Miziaforum's Blog

Przybył Imam który obejmie swym zwierzchnictwem 2 miasta !! Zgorzelec – Goerlitz..

Posted by miziaforum w dniu Wrzesień 13, 2016


informacja nie oficjalna na forach i w mediach Europejskich ale oficjalna w śród Muzułman którzy napływają do Europy .

Około tygodnia temu do Goerlitz w NIEMCZECH ZOSTAŁ SPROWADZONY IMMAM przez Muzułman napływowych , ma on zorganizować religijne życie UWAGA !! ZARÓWNO W GOERLITZ JAK I W ZGORZELCU …

Jak zatem można wywnioskować utworzą t/z gminę muzułmańską , co skąd inąd jest normalnym działaniem gdy ilość wyznawców jest w danym mieście już znaczna .

Dziwi tylko rozmach Imama który swoją strefę działania rozwija poza granice Niemiec i uznaje że pomimo iż siedzibą jego będzie Goerlitz uznaje również swą zwierzchność w Zgorzelcu który jest w innym kraju i nie stanowi całości z miastem Goerlitz .

informację tą można uzyskać od Muzułman zamieszkałych od około roku w Goerlitz.

i co należy dodać na razie Immam jest zgodnie z zwyczajem , „Imam moze byc powszechnie znany,lub ukryty,ale jest”niezbednym przewodnikiem ukrytych znaczen Ksiegi”

NA TĄ CHWILĘ JEST „UKRYTY” DO CZASU ……..

p.s jak widać organizują sie … a jeszcze równo rok temu nie było w Goerlitz ani jednego imigranta !!

🙂 a dziś …. a dziś „parafia ” już tak duza że sprowadzić trzeba było Imama …

imamów na nowe tereny sprowadza się przeważnie z Turcji albo zArabii Saudyjskiej Imam jest niezależny finansowo utrzymywany z środków Saudyjskich … no przeważnie w 95% .. poto aby świeżo założona gmina Islamska nie była od razu obciążana wydatkami

O TYM ŻADNA GAZETA ŻADNE TV WAM NIE POWIE NIE NAPISZE …. WIECIE DLA CZEGO ?

Komentarzy 8 to “Przybył Imam który obejmie swym zwierzchnictwem 2 miasta !! Zgorzelec – Goerlitz..”

 1. warszawiak said

  No to fajnie ciekawe co na to proboszczowie w Zgorzelcu że ich tak pod obcas bez pytania bierze Imam , a swoja drogą to taki Imam nie w ciemię bity to odpowiednik naszego biskupa zatem , może Imam wie coś więcej i wcale z tym Zgorzelcem nie bez przyczyny wyskoczył , kto go tam wie , biorąc pod uwagę zapał naszego Episkopatu do współpracy z Islamem

  Polubienie

  • miziaforum said

   NO NIBY TAK SPRYTNE TAKIE MIASTA GRANICZNE ….
   CIEKAWE JAK BEDĄ ZNOSIĆ TAKIE JĘKI MIESZKAŃCY ZGORZELCA

   O GODZINACH 4.00 W NOCY 8,00 I 12,OO W POŁUDNIE I TD CO 4 GODZINY

   p.s w wielu przypadkach w Europie zachodniej na MINARET WYPOŻYCZAJĄ WŁADZE MIASTA JAKAŚ NAWET ZABYTKOWĄ WIEŻĘ ABY Z NIEJ DARŁ SIĘ MEZUIN

   Polubienie

  • krab said

   Proboszczowie w Zgorzelcu, tak jak w całej Polsce, mają odgórny nakaz miłować „pragnących pokoju, steranych wojną” przybyszów… i będą miłować. Wcale nie będę zdziwiona jak w niedługim czasie o miasto zaroi się od burek i facetów wystawiających kupry o określonych porach i wcale nie będą to przybysze, ale miejscowi „modnisie”, bo przecież nareszcie do nas zawita „zachód” !

   Polubienie

 2. miziaforum said

  Luksemburg: Wyrzucić Węgrów z Unii!

  13 września 2016 11:16

  Minister spraw zagranicznych Luksemburga Jean Asselborn wezwał do wyrzucenia Węgier z Unii Europejskiej za prowadzenie „polityki sprzecznej z europejskimi wartościami”. Zdaniem luksemburskiego polityka, ograniczając przypływ uchodźców, węgierskie władze łamią prawa człowieka. Dodał również, że gdyby Węgry ubiegały się o członkostwo w Unii dzisiaj, z pewnością nie miałyby szans na akcesję.

  „Nie możemy akceptować tego, że fundamentalne wartości Unii Europejskiej są naruszane w masowej skali. Takie kraje jak Węgry, które budują mury przeciw wojennym uchodźcom, łamią wolność słowa i niezależność władzy sądowniczej, powinny być czasowo lub na zawsze wykluczone ze Wspólnoty” – oświadczył minister. Polityk wyraził obawy, że węgierskie służby mogą zacząć rozstrzeliwać uchodźców, którzy próbują forsować wzniesione na granicy zasieki. W jego opinii Wiktor Orban traktuje imigrantów jak „dzikie zwierzęta„.
  Pod koniec sierpnia Budapeszt przestawił plany budowy ogrodzenia na granicy z Serbią. Według Wiktora Orbana, mur powinien powstrzymać fale nielegalnych imigrantów. W zeszłym roku największe fale uchodźców przeszły właśnie przez terytorium Węgier.
  Komentarz Redakcji: Antywęgierskie filipiki o rzekomym „naruszaniu wartości europejskich” brzmią co najmniej dziwnie w ustach polityka reprezentującego kraj, który uprawia recydywę w okradaniu pozostałych państw członkowskich z należnych im wpływów podatkowych. Dzięki ujawnionym w 2014 roku wyciekom (tzw. LuxLeaks) wiemy, że rząd Jean-Claude’a Junckera współuczestniczył w procederze optymalizacji podatkowej, która w znacznym stopniu przyczyniła się do wzrostu zadłużenia publicznego wielu państw Unii Europejskiej. W efekcie tego zagrożony został europejski model socjalny.
  (na podstawie ria.ru opracował RS)

  Polubienie

 3. IMĆ said

  Kandydat na prezydenta Austrii chce, by jego kraj dołączył do Grupy Wyszehradzkiej!

  http://www.dzienniknarodowy.pl/2665/kandydat-na-prezydenta-austrii-chce-jego-kraj-dola/

  Polubienie

 4. IMĆ said

  W Niemczech molestowanie, czy obmacywanie jest chyba na porządku dziennym. Po wydarzeniach z nocy sylwestrowej kiedy to na policję zgłosiło się wiele kobiet, które były napastowane przez przybyszów z Afryki, jak widać nic się nie zmieniło.

  http://www.dzienniknarodowy.pl/2656/kolejne-zgloszenia-gwaltow-i-przemocy-seksualnej-w/

  Polubienie

 5. mironik said

  https://rafzen.wordpress.com/2016/09/12/najlepszy-finansowo-produkt-eksportu-z-polski/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: