Miziaforum's Blog

NADCIĄGA BEŻOWE TSUNAMI …….

Posted by miziaforum w dniu Wrzesień 7, 2016


Eksperci twierdzą, że prawdziwa fala migrantów jest dopiero przed nami, a niedawny spadek napływającej ludności w niektórych partiach Europy to jedynie cisza przed burzą.

Tak uważa na przykład Reiner Klingholz, szef Berlin-Institut für Bevölkerung und Entwicklung (Berlińskiego Instytutu Ludności i Rozwoju).

„Kroki, które podjęliśmy, takie jak porozumienie z Turcją oraz zamknięcie trasy bałkańskiej ograniczają znacznie napływ ludności, jednak przyczyny kryzysu emigracyjnego nadal pozostają nierozwiązane” – twierdzi Klingholz oraz ostrzega przed „beczką prochu” u bram Europy, czyli ogromną liczbą migrantów z Afryki Zachodniej i Azji Wschodniej przygotowujących się do podróży. „Te rejony – mówi Klingholz – zostały dotknięte znacznym wyżem demograficznym przy niewielkich możliwościach gospodarczych, co popycha ludzi w stronę Europy. Trzeba zrobić wszystko co możliwe, by umożliwić rozwój krajom o wysokim wskaźniku urodzeń. Trzeba sprawić by 14-latki, zamiast wychodzić za mąż, miały również inne opcje kształtowania swojego życia”.

W stosunku do zeszłego roku ilość imigrantów w Grecji i Turcji spadła, jednak Włochy już doświadczyły dużego wzrostu. Ponad 25 tysięcy migrantów dotarło do granic kraju w samym tylko lipcu wzbudzając niepokój ministrów, którzy boją się „drugiego Calais”. Według wyliczeń europejskiej agencji Frontex, jest to wzrost o 12% w porównaniu z rokiem ubiegłym. Większość imigrantów, którzy odbyli podróż przez Morze Śródziemne, zazwyczaj w lichych łodziach, stanowili Nigeryjczycy oraz Erytrejczycy. Ponad 140 tysięcy ludzi przebywa we włoskich centrach dla uchodźców – siedmiokrotnie więcej niż w 2013 r.

David Miliband, były brytyjski minister spraw zagranicznych, który kieruje Międzynarodowym Komitetem Ratunkowym, ostrzega, że sytuacja we Włoszech to nie „krótkotrwały skok”. „Siły, które wyganiają tych ludzi z domów, takie jak słabe rządy, zawirowania w świecie islamskim, podział na arenie międzynarodowej, najprawdopodobniej nie ustąpią w najbliższym czasie” – uważa Miliband.

aQ na podst.: http://www.express.co.uk/

Komentarzy 14 to “NADCIĄGA BEŻOWE TSUNAMI …….”

 1. Pelagia said

  nadciąga? Akurat – już teraz jadę metrem i w wagonie pełno ciapatych, faceci w bluzach z tryzubem itp. itd.

  Polubienie

 2. oli said

  nadciaga zolty smok

  http://www.laweekly.com/arts/how-bruce-lees-daughter-is-sharing-his-philosophies-with-the-digital-generation-7338676

  Polubienie

 3. szuwaxpl said

  Tak kundle nie tylko żydowskie wyrażają wdzięczność Polsce i Polakom.
  Tak jak mówił Grzegorz Braun – Polacy są odpowiedzialni za holosrolocaust, jak też za całe zło II WŚ.

  Nam się wciska, tzn. ludziom, którzy pomagali przechowywać żydów sprawiedliwy wśród narodów świata a im się wciska kity stuhrowskie, grossowskie i bartoszewskie!
  Każdy naród ma wyprany mózg zgodnie z intencją najbardziej zainteresowanych parchatych ż. chazarskich.

  Polubienie

  • tteis said

   jeżeli tak twierdzą lub tak było, i mają ogromną zadrę, A JAK OGNIEŃ POCHŁONIE ŚWIAT I SPOTKAJĄ SIĘ ZNÓW, A POLACY BĘDĄ WTEDY W LEPSZEJ SYTUACJI, TO WTEDY CO? „POMOCY?”, ŻE NIBY ZAPOMNĄ O CAŁYM ZAJŚCIU „NIENAWIŚĆ DO POLAKÓW, BYLE BY POMOGLI PRZEŻYĆ?, TAK?” Hipokryzja? „FAKTY MORDOWANIA ŻYDÓW PRZEZ POLAKÓW, NAMACALNE DOWODY”, „JEŚLI BYŁO ZAJŚCIE GDZIE, POLACY POMAGALI A ŻYDZI TO WYKORZYSTYWALI, TU GDZIEŻ PODKŁADANIE KŁÓD POD NOGI, ZDRADA ZA POMOC, TO JA MAM SIĘ DZIWIĆ ŻE ICH MORDOWANO?”

   Polubienie

 4. miziaforum said

  DLA DOCIEKLIWYCH ! SZUKAJCIE JUŹ TERAZ INFORMACJI NA TEMAT PLANOWANEGO ROZPOCZĘCIA W NIEMCZECH JESZCZE PRZED WYBORAMI KANCLERSKIMI GIGANTYCZNEJ OPERACJI DEPORTACYJNEJ

  ja na razie nie podam tej informacji bo zadne oficjalne źródła tego nie potwierdzą na razie !!!

  mogę tylko zasygnalixować że deportacja , bardzo brutalna dotknie nawet 1 000 000 przybyszów , czym sie to moze skonczyć ???

  Polubienie

 5. Elsa said

  Co to q.va ma znaczyć? Czy to jakaś kpina? Kogo te pisdzielce zatrudniają i to na takie stanowisko.I jeszcze odznaczenia. Za co ? Zenada.
  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03275-Misiewicz-czyli-miekkie-podbrzusze-Macierewicza.htm

  Polubienie

 6. bittix87 said

  Do Polski oni nie przyjdą ponieważ nic tu nie dostaną.Oni chcą być w Niemczech i tyle.Pozatym juz Merkelową mówiła ze Polska nie musi ich przyjmować tylko ma pomoc w inny sposób.Pis jeszcze bardziej sie umocni bo Szydło powie to dzieki mnie nie bedzie ciapatych w Polsce a naród to kupi.Nikt nie pomyśli ze Arab nie chce Polski bo tu nic nie ma.Słyszy sie o Niemcach,Francji i Anglii a co z Holandią czemu tam tak cicho?

  Polubienie

 7. bittix87 said

  Po zatym przeraża mnie fakt ze rozdaje sie kasę na dzieci ale czemu na co? Czy to ma służyć krachem gospodarczym? Powiedzą potem ze musimy sprzedać lasy.Sponsoruja patologie bo normalni ludzie nie robią kolejnych dzieci dla 500+ ale ci z dzielnic slamsowatych tak i widać to gołym okiem jak idzie z 3 dzieci i 4 w brzuchu.A na ten przykład mój znajomy ma rentę bo nie ma nogi i dostaje 600+ 150 opiekuńczego.Gdzie tu sprawiedliwość? Kurwa PiS i Po to samo zło sterowane z USA Rotszyldowie i spółka maja zniszczyć Polskę i to robią.Majac poklask od społeczeństwa.To nie PiS i nie Po i nie inna partia tu rządzi to te 13 rodzin z nwo.A nasi to tylko pracownicy ich tak jak sprzedawca w sklepie ma szefa tak i onni.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: