Miziaforum's Blog

Na polecenie Antoniego Macierewicza na Ukrainę wyjechało 18 polskich komandosów. Towarzyszy im oficer Służby Kontrwywiadu Wojskowego.

Posted by miziaforum w dniu Wrzesień 19, 2016


Krab said

Prawda czy nie ?? Ale skoro mon dementuje.. to raczej prawda (?):
„Na polecenie Antoniego Macierewicza na Ukrainę wyjechało 18 polskich komandosów. Towarzyszy im oficer Służby Kontrwywiadu Wojskowego. Stacjonują w strefie przyfrontowej” – napisał tygodnik „Nie . MON dementuje te informacje.
Informacje o udziale polskich żołnierzy w walkach w Donbasie po stronie ukraińskiej pojawiają się regularnie. Do tej pory informowano jednak o „najemnikach”, a nie o oficjalnej misji. W dodatku wszystkie informacje pochodziły od mediów związanych z prorosyjskimi rebeliantami, którzy nigdy jednak nie opublikowali żadnych materiałów, które mogłyby potwierdzić te doniesienia.
Tym razem źródłem są polskie media. Andrzej Rozenek z tygodnika „Nie” napisał: „Na polecenie Antoniego Macierewicza na Ukrainę wyjechało 18 polskich komandosów.
Towarzyszy im oficer Służby Kontrwywiadu Wojskowego.19 żołnierzy jest uzbrojonych po zęby, każdy zabrał ze sobą ok. 2 tys. sztuk amunicji. Pojechali kilkoma toyotami Hilux. Stacjonują na terenie Donbasu, w strefie przyfrontowej, około 80 kilometrów
od linii frontu”.
W misji mają brać udział żołnierze z Jednostki Wojskowej w Lublińcu – jednej z elitarnych formacji specjalnych Wojska Polskiego. Zielone Berety z Lublińca brały udział m.in. w operacjach w Iraku i Afganistanie oraz na terenie byłej Jugosławii. Wg. „Nie” obecnie prowadzą operację w Donbasie. Na Ukrainę mieli wyjechać około miesiąca temu.
MON dementuje: W Donbasie nie ma polskich żołnierzy
Wg oficjalnego stanowiska MON, w Donbasie nie ma polskich żołnierzy. „Żołnierze SZRP/NATO nie przebywają w strefie przyfrontowej, nie przebywają w Donbasie” – oświadczył Bartłomiej Misiewicz, rzecznik ministerstwo obrony. Potwierdził natomiast, że polskie wojsko znajduje się na terytorium Ukrainy.
Dodam tylko, że jak do tej pory urban przegrał tylko jeden proces za podanie nieprawdziwych informacji…..

http://nie.com.pl/artykul-str-glowna-13/macierewicz-zbrojnie-prowokuje-rosje/

Uzbrojonych polskich żołnierzy wysłano do strefy przyfrontowej w Donbasie. Ktoś chce Polskę i NATO uwikłać w konflikt zbrojny.

Na polecenie Antoniego Macierewicza na Ukrainę wyjechało 18 polskich komandosów. Towarzyszy im oficer Służby Kontrwywiadu Wojskowego.

18 żołnierzy, nawet najlepiej wyszkolonych i wyposażonych, nie zmieni losów tego konfliktu. Ukraina dzięki ich obecności nie odwojuje utraconych ziem wschodnich i Krymu.

Obecność specjalsów w tym rejonie mogłaby być częściowo wytłumaczalna jedynie gdyby realizowali oni tajną misję polegającą na przykład na odbiciu polskiego obywatela więzionego przez separatystów. I tak byłoby to bezprawie, ale przynajmniej w jakimś stopniu usprawiedliwione. Dlatego zwróciłem się z pytaniami do rzecznika MON Bartłomieja Misiewicza:

 1. W jakim celu MON wysłało do Ukrainy trzy zespoły bojowe polskich komandosów?
 2. Czy o tej akcji powiadomiono NATO, czy sojusznicy wyrazili na nią zgodę?
 3. Czy obecność polskich komandosów w strefie przyfrontowej nie stwarza zagrożenia dla ich życia? Czy obecność ta nie może być wykorzystana przez ośrodki wrogie Polsce?
 4. Czy podejmując decyzję o wysłaniu komandosów do Donbasu brano pod uwagę możliwość wywołania skandalu dyplomatycznego, a nawet sytuacji kryzysowej na ogromną skalę?
 5. Czy prawdą jest, że komandosów ma zmienić następna grupa polskich żołnierzy?
 6. Czy uzbrojenie owych trzech zespołów bojowych wskazuje na misję o charakterze bojowym, czy też szkoleniowym?

Rzecznik miał blisko tydzień na odpowiedź. Milczy.

Komentarzy 16 to “Na polecenie Antoniego Macierewicza na Ukrainę wyjechało 18 polskich komandosów. Towarzyszy im oficer Służby Kontrwywiadu Wojskowego.”

 1. greg said

  Znany polski sportowiec chce być prezydentem. Celebrytom wstydzącym się Polski nie podałby ręki

  http://www.pch24.pl/znany-polski-sportowiec-chce-byc-prezydentem–celebrytom-wstydzacym-sie-polski-nie-podalby-reki,46064,i.html

  brawo

  Polubienie

 2. krab said

  Może to jest paradoksem, ale najprawdziwsze (po czasie) okazują się być informacje oficjalnie zdementowane. I kolejne pytanie, czy tym Antoni nie dowierzał, czy też nie godzili się z jego pomysłami ?
  http://www.nowastrategia.org.pl/odwolanie-dowodcow-wojsk-specjalnych-i-jw-grom/

  Polubienie

  • krab said

   Na rewelacje Rozenka zareagował Piotr Skwieciński, dziennikarz i publicysta, który opublikował przedwczoraj tekst zatytułowany „Rozenek donosi na polskich żołnierzy, czyli ochotnicza pomoc dla Rosji”. Poza rzucanymi pod adresem ex-posła oskarżeniami o wspieranie Rosji w wojnie propagandowej z Ukrainą i Zachodem i donoszenia na własnych kraj, Piotr Skwieciński domaga się skazania Rozenka i kary więzienia „w niespecjalnie luksowych warunkach”. Publicysta pisze między innymi: „Uważam, że za swój postępek Rozenek powinien odpowiedzieć karnie. Z jakiego paragrafu? Z dowolnego, który dałoby się mu >>przyszyć<>od gwizdka do gwizdka<<. "
   Następnie dziennikarz udostępnił tekst na swoim prywatnym profilu na Facebooku, gdzie rozwinęła się dyskusja. Gdy jeden z użytkowników podniósł, że akceptowanie łamania prawa przez rzad, i prześladowanie dziennikarzy, którzy takie łamanie prawa ujawniają może przypominać standardy putinowskie Skwieciński skwitował to "mnie to nie rusza kompletnie. Rozenek do kryminalu. Do celi z paroma ostrymi bandziorami." Po czym dodaje: "(…) niech państwo się tym nie zajmuje. Niech paru facetów, wyposażonych w gazrurki, spuści mu łomot, zakończony tzw.trwałym uszczerbkiem na zdrowiu. Zupełnie na serio tak uważam."
   To nie pierwszy raz gdy publicyści sympatyzujący z PiS i jego polityką wysuwają pomysły, aby siłą zwalczać swoich oponentów.
   http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/piotr-skwiecinski-chce-z-dowolnego-paragrafu-wyslac-do-wiezienia-swojego-oponenta

   Polubienie

 3. greg said

  http://forum.dlapolski.pl/viewtopic.php?t=3540&lofi=1&sid=3465ffb9def94dadc66489c199d7e2ab

  http://forum.dlapolski.pl/viewtopic.php?t=3540&lofi=1&sid=3465ffb9def94dadc66489c199d7e2ab

  Polubienie

  • El... said

   Wierne pod-judzone psy… Ich pan, który siedzi na wszystkich stolcach kuli ziemskiej, wypuścił swoją armię wiernych psów, aby nastraszyć świat nie-wiernych i by przyjęli jego znamię… Judeizacja świata jest dużo gorsza od islamizacji, bo sprytniejsza i skryta. Patrzycie, a nie widzicie… jej!!!

   Polubienie

  • marek said

   to nie wedrowka ludow, kurwa, tylko sterowane przez elity zarzadzajace swiatem celowe dzialanie…

   Polubienie

 4. tteis said

  Tu nie chodzi o Polskę, małostkowe myślenie.. „Jesteś właścicielem konta w banku, NA PEWNO?” ” „Polska bez „ludu” była by tylko z nazwy”.”Jesteś właścicielem auta, NA PEWNO? kluczyki masz, ale [inni] również je mają. Oczywiście te niewidzialne które otwierają PRAWIE wszystko”. I to „Prawie” nigdy nie minie.

  Polubienie

 5. marek said

  Ania
  19 września 2016 at 15:39 · Odpowiedz
  Szanowni państwo, czas się ogarnąć !
  Zagłada nas już jest bardzo widoczna.
  A wszystko według planu…

  „„A SŁOWIAŃSKIE BYDŁO WYPĘDZIMY DALEKO NA PÓŁNOC…” – Słowa rabina Sanhedrynu Rebe Menachema Mendla Schneersona, Chabadskiego przywódcy.

  (Zmarł w 1994 roku)
  Plan „wybrańców Boga”

  1 Naszą specjalną taktyką walki z czerwono-brązowymi (wszyscy Słowianie – są czerwono-brązowi), z mocy swojej skrytości jest Tajna Wiedza. Główne ostrze walki skierujemy przeciwko Słowiaństwu, za wyjątkiem odszczepieńców, którzy spokrewnili się z Żydami przez wspólne interesy. Co prawda, tych „spokrewnionych” później, po wykorzystaniu ich w naszych celach, usuniemy z naszego społeczeństwa. Słowianie, a wśród nich Rosjanie – to najbardziej niepokorny naród świata. Niepokorny ze względu na układ ich zdolności psychicznych i umysłowych, założonych przez wiele pokoleń przodków, genów, które nie są podatne na przerabianie. Słowianina, Rosjanina można zabić, ale nigdy nie można zniewolić. Dlatego to nasienie powinno ulec likwidacji, ale na pierwszym etapie należy dokonać nagłego zmniejszenia jego liczebności (co jelcynowsko-putinowska władza pomyślnie realizuje już od prawie 20 lat – uwaga Redakcji).

  2 Nasze metody walki nie będą w ogóle wojskowe, lecz ideologiczne i ekonomiczne z wykorzystaniem struktur siłowych, uzbrojonych w najnowocześniejsze rodzaje broni do fizycznego tłumienia buntujących się z jeszcze większą brutalnością, niż to było w 1993 roku przy rozstrzelaniu Dumy Państwowej Rosji. Przede wszystkim, podzielimy wszystkie narody słowiańskie (jest ich 300 milionów, połowę stanowią Rosjanie) na maleńkie osłabione kraje z przerwanymi więzami. Będziemy tu korzystać z naszej starej metody: DZIEL I RZĄDŹ. Postaramy się te kraje skłócić ze sobą.Wciągniemy je we wojny między sobą w celu wzajemnego niszczenia (co również zostało osiągnięte – uwaga Redakcji).

  Ukrainiec będzie myślał, że walczy przeciwko ekspansjonistycznej Rosji, walczy o swoją niezależność, będzie myślał, że w końcu uzyskał swoją wolność, podczas gdy całkowicie popadnie w zależność od nas. Tak samo będą myśleć Rosjanie, że bronią swoich własnych interesów narodowych, odzyskują „bezprawnie” zabrane im ziemie, itd. To wszystko będziemy robić pod pozorem różnych suwerenności, walki o swoje ideały narodowe. W tym czasie nie pozwolimy żadnej ze stron na samookreślenie się, oparte o wartości i tradycje narodowe. W tej wojnie głupców słowiańskie bydło będzie osłabiało siebie i wzmacniało nas, głównych reżyserów smuty (pol. – chaosu, zamętu – A.L.), niby stojących z boku i nie tylko nie uczestniczących w krwawych wydarzeniach, ale i nie wtrącających się do nich.

  Ponadto zapewnimy sobie całkowite bezpieczeństwo. Do świadomości Słowian – profanów (niewtajemniczonych) zainstalujemy takie stereotypy myślenia, przy których najstraszniejszym słowem będzie “antysemita”. Słowo ‘Żyd” będą wymawiać szeptem.

  Kilkoma sprawami sądowymi (podobnymi do procesu antysemity Ostaszwili z późniejszą jego likwidacją) i innymi metodami (radio, telewizja – przerażające filmy, takie jak zemsta izraelskiego super wywiadu Mosadu za zabicie Żydów), tak bardzo wystraszymy bydło, że u żadnego z Żydów z głowy nie spadnie ani jeden włos, podczas gdy Słowianie będą rozstrzeliwani w grupach, zabijani tysiącami – na granicach, gdzie Żydzi nie służą, w siłach pokojowych, w wyniku aktów terroryzmu, zabójstw kryminalnych i na zamówienie. (jeden z takich filmów – to „Haniebne wyrodki”, 2009 rok, uwaga Redakcji).

  3 Tępa słowiańska grupa etniczna nie rozumie, że najstraszniejszymi faszystami są ci, którzy nigdy i nigdzie na głos o tym nie mówią, a organizują wszystko jakby według najbardziej demokratycznych standardów (takich jak wybory prezydenckie w marcu). A my odwrotnie, wyraz “faszysta” uczynimy słowem obelżywym. Tej etykietki będzie bał się każdy, na kogo ją powiesimy. Bardzo dobrze wiemy, że nacjonalizm wzmacnia naród, czyni go silnym.Slogan “internacjonalizmu” jest przeżytkiem i już nie działa tak, jak wcześniej, zastąpimy go “wartościami ogólno-ludzkimi”, oznaczającymi to samo.

  Nie pozwolimy na podniesienie się ani jednego nacjonalizmu, a te ruchy nacjonalistyczne, które próbują wyprowadzić swoje narody spod naszego dyktatu, zniszczymy ogniem i mieczem tak, jak się to robi w Gruzji, Armenii i Serbii. Ale za to zapewnimy pełen rozkwit naszego nacjonalizmu – syjonizmu, a dokładniej: żydowskiego faszyzmu, który w swojej tajemniczości i potędze jest superfaszyzmem. Nie na próżno Zgromadzenie Ogólne ONZ w 1975 roku przyjęło rezolucję, która określiła syjonizm jako najbardziej rażącą “formę rasizmu i dyskryminacji rasowej”, ale z powodu naszego triumfalnego marszu na całej planecie w roku 1992 rezolucję tę uchyliła. Z tego międzynarodowego organu uczyniliśmy broń naszych aspiracji, dotyczących przejęcia władzy nad “wszystkimi królestwami i narodami”.

  4 Liczną populację Słowian pozbawimy elity narodowej, która określa rozwój wydarzeń i postęp kraju. I w końcu cały bieg historii. W tym celu obniżymy poziom ich edukacji – już w następnych 5 latach zamkniemy połowę ich uniwersytetów, a w drugiej połowie będziemy się kształcić my. Wpuścimy tam jeszcze Ormian, Czeczenów, Romów i innych. Będziemy walczyć o to, aby w rządach państw słowiańskich było jak najmniej rdzennych przedstawicieli narodu, którzy zostaną zastąpieni naszą elitą żydowską. W masmediach – radiu, telewizji, prasie, sztuce, literaturze, teatrze i kinie stopniowo będziemy usuwać kadry narodowe i zastępować je naszymi, lub w skrajnych przypadkach, kosmopolitycznymi.

  Zostanie przeprowadzona humanizacja edukacji, w wyniku której wszystkie dyscypliny, wpływające na strukturyzację procesu myślowego lewej i prawej półkuli mózgu, będą zmniejszane (zawężane) i degradowane:

  а) język i literatura

  b) fizyka i matematyka.

  O historii nie ma co mówić. Bydłu damy nasze spojrzenie na historię, w którym pokażemy, że cała historia ewolucji ludzkiej szła w kierunku uznania wybranego przez Boga narodu Żydów za panów całego świata.Zamiast wartości narodowych damy wam bałałajkowy patriotyzm i pijane łzy. Tutaj naszym celem jest zastąpienie czerwono-brązowej elity naszą elitą.

  W tych krajach nie pozwolimy na rozwój nauki. A centrum uczonych (Akademia Nauk) będzie składać się z naszych ludzi. Nie dopuścimy do żadnych postępowych technologii, co doprowadzi do całkowitego upadku przemysłu, który zawęzimy do produkcji przedmiotów pierwszej potrzeby dla ograniczonego kontyngentu niewolników, wydobywających dla nas surowce.( …)ienawidzimy was bezgranicznie! Ta nienawiść daje nam siły, by ładnie się do was uśmiechać, zdobywać wasze zaufanie i kierować wami, pokazując wam “troskę” o was i wasze dzieci, przyszłe wnuki i prawnuki, którzy w rzeczywistości się nie pojawią na świecie.

  Jesteście straceni. I dopóki nie zrozumiecie tej prostej prawdy, dopóki będziecie się szarpać, do tej pory będziecie bici bardziej, niż potrzeba. Jeśli będziecie posłuszni – pozostanie was 65-70 milionów, w przeciwnym wypadku – 40-45.

  Główną rzeczą dzisiaj – to utrzymać się nam jeszcze przez co najmniej 2-3 lata. Później nie będziemy już mieli tutaj, w tym kraju, żadnych problemów. Stworzymy takie środki ochronne, że żaden z was nie będzie mógł wykonać żadnego ruchu. I wszystko, co się wydarzy, będzie nam znane, kontrolowane i potajemnie sterowane. I nikt nie będzie w stanie nam przeszkodzić!
  Dalej tu: http://talbot.nowyekran.pl.neon24.pl/post/133855,nie-tylko-polska-jest-pod-okupacjaAnia
  19 września 2016 at 15:39 · Odpowiedz
  Szanowni państwo, czas się ogarnąć !
  Zagłada nas już jest bardzo widoczna.
  A wszystko według planu…

  „„A SŁOWIAŃSKIE BYDŁO WYPĘDZIMY DALEKO NA PÓŁNOC…” – Słowa rabina Sanhedrynu Rebe Menachema Mendla Schneersona, Chabadskiego przywódcy.

  (Zmarł w 1994 roku)
  Plan „wybrańców Boga”

  1 Naszą specjalną taktyką walki z czerwono-brązowymi (wszyscy Słowianie – są czerwono-brązowi), z mocy swojej skrytości jest Tajna Wiedza. Główne ostrze walki skierujemy przeciwko Słowiaństwu, za wyjątkiem odszczepieńców, którzy spokrewnili się z Żydami przez wspólne interesy. Co prawda, tych „spokrewnionych” później, po wykorzystaniu ich w naszych celach, usuniemy z naszego społeczeństwa. Słowianie, a wśród nich Rosjanie – to najbardziej niepokorny naród świata. Niepokorny ze względu na układ ich zdolności psychicznych i umysłowych, założonych przez wiele pokoleń przodków, genów, które nie są podatne na przerabianie. Słowianina, Rosjanina można zabić, ale nigdy nie można zniewolić. Dlatego to nasienie powinno ulec likwidacji, ale na pierwszym etapie należy dokonać nagłego zmniejszenia jego liczebności (co jelcynowsko-putinowska władza pomyślnie realizuje już od prawie 20 lat – uwaga Redakcji).

  2 Nasze metody walki nie będą w ogóle wojskowe, lecz ideologiczne i ekonomiczne z wykorzystaniem struktur siłowych, uzbrojonych w najnowocześniejsze rodzaje broni do fizycznego tłumienia buntujących się z jeszcze większą brutalnością, niż to było w 1993 roku przy rozstrzelaniu Dumy Państwowej Rosji. Przede wszystkim, podzielimy wszystkie narody słowiańskie (jest ich 300 milionów, połowę stanowią Rosjanie) na maleńkie osłabione kraje z przerwanymi więzami. Będziemy tu korzystać z naszej starej metody: DZIEL I RZĄDŹ. Postaramy się te kraje skłócić ze sobą.Wciągniemy je we wojny między sobą w celu wzajemnego niszczenia (co również zostało osiągnięte – uwaga Redakcji).

  Ukrainiec będzie myślał, że walczy przeciwko ekspansjonistycznej Rosji, walczy o swoją niezależność, będzie myślał, że w końcu uzyskał swoją wolność, podczas gdy całkowicie popadnie w zależność od nas. Tak samo będą myśleć Rosjanie, że bronią swoich własnych interesów narodowych, odzyskują „bezprawnie” zabrane im ziemie, itd. To wszystko będziemy robić pod pozorem różnych suwerenności, walki o swoje ideały narodowe. W tym czasie nie pozwolimy żadnej ze stron na samookreślenie się, oparte o wartości i tradycje narodowe. W tej wojnie głupców słowiańskie bydło będzie osłabiało siebie i wzmacniało nas, głównych reżyserów smuty (pol. – chaosu, zamętu – A.L.), niby stojących z boku i nie tylko nie uczestniczących w krwawych wydarzeniach, ale i nie wtrącających się do nich.

  Ponadto zapewnimy sobie całkowite bezpieczeństwo. Do świadomości Słowian – profanów (niewtajemniczonych) zainstalujemy takie stereotypy myślenia, przy których najstraszniejszym słowem będzie “antysemita”. Słowo ‘Żyd” będą wymawiać szeptem.

  Kilkoma sprawami sądowymi (podobnymi do procesu antysemity Ostaszwili z późniejszą jego likwidacją) i innymi metodami (radio, telewizja – przerażające filmy, takie jak zemsta izraelskiego super wywiadu Mosadu za zabicie Żydów), tak bardzo wystraszymy bydło, że u żadnego z Żydów z głowy nie spadnie ani jeden włos, podczas gdy Słowianie będą rozstrzeliwani w grupach, zabijani tysiącami – na granicach, gdzie Żydzi nie służą, w siłach pokojowych, w wyniku aktów terroryzmu, zabójstw kryminalnych i na zamówienie. (jeden z takich filmów – to „Haniebne wyrodki”, 2009 rok, uwaga Redakcji).

  3 Tępa słowiańska grupa etniczna nie rozumie, że najstraszniejszymi faszystami są ci, którzy nigdy i nigdzie na głos o tym nie mówią, a organizują wszystko jakby według najbardziej demokratycznych standardów (takich jak wybory prezydenckie w marcu). A my odwrotnie, wyraz “faszysta” uczynimy słowem obelżywym. Tej etykietki będzie bał się każdy, na kogo ją powiesimy. Bardzo dobrze wiemy, że nacjonalizm wzmacnia naród, czyni go silnym.Slogan “internacjonalizmu” jest przeżytkiem i już nie działa tak, jak wcześniej, zastąpimy go “wartościami ogólno-ludzkimi”, oznaczającymi to samo.

  Nie pozwolimy na podniesienie się ani jednego nacjonalizmu, a te ruchy nacjonalistyczne, które próbują wyprowadzić swoje narody spod naszego dyktatu, zniszczymy ogniem i mieczem tak, jak się to robi w Gruzji, Armenii i Serbii. Ale za to zapewnimy pełen rozkwit naszego nacjonalizmu – syjonizmu, a dokładniej: żydowskiego faszyzmu, który w swojej tajemniczości i potędze jest superfaszyzmem. Nie na próżno Zgromadzenie Ogólne ONZ w 1975 roku przyjęło rezolucję, która określiła syjonizm jako najbardziej rażącą “formę rasizmu i dyskryminacji rasowej”, ale z powodu naszego triumfalnego marszu na całej planecie w roku 1992 rezolucję tę uchyliła. Z tego międzynarodowego organu uczyniliśmy broń naszych aspiracji, dotyczących przejęcia władzy nad “wszystkimi królestwami i narodami”.

  4 Liczną populację Słowian pozbawimy elity narodowej, która określa rozwój wydarzeń i postęp kraju. I w końcu cały bieg historii. W tym celu obniżymy poziom ich edukacji – już w następnych 5 latach zamkniemy połowę ich uniwersytetów, a w drugiej połowie będziemy się kształcić my. Wpuścimy tam jeszcze Ormian, Czeczenów, Romów i innych. Będziemy walczyć o to, aby w rządach państw słowiańskich było jak najmniej rdzennych przedstawicieli narodu, którzy zostaną zastąpieni naszą elitą żydowską. W masmediach – radiu, telewizji, prasie, sztuce, literaturze, teatrze i kinie stopniowo będziemy usuwać kadry narodowe i zastępować je naszymi, lub w skrajnych przypadkach, kosmopolitycznymi.

  Zostanie przeprowadzona humanizacja edukacji, w wyniku której wszystkie dyscypliny, wpływające na strukturyzację procesu myślowego lewej i prawej półkuli mózgu, będą zmniejszane (zawężane) i degradowane:

  а) język i literatura

  b) fizyka i matematyka.

  O historii nie ma co mówić. Bydłu damy nasze spojrzenie na historię, w którym pokażemy, że cała historia ewolucji ludzkiej szła w kierunku uznania wybranego przez Boga narodu Żydów za panów całego świata.Zamiast wartości narodowych damy wam bałałajkowy patriotyzm i pijane łzy. Tutaj naszym celem jest zastąpienie czerwono-brązowej elity naszą elitą.

  W tych krajach nie pozwolimy na rozwój nauki. A centrum uczonych (Akademia Nauk) będzie składać się z naszych ludzi. Nie dopuścimy do żadnych postępowych technologii, co doprowadzi do całkowitego upadku przemysłu, który zawęzimy do produkcji przedmiotów pierwszej potrzeby dla ograniczonego kontyngentu niewolników, wydobywających dla nas surowce.( …)ienawidzimy was bezgranicznie! Ta nienawiść daje nam siły, by ładnie się do was uśmiechać, zdobywać wasze zaufanie i kierować wami, pokazując wam “troskę” o was i wasze dzieci, przyszłe wnuki i prawnuki, którzy w rzeczywistości się nie pojawią na świecie.

  Jesteście straceni. I dopóki nie zrozumiecie tej prostej prawdy, dopóki będziecie się szarpać, do tej pory będziecie bici bardziej, niż potrzeba. Jeśli będziecie posłuszni – pozostanie was 65-70 milionów, w przeciwnym wypadku – 40-45.

  Główną rzeczą dzisiaj – to utrzymać się nam jeszcze przez co najmniej 2-3 lata. Później nie będziemy już mieli tutaj, w tym kraju, żadnych problemów. Stworzymy takie środki ochronne, że żaden z was nie będzie mógł wykonać żadnego ruchu. I wszystko, co się wydarzy, będzie nam znane, kontrolowane i potajemnie sterowane. I nikt nie będzie w stanie nam przeszkodzić!
  Dalej tu: http://talbot.nowyekran.pl.neon24.pl/post/133855,nie-tylko-polska-jest-pod-okupacja

  Polubienie

 6. mentronik said

  Prawdziwa Hillary Clinton aresztowana, być może już nie żyje. To co widzimy jest sobowtórem.

  Uzupełnienie 17.09.2016: po kilkudniowych wakacjach (przepraszam tych co czekali w kolejce moderacyjnej), znów mam możliwość gmerania w sieci. To co poniżej napisałem kilka dni temu okazuje się być większą sprawą niż myślałem. Widać to m.in. po ataku hasbary na mnie jako „szukającego sensacji” oszołoma. Na nagraniu i zdjęciach wyraźnie, że Hillary została aresztowana. Na YouTube pojawiły się kolejne zdjęcia, które pozostawiają mało wątpliwości co do charakteru „opuszczenia” obchodów rocznicy zamachu na WTC przez Clintonową:

  Zob. np. to: Pobierz z NoPremium.pl https://www.youtube.com/watch?v=GBh3yIIf-JE

  Obie identycznie ubrane kobiety to są policjantki. Clintonowa nie jest traktowana jak kandydatka na Prezydenta USA, raczej jak pospolita kurwa (przepraszam kurwy za możliwą ich obrazę).

  Co więcej, na obchodach rocznicy zamachu na WTC nie było ani prezydenta Obamy, ani wiceprezydenta Bidena, ani też Bushów – juniora i seniora, no i męża Hillary, Billa. Czyżby wszyscy już byli za kratkami? A może wiedzieli, że jak się pojawią, to czeka ich los Clintonowej?

  Zauważcie co się dzieje w mediach, także „polskich” – totalne oszukiwanie co do „wyborów” i „choroby” Clintonowej. To nagranie jeśli nawet gdzieś zostało wyemitowane, jest starannie omijane. Podobnie ze zdjęciami, które mówią same za siebie. Można być pewnym, że banksterska mafia będzie walczyć do upadłego, bowiem za te zbrodnie jakie popełniła przeciwko ludzkości nie ma litości. Amerykańskie służby się już jednak za nich wzięły – aresztowanie Clintonowej jest bardzo dobrym znakiem. Sądzę, że kolejne aresztowania dotkną tzw. „szarych elit”, tzn. żydowskich bankierów i moguli medialnych.

  Tu podziękowania dla służb specjalnych za odwagę i aresztowanie Hillary Clinton. Służby te postąpiły zgodnie z regułą co do osoby aresztowanej publicznie, tzn. nie zasłaniały potykającej się osoby (perp walk) na skutek założonych kajdanek na wysokości kolan. Jeśli było by to tylko zasłabnięcie, to na pewno nikt by tego nie zobaczył.

  Pobierz z NoPremium.pl https://www.youtube.com/watch?v=CLue7LYP5Oc
  ==========================

  W nagraniu dokonanym 11 września Hilary Clinton, która rzekomo zasłabła, widać ją jak stoi przed samochodem z rękami założonymi z tyłu. Trzyma ją kobieta, ale Hillary wyraźnie nie może utrzymać równowagi. Tak zachowuje się osoba chora lub sparaliżowana strachem.

  Pobierz z NoPremium.pl https://www.youtube.com/watch?v=11-EAzsGxgQ
  Zwróćcie uwagę w jaki sposób obchodzi się z nią wygolony ochroniarz, Hillary została praktycznie wrzucona do samochodu!

  Pobierz z NoPremium.pl https://www.youtube.com/watch?v=FVDyciOQCak
  Czy tak by ją traktował, gdyby Hillary była poważnie chora? Wg. ścierwomediów Hillary odwieziono do szpitala, gdzie stwierdzono … zapalenie płuc. I zaraz po wyjściu ze szpitala, odmłodniona Hilarka co robi? Obejmuje małą dziewczynkę!

  Tu jest szczegółowa analiza nagrań i doniesień prasowych:Pobierz z NoPremium.pl https://www.youtube.com/watch?v=K0BGV75uCp4

  Tymczasem w internecie aż roi się od spekulacji, że Hillary Clinton została otruta. Już wiadomo przez kogo – przez Donalda Trumpa wraz z niejakim Putinem. Były też już doniesienia o jej śmierci, które zostały szybko wycofane. Można znaleźć jednak resztki tych informacji na twitterze:

  Wcale bym się nie zdziwił, gdyby faktycznie ją zamordowano i zdano się na sobowtóry lub klony, a być może nawet bioroboty.

  https://www.monitor-polski.pl/prawdziwa-hillary-clinton-aresztowana-byc-moze-juz-nie-zyje-to-co-widzimy-jest-sobowtorem/

  Polubienie

 7. Elsa said

  a duduś dalej nas pogrąża
  http://prawy.pl/37425-prezydent-andrzej-duda-polska-nadal-popiera-negocjacje-w-sprawie-ttip/
  czyli Polsce nie służy….

  Polubienie

 8. […] Na polecenie Antoniego Macierewicza na Ukrainę wyjechało 18 polskich komandosów. Towarzyszy im o… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: