Miziaforum's Blog

Interpol olał rząd Ukrainy, mają ich w d… tak jak cała reszta świata , z wyjątkiem rządu PiS

Posted by miziaforum w dniu Sierpień 30, 2016


DRL/ŁRL: Interpol nie będzie ścigać

Międzynarodowa Organizacja Policji Kryminalnej odmówiła władzom Ukrainy rozesłania listów gończych za przywódcami powstania w Donbasie: Igorem Bezlerem, Igorem Striełkowem, Arsenijem Pawłowem „Motorolą”, Aleksandrem Zacharczenką i Igorem Płotnickim. Wasilij Niewola, szef Krajowego Biura Koordynacyjnego Interpolu w Kijowie, potwierdził, że wniosek o wystawienie takich listów gończych wpłynął do MOPK, ale został odrzucony.

Zgodnie ze swoimi zasadami Międzynarodowa Organizacja Policji Kryminalnej nie może udzielać policjom państw członkowskich pomocy w ściganiu tzw. przestępców politycznych, a wyłącznie przestępców kryminalnych. Odrzucając wniosek, Interpol ocenił tym samym, że władze w Kijowie nie chcą ująć przywódców powstania w Donbasie za przestępstwa kryminalne, w tym terroryzm, lecz z pobudek politycznych.

(Na podstawie sputniknews.com opracował A.D.)

Komentarzy 7 to “Interpol olał rząd Ukrainy, mają ich w d… tak jak cała reszta świata , z wyjątkiem rządu PiS”

 1. mentronik said

  Niemiecki rząd powiedzial obywatelom, aby zrobili zapasy wody i żywności do 10 dni. Bierze się pod uwagę utworzenie armii obywatelskiej. Prawdziwy tego powód jest ostrożnie utajony w mediach, które mówią, że powodem jest terroryzm i musimy zrobić zapasy i rozpocząć pobór do wojska. To jest nonsens, gdyż do tej pory nie było o tym mowy w obliczu terroryzmu. Prawda jest taka, że negatywni iluminaci w USA poinformowali rząd niemiecki, ze chcą zrobić fałszywą flagę lub atak na niemiecki obiekt. Niemcy zamiast użyć dyplomatycznych kanałów, wyszli publicznie w mediach, mówiąc „jeśli nas zaatakujecie, jesteśmy gotowi. Zrobimy pobór do wojska, dostarczymy wodę i żywność dla naszych obywateli”. Użyli taktyk Putina, bo on by tak zrobił. Mają nadzieję, że Amerykanie sie wycofają. Sytuacja dla całej Europy jest poważna. Londyn i Kalifornia są także potencjalnymi celami. To nie ma nic wspólnego z terrorystycznymi atakami głównego nurtu, ale z fałszywymi flagami w próbach wywołania 3 Wojny Światowej. Musimy być silni i nie dopuścić do tego.

  Polubienie

  • miziaforum said

   ja na razie wsytrzymałem info o tym co dzieje sie w niemczech … ale oprucz tych przygotowań o których wiecie juz coś niecoś z mediów t/j zapasy jedzenia , gotówki , ustawa o mozliwości nacjonalizacji – konfiskaty prywatnych zakładów prac

   JEST COŚ JESZCZE STARE UMUNDUROWANIE ARMII NRD TO NIE URZYWANE A PRZEJĘTE W MAGAZYNACH ARMII NRE W DNIU PRZYŁĄCZENIA … JEST ROZSYŁANE DO KOSZAR BUNDESCHWERY W ILOŚCI OKOŁO 2 000 000 SZTUK SORTÓW Z NOWYMI OBSZYWKAMI ….. PYTAM DLA KOGO TE UNIFORMY …. na razie nie straszę was ale ….

   Polubienie

 2. mironik said

  http://trybuna.eu/2016/08/12/muzea-zamiast-kopalni/

  Rząd PiS miał być tym, który uratuje polskie górnictwo i być może to właśnie te obietnice zdecydowały o jego sukcesie wyborczym. Teraz górników zaskakują informacje o planach likwidacji kolejnych kopalń.

  Polubienie

 3. mentronik said

  Obozy FEMA, miliony amerykanów już zaczipowanych:

  Polubienie

 4. krab said

  Za rosyjskim rządem też wystawili listy gończe 🙂
  Listy gończe za 18 wysokimi urzędnikami Rosji, w tym za ministrem obrony Siergiejem Szojgu, którzy podejrzewani są o udział w zamachu na bezpieczeństwo narodowe Ukrainy, rozesłała prokuratura generalna w Kijowie – poinformował prokurator Jurij Łucenko.
  Wśród ściganych jest także m.in. doradca prezydenta Rosji Władimira Putina Siergiej Głaziew, dwóch wiceministrów obrony narodowej oraz dziesięciu generałów rosyjskiej armii – przekazał na konferencji prasowej w poniedziałek.
  Łucenko dał do zrozumienia, że przygotowywane są podobne kroki wobec prezydenta Putina i premiera Rosji Dmitrija Miedwiediewa. – Pracujemy nad tym – powiedział prokurator generalny.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: