Miziaforum's Blog

M. Kowalski odchodzi z N.R.P pastor Chojecki powierza mu odpowiedzialną funkcje w jego prywatnym kościele ….. kościelny ??

Posted by miziaforum w dniu Wrzesień 12, 2016


Na Facebooku pojawiły się już oficjalne oświadczenia obu stron. „W dniu dzisiejszym zakończyłem swoją działalność pod szyldem stowarzyszenia Narodowcy RP. Po Światowych Dniach Młodzieży nasiliły się ataki hierarchów katolickich na środowisko narodowe, jednocześnie odnotowujemy z tej strony ukłon w kierunku środowiska LGBT i tzw. uchodźców. Krytyka takiej postawy duchowieństwa katolickiego wywołuje sporo kontrowersji a wielu działaczy NRP nie jest w stanie zmierzyć się z tym problemem. Bycie Polskim Narodowcem uważam uniemożliwia bycie uległym wobec jakiejkolwiek organizacji ponadnarodowej politycznej, gospodarczej czy religijnej. Uważam, że jeszcze długo stojąc na takim stanowisku nie będzie się w sytuacji komfortowej. Ja ani komfortu ani świetego spokoju dla siebie nie wymagam, nie mam też prawa żądać tego od innych. Za dotychczasową współpracę działaczom NRP dziękuję” – napisał Marian Kowalski. Niedługo później na fanpage’u Narodowców RP pojawiła się odpowiedź na oświadczenie Kowalskiego: „Udostępniamy ponownie oświadczenie, które było już dwukrotnie kasowane z naszej strony przez osoby związane ze środowiskiem Pawła Chojeckiego: Jako NarodowcyRP oświadczamy, że wypowiedzi w programie Idź pod prąd Pawła Chojeckiego szkalujące Kościół Katolicki budzą w nas głęboki sprzeciw. Uważamy za niedopuszczalne podważanie wartości leżących u źródeł polskiej tożsamości i państwowości, a wykorzystywanie w tym celu mieszanki wypowiedzi pojedynczych członków Kościoła Katolickiego z potężną dawką manipulacji i cynizmu traktujemy jako karygodne. Zaznaczamy, że nasze stanowisko nie oznacza obowiązku wiary katolickiej dla każdego Polaka, ale uważamy za oczywisty wymóg szacunku dla wartości, które przez 1050 lat ukształtowały Naród Polski.” Źródło: Facebook.com/nrporgpl; facebook.com/kowalski.marian; (http://namzalezy.pl/)

Jak widzimy na stronie w/w jako źródło Marian Kowalski żegna się z N.R.P a wita z nową odpowiedzialną funkcją w przedsięwzięciu jakie prowadzi pastor Chojecki

jest to między innymi prowadzenie programów na kanale Y.T tu przykładowa audycja 

NO CÓŻ NAM POZOSTAJE … TYLKO ŻYCZYĆ MARIANOWI ABY DORÓWNAŁ PUSZCZANIEM BĄKÓW CZY TEŻ PIERDÓW JAK WYŻEJ W AV RÓWNIE WIELKICH JAK JAK GURU CHOJECKI ……….

p.s i znów pan mizia miał racje upadek Mariana dzięki pastorowi wieszczyłem jakieś 3 miesiące temu ………. przejrzyjcie moje archiwum bloga 🙂 co do joty podałem powód..

Komentarzy 18 to “M. Kowalski odchodzi z N.R.P pastor Chojecki powierza mu odpowiedzialną funkcje w jego prywatnym kościele ….. kościelny ??”

 1. miziaforum said

  I COŚ JESZCZE DODAM MARIAN ZOSTAŁ WYIZOLOWANY I SKONFLIKTOWANY Z CAŁYM SRODOWISKIEM ………. PONADTO UZALEŻNIONY FINANSOWO OD SEKTY PASTORA

  CO WIESZCZĘ ………… KOMPLETNY UPADEK MARIANA ZA GÓRA 3 – 4 MIESIĄCE

  WŁĄCZNIE Z SIĘGNIĘCIEM DNA JAKO LUMP BEZ ZŁ PRZY DUPIE …….

  Polubienie

 2. KnUR1 said

  Marian ma okres wyjebania. Śledzę trochę w tle jak mam czas chociaż tak na siłę trochę „IPP”. Marian wygaduje ciężkie rzeczy. Typu, że pierdoli mobilizacje bo on już jest na emeryturze i ma kontuzję jakąś – ogólnie widać, że omija takie pytania. Czy też uważa, że Polacy od 20 lat nie interesują niczym się poza grilowaniem 😛 … No i zdaje się wjebał się w te pogaduszki codzienne warte etatu niemieckiego klozeta i brnie. … Ale spoglądam jednym okiem na to, chyba nawet rozumiem go.

  Polubienie

 3. miziaforum said

  ZACH ĘCAM DO DYSKUSJI W TYM TEMACIE BO TO WAŻNY TEMAT UPADEK NARODOWYCH RUCHÓW W POLSCE JAKI MANIEK BYŁ ……….. NAIWNY I ..? ALBO 🙂 LEPSZY CWANCIGER NIŻ WYGLADA JAK ZWAŁ TAK ZWAŁ ALE BYŁ FACETEM Z WIELKIM POTENCJAŁEM DLA NARODOWYCH RUCHÓW …….

  Polubienie

  • Anna said

   On nadawał się na trybuna ludu ale chyba się pogubił i obleźli go różni eksperci, namieszali mu w rozumieniu trudnych spraw. Szkoda.

   Polubienie

  • krab said

   ” Miałeś chamie złoty róg” ……, ano miał, umiał dotrzeć do młodych bo zdawał się być autentyczny. Dzisiaj przypomina Bolka- bolek z Matką Boską w klapie a Marian w patriotycznych koszulkach ! Najpierw wykorzystał go RN do promowania organizacji i osób
   ( wybory prezydenckie) , następnie olali go… wodzów nie może być za dużo, teraz to samo robi chujecki i też go „przeżuje i wypluje” …. chyba że Marian wystroi się jawnie i oficjalnie w jarmułkę i będzie tym razem miłośnikiem braci starszych w wierze !!!! I nie mówię tego bezpodstawnie- to cytaty z wypowiedzi aktualnego Marianowego pryncypała:
   „„Ja bardzo jestem pod dużym wrażeniem tego, co Żydzi zrobili na Bliskim Wschodzie i politycznie uważam, że mamy interes w popieraniu Izraela.”
   „Musimy jednak strzec się nienawiści do Żydów.. myślenie, że Żydzi są korzeniem wszelkiego zła. Tak, Żydzi w przeróżnych spiskach światowych brać udział, BO CO MAJĄ BIEDAKI ROBIĆ, JAK JEST ICH TYLKO PARĘ MILIONÓW, a wrogów dookoła pełno, także oni będą kombinować na wszelkie możliwe sposoby, ŻEBY SIĘ URATOWAĆ I MAJĄ DO TEGO PRAWO.”
   Zdziwieni? Więc komu służy pastor chujecki ??? Kto go sponsoruje ??
   „Wziąłem tu sobie dzisiaj taką księgę, Katechizm Kościoła Katolickiego. Tutaj jak wół stoi, że ‘nauczaniu zwyczajnemu papieża’, czyli takiemu, jak papież sobie plecie takie bzdety, np. w samolocie, czy jak na Wawelu zacznie te swoje swądy piekielne odprawiać, ‘wierni powinni okazać -religijną uległość ich ducha-’” – czytał Chojecki. „Czyli zamknąć gęby” – dodał Kowalski, ku wielkiej uciesze prowadzącego.
   „Dokumenty katolickie to jest taki bełkot, z którego nic nie wynika, albo wszystko wynika” – kontynuował Chojecki. Czytając dalej i głośno śmiejąc się wspólnie z Kowalskim. „Wywalić to dziadostwo!” – śmiał się pastor, wyrzucając KKK. „Przecież to jest mniej zrozumiałe niż pisma z ZUSu” – śmiał się Kowalski.” I nie chodzi o to jaki ktoś ma stosunek do krk, ale w jaki sposób publicznie to manifestuje !!

   Polubienie

   • miziaforum said

    TO JEST WŁAŚNIE PASTOR CHUJECKI PAWEŁ Z LUBLINA …. CO ZRESZTĄ NAPISAŁEM DOŚĆ DAWNO … MARIAN SKOMPROMITOWANY NA CAŁEJ PRAWICY I ULTRA PRAWICY POZOSTAŁO MU TRZYMAĆ SIĘ CHUJECKIEGO BO ZA CHWILĘ DO GARA NIE BEDZIE MIAŁ CO ŁOŻYĆ .. A CO DO SAMEGO CHUJECKIEGO … POPULARNOŚĆ NA Y.T POPIKUJE W DUŁ …. JAK TO W NECIE BYWA … 🙂 DLA TEGO LUDZIE NORMALNI NIE PISZĄ W NECIE NIE TWORZĄ ZAROBKOWO W BRANŻY POLITYKA BO… NO WŁAŚNIE 🙂

    NO ALE JEDNI JADĄ DO LAMUSA I NA ŚNIETNIK A INNI JESZCZE POCZEKAJA ………………….. 🙂 A PÓŹNIEJ DO ROBOTY

    Polubienie

    • Elsa said

     Szkoda, że Maniek nie wykorzystał swojego potencjału w pełni. A miał szanse wybić się jako narodowiec. A teraz, no cóż, może poszukuje swojej ścieżki duchowej?

     Polubienie

  • krab said

   I jeszcze tak dla przypomnienia :
   „Projekt Narodowcy RP powstał pod koniec 2015 r., jako odpowiedź sympatyków Mariana Kowalskiego na niezdrową sytuację, która miała miejsce po rezygnacji w/w z udziału w wyborach pod egidą siły politycznej innej niż macierzysty Ruch Narodowy. (….) skupieni jesteśmy wokół osoby kol. Mariana Kowalskiego jako lidera i twarzy projektu,” – a szanowny Marian zamienił ich na pensję od guru sekty rodem z epoki elżbietańskiej !!

   Polubienie

 4. mironik said

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/youtube_wypowiada_wojne,p1585860552
  Nowa „przyjazna reklamodawcom” polityka wprowadzona przez YouTube będzie karać tych, którzy wyrażają niepoprawne politycznie opinie lub śmią obrażać widzów przez zarabianie na treści filmów.

  Nowe przepisy wywołały oburzenie w społeczności YouTube, ponieważ są niezwykle restrykcyjne. YouTube będzie miał teraz prawo do nie płacenia za jakiekolwiek filmy, które zawierają „kontrowersyjne lub delikatne tematy i zdarzenia, w tym tematy związane z wojną, konfliktami politycznymi, klęskami żywiołowymi i tragediami, nawet jeśli obrazy zdarzeń nie są wyświetlanie.”

  „Niewłaściwy język, w tym molestowanie, przekleństwa i wulgaryzmy”, również prowadzą do zastopowania płacenia za treści.

  Polubienie

 5. mironik said

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/w_pazdzierniku_onz,p1245805097
  Wraz z rozpoczęciem od roku działań cenzorskich przez Youtube, Google, Twittera, Facebooka i inne korporacyjne strony i nadchodzącym przekazaniem jurysdykcji nad Internetem ONZowi wydaje się, iż nad wolną sieć nadciągają czarne chmury. Przy takim obrocie sprawy większość ważnych i kontrowersyjnych informacji albo nie będzie listowanych przez wyszukiwarki albo po prostu bezpowrotnie zniknie z sieci tworząc jak od lat ostrzegaliśmy tzw Internet 2 – będący formą telewizji kablowej w pełni kontrolowanej przez rządy.

  Polubienie

 6. miziaforum said

  O TO CIEKAWE

  Polubienie

  • Pelagia said

   he, he, „oczekują szacunku, a sami go nie okazują ‚ – no to muslimy pewnie od niemców nauczyli się chamstwa i buty, niemcy już zapomnieli co sami potrafią – tez bezczelność, buta, chamstwo. Nareszcie ktoś niemcom do d… nakopie, zobaczą, jak to jest być ofiarą. nie będę płakać za niemcami

   Polubienie

 7. Eryka said

  Czlowiek ktory mial ambicje bycia prezydentem Polski,tak nisko upadl?.Szok.Do obowiazkow koscielnego nalezy sprzatanie,oby
  tylko pod dywany nie zamiatal.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: