Miziaforum's Blog

!! 27.08.2016 Ukraina POGROM ” MINI RZEŹ WOŁYŃSKA ” za zgodą i poparciem władz !!! REZUNY Z UPA ZNÓW Z SIEKIERAMI !!!

Posted by miziaforum w dniu Sierpień 30, 2016


http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/ukraina-mieszkancy-wsi-zaatakowali-i-wygnali-romow-po-morderstwie-8-latki-video

 

W sobotę w jednym z opuszczonych budynków na obrzeżach wsi Łoszczyniwka, w południowo-zachodniej części obwodu odeskiego, znaleziono ciało zamordowanej 8-letniej dziewczynki. Mieszkała ona w tej wsi. Na jej ciele widoczne były rany kłute.

Policja użyła psa tropiącego, który doprowadził funkcjonariuszy do domu młodego Roma (wg różnych źródeł 20- lub 21-letniego) – rzekomego sprawcy zabójstwa. Został natychmiast zatrzymany.

W reakcji na działania policji, miejscowi zaatakowali domy Cyganów – głównie tych, którzy wcześniej uciekli ze wsi do okolicznych lasów. Ponad 300 osób zniszczyło pozostawiony przez nich dobytek.

W niedzielę mieszkańcy Łoszczyniwki zebrali się na wiecu. Podjęli na nim decyzję o natychmiastowym wysiedleniu Romów – poparła ich wiejska rada. Dali im czas do poniedziałku na zabranie swoich rzeczy. W obawie o swoje bezpieczeństwo, Cyganie nie pojawili się jednak we wsi. Ich opuszczone domy są pilnowane przez policję. W niedzielę na miejscu znajdowało się 60 funkcjonariuszy.

Jeszcze przed wiecem, kilka Cyganek próbowało powrócić do swych domów. Zostały jednak przegnane przez tłum ludzi, krzyczących m.in. „wrzucić je do rzeki”.

Lokalne władze poinformowały, że postanowienia radnych i mieszkańców wsi są bezprawne. W trakcie rozmów ustalono jednak, że Romowie przeprowadzą się do innych miejscowości w tym regionie.

Aksana Filipiszyna, przedstawicielka biura ukraińskiego rzecznika praw człowieka stwierdziła, że „władze lokalne dopuściły się działań dyskryminacyjnych”, zaś mieszkańcy wsi „dokonali samosądu nad wszystkimi członkami romskiej społeczności”.  Zarzuciła też ukraińskim miejscowym władzom, że nie wywiązują się z obowiązku integracji tej mniejszości z ukraińskim społeczeństwem.

Łoszczyniwka, położona w pobliżu granicy z Rumunią, liczy ok. 3,5 tys. mieszkańców (wg. mediów, oficjalne dane z 2001 roku mówią o 1 350 mieszkańcach), głównie narodowości bułgarskiej. Społeczność romska to około 50 osób. Zdaniem miejscowych , osiedlili się oni we wsi przed trzema laty i od tego czasu zastraszają innych mieszkańców. Są oskarżani o handlowanie narkotykami, kradzieże i rabunki, a także pobicia. Mieszkańcy wsi utrzymują, że ich skargi były ignorowane przez policję.

Gubernator obwodu odeskiego Micheil Saakaszwili zapowiedział, że sprawca zabójstwa zostanie surowo ukarany. Powiedział też, że stoi po stronie mieszkańców wsi. „[Romowie ] Zrobili tam melinę, a aspołeczne elementy, które tam mieszkają, handlują narkotykami. Trzeba było wcześniej zająć się tym problemem” – powiedział.

RELACJA AV !

CO  WAM TO PRZYPOMINA ??

https://miziaforum.wordpress.com/2016/07/15/artykul-specjalny-ukraina-i-isis-bratnie-nacje-na-drodze-walki-o-wolnosc-i-niepodleglosc/

TO TAKA NAMIASTKA TEGO CO ZROBILI Z POLAKAMI W ROKU 1943 PODCZAS RZEZI 250 000 POLSKICH KOBIET DZIECI I STARCÓW ..

JAK WIDZICIE ICH MORALNOŚĆ I DZIKOŚĆ POZOSTAŁA NA TAKIM SAMYM POZIOMIE JAK 73 LATA TEMU A WARTO ZAZNACZYĆ ŻE RZEŹ WOŁYŃSKA 1943 R TO KALKA CZYNÓW Z HAJDAMACKICH RZEZI ZATEM UKRAIŃCY SĄ CYWILIZACYJNIE ZACOFANI JAKIEŚ 400 LAT 

NIE BRONIĘ TU TERAZ CYGANÓW BO TO INNY TEMAT A CHODZI O LUDZI , A RACZEJ POSTĘPOWANIA Z LUDŹMI PRZEZ UKRAIŃCÓW OD ZAWSZE TAK SAMO 

PRETEKST ….. RZEŹ !!

Komentarzy 21 to “!! 27.08.2016 Ukraina POGROM ” MINI RZEŹ WOŁYŃSKA ” za zgodą i poparciem władz !!! REZUNY Z UPA ZNÓW Z SIEKIERAMI !!!”

 1. krab said

  Obrzezaniec z czerskiej i jego złote myśli !!!!!
  „Nie wnikając w spór, czy było to ludobójstwo, czy wyjątkowo krwawa czystka etniczna, przyjęcie uchwały wołyńskiej to ze strony polskich parlamentarzystów demonstracja głupoty, szowinizmu i podłości. Było to splunięcie w twarz ukraińskiej demokracji, ukraińskim – często propolskim – patriotom” – napisał Adam Michnik na łamach „Gazet Wyborczej”.
  Michnik odniósł się także do skandalicznego wywiadu „Wyborczej” z Jurijem Szuchewyczem – ukraińskim deputowanym, synem zbrodniarza i głównodowodzącego UPA Romana Szuchewycza. Uważa je za „niesprawiedliwe i jednostronne”, ale będące jednocześnie tylko wynikiem „reakcji na uchwałę polskiego Sejmu”. Jego zdaniem, wypowiedź Szuchewycza to głos „dość typowy dla ukraińskiego tradycjonalizmu”, a ponadto „głos ukraińskiego patrioty – nacjonalisty, który poczuł się zraniony w swoich najświętszych uczuciach”.
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/michnik-przyjecie-uchwaly-wolynskiej-to-demonstracja-glupoty-szowinizmu-i-podlosci

  Polubienie

 2. krab said

  No to upadlińcy będą mieli komplet „inwestorów” i to z dłuugimi pejsami !!! Balcerowicz (i nie tylko) już tam działa, ale zawsze „pańskie oko…”
  Ukraina: Soros dołączy do Narodowej Rady Inwestycyjnej. Jak poinformował Borys Łożkin, nowomianowany szef ukraińskiej Narodowej Radzie Inwestycyjnej przy prezydencie Ukrainy, kontrowersyjny finansista George Soros wyraził wstępną zgodę na uczestnictwo w Radzie.
  Pod koniec listopada 2015 roku, prezydent Ukrainy Petro Poroszenko nagrodził amerykańskiego finansistę żydowskiego pochodzenia- George’a Sorosa, Orderem Wolności za wybitne zasługi we wzmacnianiu międzynarodowego autorytetu Ukrainy i wkład w społeczno-ekonomiczne reformy.
  – „Pańska aktywna działalność w ostatnich latach zaowocowała demokratycznymi przemianami które obecnie zachodzą na Ukrainie – powiedział Poroszenko. Prezydent podziękował także żydowskiemu finansiście za rady i kompleksowy plan reform.
  Censor.net / Unian.info / Kresy.pl

  Polubienie

 3. marek said

  http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/529758,grupa-angielskich-nastolatkow-zaatakowala-dwoch-polakow-jeden-nie-zyje.html

  Polubienie

 4. miziaforum said

  ALE CISZA W TEMACIE 🙂 A JAKBY TAK TO BYLI NIE CYGANIE TYLKO SPOŁECZNOŚĆ ŻYDOWSKA

  I ROZJEBALI BY IM JAK NA FILMIE CHAŁUPKI ROZKRADLI MIENIE I POPĘDZILI DO LASU NA KOPACH TO CO BY ŻYDZI ZROBILI ????

  Polubienie

  • krab said

   Cały świat by usłyszał o HOLOKAUSCIE wobec narodu pejsatego !!! i domagali by się ollbrzymiej rekompensaty !!

   Polubienie

   • miziaforum said

    JA BYM TEGO CO W ARTYKULE NIE BAGATELIZOWAŁ WYRŻNIENCIE POLAKÓW W ROKU 1043 BYŁO WŁAŚNIE POPRZEDZANE TAKIMI MAŁYMI AKCJAMI JAK W FILMIKU NAJPIERW RABOWALI , POTEM LALI A JUŻ ZUPEŁNIE PÓŹNO MORDOWALI

    CZYLI ONI MAJA TO WE KRWI CHOŁOTA I ZWIERZĄTA ….. ŻUCAJĄ SIĘ NA MAŁE SŁABE SPOŁECZNOŚCI

    W 1943 ROKU APOGEUM MORDÓW OFIARAMI POLSKIMI BYŁY W 90% !!!!!!!!!! DZIWECI W WIEKU PO NIZEJ 15 ROKU ŻYCIA KOBIETY I DZIADKOWIE I BABCIE !!!!!

    TO CO NA FILMIE TO ZAPOWIEDŹ !! KTO WIE CZY NIE POLAKÓW ZACZNĄ ZNÓW REZAĆ MAŁO NAS TAM BARDZO MAŁO I SŁABYCH BEZ OBRONY JAKIEJKOLWIEK

    Polubienie

    • miziaforum said

     I JEASZCZE DOJDZIE DO TEGO ZE TE RESZTKI POLAKÓW NA UKRAINIE WYRŻNĄ BAGNETAMI KTÓRE PRZYŚLE IM ANTONIO MACIUREWICZ ….

     UKRAINA SYF I BANDYCI

     DONBAS OSTATNIO NAWET W MEDIACH JEDNOSTKA MILICYJNA MSW GWAŁTY PEDOFILSKIE ILOSĆ OFIAR OKOŁO 200

     ODESSA JAKIŚ CZAS TEMU SPALENIE ŻYWCEM PONAD 40 OSÓB UCIEKAJACYCH DOBIJANO NA ZEWNĄTRZ PRĘTAMI ZBROJENIOWYMI

     W ASYŚCIE POLICJI

     DZIŚ JAK WIDAĆ CZYSTKA ETNICZNA NA MIKRO SPOŁECZNOSCI …. RABUNKI POBICIA I PODPALENIA

     W ASYSCIE POLICJI

     NIEDAWNO GRANICA POLSKO UKRAIŃSKA NAPAD POBICIE POLSKICH OBYWATELI NISZCZENIE SAMOCHODÓW I KRADZIEŻ

     W ASYŚCIE POLICJI

     KURWA JA NIE WIEM POLACY NIE MAJA MÓZGÓW ??? WIDZĄ CZYTAJĄ I NIC

     Polubienie

     • miziaforum said

      NAWET NA TO ICH HACHŁACKIE ŚWIETO NIEPODLEGŁOŚCI NIKT NIKT NIE PRZYJECHAŁ BO MA ICH W DUPIE TYLKO ANDRZEJ DUDA SAM JAK PALEC W DUPIE STAŁ TAM …. ALBO JAK CHUJ NA WESELU

      KU…….. NAWET WÓDZ ZULU GULA OLAŁ ICH A POLACY PREZIA WYSŁALI A JAK KURWA ….. JUŻ WSZYSTKIE CHUJKI W RANDZE PREZYDENTÓW BYLI TAM LACHĘ SSMANOM CIĄGNAĆ … JA SIE TYLKO ZASTANAWIAM ILE ZA TO DOSTALI , LUB JAKIMI KWITAMI ICH PRZYMUSZAJĄ ……

      A MOZE ROBIĄ TO ZA DARMO DLA PRZYJEMNOŚCI ZBOKI JEBANE ?

      Polubienie

     • krab said

      Masz rację z tym kołem historii, tak może być !!
      „…WIDZĄ CZYTAJĄ I NIC” – żeby była jakaś reakcja musielibyśmy poczuć się narodem, wspólnotą, a my jesteśmy tylko stadem indywiduów mieszkających na tym terenie. Nas nie bulwersuje nic co bezpośrednio nie uderza w naszą własną dupę, a jak uderzy to dopiero drzemy japę że jesteśmy z problemem sami .

      Polubienie

      • miziaforum said

       DOKŁADNIE A PUTIN JAK BEDZIE CHCIAŁ TO UKRÓW POZAMIATA NA RAZIE NIE CHCE BO JESZCZE NIE DOGRAŁ DO KONCA GRY

       PISAŁ NIE BEDĘ ALE JUŻ NIEKTÓRZY ZACZYNAJĄ SIĘ DOMYŚLAĆ INNI JUZ WIEDZĄ DLA CZEGO MERKEL NISZCZY EUROPĘ DESANTEM ISLAMISTÓW !!!!!

       TAK MA TO ZWIAZEK Z GRĄ PUTINA !!

       p.s szperajcie już w necie !!!! CZY W LATACH 80 UBIEGŁEGO WIEKU W NRD A. MERKEL SPOTKAŁA SIE I POZNAŁA NA PEWNEJ UCZELNI Z WŁADIMIREM PUTINEM KTÓRY ……….. ALE O TYM ZA JAKIŚ CZAS

       Polubienie

       • krab said

        Czy to ten wątek ? Angela Merkel była młodzieżowym liderem w enerdowskiej partii komunistycznej i informatorem tajnej policji. W jaki sposób została przywódcą Niemiec i nadzorcą eurobankokracji? Bo CIA ma jej dossier i może ją szantażować?”. Kiedy Moskwa zrozumiała, że dni NRD są policzone, nakazała agentom przyjęcie pod swoje skrzydła młodej Merkel. Która potem czekała w uśpieniu przez lata. Aż wreszcie w marcu 2011 r. „śpioch” Merkel wykonała rozkazy swego prawdziwego mocodawcy i rezygnując z elektrowni atomowych, na zawsze uzależniła Niemcy od rosyjskiego paliwa.

        Polubienie

       • miziaforum said

        DODAM W TAMTYCH LATACH SPOTKANIE MERKEL I PUTINA ODBYŁO SIE NA GRUNCIE ZAWODOWYM ZARÓWNO ONA JAK I ON ZAJMOWALI SIĘ TYMI SAMYMI SRODOWISKAMI

        🙂 PUTIN MIAŁ ZADANIE INWIGILOWAĆ SRODOWISKA DZIECI WYSOKO POSTAWIONYCH NRDOWCÓW MERKEL MIAŁA SIE Z DRUGIEJ STRONY TEŻ PRZYGLADAĆ ŚRODOWISKOM DZIECI WYSOKO POSTAWIONYCH NRDOWSKICH BONZÓW ….. ZATEM ICH SPOTKANIE BYŁO PRAKTYCZNIE NIE UNIKNIONE I NAWET NIE ZAMIERZONE

        O WŁADIMIRZE RFN OWSKA BND WIEDZIAŁA ZE JEST REZYDENTEM KGB …. ZATEM GDY DOSZŁO DO SPOTKANIA DOZORCZYNI ENERDOWSKIEJ MŁODZIERZY Z WIERCHUSZKI Z WŁADIMIREM …… ZUPEŁNIE NATURALNIE WESZŁA POD LUPĘ POD KTÓRĄ BYŁ WŁADIMIR ….. RESZTA MOZE ZA JAKIŚ CZAS

        P.S WŁADIMIR PONOĆ TEŻ SOBIE PRYWATNIE Z TAMTYCH CZASÓW ZOSTAWIŁ TO I OWO CO RAPORTOWAŁ DO MOSKWY …. I MOZE NAWET CIUT WIECEJ …….

        Polubienie

       • zagrypiona said

        Czyli co? Na zlecenie Putina Merkel sprowadza ciapatych? Grecja i inne takie tez na zlecenie Putina ich sprowadzają? Możecie rozszerzyć swą myśl? bo wydaje się to nieprawdopodobne.
        A co z tym że USA wspiera ISIS. Też na zlecenie Putina?

        Polubienie

       • miziaforum said

        O.K…………… ZNIKAJĄ KOMENTY DO SPĘ CI ODPISAĆ POD TYM AMU I NIE MOG

        Polubienie

 5. tteis said

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Adolf_Hitler

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: