Miziaforum's Blog

Dzień po dniu ! Napaści seksualne i gwałty dokonane przez migrantów w Niemczech w lipcu 2016r.

Posted by miziaforum w dniu Sierpień 31, 2016


 • Około 90% przestępstw na tle seksualnym, popełnionych w Niemczech w 2014 roku, nie figuruje w oficjalnych statystykach, według Andrégo Schulza, szefa Stowarzyszenia Policji Kryminalnej.
 • „Istnieją ścisłe instrukcje odgórne, aby nie zgłaszać przestępstw popełnianych przez uchodźców. Jest rzeczą wyjątkową, że niektórzy przestępcy NIE są celowo zgłaszani, a informacje o nich traktuje się jako poufne” – Wysoko postawiony funkcjonariusz policji z Frankfurtu, w wypowiedzi dla gazety Bild.

  Napaści seksualne i gwałty dokonane przez migrantów w Niemczech w lipcu 2016r.

  Gatestone Institute po raz pierwszy doniósł o epidemii gwałtów dokonywanych przez migrantóww Niemczech we wrześniu 2015 roku i ponownie w marcu 2016 roku. Problem rozprzestrzenił się teraz na miasta i miasteczka we wszystkich 16 krajach związkowych Niemiec. Poniżej przedstawiono kilka incydentów, do których doszło w lipcu 2016 roku:

  1 lipca. 25-letni migrant z Pakistanu dokonał napaści seksualnej na 15-letnią dziewczynę na publicznym rynku w Perlebergu. „Południowiec” (südländischer Typ) dokonał napaści seksualnej na młodą kobietę w Norymberdze. „Ciemnoskóry” mężczyzna(dunkelhäutig)obmacywał 15-latkę w Magdeburgu. 34-letni migrant obnażył się przechodniom wOldenburgu. Mężczyzna mówiący „łamanym niemieckim” dokonał napaści seksualnej na 20-letnią kobietę w Ibbenbüren.

  1 lipca. Policja poszukiwała „mężczyzny o typie Południowca” (südländisch aussehende Mann),który zaatakował 73-letniego mężczyznę na spacerze ze swoim psem w Sindelfingen. Migrant podszedł od tyłu do mężczyzny, złapał go w kroczu i zażądał, aby ten uprawiał z nim seks. Starszy człowiek próbował uciec wsiadając do swojego zaparkowanego samochodu, ale migrant wskoczył na siedzenie pasażera i ponownie zażądał seksu. Migrant uciekł, gdy kobieta wyprowadzająca na spacer swoje trzy psy, podeszła do zaparkowanego samochodu. Tymczasem, 32-letni migrant z Afganistanu sfotografował dwie dziewczynki, w wieku 12 i 14 lat, które pływały w rzece Iller w Illertissen. Gdy dziewczynki wyszły z wody, mężczyzna zaproponował, że zapłaci im za seks.

  2 lipca. 24-letni migrant z Albanii dokonał napaści seksualnej na kilka kobiet w pociągu podmiejskim w Hamburgu. 20-letni „czarnoafrykański” mężczyzna (Mann aus Schwarzafrika)próbował zgwałcić 27-letnią kobiętę w damskiej toalecie we Freiburgu.

  3 lipca. „Ciemnoskóry” (dunkler Teint) mężczyzna dokonał napaści seksualnej na 44-letnią kobietę w Kressbronn. „Południowiec” (Südländer) próbował zgwałcić 21-letnią kobietę w Meppen. Mężczyzna „o wyglądzie południowoeuropejskim” (südosteuropäischem Aussehen)dokonał napaści seksualnej na 19-letnią kobietę w Kühlungsborn. Mężczyzna o „połudiowoeuropejskim wyglądzie” obnażył się przed 40-letnią kobietą na stacji kolejowej wMannheim-Lindenhof.

  4 lipca. „Południowiec, prawdopodobnie tureckiego pochodzenia” (Südländer, vermutlich türkischer Abstammung) dokonał napaści seksualnej na kobietę w Nordhorn. Policja uważa, że przestępca dokonał napaści seksualnej na inną kobietę w tym samym rejonie, na początku czerwca. 16-letni migrant z Afganistanu obnażył się przed matką z dzieckiem w parku wChemnitz. Mężczyzna został aresztowany, a następnie wypuszczony na wolność. „Ciemnoskóry” (dunklen Teint) mężczyzna obmacywał kobietę w Düsseldorfie. 28-letni Irańczyk molestował seksualnie 18-letnią kobietę w Sundern.

  5 lipca. 27-letni migrant z Pakistanu obmacywał 33-letnią kobietę w Chemnitz. Kobieta, policjantka po dyżurze, podobno dała mężczyźnie „bolesną lekcję integracji,” kopiąc go w krocze. Po przesłuchaniu przez policję, napastnik został zwolniony. „Czarny Afrykańczyk” (Schwarzafrikaner) próbował zgwałcić 37-letnią biegaczkę w Dortmundzie.

  6 czerwca. Dwóch migrantów z Afganistanu zostało formalnie oskarżonych o napaść seksualną na 14-letniego chłopca na basenie publicznym w Delbrück. 22-letni azylant z Afganistanudokonał napaści seksualnej na dwie dziewczynki w wieku 14 i 15 lat w Ravensburgu. „Mężczyzna wyglądający na Araba” (arabisch aussehenden Mann) dokonał napaści seksualnej na 20-letnią kobietę w Heilbronn. Dwóch migrantów próbowało zgwałcić 25-letnią kobietę w centrum Mainz.

  7 lipca. Dwóch „ciemnoskórych” (dunkle Hautfarbe) mężczyzn próbowało zgwałcić kobietę wFriedrichshafen. 20-letni migrant z Pakistanu został aresztowany za napaść na kilka kobiet wKirchheim. Po przesłuchaniu, został wypuszczony na wolność.

  8 lipca. Dwóch nastoletnich migrantów z Afryki Północnej dokonało napaści seksualnej nakobietę na głównej stacji kolejowej w Krefeld. Zostali aresztowani, przesłuchani i wypuszczeni na wolność.

  9 lipca. 29-letni migrant z Iraku zgwałcił kobietę na dyskotece w Kiel. 16-letni migrant z Afganistanu dokonał napaści seksualnej na 14-letnią dziewczynę podczas festiwalu muzycznego w Reutlingen. 28-letni migrant z Afganistanu dokonał napaści seksualnej na kobietę podczas festiwalu w Lütjenburg. Migrant z Afganistanu dokonał napaści seksualnej na kilka kobiet podczas festiwalu w Wolfratshausen. Dwaj migranci z Północnej Afryki dokonali napaści seksualnej na dwie kobiety na głównej stacji kolejowej w Duisburgu. „Południowo wyglądający” (südländisches Aussehen) mężczyzna dokonał napaści seksualnej na 14-letnią dziewczynę na głównej stacji autobusowej w Calw. „Ciemnoskóry” (dunklere Hautfarbe) mężczyzna molestował19-latkę podczas festiwalu na świeżym powietrzu w Poing. „Południowo wyglądający” (südländisches Aussehen) mężczyzna obnażył się przed 16-letnim chłopakiem w Xanten. Trzech „ciemnoskórych” (dunklem Teint) mężczyzn dokonało napaści na 40-letnią kobietę wBöblingen.

  10 lipca. 19-letni azylant z Pakistanu dokonał napaści seksualnej na 16-letnią dziewczynę na basenie publicznym w Mörfelden-Walldorf. Mężczyzna został aresztowany, a następnie wypuszczony na wolność. 17-letni migrant dokonał napaści seksualnej na 11-letnią dziewczynkę na basenie publicznym w Hamm. „Południowiec” albo „Afrykańczyk” (südländisch, afrikanisch)dokonał napaści seksualnej na 24-letnią kobietę na basenie publicznym w Babenhausen. 27-letni migrant z Afganistanu dokonał napaści seksualnej na dwie 13-letnie dziewczynki na basenie publicznym w Rinteln. Dwóch mężczyzn, w wieku 16 i 21 lat, dokonało napaści seksualnej na 13-letnią dziewczynkę na basenie publicznym w Stuttgart-Vaihingen. „Ciemnoskóry” (dunklen Teint) mężczyzna dokonał napaści seksualnej na 37-letnią kobietę na basenie publicznym w Dachau.

  10 lipca. Dwaj migranci z Iranu dokonali napaści seksualnej na trzech kobietach w centrumMonachium. 28-letni syryjski azylant obnażył się przed 48-letnią kobietą w Schweinfurt. Grupa migrantów z Afryki Północnej zaatakowała kilka kobiet w centrum Flensburga. Gdy przechodzień podszedł pomóc kobietom, migranci użyli paralizatora, żeby go obezwładnić. Dwaj „obcokrajowcy” dokonali napaści seksualnej na dwóch kobietach w centrum Chemnitz. Atak doprowadził do ulicznej bójki między nie-Niemcami a Niemcami. Niektórzy z uczestników bijatyki odnieśli rany. Policja aresztowała 19-letniego migranta z Libii za zaatakowanie jednej z kobiet. Po przesłuchaniu, został wypuszczony na wolność. Turecki taksówkarz próbował zgwałcićznajdującą się pod wpływem alkoholu pasażerkę w Heidelbergu. Mężczyzna „o prawdopodobnie cudzoziemskim pochodzeniu” (vermutlich ausländischer Herkunft) obmacywałmałą dziewczynkę w Hammelburgu.

  11 lipca. „Czarny Afrykańczyk” (Schwarzafrikaner) zgwałcił 21-kobietę, która uprawiała jogging w publicznym parku w Chemnitz. „Południowo wyglądający mężczyzna” (südländischen Teint)próbował zgwałcić kobietę w Falkensee. Również „południowo wyglądający mężczyzna” (südländischen Teint) obnażył się przed 52-letnią kobietą na trasie rowerowej wKleinmachnow. „Ciemnoskóry” (dunkelhäutig) mężczyzna obmacywał 78-letnią kobietę wKempten.

  12 lipca:16-letni migrant z Afganistanu dokonał napaści seksualnej na dwie kobiety na ścieżce rowerowej w Kelheim. „Południowiec” (Südländischer Typ) obnażył się przed 56-letnią kobietą w Stolberg. 23-letni migrant z Tunezji i 30-letni migrant z Kazachstanu napadli na kilka kobiet wOlsbergu. „Południowiec” (südländisches Aussehen) próbował zgwałcić kobietę w Göttingen.

  13 lipca. 35-letni mężczyzna o „południowym fenotypie” (südländischen Phänotypos) próbowałzgwałcić 43-letnią kobietę w Mücheln. Kobieta uciekła napastnikowi po tym, jak spryskała go sprayem pieprzowym po twarzy. „Południowo wyglądający” (südländisches Aussehen) mężczyzna obmacywał 15-latkę w Meschede. „Ciemnoskóry” mężczyzna obnażył się przed dziewięcioletnią dziewczynką w Stuttgarcie. Dziewczynka chciała przejść przez ulicę, gdy mężczyzna podjechał do niej samochodem i zapytał o drogę. Gdy podeszła do auta, zauważyła, że mężczyzna nie ma spodni i masturbuje się. „Obcokrajowiec” (Ausländer) dokonał napaści seksualnej na kobietę na przystanku autobusowym w Marburgu.

  14 lipca. 36-letni migrant z Tunezji został oskarżony o zgwałcenie 61-letniej kobiety weFreibergu. Policja sądzi, że mężczyzna ten jest odpowiedzialny za przynajmniej trzy inne napaści seksualne w mieście. 27-letni migrant dokonał napaści seksualnej na 37-letnią kobietę podczas festiwalu na świeżym powietrzu w Wolfhagen. Podczas tego samego festiwalu, 25-letni migrant z Algierii dokonał napaści seksualnej na 34-letnią kobietę, zaś 19-letni uchodźca zaatakował kilka innych kobiet. „Ciemnoskóry” (dunkelhäutig) mężczyzna napadł na dwie 18-letnie kobiety w Friedrichsdorf. 17-letni nieletni migrant bez opieki (unbegleitete minderjährige Flüchtlinge) zaatakował kilka dziewcząt w wieku od 13 do 15 lat na stacji kolejowej w Bensheim.

  15 lipca. Co najmniej 24 kobiety zostały zgwałcone podczas festiwalu muzycznego w Bremie. Ataki były podobne do ataków taharrush w Kolonii podczas obchodów Sylwestra. Policja odnalazła tylko pięciu sprawców. Wszyscy oni są migrantami z Afganistanu. Harald Lührs, główny oficer śledczy przestępstw na tle seksualnym w Bremie, powiedział: „nigdy nie doświadczyliśmy tak zmasowanych ataków w Bremie. Te grupy mężczyzn otaczające kobiety, aby je obmacywać – nigdy nic takiego nie wydarzyło się tutaj na tę skalę. Jest to nowy problem, z którym policja musi umieć się uporać.”

  15 lipca. 22-letni azylant z Pakistanu dokonał napaści seksualnej na 19-letnią kobietę wMeppen. Migrant napastował seksualnie 17-letnią dziewczynę w pojeździe transportu publicznego w Ludwigsburgu. 36-letni migrant z Syrii obmacywał dwie kobiety w supermarkecie w Rottenburgu. „Ciemnoskóry” (dunkler Haut) mężczyzna dokonał napaści seksualnej na 28-letnią kobietę w Würzburgu. Kolejny migrant dokonał napaści seksualnej na cztery dziewczynki, w wieku 10 i 11 lat, w pociągu w Szwarzwaldzie.

  16 lipca. Pięć kobiet stało się ofiarami napaści seksualnych podczas festiwalu na świeżym powietrzu w Sinsheim. „Czarny Afrykanin” zgwałcił 21-letnią kobietę na festiwalu w Aschheim. Dwóch migrantów z Afryki Północnej próbowało zgwałcić dwie 18-letnie kobiety na centralnej stacji kolejowej w Trier. 25-letni migrant z Afganistanu dokonał napaści seksualnej na 30-letnią kobietę w Übersee. 17-letni migrant z Afganistanu dokonał napaści seksualnej na 21-letnią kobietę w Meppen. Policja twierdzi, że migrant ten dokonał napaści seksualnych na cztery inne kobiety w Meppen w ciągu ostatnich kilku tygodni. „Ciemnoskóry” (dunke Hautfarbe) mężczyzna obnażył się przez 37-letnią kobietą w Paderborn. Grupa „cudzoziemców” dokonała napaści seksualnej na 27-letnią kobietę w Jenie. 36-letni migrant z Afganistanu napadł młodą kobietę w Eichstätt.

  17 lipca. Dwaj „wyglądający na Arabów” mężczyzn dokonało napaści seksualnej na 20-letnią kobietę przed wejściem do Bazyliki Konstantyna w Trier. 25-letni migrant z Iraku uporczywieobmacywał 25-letnią kobietę na dyskotece w Landau. Gdy, aby ochronić kobietę, zainterweniował nieznajomy, Irakijczyk popadł w szał.Złamał kobiecie nos. „Ciemnoskóry” (dunkle Haut) mężczyzna próbował zgwałcić 45-letnią kobietę na ścieżce rowerowek wRüsselsheim. 38-letni migrant obnażył się przed dwiema kobietami na parkingu w Würzburgu. Trzej migranci obmacywali 15-letnią dziewczynę w autobusie w Rostock. 36-letni migrantdokonał napaści seksualnej na 34-letnią kobietę podczas festiwalu na świeżym powietrzu wWolfhagen.

  18 lipca. Trzej migranci dokonali napaści na tle seksualnym na 25-letnią kobietę, która szła do pracy w centrum Saarlouis. „Ciemnoskóry” mężczyzna (dunkelhäutigen Mann) dokonał napaści na tle seksualnym na 15-letnią dziewczynę w Grassau. Dwóch „ciemnoskórych” mężczyzn (dunkelhäutigen Männern) dokonało napaści seksualnych na dwóch dziewczętach, w wieku 14 i15 lat, na głównej stacji kolejowej w Gießen. 17-letni migrant z Afganistanu dokonał napaści seksualnej na 16-letnią dziewczynie w Güsten. 17-letni migrant z Afganistanu dokonał napaści seksualnej na 13-letnią

  dziewczynkę na basenie publicznym w Hamm. 18-letni migrant z Afganistanu dokonał napaści seksualnej na dwóch dziewczętach, w wieku 13 i16 lat, na basenie publicznym w Oberursel. 18-letni migrant z Afganistanu dokonał napaści seksualnej na dwoje dzieci, w wieku 10 i 12 lat, na basenie publicznym w Remagen. „Południowy mężczyzna” (südländischer Typ) próbowałzgwałcić 16-letnią dziewczynę w Delitzsch. „Połudiowiec” dokonał napaści seksualnej na 48-letnią kobietę, która wyprowadzała swojego psa na spacer w Darmstadt.

  19 lipca. Pięciu migrantów z Afganistanu i Erytrei dokonało napaści seksualnej na dwóch kobietach podczas festiwalu w Gerlzhofen. Dwóch 17-letnich azylantów dokonało napaści seksualnej na dwóch dziewczętach, w wieku 11 i13 lat, w Triptis. „Ciemnoskóry” (dunkler Hauttyp) mężczyzna obnażył się przed 17-letnią dziewczyną w Weinheim. Policja opublikowała podobiznę „mężczyzny z Syrii lub Libanu”, który dokonał napaści seksualnej na kobietę w centrum Dortmundu. Trzej migranci zaatakowali trzy kobiety w centrum Oldenburga. Gdy jedna z kobiet zażądała, żeby migranci dali im spokój, 23-letni Algierczyk uderzył ją pięścią w twarz. Mężczyźni zostali aresztowani, a następnie wypuszczeni na wolność.

  20 lipca. Grupa mężczyzn o „arabskich korzeniach” (arabischstämming) dokonała napaści seksualnej na pięć dziewczynek, w wieku od 10 do 14 lat, na basenie publicznym w Kirchheim. Mężczyźni, wszyscy w wieku od 20 do 30 lat, obmacywali dziewczynki i zrywali ich kostiumy kąpielowe. Burmistrz Angelika Matt-Heidecker, która powiedziała, że była przerażona atakiem, przyznała, że dała migrantom stałe wejściówki na basen za darmo. Mieszkańcy miasta muszą płacić 90 euro (100 dolarów) za taką samą wejściówkę.

  20 lipca. „Ciemnoskóry” mężczyzna (dunkelhäutigen Mann) zgwałcił 49-letnią kobietę wOldenburgu. Mężczyzna „prawdopodobnie pochodzący z zagranicy” (mutmaßlich aus dem Ausland stammende Mann) próbował zgwałcić 17-letnią dziewczynę w autobusie w Bietigheim-Bissingen. Policja twierdzi, że poszukiwania sprawcy są, jak dotąd, „bezskuteczne.” Trzej migranci z Afganistanu dokonali napaści seksualnych na co najmniej ośmiu kobietach na basenie publicznym w Mönchengladbach. 52-letni migrant z Afganistanu dokonał napaści na tle seksualnym na 12-letniej dziewczynce na basenie publicznym w Marklohe. Grupa „Czarnych Afrykanów” (Schwarzafrikaner) dokonała ataku na tle seksualnym wobec kilku kobiet na basenie publicznym w Lörrach.

  20 lipca. 31-letni azylant z Syrii został aresztowany za napaść na tle seksualnym na 17-letnią dziewczynę w Regensburgu. Czterej „południowo wyglądający” (südländischem Aussehen) mężczyźni zaatakowali kobietę w Varel. „Wyglądający na Pakistańczyka” mężczyzna dokonał napaści seksualnej na 23-letnią kobietę w sklepie spożywczym w Lüneburgu. 34-letni migrant z Iranu dokonał napaści seksualnej na 20-letnią kobietę w metrze w Monachium. 44-letni migrant z Sudanu zgwałcił troje dzieci w wieku od 13 do 17 lat, w centrum młodzieżowym w Aurich.

  21 lipca. Arabski migrant (arabischen Raum stammende Mann) dokonał napaści seksualnej na11-letnią dziewczynkę na basenie publicznym w Hilchenbach. Dwóch „obcokrajowców o ciemnej skórze” (Ausländer mit dunkler Hautfarbe) napadło na 14-letnią dziewczynkę wWolgast. „Ciemnoskóry” (dunkelhäutig) mężczyzna obnażył się przed 64-letnią kobietą na głównej stacji kolejowej Drezna. Dwóch „południowo wyglądających” (südländischen Aussehen) mężczyzn dokonało napaści seksualnej na 18-letnią dziewczynę w pociągu do Bestwig. Gdy zainterweniował jej chłopak, migranci zaatakowali go. Kłótnia przerodziła się w poważne rękoczyny – uczestnicy bijatyki powybijali okna w wagonie pociągu. Gdy pociąg zatrzymał się, migranci zbiegli. Do dziś pozostają na wolności.

  22 lipca. 52-letni migrant z Afganistanu dokonał napaści seksualnej na 12-letnią dziewczynkę na basenie publicznym w Markhole. 40-letni azylant został aresztowany za zgwałcenie dziewczynki na basenie publicznym w Grenzach-Wyhlen. 23-letni migrant z Afryki Północnej zgwałcił 26-letnią kobietę w Mannheim. Kobieta, wskutek ataku, odniosła poważne obrażenia. Mężczyzna został oskarżony o usiłowanie morderstwa.

  23 lipca. Niezidentyfikowany migrant zgwałcił 15-letnią dziewczynę na głównej stacji kolejowej wKrefeld. Podczas jazdy pociągiem z Duisburga, dziewczyna zauważyła, że grupa sześciu migrantów uważnie się jej przygląda. Po dotarciu do swojej stacji docelowej, weszła do publicznej toalety. Gdy wychodziła, jeden z migrantów złapał ją i zgwałcił, podczas gdy inni stali, przyglądając się. Na pomoc dziewczynie przyszedł przechodzień. Sprawcy uciekli.

  23 lipca. 18-letni migrant z Nigerii zgwałcił 28-letnią kobietę w Kassel. Mężczyzna o „ciemnej karnacji” (dunkler Teint) dokonał napaści seksualnej na 19-letnią kobietę w Recklinghausen. „Ciemnoskóry mężczyzna” (dunkelhäutigen Mann) dokonał napaści seksualnej na kobietę wBraunschweig. Grupa „południowców” dokonała napaści seksualnej na co najmniej cztery kobiety podczas festiwalu w Meschede.

  23 lipca. Grupa migrantów zaczepiła 40-letnią kobietę przed urzędem miasta w Kerpen. Gdy próbowała uciekać, tłum ruszył za nią, wykrzykując „Będziemy cię, paniusiu, p*****ć.” Kiedy opisała swoje przeżycie na Facebooku, ktoś zaczął obserwować teren przed urzędem miasta i przekonał się, że wiele przechodzących tamtędy kobiet również było zaczepianych. Jak się okazuje, grupy młodych migrantów zbierają się przed wejściem do urzędu miasta, ponieważ jest tam dostęp do darmowego Wi-Fi. Urzędnicy miejscy powiedzieli, że zainstalują darmowy dostęp do internetu w pobliskim ośrodku dla uchodźców, mając nadzieję, że migranci przestaną się zbierać przed urzędem miasta.

  24 lipca. 40-letni migrant z Erytrei zgwałcił na cmentarzu 79-letnią kobietę. Kobieta, która mieszka w pobliskim domu opieki, odwiedzała grób swojej zmarłej siostry, gdy doszło do ataku. Migrant, który mieszka jako uchodźca w Niemczech od 2013 roku, został aresztowany na miejscu zdarzenia.

  24 lipca. Grupa od pięciu do siedmiu migrantów z Albanii dokonała napaści seksualnej na dwie nastolatki na plaży w Travemünde. Mężczyźni otoczyli dziewczęta, w wieku 15 i 16 lat, aby oddzielić je od ich pozostałych przyjaciół. Jeden z mężczyzn następnie zaciągnął 16-latkę do wody i próbował zdjąć jej majteczki od bikini. Wszystkim mężczyznom udało się uciec przed policją.

  24 lipca. Pięciu „Czarnych Afrykanów” (Schwarzafrika stammenden Männer) dokonało napaści seksualnej na 18-letnią kobietę podczas festiwalu w Loßburgu. „Czarny Afrykańczyk” (Schwarzafrikaner) napadł na kobietę na stacji kolejowej w Maulburgu. Dwójka „ciemnoskórych” (dunkler Hautfarbe) mężczyzn dokonała napaści seksualnej na przynajmniej trzy kobiety podczas festiwalu w Balve.

  24 lipca. 23-letni migrant z Afganistanu dokonał napaści seksualnej na 16-letnią dziewczynę na basenie publicznym w Schwetzingen. Mężczyzna zaprzeczył zarzutom i policja puściła go wolno. 24-letni migrant obmacywał kobietę w barze w Mainz. Został aresztowany po tym, jak zaczął rzucać butelkami w samochody zaparkowane przed barem. „Ciemnoskóry” (dunkelhäutig)mężczyzna obnażył się przed 22-letnią kobietą w Mönchengladbach-Wickrath. „Mężczyzna o ciemnej skórze” (dunkelhäutigen Mann) obnażył się przed dwiema kobierami na ulicy, w centrumErlenbach.

  25 lipca. Policja opublikowała podobiznę „południowca”, który próbował zgwałcić kobietę wSchwarzenbek. Pięciu „południowo-wyglądających” (südländischem Erscheinungsbild)obnażyło się przed kobietami i dziećmi nad jeziorem w Pocztamie.

  26 lipca. 13-letni Syryjczyk i 15-letni Irakjijczyk obmacywali 19-letnią kobietę w parku wodnym wWismar. Dwaj migranci z Erytrei dokonali napaści seksualnej na 45-letnią kobietę w centrumGery.

  27 lipca. Czterej chłopcy, w wieku od 11 do 13 lat, dokonali napaści na tle seksualnym na 12-letnią dziewczynkę w Königsbach-Stein. Chłopcy, którzy są dziećmi syryjskich i irakijskich azylanów, przyparli dziewczynkę do ściany budynku i przymuszali ją do aktów seksualnych ze sobą. Według policji, chłopcy są zbyt młodzi, aby być pociągniętymi do odpowiedzialności karnej za ich zachowanie. Dlatego też, pouczono pracowników socjalnych, aby pomogli chłopcom „zrozumieć szkodliwość ich postępowania” poprzez „intensywne rozmowy” o „wartościach i lokalnym rozumieniu ról płciowych.”

  27 lipca. Mężczyzna mówiący „łamanym niemieckim” (gebrochenes Deutsch) dokonał napaści seksualnej na 36-letnią kobietę w pociągu Intercity do Karlsruhe. Uparcie ją obmacywał i żądał, aby odbyła z nim różnego rodzaju akty seksualne. Gdy pociąg przyjechał do Karlsruhe, kobieta wezwała policję, ale przestępca uciekł przed jej przybyciem.

  27 lipca. 19-letni migrant próbował zgwałcić 24-letnią wolontariuszkę w ośrodku dla uchodźców wRöhrmoos. „Ciemnoskóry” (dunklen Teint) mężczyzna dokonał napaści seksualnej na 24-letnią kobietę w Erfurcie. Policja opublikowała szkic „południowo wyglądającego mężczyzny (südländischen Aussehens), który obnażał się przed kobietami w transporcie publicznym wKolonii.

  28 lipca. Grupa czterech migrantów z Maroka molestowała przechodzące obok nich kobiety na głównej stacji kolejowej w Düsseldorfie. Zainterweniowała policja i migranci zaatakowali funkcjonariuszy. Wszyscy migranci mają „bogatą” karalność poprzednią. Policja zatrzymała jednego z uchodźców posiadającego nakaz deportacji. Trzej pozostali migranci zażądali, aby policja wypuściła na wolność ich rodaka: „Wyjdźcie! Zmiażdżymy was! Potniemy was!”

  29 lipca. 29-letni migrant z Północnej Afryki został oskarżony o usiłowanie gwałtu i morderstwa 26-letniej kobiety w Mannheim. 40-letni migrant (ausländischer Mann) dokonał napaści na tle seksualnym na dwie kobiety w Cloppenburgu. 27-letni migrant z Iraku obmacywał 17-letnią dziewczynę na Alexanderplatz w Berlinie.

  30 lipca. Sześciu migrantów syryjskich dolało alkoholu do napojów dwóch kobiet podczas festiwalu muzycznego w Heide. Kobiety poczuły się źle, dostały zawrotów głowy i zostały zabrane do miejscowego szpitala. Migranci uciekli przed przyjazdem policji. 18-letni „azylant” z Maroka dokonał napaści seksualnej na 22-letnią kobietę w Hamburgu. Został aresztowany, a następnie wypuszczony na wolność. Mimo, że jego wniosek o azyl został odrzucony, mężczyzna nie został deportowany. Stał się natomiast zawodowym przestępcą, z długą listą zarzutów, wśród których znalazły się oskarżenia o napaść i rabunek.

  30 lipca. 40-letni azylant dokonał napaści seksualnej na 11-letniego chłopca w supermarkecie, w wiosce Ering. Przestępca został aresztowany na miejscu zajścia, a następnie zwolniony. Trzej migranci z Iraku zostali zresztowani za napaść seksualną na kilka kobiet na stacji kolejowejBerlin-Friedrichshain.

  31 lipca. Czterech azylantów z Pakistanu zgwałciło 17-letnią dziewczynę w Wetzlar. Mężczyźni upili dziewczynę alkoholem, a następnie po kolei ją gwałcili. Pięciu Północnych Afrykańczykówdokonało napaści na 26-letnią kobietę w Rheine.

Komentarzy 6 to “Dzień po dniu ! Napaści seksualne i gwałty dokonane przez migrantów w Niemczech w lipcu 2016r.”

 1. miziaforum said

  Uchodźcy przybyli do Niemiec sprawiają coraz więcej problemów. Założenie było takie, że uchodźcy mają znaleźć zatrudnienie głównie w niemieckim przemyśle, natomiast rzeczywistość jest taka, że wielu z nich zasili szeregi bezrobotnych. Od lat w Niemczech jest najniższe bezrobocie od czasów zjednoczenia, ale wkrótce sytuacja ulegnie zmianie. Bezrobocie jest na najniższym możliwym poziomie, a ci wszyscy, którzy mogli zdobyć pracę, to już pracują. Według oceny rządu federalnego, bazującej na najnowszym raporcie Federalnego Ministerstwa Finansów, którego część pojawiła się w niemieckiej prasie, w samym roku 2017 przewiduję się wzrost liczby bezrobotnych średnio o 110.000. To bardzo dużo. Powodem takiego stanu rzeczy jest duża liczba emigrantów. Osoby te nie podjęły pracy i nic nie zanosi się na zmianę tej kwestii. W takiej sytuacji liczba bezrobotnych wyniesie w Niemczech 2.860.000. Byłby to pierwszy wzrost bezrobocia od 2013 roku. Jeszcze gorsze prognozy rządu są na lata 2018-2020. Liczba bezrobotnych wzrośnie według szacunków rządu federalnego jeszcze bardziej i do roku 2020 w Niemczech będzie 3.100.000 bezrobotnych. W tym samym czasie liczba pracowników ma także wzrosnąć, ale uchodźcy muszą zostać zintegrowani i podjąć pracę. Rząd liczy na wzrost pracujących o ponad jeden milion. Zgodnie z planem do 2020 roku w Niemczech ma pracować 44.100.000 osób. Rzeczywistość może się jednak okazać taka, że uchodźcy nie zasilą aż w tak dużej mierze niemieckiego rynku pracy. Bardziej prawdopodobny wydaje się scenariusz, że emigranci zarobkowi o lepszych umiejętnościach i wyższych kwalifikacjach zawodowych (np. z Polski) zajmą te stanowiska pracy, które wymagają odpowiedniego doświadczenia.

  NO I KONIEC KOŃCÓW DO ROBOTY NIE PÓJDĄ BAMBUSY I CIAPAKI A POLAKI 🙂

  Polubienie

 2. […] https://miziaforum.wordpress.com/2016/08/31/dzien-po-dniu-napasci-seksualne-i-gwalty-dokonane-przez-… […]

  Polubienie

 3. […] Dzień po dniu ! Napaści seksualne i gwałty dokonane przez migrantów w Niemczech w lipcu 2016r. […]

  Polubienie

 4. tteis said

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Adolf_Hitler

  Polubienie

 5. greg said

  kurwa istny burdel

  Polubienie

 6. […] https://miziaforum.wordpress.com/2016/08/31/dzien-po-dniu-napasci-seksualne-i-gwalty-dokonane-przez-… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: