Miziaforum's Blog

PILNE! NIEMCY WYŚLĄ DO POLSKI IMIGRANTÓW JEST PODSTAWA PRAWNA !

Posted by miziaforum w dniu Wrzesień 6, 2016


Wstępniaczek z tego co mi wiadomo Polska jest też sygnotariuszem umowy DABLIN III

zatem skoro mogą do Grecji wysłać to mogą i do Polski … jak myślicie czy Niemcy skorzystają z tego prawa aby nam wysłać przesortowanych imigrantów z Iraku Syrii, Libii itd. ? 

MOGĄ I BYLI BY DURNIAMI GDYBY NIE ZACZĘLI … PYTANIE TYLKO JEDNO CZY RZĄD POLSKI BEDZIE MIAŁ NA TYLE TWARDE JAJA ABY DAĆ ODPÓR TYM PRÓBOM 

 

Szef MSW Niemiec Thomas de Maizière ogłosił, że Niemcy od 2017 r. będą odsyłać imigrantów do Grecji. Taki ruch niemieckiego rządu jest możliwy dzięki umowie Dublin III, zgodnie z którą każdy kraj Wspólnoty może odesłać do innego unijnego kraju nadmierną liczbę uchodźców. Ateny są oburzone – informuje niemiecki dziennik „Der Tagesspiegel”.

Unia Europejska uczyniła dużo, by poprawić sytuację w Grecji. Następstwem (poprawy sytuacji) powinno być przywrócenie możliwości odsyłania tam imigrantów zgodnie z umową dublińską. Ważne jest to, by wypracować wspólne europejskie stanowisko. Jeżeli Berlin wyjdzie przed szereg, to sądy administracyjne mogą szybko zablokować te działania

—wyjaśnił szef MSW Niemiec w wywiadzie z tygodnikiem „Welt am Sonntag”. Podczas wcześniejszego spotkania ze swoimi europejskimi odpowiednikami w Bratysławie de Maizière dał do zrozumienia, że odsyłanie imigrantów z Niemiec do Grecji mogłoby się rozpocząć już w styczniu 2017 r.

Grecki minister do spraw migracji Janis Muzalas oświadczył, że niemieckie plany „są nie do przyjęcia”.

Nie tak się umawialiśmy. To nie odpowiada rzeczywistości i potrzebom Europy

—podkreślił Muzalas, czyniąc aluzję do unijnego planu relokacji uchodźców według kwot, forsowanego przez Berlin, który przewiduje, że inne kraje UE, w tym Niemcy, przejmą ponad 30 tys. imigrantów z obozów dla uchodźców w Grecji.

Ten plan utknął już jakiś czas temu w miejscu (relokowanych zostało zaledwie 3000 imigrantów), a Ateny skarzą się, że już teraz nie wiedzą, co zrobić z ponad 50 tys. uchodźców na wyspach Lesbos, Chios, Kos, Samos i Leros.

Dotarliśmy do granic naszych możliwości

—podkreślił Muzualas. Unijny portal „euractiv.com” zapytał Komisję Europejską co sądzi o niemieckich planach i otrzymał odpowiedź, że „póki system Dubliński nie został zreformowany lub zlikwidowany, dalej obowiązuje”.

Chcielibyśmy, by Grecja wróciła do rodziny Dublińskiej. Wszyscy powinniśmy trzymać się obowiązujących reguł

—powiedziała rzecznik KE Natasha Bertaud. Premier Grecji Aleksis Tsipras zapowiedział, że tego „tak nie pozostawi” i poruszy ten temat podczas szczytu państw Morza Śródziemnego 9 września w Atenach, w którym weźmie także udział prezydent Francji Francois Hollande oraz premier Bułgarii Bojko Borysow, który oświadczył, że jeśli któreś z państw UE odeśle imigrantów do Bułgarii „nie zostaną oni wpuszczeni do kraju”.

Ryb, tagesspiegel.de, euractiv.com

Komentarzy 16 to “PILNE! NIEMCY WYŚLĄ DO POLSKI IMIGRANTÓW JEST PODSTAWA PRAWNA !”

 1. […] PILNE! NIEMCY WYŚLĄ DO POLSKI IMIGRANTÓW JEST PODSTAWA PRAWNA ! […]

  Polubienie

 2. miziaforum said

  Świadczenia dla osób ubiegających się o azyl pobierało w końcu 2015 roku w Niemczech 975 tys. imigrantów – poinformował Federalny Urząd Statystyczny w Wiesbaden. Oznacza to wzrost o 169 proc. w porównaniu z rokiem 2014.

  Polubienie

 3. miziaforum said

  JAK WIDAĆ ANGELI NOWI NIEMCY , NADZIEJA GERMANII OBYWATELE NAD KATEGORII !!

  ZACZELI MAKRELI PO PROSTU ŚMIERDZIEĆ I PLANUJE ICH ZWYCZAJNIE PRZEBRAĆ CO LEPSZYCH … A RESZTĘ WYPIERDOLIĆ JAK ŚMIECI …

  ALE TO NIE SĄ JACYŚ PODPICI BAWARCZYCY KTÓRYM MOZE SPUŚCIĆ WPIERDOL BUNDES POLIZAJ

  JAK TYLKO SPRÓBUJE ICH WPIERDALAĆ TYCH NAJBARDZIEJ DZIKICH TO ONI ZROBIĄ W NIEMCZECH TO CO ZA ZWYCZAJ DZIKI CZŁOWIEK ROBI …. CZYLI ZACZNĄ WYRZYNAĆ NIEMCÓW ……

  Imigranci są coraz bardziej źli na Angelę Merkel

  Koczujący w obozach przejściowych w Serbii migranci uważają, że to Angela Merkel jest odpowiedzialna za ich sytuację, ponieważ zwabiła ich do Europy kłamstwami.

  Rozczarowani imigranci najchętniej pociągnęliby ją do odpowiedzialności za panujący obecnie chaos migracyjny. Ryzykowali swoim życiem i życiem swoich dzieci licząc na obiecywane przez Merkel ciepłe przyjęcie, a tymczasem napotkali druty kolczaste, policję i coraz bardziej wrogie nastroje w Niemczech i Europie.

  Dziennikarze Express.co.uk odwiedzili cztery obozy w Serbii, gdzie imigranci żyją w dość podłych warunkach marząc o lepszym życiu. Czują się rozczarowani, ponieważ Merkel ponad rok temu w swoim słynnym przemówieniu obiecała, że Syryjczycy będą przyjmowani Niemczech z otwartymi ramionami. Tysiące migrantów ruszyły w kierunku UE, jednak okazało się, że inne kraje członkowskie wcale nie podzielają entuzjazmu Merkel wobec tzw. uchodźców. W efekcie znaleźli się oni na ziemi niczyjej. Narastają napięcia w obozach przejściowych, a mieszkający w nich coraz bardziej sfrustrowani migranci często ścierają się z policją. Mimo wszystko napływ migrantów nie ustaje, wielu z nich wyprzedaje dobytek, żeby opłacić przemytników i wiele łodzi tonie w Morzu Egejskim i Śródziemnym.

  Mohibar Njar przybyła z Syrii z mężem i synami po przekazaniu przemytnikom 7 000 dolarów. Czuje się oszukana przez Merkel, która „najpierw otworzyła drzwi, a zaraz potem je zamknęła”. Jej rodzina wiele przeszła, żeby znaleźć się w bezpiecznych i bogatych Niemczech, a nie w obozie przejściowym w Serbii, gdzie życie przypomina raczej wegetację niż obiecany raj.

  Inna kobieta, pragnąca zachować anonimowość 26 – latka przybyła do Europy z czteroletnią córką. Wspomina, że całą drogę towarzyszył jej lęk, ponieważ zdawała sobie sprawę, że wielu migrantów umiera po drodze, a na samotną kobietę czeka jeszcze więcej niebezpieczeństw. Przewoźnicy kazali im wyrzucić kamizelki ratunkowe, żeby zmieściło się więcej osób. Jest w obozie już od dwóch miesięcy i nie wie, co z nią dalej będzie. „Nikt nie jest w stanie udzielić nam żadnej informacji” – mówi i dodaje, zwracając się do Merkel: „Po co to wszystko robiliśmy, skoro pani teraz mówi coś innego niż przedtem? Wyruszyliśmy, bo pani nam powiedziała, że możemy”.

  27-letni Ahahamad Ahmad dotarł w końcu do „ziemi obiecanej” w Niemczech, jednak teraz desperacko szuka swojej żony. Wojna rozdzieliła ich w Syrii. Mężczyzna zapisał się na kurs integracyjny, ponieważ chce stać się częścią niemieckiego społeczeństwa i znaleźć pracę. „Ja już jestem tutaj, ale moja żona ugrzęzła. Płacze codziennie” – mówi.

  Gniew migrantów narasta, ponieważ Niemcy mają coraz mniejszą ochotę na przyjmowanie kolejnych. W ubiegłym roku przyjęli ich 1.3 miliona. Pod naciskiem własnej partii i opinii społecznej Angela Merkel zmieniła politykę wobec azylantów przyznając, że ich liczba musi być kontrolowana ze względu na problemy z integracją i liczne protesty społeczne.

  W tej sytuacji jedynymi wygranymi są nielegalni przewoźnicy, którzy pobierają około 5 000 zł od osoby za przewiezienie z Serbii do Niemiec.

  GB na podstawie: http://www.express.co.uk/

  Polubienie

 4. Elsa said

  A to będzie wesoło. Makrela ich zaprosiła, to niech się teraz nimi zajmuje. Ciekawe, co nasz zont zrobi z tym tematem. Miejmy nadzieję, że nie przyjmiemy tych nachodcow.

  Polubienie

 5. marek said

  http://prawy.pl/36642-obronca-rzeplinskiego-okazal-sie-pedofilem-ekshibicjonista/

  Polubienie

 6. marek said

  https://www.monitor-polski.pl/ceremonia-na-slezy-i-co-dalej-kolejne-odkrycie-numerologicznej-symboliki-zdarzen/

  Polubienie

 7. Elsa said

  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03271-Co-ZUS-zrobi-z-moimi-pieniedzmi.htm

  Polubienie

 8. Pelagia said

  pilne!!!
  ratujmy oceany, podpisujmy petycję i przekazujmy dalej:
  https://secure.avaaz.org/pl/oceans_30_locredi/?bGvsIjb&v=80910&cl=10612650157&_checksum=e749056148dbfdd11ddbeb0445fa39d9589e6d0b3be7e8638b80b16c96375de2

  Polubienie

 9. Pelagia said

  zginął kierowca Putina:
  http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/videos/makabryczny-wypadek-w-moskwie-kierowca-limuzyny-putina-zgin%c4%85%c5%82-na-miejscu-amatorskie-wideo/ar-AAiAtcs?li=BBr5MK7&ocid=iehp

  Polubienie

  • Anna said

   Sprawca musiał być b. dobrze zabezpieczony skoro to przeżył, ciekawe czy Putin miał być wtedy pasażerem.

   Polubienie

   • miziaforum said

    ta informacja rozsiewana przez wszystkie media głównego nurtu TO PIC NA WODĘ FOTOMONTAŻ … DLA CZEGO 🙂 A DLA TEGO ZE GŁOWY PAŃSTW A W SZCZEGÓLNOSCI W ROSJI USA MAJA SPECJALNE SAMOCHODY !! NIE TYLKO PANCERNE ALE SĄ PONADTO 10 X !!!!!! MOCNIEJSZE KONSTRUKCYJNIE NIŻ ZWYKŁE SAMOCHODY SERYJNE

    POSIADAJĄ DODATKOWO WEWNĄTRZ TAKZWANA KLATKĘ WZMACNIAJACĄ PODOBNĄ DO TAKICH JAKIE MAJA SAMOCHODY WYSCIGOWE RAJDOWE TYLE ZE MOCNIEJSZĄ …… ROZBICIE SAMOCHODU TEGO TYPU ZE SKUTKIEM ŚMIERTELNYM DLA KTÓREGOKOLWIEK Z PASARZERÓW PRAWIE NIEMOZLIWE I CO MAŁO KTO WIE

    STANOWISKO KIEROWCY TAKIEGO POJAZDU JEST BEZPIECZNIEJSZE NIŻ MIEJSCA DLA PAZAZERA !! DLA CZEGO ? DLA TEGO ŻE KIEROWCA POJAZDU PREZYDENCKIEGO JEST NAJWAŻNIEJSZYM ELEMENTEM ZAPEWNIAJĄCYM BEZPIECZEŃSTWO PREZYDENTOWI ….. TO ON MA W RAZIE CZEGO – ATAKU , NAPADU USZKODZENIA TYM AUTEM WYDOSTAĆ SIĘ Z STREFY NIEBEZPIECZNEJ …. GDY ON NIE ŻYJE PREZYDENT TEŻ NIE ŻYJE W 2 KOLEJNOSCI … SAMOCHODY TE SĄ TAK SKONSTRUOWANE ABY MOŻNA BEZPIECZNIE PRZEBIJAĆ SIĘ TARANUJĄC PRZESZKODY „-) ZATEM ZDJĘCIA I FILMY TE SĄ POPIERDUŁKĄ ….. A NIE FAKTEM … POZDRAWIAM 🙂

    p.s takie zniszczenia jak widać przy tak niskiej prędkości są nie MOZLIWE W SAMOCHODACH PANCERNYCH PREZYDENTÓW

    NIE MÓWIĘ JUZ O TYM ZE MASA POJAZDU SPECJALNEGO PREZYDENCKIEGO JEST NAWET 6 KROTNIE WYŻSZA OD MODELU SERYJNEGO ZATEM ZDERZENIE CZOŁOWE LIMUZYNY PANCERNEJ Z KAZDYM SERYJNYM AUTEM TO SKUTEK …… KATASTROFALNY DLA KIEROWCY POJAZDU SERYJNEGO

    Polubienie

 10. kacperkias said

  SPOSOB na ciapatych w CALAICE : https://www.youtube.com/watch?v=WvtEyDkpY34

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: