Miziaforum's Blog

Niemcy !! powołali do służby SPECJALNY WYDZIAŁ DO ZWALCZANIA PRZESTĘPSTW DOKONYWANYCH PRZEZ IMIGRANTÓW !! W LICZBIE NA CAŁY KRAJ 4 !! POLICJANTÓW…. czterech !

Posted by miziaforum w dniu Wrzesień 22, 2016


OTO ICH WYTYCZNE DO DZIAŁANIA …….

„Brytyjczyk trafił do celi z dwoma muzułmanami. Chciał zagaić rozmowę i pyta: – Za co siedzicie? Jeden z muzułmanów mówi: – Zabiłem brytyjskiego żołnierza i dostałem 2 lata. Brytyjczyk zaniepokojony pyta o to samo drugiego. – Ja zabiłem całą brytyjska rodzinę i dostałem 6 lat. Brytyjczyk w szoku. muzułmanie z ciekawości pytają go: – A ty za co siedzisz? – Dostałem 15 lat za wykrzykiwanie rasistowskich haseł pod meczetem. – Jak to, 15 lat? – Tak… Miało być dożywocie, ale sędzia wziął pod uwagę że to nie ja krzyczałem.”

OCZYWIŚCIE ZE TO ………. ALE CZY ABY DO KOŃCA JEST TO ŻART???

Niemiecka policja stworzyła specjalną jednostkę do zwalczania przestępstw popełnianych przez ubiegających się o azyl.

Czteroosobowy zespół działa w Bietigheim-Bissingen pod Stuttgartem. Ma się on uporać ze wzrostem przemocy, napaściami seksualnymi i kradzieżami, popełnionymi przez imigrantów. Zespół, ochrzczony mianem „Imigranci Wielokrotni Przestępcy” wykorzystuje kontakt ze schroniskami dla azylantów do odnajdywania i aresztowania naruszajćych prawo.

Do tej pory komórka aresztowała Algierczyka, Marokańczyka i Somalijczyka. Obecnie trwa poszukiwanie Gruzina – donosi miejscowa gazeta „Ludwigsburger Kreiszeitung”. Wszyscy są podejrzani o dorabianie sobie do zasiłku dla azylantów sprzedażą sprzętów elektronicznych, skradzionych z pobliskich domów.

Komendant policji w Ludwigsburgu, Frank Rebholz powiedział: „Zależy nam na jak najszybszej interwencji w poważnych sprawach, zapobieganiu tworzenia się struktur przestępczych oraz współpracy z organami sądowymi oraz imigracyjnymi w celu stworzenia kompetentnej podstawy do podejmowania decyzji”.

Do powstania specjalnego zespołu policyjnego doprowadził bezprecedensowy wzrost liczby przestępstw popełnianych przez imigrantów w zeszłym roku. Działania są skoncentrowane na wielokrotnych przestępcach z Afryki Północnej, Europy Wschodniej i Bałkanów Zachodnich.

Niemiecka policja znalazła się pod dużym naciskiem z powodu swojej nieskutecznej reakcji podczas sylwestrowych napaści seksualnych. Sprawcami było dwa tysiące mężczyzn z różnych miast, chociaż większość ataków miała miejsce w Kolonii i Hamburgu, gdzie odnotowano po sześćset i czterysta ataków. Tylko stu dwudziestu napastników zostało zidentyfikowanych – połowa z nich nie była narodowości niemieckiej i przybyła do kraju niedawno.

Prokurator generalny Stuttgartu Siegfried Mahler powiedział: „Cieszymy się z ponownego zjednoczenia sił policyjnych w obszarze dochodzeń dotyczących wielokrotnych przestępców wśród imigrantów”.
.

Veronica Franco, na podstawie: http://www.dailymail.co.uk

P.S CZY ONI SOBIE ROBIĄ JAJA Z NIEMIECKICH OBYWATELI …….. TAK ROBIĄ SOBIE PO PROSTU JAJA I JESTEM PEWIEN ZE JAK NIKT NIE WIDZI TO PĘKAJĄ ZE ŚMIECHU W TYM SWOIM BIURZE RECHOCZE 100 % STANU OSOBOWEGO TEJ SPEC JEDNOSTKI CZYLI 4 OSOBY SŁOWNIE CZTERECH POLICJANTÓW ..

A TU PRZESTĘPSTWA DOKONANE PRZEZ IMIGRANTÓW TYLKO W CIĄGU JEDNEGO MIESIĄCA W TYM ROKU

takich danych mam na kopy z każdego miesiaca od 2 lat , ale nie zamieszczam wszystkiego

Dzień po dniu ! Napaści seksualne i gwałty dokonane przez migrantów w Niemczech w lipcu 2016r.

https://miziaforum.wordpress.com/2016/08/31/dzien-po-dniu-napasci-seksualne-i-gwalty-dokonane-przez-migrantow-w-niemczech-w-lipcu-2016r/

i to też ważne !!

Niemcy , imigranci popełniają 570 przestępstw dziennie , co daje 23 PRZESTĘPSTWA CO GODZINĘ !!

https://miziaforum.wordpress.com/2016/03/20/niemcy-imigranci-popelniaja-570-przestepstw-dziennie-co-daje-23-przestepstwa-co-godzine/

 

TA……. A ICH 4 NA TO WSZYSTKO …….. 🙂 !! czterech 🙂 

 

Komentarzy 9 to “Niemcy !! powołali do służby SPECJALNY WYDZIAŁ DO ZWALCZANIA PRZESTĘPSTW DOKONYWANYCH PRZEZ IMIGRANTÓW !! W LICZBIE NA CAŁY KRAJ 4 !! POLICJANTÓW…. czterech !”

 1. miziaforum said

  – RMF24.PL
  Orban: Nielegalnych imigrantów deportować poza Unię Europejską

  Premier Węgier Viktor Orban w wywiadzie dla portalu Origo wyraził przekonanie, że Unia Europejska powinna wszystkich nielegalnych imigrantów deportować i zgromadzić ich w obozach poza granicami Wspólnoty, gdzie mogliby składać wnioski o azyl.

  Polubienie

 2. miziaforum said

  p.s do arta .. a wiecie jak policja w niemczech wykazuje wykrywalność przestępstw popełnianych przez imigrantów znaczy dla nich auslanderów

  DO PRZESTĘPSTW WYKRYTYCH WŁACZAJĄ PIJACKIE WYSKOKI N.P ROSJAN POLAKÓW CZECHÓW SŁOWAKÓW

  I ZAMIESZCZAJĄ N.P SZCZANIE NA PRZYSTANKU JAKO WYKRYTE PRZESTĘPSTWO POPEŁNIONE PRZEZ OBCYCH 🙂

  NIE OFICJALNIE WIADOMO ZE POLICJA DOSTAŁA TAKIE NAKAZY ŁAPAĆ AWANTURUJĄCYCH SIĘ SŁOWIAN I WSZYSTKO CO PO PIJAKU NOTOWAĆ JAKO WYKRYTE PRZESTĘPSTWO POPEŁNIONE PRZEZ OBCYCH – IMIGRANTÓW EMIGRANTÓW

  Polubienie

 3. eryk said

  mizi mozesz sie smiac ale mamy islamizacje co za kurwy nami chca rzadzic?

  Polubienie

  • miziaforum said

   PEWNIE ZE MAMY TO JA PISZĘ OD LAT 3 KILKA LAT TEMU NAPISAŁEM ZE PRZYJDĄ NA PIECHOTKĘ TO DO CZUBKÓW MNIE ODSYŁANO…… I PRZYSZLI NA PIECHOTKĘ

   TERAZ PISZĘ CO BĘDZIE DALEJ I ZNÓW MNIE ODSYŁAJĄ DO CZUBKÓW ..
   POCZEKAMY .. TO JUZ NIE DŁUGO

   Polubienie

 4. kacperkias said

  Z innej beczki, ENERGIA za FRIKO : http://polskie-echo.com/zobacz-video-polak-opracowal-samochod-elektryczny-na-3000-km/

  Polubienie

 5. IMĆ said

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: