Miziaforum's Blog

Rząd „Kaczyńskiego” prowokuje realizację kampanii wojennej pod kryptonimem „Zimowa Burza„- kontr atak Atak Rosji na Polskę , w odpowiedzi na prowokacje w Donbasie

Posted by miziaforum w dniu Wrzesień 21, 2016


https://miziaforum.wordpress.com/2016/09/19/na-polecenie-antoniego-macierewicza-na-ukraine-wyjechalo-18-polskich-komandosow-towarzyszy-im-oficer-sluzby-kontrwywiadu-wojskowego/

Prawdopodobnie atak rosyjskich sił zbrojnych na Polskę, zacznie się w rejonach granicznych Obwodu Kaliningradzkiego, Białorusi oraz Ukrainy. To właśnie na tych terenach, nasi obywatele usłyszą odgłosy lecących samolotów, helikopterów, huk rakiet i ryki czołgów. Na początku rosyjskiej inwazji wybuchnie panika, a nieliczne służby graniczne będą sparaliżowane ze strachu i absolutnie nie skuteczne. Zanim nadejdzie odsiecz to Rosyjskie oddziały szybkiego reagowania wedrą się kilkanaście kilometrów wgłąb Polski zajmując strategiczne pozycje. Tak zacznie się realizacja rosyjskiego planu kampanii wojennej pod kryptonimem „Zimowa Burza„. Plan takiego ataku narodził się dużo wcześniej niż wybuch protestów na kijowskim Majdanie. Putin i jego doradcy, gdy tylko nadarzyła się okazja na Ukrainie, umiejętnie ją wykorzystują i swoimi działaniami sprawdzają reakcje zachodu. Wspieranie separatystów na Ukrainie jest niczym innym jak sondowaniem przyszłej reakcji NATO na dalsze akcje militarne w Europie Środkowej.

Putin od samego początku konfliktu ukraińskiego, celowo drażnił Zachód, aby ten odpowiedział sankcjami ekonomicznymi, żeby mieć pretekst do jawnego przerzucenia na zachód Rosji kolejnych dywizji pancernych. Według Kremla jest to odpowiedz na sankcje ekonomiczne. Waszyngton sądzi, że takie jawne, wręcz widowiskowe przerzucanie wojsk do Kaliningradu to jedynie retoryka wojenna i pohukiwania wściekłego na sankcje Putina, a prawda jest zupełnie inna.

Rosyjska agresja była zaplanowana kilka ruchów do przodu i przygotowywana wyjątkowo starannie, co dziwne, że takie ruchy wojsk nie wzbudzają podejrzeń NATO i nie ma żadnej reakcji. Dla Rosjan dobrą porą na rozpoczęcie dalszych działań wojennych może być okres Bożego Narodzenia. Wtedy z nad Atlantyku nadciąga głęboki niż, zapowiadający znaczne załamanie pogody w całej Europie. Dlatego w tym okresie może paść rozkaz dla armii Putina, żeby ruszyć i zająć błyskawicznie pół Europy. Zimowa aura dodatkowo utrudni kontrofensywę i może całkowicie zdezorganizować przygotowania obronne, szczególnie, że główne siły uderzeniowe NATO muszą dopłynąć, lub dolecieć z Ameryki.

Każdy taktyk doskonale wie, że wielkich kampanii wojennych nie zaczyna się zimą. Jest to trudny i niesprzyjający okres, bardzo spowalnia szybkość przemieszczania się wojsk i zaopatrzenia, co daje przewagę broniącym się. Lecz w przypadku Rosjan, zalety zimowej ofensywy ogromnie przeważają nad w/w utrudnieniami. Żołnierze rosyjscy są lepiej przygotowani do funkcjonowania w tak trudnych mroźnych warunkach, niż wygodni Europejczycy czy Amerykanie.

Zima i kapryśna aura dosłownie paraliżuje ruch lotniczy, co w przypadku wojsk rosyjskich jest atutem, a dla sił obronnych NATO strzałem w kolano. Obecnie większość nowoczesnych armii koncentruje się na walkach z powietrza, więc najwięcej pieniędzy z budżetów pochłania lotnictwo, które mogłoby zostać całkowicie zneutralizowane w przeciągu kilku tygodni. Inaczej jest z rosyjskimi rakietami czy artylerią przeciwlotniczą – ich broń nie jest aż tak uzależniona od kapryśnej zimowej pogody, choć toporna działa w każdych warunkach doskonale. Rosyjscy generałowie dobrze wiedzą , że niewielkie mrozy, wiatr czy śnieżyce, skutecznie paraliżują całą infrastrukturę lotniczą i bez jednego wystrzału można osiągnąć zamierzone cele.

Po zajęciu bojowych pozycji na terytorium Polski, kolejnym etapem będzie zbombardowanie elektrowni, magazynów gazu i ropy, lotnisk i innych kluczowych węzłów komunikacji. Mieszkańcy miast pogrążą się w ciemnościach, zapanuje chaos, a schorowani i zziębnięci ludzie nie będą w stanie normalnie funkcjonować. Brak paliw i elektryczności podczas działań wojennych, wiąże się z nieczynnymi sklepami, brakiem żywności, brakiem usług bankowych, zamkniętymi urzędami czy problemami w szpitalach, do których ciągle będą dowożeni ranni cywile i żołnierze z frontu. Cały kraj przestanie tak naprawdę istnieć, będzie tylko słychać odgłosy wybuchów i strzałów.

Komentarze 34 to “Rząd „Kaczyńskiego” prowokuje realizację kampanii wojennej pod kryptonimem „Zimowa Burza„- kontr atak Atak Rosji na Polskę , w odpowiedzi na prowokacje w Donbasie”

 1. miziaforum said

  kto czyta blog ten scenariusz już czytał ale !! że nie został zrealizowany w 2014 roku to nie swiadczy ze nie bedzie dziś jest o wiele bardziej realny niż w tedy za rządów rudego … Hitler też przekładał plan ataku w 1939 bo potrzebował powodu !! PIS też jest dziś bardziej skłonny do dostarczenia takiego powodu Rosji

  kto tego nie widzi ten ……….. A I WAŻNE CI IDIOCI MYŚLĄ ZE JAK SPROWOKUJĄ COŚ W DONBASIE TO TAM BEDZIE ODPOWIEDŹ NIC BARDZIEJ MYLNEGO KAŻDY MADRY CZŁOWIEK WIE ZE NA PROWOKACJE W DONBASIE ODPOWIEDŹ DOSTANIEMY KONTRATAKIEM W KIERUNKU NA WAWĘ Z KIERUNKU CENTRALNY WSCHÓD + NATYCHMIASTOWE NALOTY NA STOLICĘ I SILNY CIOS NA MAZURACH

  Polubienie

 2. szuwaxpl said

  Waltzman vel Poroszenko ponownie był prosić o wsparcie, Killaria wniebowzięta 😦

  Tym, którym wypowiedź Wojtka Olszańskiego się nie podoba, dla przypomnienia kilku kwestii.
  Z kropką, bo +18, ale to wg. ministra Antoniego tak ma wyglądać Polska już niedługo.
  .https://youtu.be/Hww3I_pvq78

  Polubienie

 3. tteis said

  UWAGA!…Zaczyna się…

  Polubienie

 4. miziaforum said

  O A TU MACIE JASNO WYŁOZONE ZE TRAKTATU POKOJOWEGO Z NIEMCAMI NIE MAMY .

  Polubienie

 5. greg said

  kurwa co jest rzad tuska rzad kaczynskiego a gdzie jest rzad polski?
  co zrobil pis po zeby ludzie w polsce nie wegetowali z 800 zl? te huje siedzace w sejmie biora po 10000 miesiecznie za co kurwa za co ?

  Polubienie

 6. Ktoś said

  No to wejdą, wyjdą a kolejną Moskwę to sobie ruskie pobuduja ale już w alaskiej oblasti….

  Polubienie

 7. krab said

  Na poprawę nastroju…….przynajmniej mówi co myśli 🙂
  Bruksela wezwała władze Filipin do powstrzymania zabójstw osób podejrzanych o handlowanie narkotykami, a także narkomanów, które odbywają się w tym kraju za zgodą prezydenta Duterte.
  Przeczytaj: Prezydent Filipin wzywa obywateli do zabijania dilerów i narkomanów
  – Przeczytałem, że Unia Europejska mnie potępia. Powiem im: pier***cie się – powiedział filipiński prezydent urzędnikom rządowym.
  Duterte stwierdził, że imperialna historia krajów Europy nie daje im prawa krytykować wojny, którą wypowiedział biznesowi narkotykowemu.
  – A potem UE ma czelność mnie potępiać. Powtarzam: pierd*** się – powiedział Duterte, pokazując do kamer środkowy palec.
  W sierpniu w podobny sposób potraktował usmanów: Prezydent Filipin Rodrigo Duterte obraził amerykańskiego ambasadora Philipa Goldberga mówił o nim per „sukinsyn” i „ten homoseksualista”. Oskarżył też USA o mieszanie się w wewnętrzne sprawy Filipin.
  – Jak wiecie, walczę z ambasadorem sekretarza stanu Johna Kerry’ego; z jego gejem, synem k***. Wku*** mnie – powiedział dokładnie prezydent
  Amerykańskie władze zareagowały oficjalnym protestem. Wyraziły tez zaniepokojenie sytuacją na Filipinach.

  Polubienie

 8. marek said

  http://pl.blastingnews.com/europa/2016/09/prawo-szariatu-juz-wkrotce-na-stale-zagosci-we-francji-001131807.html?sbdht=_pM1QUzk3wsf5s3ZaeqCZpBRbPyNAgo-5SU9DROuy0JEzSBE0kYGlhQ2_

  Polubienie

 9. marek said

  http://pikio.pl/polska-postawila-na-swoim-merkel-przegrala-nie-bedzie-ogromnych-kar/

  Polubienie

 10. marek said

  http://pikio.pl/dyrektorka-pzu-zostala-administratorka-strony-internetowej-parafii/

  Polubienie

 11. marek said

  http://pikio.pl/edynburg-polacy-zaatakowani-przez-grupe-nastolatkow-policja-zareagowala-dopiero-po-osmiu-godzinach/

  Polubienie

 12. marek said

  http://prostozmostu.net/news/anne-applebaum-zwolniona-za-klamliwy-artykul-o-katastrofie-smolenskiej

  Polubienie

 13. mironik said

  http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/drogi-viatoll-gdzie-trzeba-placic,95,0,2158431.html

  Ledwie drogowcy skończyli budowę A4 od Rzeszowa do Jarosławia i A1 w okolicach Łodzi, a już od października kierowcy ciężarówek i autobusów będą płacić za przejazd tymi odcinkami. Wpływy z elektronicznego systemu poboru opłat mają w tym roku być rekordowe i przekroczyć 2 mld zł. Dzienne wpływy z e-myta to 5 mln zł.
  —————————
  podatek w cenie paliwa miał iść na drogi…

  Polubienie

  • greg said

   powiem tak oplaty za autostrady powinny dotyczyc tylko samochodow ciezarowych jak jest u niemcow z tym ze wysokosc tych oplat tez powinna byc nie wieksza niz jest tam z tym ze u nas pewnie do tego nie dojdzie bo jakies skurwysyny polozyly lape na tej kasie

   Polubienie

 14. Elsa said

  http://prawy.pl/37496-polskie-interesy-moga-zostac-przehandlowane-w-fazie-negocjacji-wymiany-ustepstw-w-ramach-ttip/
  ….O ile TTIP niesie za sobą poważne zagrożenia dla polskiej demokracji, o czym na portalu Prawy.pl wspominaliśmy wielokrotnie, to lada chwila podpisana zostanie nie mniej niebezpieczna umowa z Kanadą o nazwie CETA. Co ciekawe obrady nad jej treścią i konsekwencjami, jakie niesie, zaplanowano w polskim Sejmie już po jej podpisaniu, co oznacza, że wykluczony z procesu decyzyjnego polski parlament będzie miał jedynie szansę zapoznać się z nią bez możliwości jakiejkolwiek ingerencji w imieniu polskich obywateli.

  Polubienie

 15. greg said

  ludzie a po co sa obozy fema ? czy dlh co nie chca chipa ?

  Polubienie

 16. KrisT said

  a ja powiem tylko tyle iz zadnej wojny z ruskimi nie bedzie! ani na boze narodzenie ani na wielkanoc czy hellołin in poland……
  sranie w banie! wywolywanie sztucznej atmosfery prowojennej, zastraszanie ludzi.obecnie wojna rosysjko NATO/europa jest całkowicie nie na rekę FR!!!!!! FR nie moze pozwolic sobie aby zostać agresorem! Putin ma zbyt ambitne plany rozwoju rosji i syberii, wojna przekresliłaby te plany na dekady!
  Oczywiscie iz FR bedzie sie bronic to naturalne!
  Mizia jeszcze TY dolączasz do sekty pro wojennej Macierewicza???? polska? latała mucha kolo dupy niedzwiedzia,a niedzwiedz miał to gdzieś….
  straszenia cd….i tyle w temacie.
  Jak chcecie się tak nakręcać to prosze bardzo…

  Polubienie

 17. […] Rząd "Kaczyńskiego" prowokuje realizację kampanii wojennej pod kryptonimem „Zimowa B… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: