Miziaforum's Blog

T.W BOLEK – L. WAŁĘSA UWAGA !! ZAKŁADA „SAMOOBRONĘ” taką nazwę wybrał dla bojówek na czele których chce stać …

Posted by miziaforum w dniu Sierpień 31, 2016


Lech Wałęsa pytany w programie „Fakty po Faktach” o te wydarzenia ( pogrzeb Inki) nie krył swojego rozgoryczenia zachowaniem niektórych osób. Przyznał również, że jest nagabywany oraz naciskany, by stworzyć samoobronę, która chroniłaby ludzi o innych poglądach przed bojówkami.

– Nie pozwolimy sobie ubliżać, nie pozwolimy się bić. Jeżeli ktoś prowadzi do wojny domowej, to druga strona zorganizuje się podobnie. Ostrzegałem od samego początku, że grozi nam wojna domowa i jeżeli tacy ludzie będą tak nieodpowiedzialnie postępować, to zmierzamy w tym kierunku – grzmiał były prezydent i dodał – Jestem nagabywany, by powstała linia obronna przed napadami, szczególnie pod kościołami, z których wychodzą ludzie, by inni mogli się bronić w podobny sposób. Nie wiem, co zrobię, bo jest to bardzo odpowiedzialna sprawa, ale chyba nie będę miał wyboru, by przyzwolić na ochronne zorganizowanie, gdyż policja nie broni tych, którzy są napadani. Albo prawo będzie chronione, albo trzeba będzie stworzyć samoobronę.

Komentarzy 15 to “T.W BOLEK – L. WAŁĘSA UWAGA !! ZAKŁADA „SAMOOBRONĘ” taką nazwę wybrał dla bojówek na czele których chce stać …”

 1. miziaforum said

  od tak wrzuciłem zeby rozweselić was 🙂 kurwa Napoleon się znalazł 🙂 !!!!!!

  Polubienie

  • KrisT said

   ahhahahaha tym Napoleonem mnie rozwaliłeś…… podobnie ma Poroszenko mówiąc iz na Krymie zawiśnie ukrainska flaga…….a w dniu ichniejszej niepodległości pozdrowił ludność donbasu i ługanska zapewniając ich ze odbije te tereny……
   kuva normalnie MATRIX!!!!!!!!! jeden z drugim zyją w równoległej czasoprzestrzeni…..

   Polubienie

 2. krab said

  Lech Wałęsa wspierany przez działaczy Komitetu Obrony Demokracji oraz polityków Platformy Obywatelskiej złożył kwiaty pod pomnikiem poległych stoczniowców. Zapowiedział, że na oficjalne uroczystości 36. rocznicy podpisania porozumień sierpniowych się nie wybiera, aby jak twierdzi „nie autoryzować ludzi, którzy łamią prawo i prowadzą do wojny domowej. To nie jest to, o co walczyłem, o co walczyliśmy […] Jeśli demokracja nie będzie demokracją, o którą walczyliśmy, będziemy musieli się włączyć i postawić ją na właściwe tory. Trzeba polską demokrację naprawić, trzeba wrócić do systemu, jaki wtedy zaproponowaliśmy – mówił Wałęsa.
  Jasne marzy mu się powrót do ustaleń w Magdalence.
  http://m.niezalezna.pl/85387-cudownie-ozdrowiony-dzialacz-kod-pod-pomnikiem-stoczniowcow-walesa-bredzi-cos-o-trzeciej-nodze

  Polubienie

 3. mironik said


  A tak wygląda jego i reszty dzieło

  Polubienie

 4. Ja said

  Kiedy ten śmieć zamilknie na wieki?

  Polubienie

 5. marek said

  http://pl.blastingnews.com/swiat/2016/08/scieli-studentowi-glowe-a-z-tulowia-zrobili-bombe-001085535.html?sbdht=_pM1QUzk3wsddx1H7UhR88ETAM1twidaOF6H7DzcIU9dzZyFxK1zEXA2_

  eśli ktoś nie wierzy w niepokojące przewidywania mówiące o tym jak będzie wyglądać Europa Zachodnia po dojściu tam do władzy fundamentalistów islamskich, to łatwo może się przekonać obserwując to co owi fanatycy robią w rejonach, w których już rządzą. W częściach świata gdzie miłująca pokój religia jest wprowadzana w życie literalnie jednymi z pierwszych ofiar, oprócz oczywiście kobiet, stają się przedstawiciele nauki. Fundamentaliści zdają sobie sprawę, że aby utrzymać naród w ciemnocie muszą przede wszystkim odsunąć go od wiedzy. W tym celu porywają i mordują, tak nauczycieli uniwersyteckich jak i zwykłych studentów, którzy dla islamistów są po prostu przedstawicielami zgniłego, złego zachodu.

  Polubienie

 6. Elsa said

  a ten to układa się albo z bandersynami albo sq.wysynami
  http://pikio.pl/prezydent-duda-polska-zmienila-sie-takze-dzieki-lechowi-walesie/

  Polubienie

 7. krab said

  Bolek nawołuje do rozlewu krwi ….. i wnuk posłuchał !!!
  http://m.niezalezna.pl/85427-wnuk-lecha-walesy-w-areszcie-sensacyjne-doniesienia-z-gdanska-chodzi-o-atak-nozownika

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: