Miziaforum's Blog

Antoni Macierewicz sam sobie zniósł limit wydatków reprezentacyjnych , czyli JAK CAR LUB CESARZ – WYDATKI OGRANICZA TYLKO FANTAZJA I WYOBRAŹNIA MINISTRA !!!

Posted by miziaforum w dniu Wrzesień 20, 2016


Antoni Macierewicz zniósł swój limit wydatków na cele reprezentacyjne i okolicznościowe
• W Dzienniku Urzędowym MON ukazało się nowe rozporządzenie dotyczące wydatków na cele reprezentacyjne i okolicznościowe
• Szef MON znosi w nim swój limit wydatków na ten cel
• Od 20 września Antoni Macierewicz może wydawać „według potrzeb”

Antoni Macierewicz zdecydował o zniesieniu swojego limitu wydatków na cele reprezentacyjne i okolicznościowe – informuje RMF FM. W Dzienniku Urzędowym MON ukazało się właśnie nowe rozporządzenie ministra, z którego wynika, że teraz minister będzie mógł na ten cel wydawać „według potrzeb„.
Pod koniec sierpnia Antoni Macierewicz znowelizował to rozporządzenie po raz pierwszy. Przyznał w nim sobie prawo do samodzielnego dysponowania tymi środkami. 19 września szef MON znowelizował rozporządzenie po raz kolejny. Tym razem w rubryce „kwota w zł” znalazło się stwierdzenie „według potrzeb„.

Komentarzy 25 to “Antoni Macierewicz sam sobie zniósł limit wydatków reprezentacyjnych , czyli JAK CAR LUB CESARZ – WYDATKI OGRANICZA TYLKO FANTAZJA I WYOBRAŹNIA MINISTRA !!!”

 1. miziaforum said

  NO TO TERAZ CHOLERKA ŻAŁUJE ŻEM JA NIE W PISIE I NIE W MON PRACUJE

  ALE BEDĄ BIBY OJOJOJO JAK ZA CARA MIKOŁAJA U RASPUTINA

  a propo Rasputina na którejś to tam imprezce nachlany Rasputin dyrygował cygańską kapelą własnym siurakiem

  MYŚLĘ ZE TERAZ GDY ANTONIEGO NIE KRĘPUJĄ ZADNE LIMITY BIBY PRZYĆMIĄ I TA RASPUTINA

  Polubienie

 2. szuwaxpl said

  Chłopcy PICujący mają Polaków w ciężkim poważaniu jak widać: (…)
  http://www.polishclub.org/2016/09/19/minister-waszczykowski-obiecal-petrowi-poroszence-ze-wladze-polski-wiecej-beda-sie-zajmowaly-rzezia-wolynska/

  Minister Witold Waszczykowski wyjaśnił Petrowi Poroszence,

  — że przyjęcie tych uchwał „może prowadzić do rozpoczęcia procesu pojednania”

  — i w żadnym stopniu nie jest

  — „aktem, który będzie rozpoczynał proces jątrzenia”.

  Szef polskiego MSZ zapewnił Poroszenkę, że

  — „dla nas przyjęcie tej rezolucji przez parlament oznacza w tej chwili zdjęcie jej z agendy politycznej — i przeniesienie jej na dialog historyków”.

  Oznacza to, — że polskie władze obiecują ukraińskim, — że sprawą Rzezi Wołyńskiej więcej zajmować się nie będą

  Polubienie

 3. julius said

  Straszenie najazdem Rosji ciąg dalszy, jak to zła Rosja najedzie Europę Wschodnią a dobra Ameryka nie jest w stanie im pomóc.

  Armia USA przegra wojnę z Rosją w Europie, która może się zdarzyć w ciągu najbliższego roku.
  Rosja może być ustawiona do inwazji na Europę w ciągu najbliższego roku a Armia Stanów Zjednoczonych jest zbyt słaba, aby ją zatrzymać, powiedział ekspert wojskowy.
  Planiści wojskowi wierzą, że Władimir Putin mógłby skorzystać z wyborów nowego prezydenta USA do rozpoczęcia ataku na kraje Europy Wschodniej.
  Ekspert wojskowy ostrzegł, że armia USA jest „żałośnie nieprzygotowana” do walki z wojskami rosyjskimi. Armia amerykańska jest „przygotowana do klęski w wojnie europejskiej”
  Loren Thompson, Chief Operating Officer w Lexington Institute think tank, powiedział, że armia amerykańska ma „poważne braki” w wielu kluczowych obszarach i że wojsko Putina może „bardzo szybko” wygrać każdą wojnę na kontynencie.
  Jego komentarze przychodzą po tym jak najstarsi rangą dowódcy ostrzegli, że siły bojowe ich oddziałów są już tak wyczerpane, że każda wojna z Rosją spowoduje masowe ofiary.
  Wodzowie armii lądowej marynarki, sił powietrznych i marines powiedzieli senackiej komisji ds sił zbrojnych, że konflikt z Moskwą będzie stanowił „wysokie ryzyko militarne”, w którym nie może być zagwarantowane zwycięstwo.
  Senator John McCain powiediał, ze jest tą sytuacją zdesperowany, że siły amerykańskie są obecnie w stanie”niszczącym samych siebie” tak, że nie nadążają z wypełnianiem ich bieżących obowiązków.
  Całość tutaj:
  http://www.express.co.uk/news/world/712551/Vladimir-Putin-Russia-invade-Europe-US-army-navy-too-weak-John-McCain

  Polubienie

 4. miziaforum said

  a tak na poważnie to pytam która z 800 afer p.o została wyjaśniona ………. ZADNA !! I ŻADNA WYJAŚNIONA NIE BĘDZIE WIECIE JUZ PO CO JEST TEN PIS ?

  Polubienie

 5. miziaforum said

  WIDZIELIŚCIE TO !!

  N.R 1

  N.R 2

  Polubienie

 6. Elsa said

  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03306-Komisarz-Bienkowska-i-obrona-niemieckich-marketow.htm

  Polubienie

 7. Elsa said

  dojenia ciąg dalszy
  Rząd widzi w zwiększeniu „ozusowania” korzyści. Główną z nich jest napływ około 14 mld złotych do budżetu. Eksperci wskazują jednak, że nieprzemyślane zmiany w materii składek na ZUS mogą dać efekt odwrotny do zamierzonego. Kolejni przedsiębiorcy zamykaliby swoje zakłady, przenosili je za granicę czy po prostu zaczynali działalność w szarej strefie.
  http://pikio.pl/wyzsza-skladka-na-zus-zatopi-nawet-kilkaset-tysiecy-polskich-firm/

  Polubienie

 8. mironik said

  http://wrzodakz.neon24.pl/post/133850,reprywatyzacja-majatku-czyli-mafia

  Fundacja Prasowa Solidarności otrzymała ww. majątek od Skarbu Państwa pomimo, że dysponowała kapitałem założycielskim w wysokości 180 zł. Na w/w działkę zgłosili się właściciele, ale działki im nie oddano tylko przekazano tą działkę Fundacji J. Kaczyńskiego? Panie Ministrze, czy zgodnie z prawem FPS otrzymała na własność od Skarbu Państwa w/w działkę oraz w/w nieruchomości.
  Fundacja Prasowa Solidarności jeszcze nie mając na własność budynków wynajmowała w nich pomieszczenia bankowi państwowemu BPH, pobierając czynsz za 13. lat z góry oraz przyjmując miliardy starych złotych darowizny od BPH.
  Czy mógłby Pan Minister ujawnić umowę o wynajęcie budynku od Fundacji Prasowej Solidarności przez BPH oraz kto finansował fundację Jarosława Kaczyńskiego, czy był to też „Budimex”, który buduje terminal -2 na Okęciu i obwodnicę wokół Augustowa oraz tajemnicza firma z Austrii o nazwie ,,Qutschrist”?
  Należy także wyjaśnić, na co szły pieniądze ofiarowywane tak hojnie na Fundacje J. Kaczyńskiego. Czy były zasilane m.in. takie pisemka jak „Ziemia Garwolińska”, o nakładzie ok. 1000 szt. miesięcznie którą kierował obecny poseł PiS Marek Suski i był z tego tytułu Chojnie wynagradzany z pieniędzy zarobionych przez FPS na majątku otrzymanego od Skarbu Państwa oraz ,,Tygodnik Centrum” i ,,Polska Dzisiaj” tuby propagandowe PC?
  Czy z majątku fundacji finansowana była partia PC i kampania wyborcza PC do Parlamentu w 1993 r.? Czy były prowadzone przez prokuraturę śledztwa jeżeli tak to proszę poinformować z jakim skutkiem.

  Polubienie

 9. mironik said

  http://www.o2.pl/short/rzad-szykuje-nowy-podatek-sprawdz-ile-zaplacisz-za-deszcz-6038948896720001s

  Polubienie

 10. KnUR1 said

  A może zrobimy plebistyc. Moje dziecko poszło do szkoły; wczoraj się ochatjtałem; urodziło mi się dziecko;

  ZAMIAST LINKÓW

  tak zwyczajnie kto co ma do powiedzenie od siebie.

  … i zrobi się cicho

  Polubienie

 11. […] https://miziaforum.wordpress.com/2016/09/20/antoni-macierewicz-sam-sobie-zniosl-limit-wydatkow-repre… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: