na kresach wschodnich dotycząca przyzwalania na propagowanie w świecie kłamstw i negacji Holokaustu Polskiej ludności na Wołyniu w roku 1943 gdzie wymordowano w sposób nie ludzki ponad 250 000 Polaków. Ponadto cicha zgoda na pretensje terytorialne wysuwane przez banderowski rząd Ukrainy w stosunku do 19 Polskich powiatów , które to roszczenia artykułują na oficjalnych stronach swoich ambasad n.p w USA.

Przykładów i linków nie będę podawał ponieważ są to informacje powszechnie dostępne i znane z publikacji największych stacji TV oraz ich odpowiedników internetowych .

czy tytuł jest adekwatny do zarzutów oczywistych ? Nie ! ponieważ wszystko wskazuje na to że nie są to idioci i debile a jedynie kontynuatorzy polityki sterowanej umowami zawartymi w Magdalence i przy tak zwanym okrągłym stole .

Myślę że dla przyzwoitego człowieka realnie podchodzącego do rzeczywistości jaką stworzył PiS PO TYLU MIESIĄCACH RZĄDZENIA WIĘKSZOŚCIOWEGO , OCZYWISTYM STAŁO SIĘ TO ŻE MAMY TU DO CZYNIENIA NIE Z IDIOTAMI I NIEUDACZNIKAMI A RACZEJ Z WYRACHOWANYMI ZDRAJCAMI KONTYNUATORAMI I UTRWALACZAMI STANU Z PRZED WYBORÓW , STANU KTÓRY JEDYNIE KOSMETYCZNIE I W MAŁO ZNACZĄCYCH SZCZEGÓŁACH ZOSTAŁ ZMIENIONY ……. CZYLI Z TAK ZWANĄ POLITYKĄ FASADOWĄ

A MÓWIĄC W PROST MAMY NADAL DO CZYNIENIA Z ZDRAJCAMI I SPRZEDAWCZYKAMI SPRAWY NARODOWEJ ……

Komentarzy 26 to “Wygrana PiS to miał być czas patriotów … A JEST CZAS DEBILI I IDIOTÓW .”

 1. miziaforum said

  można od tak prosto z głowy dodać kilka prostych pytań

  DLA CZEGO HANNA GRONKIEWICZ WALTZ JESZCZE NIE SIEDZI W PIERDLU NA SANKCJI PROKURATORA ”

  DLA CZEGO MATEUSZ KIJOWSKI NIE SIEDZI ZA NIE ZAPŁACONE ALIMENTY W KWOCIE PONAD 100 000 ZŁ KTÓRE TO ALIMENTY ŻONIE ZOSTAŁY W TAKIEJ KWOCIE WYPŁACONE PRZEZ FUNDUSZ ALIMENTACYJNY A ZATEM POWINIEN ISĆ SIEDZIEĆ BO WINIEN JEST TE PIENIADZE KASIE PAŃSTWA POLSKIEGO …

  DLA CZEGO WIEMY O WSZYSTKICH SPOTKANIACH PREZYDENTA DUDY W USA I WIEMY O WSZYSTKICH TEMATACH PORUSZANYCH NA TYCH SPOTKANIACH Z WYJĄTKIEM SPOTKANIA Z ŻYDOWSKĄ DIASPORĄ …

  i td i tp ………..

  Polubienie

 2. szuwaxpl said

  Dziś w radiowej trójce była audycja o woreczkach i dobra zmiana wraz z UE wprowadzą tzn. wyprowadzą od nas średnio 20 gr za sztukę w postaci nowego POdatku.
  Jeśli dziś trzeba zapłacić 30 gr. za siatkę, to w przyszłości będzie 50.
  Już widzę aj waj Ekoterrorystów — dzwonił facet, który zajmuje się recyklingiem i mówił jaka jest przebitka na foliach, ale oni chcą tylko kasy, niczego więcej, bo to gdyby ktoś nie wiedział jest dla naszego dobra!
  Dobra zmiana jest i same plusy są, nawet jak są plusami ujemnymi.

  Polubienie

  • szuwaxpl said

   Z przedstawionych przez „Rzeczpospolitą” danych wynika, że przeciętny rachunek za energię elektryczną dla typowego gospodarstwa domowego (pamiętajmy, że typowe gospodarstwo domowe nie ma raczej plazmowego telewizora czy komputera z dwoma kartami graficznymi spiętymi w SLI) wzrośnie o 50-75 zł rocznie.

   komentarz – emigrant001 28.09.2016 14:55

   @lboo Po pierwsze podatki. W niektórych krajach kwota wolna od podatku to 18668€. Wyobraź sobie , że zarobiłeś 75tys zł a podatku nie musisz płacić. Nikt Cie nie wydymał. Są kraje gdzie jak zauważył Abnegat nie płacisz za wodę czyli j/w. Za 350km autostrady płacisz 5€. Nie płacisz podatku od czynności cywilno-prawnych, od deszczu, od wzbogacenia, od przejścia na czerwonym i innych pierdół. (końcówkę muszę boldem, bo ma rację emigrant)
   Nie chodzi mi o złośliwość, tylko dziwi mnie POLSKA NIEMOC! Dymają was z każdej strony (teraz z dobrej), państwo zabiera Wam połowę zarobku (średni 600€) w zamian za kolejki do lekarza i obietnicę jakiejś emerytury a Wy o smoleńsku albo o aborcji. Kuźwa to trzeba być lemingiem.
   http://wolnemedia.net/ceny-pradu-pojda-mocno-w-gore/

   Woda, śmieci, siateczki, abonamenty i Bóg wie co jeszcze? Co krok lepiej.

   Polubienie

 3. Anna said

  Dla rządu priorytetem jest CETA i TTIP, żeby korporacjom żyło się lepiej a polskie rolnictwo legnie, będziemy jeść plasikowe papu, podprawiane truciznami.

  Polubienie

 4. miziaforum said

  WIADOMOŚCI – RMF24.PL
  KOD uhonorowany Nagrodą Obywatelską Parlamentu Europejskiego

  Za „nieustępliwe dążenie do kształtowania postaw demokratycznych” Komitet Obrony Demokracji został we wtorek uhonorowany Nagrodą Obywatelską Parlamentu Europejskiego. Liderowi KOD Mateuszowi Kijowskiemu nagrodę wręczyła posłanka do PE Róża Thun.

  Polubienie

 5. Elsa said

  pis serwuje nam najgorsze rzeczy i wiele ludzi już to widzi
  http://pikio.pl/znamy-opinie-kukiz-15-o-ceta-nie-pozwolmy-im-tego-wyciszyc/
  nie chodzi mi o qkiza, ale o ceta i ttip, które maliniak uzgodnil za naszymi plecami

  https://stop-ttip.org/pl/w-czym-problem/faqs/

  Polubienie

 6. Elsa said

  A przy okazji czym się zasłaniają? Też b. kontrowersyjne, bo przy okazji u.upią kobiety
  http://pikio.pl/internautka-przeanalizowala-ustawe-zakazujaca-aborcji-jej-post-podbil-internet-tysiace-udostepnien/

  Polubienie

 7. greg said

  ja juz nie mam watpliwosci pis to takie same kurwy jak po z tym ze nie sa zlodziejami nic nie robia aby ludzie zyjacy w biedzie nie musieli wegetowac za 900 zl tylko zajmuja sie pomnikami aborcja i bzdurami planowana podwyzka rent emerytur to 10 zl w przyszlym roku mozna to skwitowac pis kurwy takie same co z PO z tym ze nie kradna jak tamci dla przypomnienia taki posel ma miesiecznie okolo 20000 zl A LUDZIOM PROPONUJA 10 ZL PODWYZKI ABY MIELI 910 ZL 🙂

  Polubienie

 8. krab said

  Od kilku miesięcy do śródmiejskiego sądu rejonowego w Warszawie wpływają pisma od krewnych ofiar katastrofy smoleńskiej. Domagają się w nich rekompensaty za śmierć swoich bliskich – niektórzy żądają milionów złotych – ustaliło OKO.press. Zapłacić ma Ministerstwo Obrony Narodowej, które prowadzi rozmowy z rodzinami. Tuż po katastrofie państwo przeznaczyło 67,5 mln zł na rekompensaty dla rodzin ofiar spod Smoleńska – te domagają się jednak kolejnych wypłat.
  Krewni ofiar katastrofy smoleńskiej tłumaczą, że do dziś odczuwają ból związany ze stratą bliskich, a po katastrofie pogorszyła się ich sytuacja materialna. Uważają, że zadośćuczynienia i odszkodowania powinno wypłacić im Ministerstwo Obrony Narodowej ze względu na to, że TU-154 nie był ubezpieczony, a należał do pułku, nad którym nadzór sprawował właśnie MON. M.in. Zuzanna Kurtyka (wdowa po szefie IPN Januszu Kurtyce) domaga się od resortu miliona zł, jej syn – Krzysztof żąda 450 tys. zł, Magdalena Merta (żona zmarłego wiceministra kultury Tomasza Merty) chce 2 mln zł.Według informacji, które OKO.press uzyskało w Sądzie Okręgowym w Warszawie, od 2013 r. do tego sądu i podległych mu sądów rejonowych wpłynęło łącznie 120 wniosków bliskich ofiar katastrofy. Żądali od MON od kilkuset tysięcy do dwóch milionów złotych.
  Pieniądze otrzymali już Jerzy Mamontowicz – brat Bożeny Mamontowicz-Łojek, byłej przewodniczącej Federacji Rodzin Katyńskich (150 tys. zł) i Małgorzata Biernacka-Posadzka – siostra zmarłej Izabeli Tomaszewskiej, szefowej zespołu protokolarnego w kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego (120 tys. zł). W ugodach, które wynegocjował i zawarł z nimi mecenas Lew-Mirski, zapisano, że wypłata zadośćuczynień nie ogranicza ich prawa do dochodzenia dalszych roszczeń.
  Czyli Macierewicz dzieli i wypłaca i zachęca do dalszych roszczeń !!!!! przecież dorastają wnuki, prawnuki i w dalszej kolejności praprawnuki id. itd. aż do końca istnienia tego państwa !!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: