Miziaforum's Blog

WOJNA NUKLEARNA Z ROSJĄ JEST DO WYGRANIA 2 szt. GŁOWIC!! INFORMUJE KOWALSKI MARIAN W TV IDŹPOD PRĄD !! I NAMAWIA POLSKĄ MŁODZIEŻ DO AGRESJI NA ROSJĘ

Posted by miziaforum w dniu Wrzesień 26, 2016


JAKO ZE DZIŚ JESTEŚMY W TEMACIE IDIOTYCZNYCH WYPOWIEDZI POLECAM TO ODSŁUCHAĆ W 33 MINUCIE START ….. ROSJĘ MOZNA POKONAĆ DWOMA GŁOWICAMI JĄDROWYMI !!! 2 SZTUKAMI TO NIE POMYŁKA TAK JAK W TYTULE MARIAN MÓWI

DLA ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ ODSŁUCHAĆ OD 25 MINUTY DO 38 MINUTY TAM JEST WPROST MOWA O TYM ZE NALEŻY NATYCHMIAST NA ROSJĘ NAPAŚĆ !!

WIECIE JUŻ PO CO I DLA KOGO ONI KLECHAJĄ W TEJ ICH TELEWIZJI

TAK TAK ONI CHOJECKI I KOWALSKI CHCĄ POLSKĄ MŁODZIEŻ WYSŁAĆ NA WOJNĘ Z ROSJĄ … TAK MÓWIĄ WPROST !!

I MAŁY SZCZEGÓŁ W ROSJI NA SYBERII W TAJDZE JEŹDZI SOBIE OKOŁO 350 SZTUK TAKICH POJAZDÓW KAŻDY Z RAKIETĄ WIELOGŁOWICOWĄ … KTÓRE SĄ ŚLEDZONE PRZEZ SATELITY AMERYKAŃSKIE A NAWET BODAJŻE 3 SATELITÓW TO JEDYNE ZAJĘCIE

MOBILNE WYRZUTNIE ZMIENIAJĄ CO JAKIŚ CZAS NIE DŁUŻSZY NIŻ 18 GODZIN SWOJE MIEJSCE POSTOJU ABY NIE BYŁO ŁATWO JE ZNISZCZYĆ PRAKTYCZNIE SĄ W CIĄGŁYM RUCHU ZATEM TO CO PIERDOLI TEN ŁYSY DEBIL BEZ SZKOŁY NA TEMAT MOŻLIWOŚCI WYGRANIA Z ROSJĄ WOJNY NUKLEARNEJ JEST CHYBA WYSSANE Z CHUJA CHÓJECKIEGO PASTORA

NO I TAK TO DOROBILIŚMY SIĘ MARIANA KOWALSKIEGO Z LUBLINA … STRATEGA NA MIARĘ CEZARA I NAPOLEONA RAZEM WZIĘTYCH

NAJSTRASZNIEJSZE W TYM JEST TO ŻE ONI JEDNAK MAJĄ MASĘ SŁUCHACZY KTÓRZY W MILCZENIU PRZEŁYKAJĄ TAKIE PIERDALANSY JAK TEORIA MARIANA NA ZDOBYCIE ROSJI PRZY POMOCY 2 GŁOWIC NUKLEARNYCH … MARIAN ZAPEWNIA ZE PO TAKIM ATAKU 2 SZTUK GŁOWIC ROSJA JUŻ BY NIE ODDAŁA CIOSU ……..

A CO Z OKRĘTAMI PODWODNYMI NA POKŁADZIE KTÓRYCH ZNAJDUJE SIĘ ARSENAŁ JADROWY POZWALAJĄCY NA SKASOWANIE 5 KROTNE CAŁEGO ŻYCIA NA ZIEMI

MARIANIE KOWALSKI Z LUBLINA I PASTORZE PAWLE CHOJECKI JESTEŚCIE 

NIE DEBILAMI BO TO BY WAS ROZGRZESZYŁO JESTEŚCIE PROWOKATORAMI WOJENNYMI NA ŻOŁDZIE I SMYCZY USA I ICH SOJUSZNIKÓW TYCH Z TELAVIVU TEŻ 

 

Komentarze 54 to “WOJNA NUKLEARNA Z ROSJĄ JEST DO WYGRANIA 2 szt. GŁOWIC!! INFORMUJE KOWALSKI MARIAN W TV IDŹPOD PRĄD !! I NAMAWIA POLSKĄ MŁODZIEŻ DO AGRESJI NA ROSJĘ”

 1. miziaforum said

  PRZECIEŻ TO JEST KURWA ……….. I TA MŁODA KOBIETA PROWADZĄCA TEN ICH PROGRAM , PONOĆ DOKTORANTKA KUL SIEDZI I SŁUCHA TYCH 2 STARYCH CAPÓW ŻĄDNYCH ZAGŁADY

  TO JEST CHORE…….. TO JEST TA POLSKA WYKSZTAŁCONA MŁODZIEŻ ???

  Polubienie

 2. szuwaxpl said

  Co do filmików Bezmienowa — taki stan napaści mentalnej, dotyczyć może każdej nacji w tym USA wraz z głównymi graczami
  bez pejsów. Tylko o tym nie wspomina pastorek.

  Akurat z Fronda, ale nie o to chodzi.
  http://www.fronda.pl/blogi/memento-mori/manipulacja-spoleczenstwem-wg-13-zasad-sun-tzu,26248.html
  Jak to osiągnąć? W tym celu Sun Tzu opracował “Trzynaście złotych zasad”:

  1. Dyskredytujcie wszystko co dobre w kraju przeciwnika.
  2. Wciągajcie przedstawicieli warstw rządzących przeciwnika w przestępcze przedsięwzięcia.
  3. Podrywajcie ich (nieprzyjaciół) dobre imię. I w odpowiednim momencie rzućcie ich na pastwę pogardy rodaków.
  4. Korzystajcie ze współpracy istot najpodlejszych I najbardziej odrażających.
  5. Dezorganizujcie wszelkimi sposobami działalność rządu przeciwnika.
  6. Zasiewajcie waśnie i niezgodę między obywatelami wrogiego kraju.
  7. Buntujcie młodych przeciwko starym.
  8. Ośmieszajcie tradycje waszych przeciwników.
  9. Wszelkimi siłami wprowadzajcie zamieszanie na zapleczu, w zaopatrzeniu i wśród wojsk wroga.
  10. Osłabiajcie wolę walki nieprzyjacielskich żołnierzy za pomocą zmysłowych piosenek I muzyki.
  11. Podeślijcie im (nieprzyjaciołom) nierządnice, żeby dokończyły dzieła zniszczenia.
  12. Nie szczędźcie obietnic i podarunków, żeby zdobyć wiadomości. Nie żałujcie pieniędzy, bo pieniądz w ten sposób wydany zwróci się stu krotnie.
  13. Infiltrujcie wszędzie swoich szpiegów.

  Polubienie

  • szuwaxpl said

   Poniżej 10 Reguł Mistrza Sun-Tsu („Sztuka Wojny”), ok. 2500 tys. lat temu, które są obecnie realizowane w Polsce i nie tylko:

   1. Niszczcie wszystko, co w kraju wroga najlepsze i zabierajcie surowce / owoce pracy .
   – Czyńcie ludzi biednymi i zostawiajcie ich w poczuciu zadłużenia.
   – Odbierajcie im radość i celowość ich pracy

   2. Ośmieszajcie jego Boga/ bogów, wiarę i szargajcie tradycję i obrzędy, umniejszajcie znaczenie świąt państwowych.
   – Łamcie ducha i autorytet przewodników duchowych, nauczycieli i kapłanów, odbierzcie im wiarygodność.
   – Zamiast prawdziwym nauczycielom, dawajcie pierwszeństwo fałszywym prorokom, mitomanom, megalomanom i łasym na dobra materialne zręcznym mówcom, którzy zgrabnie użyją wypaczonych nauk, by zwodzić, odwodzić od wiary i ograbiać naród.

   3. Pomniejszajcie autorytet sprawujących władzę, wmieszajcie ich w ciemne interesy i sprowadźcie na nich hańbę i odrazę społeczeństwa.

   4. Wszczynajcie kłótnie i siejcie niezgodę w narodzie

   5. Buntujcie młodych przeciw starym i starych przeciw młodym.
   – (wmawiajcie im brak poszanowania wartości i doświadczeń starszego/ młodszego pokolenia)

   6. Utrudniajcie działalność władz i urzędów.(wprowadźcie jak największą i niesprawiedliwą biurokrację, utrudniającą zrozumienie praw, podkreślającą obowiązki i kary)

   7. Miejcie wszędzie swych szpiegów, agentów i zręcznych agitatorów (podżegajcie do nienawiści klasowej, rasowej, etnicznej i seksualnej)
   – Odbierajcie prawa i znaczenie rodzinie – podważajcie jej status w imię wolności i poprawności politycznej wobec wszystkich (innych) grup.

   8. Nie odrzucajcie współpracy najgorszych kreatur. Wynoście ich na piedestały i okrzyknijcie zbawcami narodu.

   9. Nie szczędźcie też:
   – zwodniczych obietnic,
   – ofert pieniędzy( rzadko spełnionych i w minimalnym zakresie- tyle, by zyskać wiarygodność),
   – pochlebstw i fałszywych pochwał,

   10. Osłabiajcie, gdzie tylko możliwe rozwój sił zbrojnych przeciwnika.
   – Podkopujcie moralność, etykę, dyscyplinę, siłę, godność, honor, hart ducha i ciała poprzez tzw. brudna wojna
   prostacką muzykę i jej oprawę (eksponujcie cielesność i seksualność do przyjętych przez dany naród granic, a potem przekraczajcie je)
   – rozpasanie kulinarne (złą dietę) i trunki oraz inne używki niszczące zdrowie (najgorsze z nich legalizujcie, mając z tego profit).
   – Niszczcie i wyśmiewajcie wiedzę o medycynie naturalnej, nazwijcie ją zabobonem i ciemnota, odsuwajcie ludzi od darów Natury, dając w zamian jako niezbędne do życia szkodliwe suplementy. „Szkodzić- nie pomagać”
   – podsyłajcie im kobiety nierządne(czyńcie także kobiety przeciwnika nierządnymi i chciwymi, bez szacunku do siebie i dzieci[rodziny]pod pozorem wolnego wyboru i równości), by dokończyły dzieła zniszczenia
   – wmawiajcie ludziom, że bez materii ( pieniądze, ubrania, zbytkowne przedmioty, wygląd-moda, najnowsza technika) nie poradzą sobie absolutnie i nie znajdą uznania w oczach innych, a tylko pogardę i pośmiewisko.
   – Odsuwajcie ich od nauki i rozwoju, niechaj skupią się na gromadzeniu rzeczy materialnych z poczuciem ich niedosytu i ciągłego zagrożenia ich utraty.

   Polubienie

 3. falkonidas said

  Marian już się całkowicie odkrył. To takim sam prowokator wojenny jak Macierewicz. Grają do tej samej bramki. Marian uwiarygadnia się jedynie przez to, iż jest od narodowców. Sezon na tępogłowych patriotów uważam za otwarty. Aj waj.

  Polubienie

 4. KrisT said

  hahahahahahahaa ten kowalski chyba zaopatruje się w tej samej aptece co macierewicz….. mało tego, chyba mają tego samego lekarza prowadzącego!
  Do listy rakiet z głowicami trzeba dopisać nowe zabawki made in rosja….. 🙂 te zabawki przyprawiają pentagon i nato o ból głowy!
  Są to głowice na rakietach hipersonicznych zdolne z moskwy do stanów zalecieć w 40min na wysokości ponad 20km…. fajne nie? oczywiscie iz są jeszcze w fazie testów ale…… sam fakt iz USA są kilka dekad w tyle daje do myślenia…
  nowe zabawki USA- działa laserowe, otóż FR tez ma takie zabawki i chce je zabudować na samolotach!
  Marian jest tak samo expertem wojskowym jak prawa ręka Antka M.! (ten co dostał order)
  http://reporters.pl/1115/rosyjska-bron-hipersoniczna-zachwiala-nuklearna-rownowaga-nie-ma-przed-nia-obrony/ Maryjan przeczytaj i skoncz pierd…… bo pierd…. jak poroszenko….. (czyzby daleka rodzina?)

  Polubienie

 5. miziaforum said

  Rosja rozmieściła na terenie Kaliningradu w pobliżu granicy z Polską oraz wzdłuż granicy z krajami bałtyckimi rakiety typu Iskander-M przystosowane do przenoszenia głowic atomowych.

  Polubienie

  • miziaforum said

   I NIE BĘDZIE MI JAKIŚ ŁYSY DEBIL I SIWY KRETYN PIERDOLIŁ IDIOTYZMÓW BO TO NIE JEST KWESTIA ODWAGI CZY BRAKU ODWAGI KONFLIKT ATOMOWY TYLKO KWESTIA WIEDZY AKURAT ARSENAŁ NIE ZMIENIŁ SIĘ PRAWIE WCALE PRZEZ OSTATNIE 30 LAT POZA NOŚNIKAMI

   I JA AKURAT WIEM DOBRZE BO MAM DOŚWIADCZENIE MOZE W NIEZBYT WIELKIEJ ARMI I BEZ BRONI ATOMOWEJ ALE NA STANOWISKU UZBROJENIE I ELEKTRONIKA ZATEM ..

   POWIADAM WAM ZE CI DWAJ POWINNI ZOSTAĆ SCHWYTANI ZWIĄZANI I DO CZÓBKÓW ODSTAWIENI JA NAWET NIE DZIWIĘ SIE TYM MŁODYM BO NIBY SKĄD MAJĄ WIEDZIEĆ COŚ NA SERIO O ARMII BRONI CZY SZANSACH TAKTYCZNYCH … ALE TYCH CZUBÓW SŁUCHAĆ NIE POWINNI !!

   Polubienie

   • miziaforum said

    W WERSJI LAITOWEJ ZATEM 15 KT ŁADYNEK NUKLEARNY – WARSZAWA

    P.S

    NIECH KTOŚ TAM TEMU KOWALSKIEMU NAPISZE GDZIE TRZA ŻE JEST PO PROSTU POJEBEM

    RAZEM Z TYM CHÓJECKIM

    Polubienie

    • KnUR1 said

     wietmanka ?

     Polubienie

    • Anna said

     O Matko! jestem w epicentrum tego, na szczęście choroba popromienna mi nie grozi.

     Polubienie

    • Pelagia said

     Wietnamczycy pouczają Polaków ??? #$%^&*^%, to niech Polacy zrobią symulacje uderzenia atomówką w Wólkę Kosowską, a nie w Warszawę. wojna w Wietnamie dawno skończona, buziaczki , wracajcie do siebie, w Polsce nie chcecie się dostosować do polskich obyczajów, tylko wprowadzacie tu swoje, nawet sprzeczne z prawem – choćby obyczaj azjatycki okrutnego uboju zwierząt – bo niby mięso smaczniejsze tam u siebie hodujcie swoje obyczaje

     Polubienie

     • KnUR1 said

      ty też odstaw alkohol czy co tam bierzesz 😀 …. kto i gdzie ma wracać 🙂 …. i jaki azjatycki ubój zwierząt 😀

      Polubienie

      • Anna said

       bo dlaczego… azjaci zrobili symulację na Warszawę a nie np. Berlin, Londyn, Paryż? co im Warszawa zawiniła??? to tylko duża wiocha a jak im się nie podoba tutaj praca to niech wracają do siebie, to samo czeka muzułmanów w Polsce

       Polubienie

      • Pelagia said

       cały świat wie o okrucieństwie tego uboju a Ty tego nie wiesz ??? (w Polsce kilkanaście lat temu była draka, Polityka pisała, potem szybko ze strachu przed nimi kręciła, nawet obroty w handlu im mocno spadły, bo Polacy ich bojkotowali-sama se to zmyśliłam ?? na warszawskim stadionie były z nimi kłopoty, zadźgali nożem policjanta – Ty się tak panoszysz w Tajlandii ?? ciekawe))

       Polubienie

  • absolwent przedszkola n.r 3 w said

   Ta ich Tv ma jak najbardziej słuszną nazwę „Idź pod prąd ” i idą pod prąd zdrowego rozsądku wiedzy o świecie i wiedzy naukowej , dwa tumany z zadupia Polski .
   Panie Mizia niech się pan tak nie denerwuje że tylu ich słucha wszak wiadomo że większość to przygłupy , już starożytni to mówili !

   Polubienie

 6. miziaforum said

  TAK DAM TAKA FABULARNĄ WKLEJKĘ ALE CHYBA NAJLEPIEJ ODDAJĄCĄ WIZJE TEGO CO SIE STANIE GDY MŁODZI POSŁUCHAJĄ CHÓJECKIEGO I KOWALSKIEGO …. TAK TO MNIEJ WIECEJ BĘDZIE WYGLĄDAŁO BIORAC POD UWAGĘ JAK NA DZIŚ SĄ PRZYGOTOWANI MŁODZI POLACY ………… ZAPAŁ PODGRZEWANY PRZEZ TAKICH CHUJÓW JAK CI DWAJ + FILMY Z CHAMERYKI … 🙂 W 3 DNIU NA FRONCIE POSTAWA PATRIOTYCZNA ZOSTANIE ZWERYFIKOWANA

  POLECAM TO OBEJRZEĆ

  Polubienie

  • miziaforum said

   I COS JESZCZE DLA CHŁOPACZKÓW WYPIESZCZONYCH ZDAŻA SIĘ DOŚĆ CZĘSTO ZE TRZEBA W DZIUŻE 3X2X1,5 METRA SPĘDZIĆ NAWET TYDZIEŃ WE CZTERECH I TAM JĘŚĆ SPAĆ SRAĆ I SZCZAĆ .. TAK TAK W TYM SAMYM MIEJSCU DZIEŃ I NOC ..

   też z doświadczenia nie z ………….. 🙂 i nie jeden panicz poprostu nie strzyma choć to jedna z najmniej dolegliwych żeczy bo jak zaczną napierdalać to nie 1 twardziel dostał stałego popierdolenia zmysłów szczególnie jak musiał n.p siedzieć tam w tych gównach w syfie i jeszcze z gnijącym kolegą

   Polubienie

  • marek said

   dobra wstawka, ale czy pojeby ogladna i pomysla

   Polubienie

 7. KrisT said

  na szczęście FR nie ma ochoty na konfrontacje militarną i bycie agresorem. Jak juz pisałem plany rozbudowy FR, czy syberii zostałyby przekreslone a dotychczas zrobione rzeczy zaprzepaszczone…
  Jak się buduje autostrady w FR? np tak w st.petersburgu

  można ładnie i 4 pasmowe jezdnie, kilka poziomów, ? mozna! ciekawi mnie ile ta inwestycja kosztowała 😉 ??

  Polubienie

 8. KrisT said

  Mizia, sorry nie odsłuchałem do końca, to co ONI pierdzielą przyprawia o sraczkę! Maryjan expert od stanu materialnego i mozliwosci Federacji Rosyjskiej……
  no przy takiej gatce to my faktycznie jestesmy zieloną wyspą! trawa i nic poza tym!

  Polubienie

 9. greg said

  am jest gotowy do ataku ! ( Wrzesień może być bardzo ciekawy ! )

  ……..Ostatniej nocy miałem jechać do głównego dworca kolejowego w Monachium. Kiedy przyjechałem
  myślałem, że nie był już w Bawarii, ale na Bliskim Wschodzie. Monachium jest stracony dla
  Invaders……https://dzieckonmp.wordpress.com/2016/09/04/wypelnianie-trzeciej-tajemnicy-fatimskiej-rozpocznie-sie-w-rosji-i-ukrainie/

  Polubienie

 10. marek said

  http://www.polishexpress.co.uk/pilne-21-letnia-polka-brutalnie-pobita-w-spalding/

  Polubienie

 11. marek said

  http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/531810,ukraincy-przyjada-do-polski-bez-wiz-plan-o-krok-od-poparcia-w-europarlamencie.html

  Polubienie

  • miziaforum said

   do unii a nie tylko do nas … co sie stanie wtedy wtedy wszystkie ukry pojadą do niemiec ci co teraz pracują w polsce p…. wszystko i do niemiec !! plan morawieckiego ,, sie rypnie a i w Polsce sie skomplikuje jak pierdolną robotą z dnia na dzień a ze pierdolna to pewne

   Polubienie

 12. marek said

  https://www.wprost.pl/swiat/10024780/Rosja-testuje-rakiety-ktore-moga-doleciec-do-Warszawy.html

  Polubienie

 13. tom said

  Yyy no tego jeśli o Rosję chodzi to w dwa dni jesteśmy przy użyciu standardowej broni(pociski rakietowe artyleria naloty) zasypani żelazem po same jaja, więc pitolenie że my buu i wuu tymi głowicami co ich nie mamy to psychiatryk raczej albo piaskownica. Wie ktoś ile Rosja wyprodukowała czołgów z okazji 2 światowej ?

  Polubienie

 14. obi said

  „…
  24-09-2016 00:14:00
  APEL Anty-Wojenny

  Niestety: wybuch wojny staje się coraz bardziej realny. Sądziliśmy, że wybuchnie dopiero po uruchomieniu amerykańskich stacyj wczesnego ostrzegania w Redzikowie i na Łotwie – ale mnożą się oznaki, że może to nastąpić znacznie wcześniej – i będzie to krótka wojna atomowa:

  1) Rząd RFN wezwał obywateli do zgromadzenia 10-dniowych zapasów żywności

  2) JE Barak Hussein Obama odmówił podpisania deklaracji, że USA jako pierwsze nie użyją broni jądrowej.

  3) Premier Słowacji oznajmił, że według Jego informacji wojna wybuchnie w ciągu miesiąca.

  4) Wojny na ogół rozpoczyna się po żniwach i wykopkach

  5) JE Antoni Macierewicz oznajmił, że w ciągu miesiąca przedstawi niezbite dowody, że katastrofę w Smoleńsku spowodowali Rosjanie. Ponieważ dowodów takich nie ma, oświadczenie takie wydał w celu podtrzymania anty-rosyjskiej histerii – a wojna musi wybuchnąć wcześniej.

  5) Chiny nieoczekiwanie ogłosiły sojusz wojskowy z Rosją i też szykują się do wojny.

  6) Trwają ruchy wojsk rosyjskich polegające na ich rozśrodkowaniu, by nie mogły być zniszczone jednym uderzeniem atomowym.

  7) Nasila się ostra agresywna propaganda.

  8) Rozpoczęły się już harce: Syria (ktoś, podejrzewam ludzi zwi,ązanych z p.Hilarią Clintonową, sabotuje porozumienie), Jemen

  Czy możemy coś w tej sprawie zrobić?

  Zapewne nie. Ale trzeba próbować – by mieć czyste sumienie, że zrobiliśmy, co się dało.

  W tym celu proponuję:
  Podpisać ten Apel:

  …”

  blog JKM

  Polubienie

  • KnUR1 said

   Cybernetyk Janusz Korwin Mikke biegle władający „angielskim”, „francuskim” i ponoć „”chińskim”” nie rozumie że na kontynencie woda spływa do oceanów, czyli tak jak położysz kostkę lodu na talerzu i naczenie napełnia się wodą, nie wspominając o rozszerzalności cieplnej cieczy cierpi na efekt Krugera-Dunninga stąd też pierdoli z/bez sensu – jak mu tam pasuje.

   Polubienie

   • miziaforum said

    zawsze mówiłem ze on ma nie po kolei a czasami mu sie jeszcze nasila .. 🙂 przez 15 lat guru kowalskiego i chojeckiego !

    Polubienie

    • KnUR1 said

     do tego taki z niego naukowiec / sexoholic – co uważa, że nadmiar produkcji męskiego nasienia nie idzie na marne, tzn. wtryskiwane regularne spermy w organizm kobiety z czasem, warunkuje je – tak w skrócie – takie jego naukowe tezy 😀 potwierdzone ilością wytrysków JKM 😛 .. albo jego seksualnych przygód 😀

     Polubienie

  • greg said

   chiny moze podpisaly pakt z rosja ale gdyby do czegos doszlo zaatakuja rosje na 100% zreszta w wielu przepowiedniach o tym pisza

   http://foreign.pl/w-przededniu-iii-wojny-swiatowej-dlaczego-chiny-zaatakuja-rosje/

   Polubienie

  • greg said

   mowie serio rosja musi sie dogadac z zachodem inaczej chiny ja rozniosa

   Polubienie

   • KrisT said

    tak rozniosą ale dopiero wtedy jak USA zniknie z mapy….po wojnie atomowej z rosją…. tylko po co wtedy chinom napromieniowane tereny rosyjskie??

    Polubienie

    • miziaforum said

     jedna prawda w którą nikt nie chce uwierzyć .. w europie żaden europejski kraj nie zakłada na poważnie w razie wojny urzywać broni nuklearnej …. jedynym krajem który chce to zrobić jest kraj z poza europy …….. i jest to USA wiedzą o tym wszystkie narody zamieszkujące Europe !!! a konkretnie ich rządy i ich sztaby wojskowe .. ale tego się nie mówi ……. to ze do wojny dojdzie w taki czy inny sposób to jest oczywista oczywistość ludzie zawsze walczyli i zawsze bedą walczyć w głowach w tej kwestii nie zmieniło sie nic od zarania dziejów jeśli taka broń zostanie urzyta w Europie to bedzie to w skutek prowokacji , pomyłki lub sabotażu …….. NIE BĘDZIE TO ŻADNA PREMEDYTACJA CHOCIARZ PLANY TAKIEJ WOJNY AGRESYWNEJ I OBRONNEJ MA KAŻDE PAŃSTWO EUROPEJSKIE KTÓRE DYSPONUJE SUWERENNIE SWOJĄ BRONIĄ ATOMOWĄ

     Polubienie

     • miziaforum said

      ŻEBY TO ZROZUMIEĆ NIE TRZEBA BYĆ GENIUSZEM WYSTARCZY TROSZECZKĘ HISTORII ŚWIATA POZNAĆ NAWET POWIERZCHOWNIE

      LUDZIE ZAWSZE WALCZYLI TO RAZ
      WALCZYLI DLA ZYSKU !!

      CZYLI KAZDA WOJNA MA NA CELU UNICESTWIENIE PRZECIWNIKA , ZDOBYCIE JAK NAJWIĘCEJ ŁUPÓW CZYLI WŁASNOŚCI WROGA W TYM ZIEMI , BOGACTW NATURALNYCH …. ZATEM NA CHUJ EUROPEJSKIM LUDOM WOJNA W KTÓREJ PO WYGRANEJ … BO WOJNA ZAWSZE TEŻ KIEDYŚ SIE KOŃCZY

      NIE BĘDZIE MOŻNA SKORZYSTAĆ Z ŁUPÓW ??? BO WSZYSTKO BĘDZIE SKAŻONE I DO DUPY WŁĄCZNIE Z TERENEM ZWYCIĘZCY

      I TYLKO TO POWSTRZYMUJE PRZEZ TYLE LAT KONFLIKT W EUROPIE , KAŻDY WIE ŻE JAK W AWANTURZE DOMOWEJ N.P WE WŁASNYM MIESZKANIU W CZASIE BÓJKI NA NOZE I PISTOLETY

      NIKT NORMALNY UCZESTNICZĄCY W NIEJ NIE ZDETONUJE 1 KILOGRAMA TROTYLU

      I TERAZ TAK GDYBY NIE TO PIERDOLONE SKARZENIE PROMIENIOTWÓRCZE KTÓRE JEST SKUTKIEM UBOCZNYM SIŁY DETONACJI …. TO PODEJRZEWAM Z PEWNOŚCIĄ SIĘGAJĄCĄ 100% ŻE W EUROPIE BYLI BYŚMY JUŻ PO 1945 ROKU PRZYNAJMNIEJ PO 3 WOJNACH

      A KOMU MOZE ZALEŻEĆ NA URZYCIU TU W EUROPIE BRONI ATOMOWEJ Z WIADOMYM SKUTKIEM POPROMIENNYM

      TAKIM KRAJOM KTÓRE MAJA SWÓJ KRAJ DALEKO A WYELIMINOWANIE EUROPY BYŁO BY IM NA RĘKĘ SĄ TO KRAJE TAKIE JAK CHINY I USA

      ZNIKNIECIE EUROPY W TAKIEJ FORMIE JAKĄ DZIŚ MAMY Z TAKĄ POZYCJĄ GOSPODARCZĄ NA ŚWIECIE DLA OBU BYŁO BY KORZYSTNE …….. ZYSKOWNE I , I TAK DALEJ

      NA RAZIE TE DWA PAŃSTWA MAJĄ W TYM INTERES NA PEWNO NIE ROSJA !!

      Polubienie

      • Anna said

       no tak… proste jak rogalik, unicestwienie Europy to wyeliminowanie konkurencji na rynku gospodarczym, militarnym etc. w Europie jest niewielka ilość konsumentów i jesteśmy samowystarczalni więc zbędni dla rynku światowego (rekinów), prawdopodobnie obliczają zasięg i moc rażenia, żeby objęło jak największy obszar do unicestwienia, czy bardziej na Francję czy Rosję, to już nie jest pytanie czy będzie wojna atomowa tylko – kiedy???

       Polubienie

       • miziaforum said

        KIEDY ? A WTEDY JAK PISIOROM JAKIMŚ CUDEM UDA SIĘ ŚCIAGNAĆ AMERYKAŃCÓW NAD WISŁĘ JAKO STAŁE BAZY …… 🙂 NA CO KRAJE STAREJ UNII NIGDY SIĘ NIE ZGODZĄ !!
        WŁAŚNIE Z POWODU TEGO CO WYWIODŁEM POWYŻEJ

        Polubienie

       • Anna said

        Mizia, Europa nie jest żadną potęgą, ale jest kolebką kultury i nie powinno jej nie być. Europa musi być!

        Polubienie

     • Anna said

      „NIE BĘDZIE TO ŻADNA PREMEDYTACJA” – tu się nie zgodzę! jeśli mają plan zgładzenia Europy to zrobią to, prędzej czy później; pod pozorem pomyłki, sabotażu. Ci za oceanem są mistrzami iluzji, fałszu, jak z lądowaniem na Księżycu i zamachem na WTC, to perfekcyjny kamuflaż prawdziwych, złych zamiarów. Nie wierzcie Ameryce.

      Polubienie

 15. KnUR1 said

  14:30 Oskarżano Orbana za prowadzenie polityki prorosyjskiej. Za każdym zamachem gdzieś daleko stoi Rosja. To jest taki pierwszy trop jak policjant, detektyw dostaje do rozpatrzenia [?]
  24:25 Jak się dwóch dogada i idą w tym samym kierunku to nieomylny znak, że działają wspólnie i w porozumieniu [yhm]
  28:00 Ostatni punkt Moskwy jest właśnie wdrażany [rozumiem, że Chojecki chce sciągnąć emigrantów na wojne z Rosja, pomimo że zagrożenia wojną nie widzi]
  30:00 Chiny i Rosja to kraje komunistyczne są cały czas w stanie wojny. Błagają o pieniądze. Kupują karabiny i wojują.
  34:00 Trudno jest Rosję podbić, pomimo tego, że jest krajem bezbronnym [ok]
  40:00 Na szczęście prezydenta świata jeszcze nie mamy, ale dobry prezydent dla Ameryki to dobry dla świata [O-o]
  41:00 Gdyby zostawić Murzynów na wolnym rynku to staliby się elitą [ciekawe]
  44:00 Komorowski nie przyszedł na debatę prezydencką, ponieważ w studio telewizyjnym było za gorąco [uuu]
  47:00 Donald Trump to taki facet na luzie, taki looser [BEST]

  http://www.liveleak.com/view?i=c6c_1375905416

  Polubienie

 16. KnUR1 said

  Polubienie

 17. Elsa said

  Odnośnie arta, to szkoda słów na tych panuf z bożej łaski. Niech się gdzieś po prostu douczą.
  A tu mamy ciąg dalszy kreatywnej księgowości w wykonaniu pis tym razem
  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03313-Kreatywna-ksiegowosc-ministra-Tchorzewskiego.htm
  Szykuje się nam kreatywna księgowość LEVEL HARD! Podwyższając sztucznie kapitał zakładowy w największych spółkach Skarbu Państwa minister Tchórzewski z rządu PiS chce z nich wydrenować podatkami ok. 10 mld zł! Powiem szczerze – pomysłowość co najmniej na poziomie Vincenta Rostowskiego. Od czasu uznania budżetowych dotacji do ZUS jako „bezzwrotnych pożyczek” w celu ukrycia rzeczywistej skali deficytu, nie widziałem większego księgowego przewału w majestacie prawa…

  Polubienie

 18. Konarski said

  Mizia. Zapomniałeś dodać o pociągach woskowych z gotowymi do startu rakietami , pociągi te „reaktywował Putin kilka lat temu – jeżsżą 24 godziny na dobę po całym terytorium FR

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: