Miziaforum's Blog

ABDUL .W ALIBABA .Z I YIAD . R SZWEDZCY NACJONALIŚCI DOKONALI ZAMACHU !!

Posted by miziaforum w dniu Wrzesień 26, 2016


Szwecja: strzelanina i wybuch w Malmo

Do strzelaniny doszło w niedzielny wieczór na przedmieściach szwedzkiego Malmo. Cztery osoby zostały ranne. Jedna z nich została postrzelona w głowę. Niedługo po strzelaninie w dzielnicy Helenholm słychać było eksplozję. Tam jednak nikomu nic się nie stało. Policja ustala, czy te wydarzenia są ze sobą powiązane – pisze portal mirror.co.uk.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wybuch-i-strzelanina-w-malo-w-szwecji/fc75nq

p.s władzunia i media stają na uszach a nawet przyrodzeniach aby nie powiedzieć prawdy że sprawcy widziani przez świadków mówią i opisują ich JAKO BRUNETÓW O OLIWKOWEJ SKÓRZE………..

ZA KILKANAŚCIE GODZIN PODADZĄ PRAWDĘ BO NAGRANIA SĄ …….

Szwecja: Policja daje za wygraną

Skrajnie liberalne prawo imigracyjne w Szwecji sprawia, że tamtejsza policja traci kontrolę nad kolejnymi dzielnicami miast. Zdaniem cytowanego przez lokalne media raportu autorstwa urzędników wymiaru sprawiedliwości, liczba tzw. zakazanych stref („no-go zones„) urosła do pięćdziesięciu pięciu. W efekcie tych trudności ze służby odchodzi trzech policjantów dziennie. Według wewnętrznych sondaży aż 80% stróżów prawa rozważa zmianę zawodu.

Mamy poważny kryzys. Wielu kolegów decyduje się na odejście” – powiedział norweskiej telewizji Peter Larsson, oficer policji. „Drastycznie pogarszające się środowisko pracy sprawia, że wiele osób zaczyna rozglądać się za innym zajęciem” – dodał. Policjanci decydujący się na wstęp do zakazanych stref ryzykują co najmniej werbalnymi atakami lub obrzucaniem kamieniami. Zdarzają się również podpalenia i kradzieże radiowozów.
Jednocześnie rośnie w zatrważającym tempie przestępczość o podłożu imigranckim, ze szczególnym uwzględnieniem aktów wandalizmu, handlu narkotykami i napaści na tle seksualnym. Tylko w ciągu ostatnich kilku dni 70 samochodów spłonęło w Malmo, trzecim pod względem wielkości mieście Szwecji. Miejscowej policji udało się aresztować tylko jednego podejrzanego o podpalenia.
Jak na ironię to właśnie szwedzka ambasada najgłośniej protestowała, gdy węgierski rząd powoływał się na istnienie w Europie Zachodniej zakazanych stref przy okazji ogłaszania referendum w sprawie narzuconych przez Brukselę kwot uchodźców.
(na podstawie rt.com opracował RS)

Komentarze 3 to “ABDUL .W ALIBABA .Z I YIAD . R SZWEDZCY NACJONALIŚCI DOKONALI ZAMACHU !!”

 1. miziaforum said

  CHOLERA GDYBY NIE TO ŻE DZIŚ KAŻDY PRZY SOBIE MA KAMERĘ I APARAT

  GOTOWY DO UŻYCIA TO O ILEŻ ŁATWIEJ BYŁO BY POLITYKOM RZĄDZIĆ I WYDAWAĆ OFICJALNE OŚWIADCZENIA W WIELU SPRAWACH

  Polubienie

 2. marek said

  http://pikio.pl/terroryzm-wdarl-sie-na-wegry-a-jednak-to-byl-zamach/

  Polubienie

 3. marek said

  https://www.wprost.pl/swiat/10024784/Ambasada-protestuje-w-sprawie-wegierskich-ulotek-Takie-miejsca-nie-istnieja-w-Szwecji.html

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: