Miziaforum's Blog

Syria Morderców szkolą i wspierają milionami ,Amerykanie , Turcy , Izrael, Arabia Saudyjska , Katar informuje dowódca syryjskiej Al-Kaidy w wywiadzie dla „Koelner Stadt-Anzeiger”!

Posted by miziaforum w dniu Wrzesień 27, 2016


Dowódca syryjskiej Al-Kaidy twierdzi, że USA wysyłają im broń. „Amerykanie są po naszej stronie”

Amerykańska broń jest dostarczana do bojowników Dżabhat al-Nusry przez państwa sojusznicze Stanów Zjednoczonych – twierdzi dowódca jednego z oddziałów syryjskiej Al-Kaidy w rozmowie z gazetą „Koelner Stadt-Anzeiger”. Dodaje również, że Amerykanie i ich sojusznicy wysyłają do Syrii ekspertów, którzy szkolą antyrządowych bojowników.

Abu Al Ezz / Fanpage Jurgena Todenhofera/Facebook

Niemiecki dziennikarz Jurgen Todenhofere spotkał się z dowódcą oddziału al-Nusry (będącej syryjską gałęzią Al-Kaidy) Abu Al Ezzem 17 września w Aleppo.

Stany Zjednoczone wspierają opozycję w Syrii, ale nie bezpośrednio. Oni wspierają państwa, które potem pomagają nam – powiedział szef oddziału al-Nusry.

Według dowódcy, bojownicy wkrótce mają dostać kolejne dostawy broni. Do tej pory Stany Zjednoczone miały im dostarczać pociski, czołgi i wyrzutnie rakietowe. Wszystko, by wesprzeć ich w walce z syryjskim rządem. Walka jest trudna. Reżim jest silny i dostaje wsparcie od Rosji– mówił Al Ezz.

Dżihadysta twierdzi również, że do obozów al-Nusry przyjeżdżali oficerowie i eksperci z Turcji, Kataru, Arabii Saudyjskiej, Izraela i Stanów Zjednoczonych. Mieli ich szkolić w używania sprzętu wojskowego.

Według dowódcy al-Nusry, te państwa również dofinansowywały organizację i pomagały im przeprowadzać zbrojne operacje. Dostaliśmy 500 milionów syryjskich funtów od Arabii Saudyjskiej. Do tego przed atakiem na szkołę w Al Muslimiya Saudowie zapłacili nam 5 milionów dolarów, a Katar przekazał nam 1,5 miliona rialów– wylicza. Zapewnił, że pieniądze pochodziły bezpośrednio od rządów państw, a nie od prywatnych inwestorów. Izrael daje nam wsparcie, bo jest w stanie wojny z Syrią i libańskim Hezbollahem– mówił Al Ezz.

Zdaniem Al Azza Zachód „przetarł szlak” dla dżihadystów, którzy przybywają do Syrii.Mamy bojowników z Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Ameryki, wszystkich zachodnich krajów– powiedział.

Al Azz wypowiedział się również o Państwie Islamskim. Według niego ISIS współpracuje z zagranicznymi służbami.Byliśmy kiedyś w sojuszu z Państwem Islamskim, jednak ISIS było wykorzystywane do celów politycznych przez wielkie siły jak Ameryka. Ich poglądy stały się różne od naszych. Większość liderów Państwa Islamskiego współpracuje z zagranicznymi wywiadami– powiedział.

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/raporty/raport-konfliktwsyrii/fakty/news-dowodca-syryjskiej-al-kaidy-twierdzi-ze-usa-wysylaja-im-bron,nId,2281541#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Komentarzy 28 to “Syria Morderców szkolą i wspierają milionami ,Amerykanie , Turcy , Izrael, Arabia Saudyjska , Katar informuje dowódca syryjskiej Al-Kaidy w wywiadzie dla „Koelner Stadt-Anzeiger”!”

 1. miziaforum said

  pozdro dla USOFILÓW w Polsce i innych banderolubów bo usofilia i banderofilia zawsze idą w parze

  Polubienie

 2. miziaforum said

  przy tej okazji PRZYPOMNĘ WAM MÓJ ARTYKUŁ PATRZ DATA ONI JUŻ W TEDY WIEDZIELI
  =============================================

  BUNT W ARMII USA – nie bedziemy walczyć w Syrii dla ALKAIDY !!

  Posted by miziaforum w dniu Wrzesień 3, 2013

  8 Votes

  JAWNY BUNT ŻOŁNIERZY OBAMY

  na facebook’owej stronie “I’m Against The War On Syria” przez ostatni weekend zaczęto umieszczać zdjęcia amerykańskich żołnierzy w pełnym umundurowaniu, zasłaniających swoje twarze kartkami z hasłami sprzeciwiającymi się angażowaniu wojsk USA w konflikt w Syrii. “Nie wstąpiłem do U.S. Navy, aby walczyć dla al-Kaidy w syryjskiej wojnie domowej” – głosi treść kartki trzymanej przez jednego z amerykańskich żołnierzy.

  https://www.facebook.com/No.SyrianWar?fref=ts

  ============

  Na całym świecie wzmagają się protesty przeciwko atakowi na Syrię

  W wielu krajach na całym świecie obywatele o najróżniejszych poglądach politycznych wychodzą na ulice, by ukazać swój sprzeciw dla zapowiadanego ataku USA na Syrię. Demonstruje Europa, Bliski Wschód a nawet obywatele Stanów Zjednoczonych. Część protestów ma wymiar pacyfistyczny, inne z kolei bezpośrednio solidaryzują się z wojskami prezydenta Syrii, Baszara al-Assada.

  Tylko w miniony weekend odbyło się kilkanaście antywojennych protestów w Europie. Niektóre z nich były koordynowane przez międzynarodową i nacjonalistyczną inicjatywę Europejski Front Solidarności dla Syrii (European Solidarity Front for Syria), na których silnie akcentowano sprzeciw dla amerykańskiego imperializmu, syjonizmu oraz islamskiego fundamentalizmu. Koordynowane przez Europejski Front Solidarności dla Syrii manifestacje odbyły się m.in. w czeskiej Pradze, hiszpańskim Madrycie, włoskim Rzymie, niemieckim Frankfurcie czy rumuńskim Bukareszcie.

  Prawdziwą zadrą w oku władz Stanów Zjednoczonych są jednak demonstracje odbywające się na terenie USA. W ostatnich dniach amerykańskie media coraz częściej wspominają o zaskakująco niskim poparciu społeczeństwa dla zapowiadanej “interwencji” sił USA na Syrię. Wielu Amerykanów zapytanych o konflikt w Syrii przypomina, że za tzw. “rebeliantami” stoją islamscy fundamentaliści wspierani m.in. przez al-Kaidę, co nie pozwala im w jakimkolwiek procencie poprzeć decyzji władz Stanów Zjednoczonych, które u ich boku zamierzają zwalczać siły syryjskiej armii.

  Co więcej, na facebook’owej stronie “I’m Against The War On Syria” przez ostatni weekend zaczęto umieszczać zdjęcia amerykańskich żołnierzy w pełnym umundurowaniu, zasłaniających swoje twarze kartkami z hasłami sprzeciwiającymi się angażowaniu wojsk USA w konflikt w Syrii. “Nie wstąpiłem do U.S. Navy, aby walczyć dla al-Kaidy w syryjskiej wojnie domowej” – głosi treść kartki trzymanej przez jednego z amerykańskich żołnierzy.

  Prezydent Stanów Zjednoczonych, Barack Obama, przesunął zapowiedziany wcześniej atak na Syrię co najmniej o tydzień. 9 września ma odbyć się specjalne posiedzenie Kongresu w tej sprawie. Nieoficjalnie mówi się, że USA przestraszyły się zapowiedzi płynących z Syrii oraz kilku innych krajów Bliskiego Wschodu, mówiących, że atak na Syrię spotka się z szybką odpowiedzią w postaci ataku rakietowego na cele w Izraelu.

  na podstawie: European Solidarity Front for Syria

  http://www.autonom.pl/?p=7016

  Polubienie

 3. falkonidas said

  Reblogged this on .

  Polubienie

 4. marek said

  przeciez to jest jasne, ze skoro usa stworzylo isis to ja sfinansowalo i dalej finansuje

  Polubienie

  • miziaforum said

   NO DLA SYRYJCZYKÓW TYCH KTÓRZY CHCĄ SPOKOJNIE TYLKO ŻTĆ TEŻ PO TAKIEJ INFORMACJI AGENCYJNEJ STAŁO SIE JASNE ZE PRZYJACIELE MOJEGO WROGA SĄ MOIMI WROGAMI ……… MAM NA MYŚLI TU POLSKE PRZYJACIELA USA I N.P IZRAELA …

   Polubienie

 5. miziaforum said

  NO JUTRO ŁYSY I SIWY Z LUBLINA ROZEDRĄ MORDY ŻE TEN SZEF AL- KAIDY TO IWAN KRYŁOW MAJOR FSB 🙂

  Polubienie

 6. julius said

  Daily Star Online ujawnił potencjalne cele ataków jądrowych które Putin może przeprowadzić w przeddzień WWIII.
  CELE: Lista zyczeń Putina, możliwych uderzeń w Europie.


  To jak to w końcu jest. Straszy nas angielska i inna syjonistyczna prasa uderzeniem na Polskę i Pribałtykę a tu nagle okazuje się, że Pan Prezydent Putin zmienił zdanie i uderzy na Europę Północno Zachodnią. Założenie słuszne, uderzenie na kraje skolonizowane nic mu nie da a uderzając w centra zarządzania krajami skolonizowanymi może tym ostatnim przynieść jakąś formę wolności.

  Polubienie

  • szuwaxpl said

   Putin jest ohydny, ale radykalny profesor izraelski jest good mówiąc te słowa:
   Marvin Van Creveld powiedział: „Jesteśmy w stanie zniszczyć wszystkie stolice Europy. Mamy setki bomb

   atomowych i rakiety, które możemy wystrzelić we wszystkich kierunkach, może nawet w Rzym. Większość europejskich

   stolic jest łatwym celem dla ataku naszego lotnictwa… Jesteśmy w stanie na wypadek naszej katastrofy zabrać ze sobą

   świat. I mamy zamiar to uczynić, nim dopuścimy do klęski Izraela”.
   http://www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=935

   Polubienie

   • Trak said

    Przecież Izrael żadnej broni atomowe nie ma i nawet wodę do picia dowozi tankowcami z wydzierżawionych terenów wodonośnych w Argentynie.
    Wodę tą rozcieńcza Coca-colą.

    Polubienie

    • szuwaxpl said

     Trak żartuje 🙂
     (…)
     W połowie lat sześćdziesiątych młode Państwo Żydowskie otoczone było przez licznych wrogów. Co kilka, kilkanaście lat regionem wstrząsały kolejne wojny. Ciągłe zagrożenie powodowało konieczność znalezienia odpowiedniego środka odstraszającego. Władze Izraela postanowiły skonstruować bombę atomową. Jednak budowa broni napotkała duże trudności., okazało się, że izraelscy konstruktorzy nie dysponują wystarczającymi zasobami rudy uranu.

     Dużych ilości wzbogacanego uranu nie można było zakupić “od tak” ponieważ były to procedury ściśle kontrolowane przez mocarstwa atomowe. Stany Zjednoczone stanowczo sprzeciwiały się broni jądrowej na Bliskim Wschodzie. Skoro nie dało się zdobyć tego cennego surowca, to do gry wkroczyły służby specjalne. Zadanie zdobycia wzbogacanego uranu dostał Mossad. itd.
     http://bellum.com.pl/operacja-plumbat-czyli-jak-izrael-zdobyl-bron-atomowa/

     Polubienie

 7. greg said

  no wlasnie dlaczego im bron dostarczaja?

  Polubienie

 8. greg said

  W Niemczech rozpoczęto wszczepianie ludziom mikrochipów

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/niemczech-rozpoczeto-wszczepianie-ludziom-mikrochipow-2016-09

  Polubienie

 9. greg said

  Były szef ukraińskiego wywiadu: Polska chce odzyskać Lwów
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/byly-szef-ukrainskiego-wywiadu-polska-chce-odzyskac-lwow-

  Polubienie

 10. Elba said

  Iluminati kontra ludzie. Wywołują i finansują wojny, by niszczyć całe narody.

  Polubienie

 11. marek said

  Wpisał: dr J.Jaśkowski
  28.09.2016.
  40 lat bezkarnego trucia przez urzędników – nasze zdrowie.

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18787&Itemid=119

  Polubienie

  • marek said

   na gardlo W związku z otrzymywaniem licznych pytań o przygotowanie kwasu jabłkowego albo octu jabłkowego, przypominam ponownie jego produkcję:

   Bierzemy kilka jabłek [ 4- 5] i tniemy je na 4-6 kawałków. Chodzi o zwiększenie powierzchni oddziaływania.

   Następnie te pokrojone jabłka wrzucamy do dużego słoja i zalewamy ok. 2 litrami cieplej, osłodzonej 2 łyżkami cukru wody. Ciepłą to znaczy o temp. ok 35oC.

   Wrzucamy do tego słoja pół łyżeczki drożdży, zwykłych.

   Przykrywamy gazą i pozostawiamy w spokoju na 5-7 dni w zależności od temperatury pomieszczenia. Jeżeli jest zimno to czas wydłużamy.

   Widzimy bąbelkowanie roztworu.

   Po tym okresie wyczekiwania, przelewamy roztwór do dużej butelki a osad wyrzucamy.

   Zakręcamy butelkę.

   Po ok 10 – 14 dniach i sklarowaniu osadu, delikatnie przelewamy czysty, przezroczysty roztwór do drugiej butelki i szczelnie zamykamy, najlepiej zakładając dodatkowo smoczek. Jest to ochrona przed muszkami.

   W przypadku bólu gardła, wlewamy ok 50 ml tego roztworu do atomizera. Można je kupić w internecie za 1 -2 złote.

   Dla dorosłych nie potrzeba rozcieńczać, dla dzieci rozcieńczamy w atomizerze pól na pół z wodą.

   Pryskamy na tylną ścianę gardła mniej więcej co godzinę 4-5 razy.

   90% dolegliwości bólowych gardła, katar, pochodzi z powodu wniknięcia wirusa właśnie poprzez tylną ścianę gardła i języczek.

   Kwas jabłkowy działa jak antyseptyk nie dopuszczając do wniknięcia wirusa.

   Zabieg trzeba często powtarzać ponieważ każde przełknięcie śliny usuwa kwas.

   Nie należy korzystać z kupnego preparatu, ponieważ nie wiemy co to jest.

   Kwas jabłkowy jest najlepszym, najzdrowszym i najbezpieczniejszym, środkiem na wszelkiego rodzaju dolegliwości bólowe gardła bez temperatury tzw. wirusowe

   Temperatura powyżej 38 C, i białe naloty na migdałkach wskazują na anginę.

   Polubienie

 12. julius said

  Poprosili Putina o pozamiatanie Libii.
  Rosja otrzymała oficjalną prośbę o rozpoczęcie operacji wojskowych w Libii.
  http://uawire.org/news/russia-receives-request-to-begin-military-operations-in-libya

  Polubienie

 13. marek said

  Świat jest inny cz 4 – niewolnictwo humanitarne

  Kolejna część wypowiedzi znanego z badań rzeczywistości Jerzego Jaśkowskiego. Jak wygląda nasz świat, jak jesteśmy programowani i pozbawiani dostępu do rzetelnej informacji i czemu to służy.

  -warto ogladnac wszystkie (5) czesci

  Polubienie

 14. greg said

  W Turcji wydali podręcznik masakrowania chrześcijan. Jak palić miasta, ścinać głowy, zniszczyć wszelkie życie (FOTO)

  http://reporters.pl/2449/w-turcji-wydali-podrecznik-masakrowania-chrzescijan-jak-palic-miasta-scinac-glowy-zniszczyc-wszelkie-zycie/

  dla przypomnienia turcja ma najwieksza armie w regionie 800000 zolnierzy

  Polubienie

  • greg said

   Apeluję od roku: niech polski rząd stawia zasieki i przywróci patrole na granicach! Póki nie jest za późno. Nie oszukujmy się : Francja, Belgia, Niemcy, Szwecja to zombiaki. Trzeba pilnować aby ta zaraza nie wdarła się na nasz teren. Strzelaniny, ataki bombowe i taranowanie pojazdami to pikuś w porównaniu z bronią chemiczną i biologiczną, której mogą użyć islamiści albo podszywający się pod nich wrogowie Polski(USA, Rosja, Niemcy, UK included).

   Polubienie

 15. greg said

  Za PO-PSL Energa dorobiła się 44 spółek-córek. Właśnie zapadła decyzja, aby zredukować ich liczbę do 13. Oszczędności sięgną 40 mln zł rocznie. Można? Jak widać, można!
  http://niepoprawni.pl/wiadomosc/za-po-psl-energa-dorobila-sie-44-spolek-corek-wlasnie-zapadla-decyzja-aby-zredukowac-ich

  ale ja nie popadam w euforie PO to kurwy i zlodzieje PIS to kurwy ale nie zlodzieje 🙂

  Polubienie

 16. tteis said

  od siebie gdybym miał rozpocząć „WOJNĘ, ATAK” to rozpoczął bym go o godzinie 2 AM celu który bym zaatakował. Dlaczego?, połowa ludzi śpi, druga połowa jest w pracy. 0 przygotowania na dalszą walkę.
  Z dobrym „uzbrojeniem” cel byłby miastami ale też wyjątkowo, żeby obszar pokrywał elektrownie by, spowolnić „cel”. Ale mniejsza o to. Mam „nadzieję”, że Księżyc który widzimy zostanie rozpołowiony i zmieni „oddali się” położenie, wtedy natura zrobi już resztę.

  Polubienie

 17. mynameishate said

  Polubienie

 18. […] Syria Morderców szkolą i wspierają milionami ,Amerykanie , Turcy , Izrael, Arabia Saudyjska , Kat… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: