Miziaforum's Blog

Apokalipsa o. Klimuszko realizuje się Włochy w ruinie !6,6 w skali Richtera !

Posted by miziaforum w dniu Sierpień 24, 2016


W środkowej części Włoch zatrzęsła się ziemia. Wstrząs o sile 6,2 stopnia w skali Richtera nawiedził po godzinie 3:30 w nocy okolice Perugii. Potem w tym samym rejonie nastąpiły dwa kolejne wstrząsy – o sile 4,6 oraz 5,5 stopnia Richtera. Włoskie media informują o rosnącej liczbie ofiar.

Cztery osoby  zginęły w mieście Accumoli w regionie Lacjum – podały włoskie media. Wcześniej telewizja RAI poinformowała o dwóch ofiarach śmiertelnych w regionie Marche (Marchia) w niewielkiej górskiej gminie Arquata del Tronto.

„Nie ma pół miasta. Ludzie są pod gruzami” – powiedział telewizji RAI Sergio

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-silne-trzesienie-ziemi-we-wloszech-sa-ofiary-smiertelne,nId,2256940#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

A TU LINK DO PRZEPOWIEDNI O WOJNIE I KATAKLIŹMIE WE WŁOSZECH NAJEŹDZIE OBCYCH I …..…….

https://miziaforum.wordpress.com/2016/08/17/32-przepowiednie-proroctwa-dotyczace-xxi-wieku-wojny-kataklizmy-i-nie-tylko/

 

Komentarzy 26 to “Apokalipsa o. Klimuszko realizuje się Włochy w ruinie !6,6 w skali Richtera !”

 1. Thor said

  http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php

  Polubienie

 2. Elsa said

  chyba ludzie mają dosc pastowanych

  http://pikio.pl/muzulmanin-przerywa-modlitwe-chrzescijan-zostaje-znokautowany-video/

  Polubienie

 3. Ja said

  https://www.facebook.com/hashtag/zcoucisk?source=feed_text&story_id=950380088405912

  A to dla kogo?

  Polubienie

 4. Anna said

  Drugi Jeździec Apokalipsy?
  …wraz z napływem imigrantów do Europy sprowadzone zostają również groźne zakaźne choroby
  http://niezalezna.pl/85052-w-grecji-wprowadzono-kwarantanne-liczne-przypadki-malarii-wsrod-uchodzcow

  Polubienie

 5. miziaforum said

  nikogo nie straszę ale zwracam uwagę że ten teren na mapie który został dotkiniety TRZęsieniem ziemi W WIELU PRZEPOWIEDNIACH ALE TEŻ W WIELU PROGNOZACH NAUKOWYCH

  BEDZIE PRZYCZYNĄ PRZEŁAMANIA SIE PÓŁWYSPU I POŁOWA Z TAK ZWANYM BUTEM WŁOSKIM MA ULEC ZATONIECIU .. PRZYCZYNĄ MA BYĆ WYBUDZENIE SIE SUPER WÓLKANU KTÓRY JEST POŁOŻONY NA DNIE MORSKIM NIEDALEKO SYCYLII

  WŁAŚNIE TE WSTRZĄSY W TYM REGIONIE MAJA BYĆ PRELUDIUM DO KATASTROFY ZAWARTEEJ W PRZEPOWIEDNIACH I PROGNOZACH NAUKOWYCH

  Polubienie

  • miziaforum said

   Superwulkan Campi Flegrei gotowy do erupcji
   Większość z nas zna historię Wezuwiusza, który 24 sierpnia 79 r. zniszczył Pompeje, Herkulanum i Stabie. Niestety, już nie wszyscy wiedzą, że nad Zatoką Neapolitańską wznosi jeszcze inny olbrzym, który doprowadziłby do katastrofalnych spustoszeń w swoim najbliższym otoczeniu, lecz także dokonałby katastrofalnych zmian, nie tylko klimatycznych na obszarze 75 proc. powierzchni ziemi. Mowa tutaj o wulkanie Campi Flegrei, który, zdaniem rosyjskich naukowców, wybuchnie i to już niedługo.
   Otwierają się „Wrota do Piekieł”
   O zbliżającej się eksplozji świadczy nie tylko stale podnosząca się temperatura wokół jego krateru, lecz także deformacje terenu. Takie zmiany zaobserwowano w okolicy zwanej Polami Flegrejskimi. Naukowcy zanotowali także serię kilku trzęsień ziemi, ale znacznie bardziej niepokoi ich fakt przekształceń, które mogą być wynikiem jakiś procesami zachodzącymi wewnątrz wulkanu. Teren podnosi się średnio o ok. 3 cm/rok i proces przyspiesza. Instrumenty zarejestrowały także wzrost emisji dwutlenku węgla, a to już niepokojąca wiadomość. Jeżeli dojdzie do erupcji w ciągu najbliższych kilku lat, doprowadzi to do katastrofy, być może porównywalnej z tą, jaka byłaby po eksplozji Parku Yellowstone.
   Tsunami i nuklearna zima
   O budzącym się superwulkanie wiedzą nie tylko włoscy, czy amerykańscy naukowcy, ale także rosyjscy, którzy dokonali szeregu symulacji. Wyniki są niepokojące; jeśli Campi Flegrei wybuchłby nagle wówczas nie udałoby się uratować populacji żyjącej w gęsto zaludnionym regionie Neapolu. Erupcja doprowadziłaby do powstania gigantycznej, kilkunastometrowej fali tsunami, która zabiłaby miliony ludzi żyjących w pobliżu Morza Śródziemnego. Wydobywające się z krateru gazy, dymy i pyły wulkaniczne doprowadziłyby do ogromnego spadku temperatury na Ziemi. Rekordowo zimno zrobiłoby się w Europie i północnej Afryce; wyginęłyby rośliny i zwierzęta, nastałaby zima nuklearna, a ludzie, którzy przeżyją, będą musieli poszukać schronienia gdzieś na równiku, gdzie warunki termiczne sprzyjałyby egzystencji. Sceny jak z filmu katastroficznego, ale tak może być w niedalekiej przyszłości.
   Zdaniem geologów z Uniwersytetu w Sankt Petersburgu wulkan jest zdolny do emisji 1000 kilometrów sześciennych pyłu i gazów. Zanieczyszczenia połączyłyby się z parą wodną, która w postaci kwaśnego deszczu bądź śniegu opadłaby na Ziemię, powodując gigantyczną dewastację środowiska.
   Czas na erupcję
   Geolodzy ustalili, że Campi Flegrei eksplodował ostatnio 30-40 tys. lat temu. Ślady po jego ostatniej erupcji w postaci osadów wulkanicznych odnaleziono na terenie Bułgarii, Ukrainy, czy Rosji. Kaldera tego superwulkanu ma średnicę ok. 6,5 km i jest przykryta wodami Zatoki Puzzuoli sąsiadującej z Zatoką Neapolitańską.

   Polubienie

   • miziaforum said

    miał wizję potencjalnej wojny nuklearnej oraz wojen religijnych. Mówił tak:
    „Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi ? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne”.
    „Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój”.

    https://miziaforum.wordpress.com/2016/08/17/32-przepowiednie-proroctwa-dotyczace-xxi-wieku-wojny-kataklizmy-i-nie-tylko/

    Polubienie

   • miziaforum said

    Widziałem transatlantyki znoszone jak łupinki… Ta góra wodna sunie ku Europie. Nowy Potop! Zadławi się w Gibraltarze! Wychlupnie do środka Hiszpanii, wleje się na Saharę, zatopi włoski but aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą… Morze pokryje archiwa, wszystkie dokumenty opatrzone pieczęcią tajności teraz już będą na zawsze utracone (…) Widziałem z bliska ścianę wody idącą na Paryż, była wyższa od wieży Eiffla… Spływając w głąb lądu porywała ludzi, którzy się czepiali poręczy na balkoniku, u szczytu. Wody sunęły straszną potęgą, czułem w nich moc żywiołu, który wszystko zmiecie. Widziałem statki zanim się wywróciły dnem porośniętym zielono…Kotłował się zwał porwanych dachów, zlizanych autobusów i gęstwa ciał ludzkich, kataklizm zapierający dech. A ja to widziałem jak z balkonu, cały obszar aż po horyzont. Te wody szły przez Niemcy aż tutaj. Sięgnęły Polski. (…) Tu , gdzie my dziś jesteśmy, będzie morze. Woda pokryje mój cmentarzyk.
    Chyba pan wie, że tu jest depresja? Z Kaszubii zostanie kilka wysepek”. (…) Nasz naród powinien z tego wyjść nienajgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi

    Polubienie

    • krab said

     Zapowiedź wielkiej katastrofy kosmicznej, która przerwie działania wojenne na dwa lata.Nostradamus też o opisuje :
     Persage V 32, 2
     Gdzie całe niebo ze Słońcem i Księżycem jest dobrze ułożone,
     To w czasie wielkiej trwogi nadejdzie z niego upadek:
     Przez siedem dni będzie płonąć, aby odmienić twój los,
     A później nagle spadnie jak wielka kulista skała.
     Persage II 46, 3
     Po wielkich trudach ludzkości nadejdzie większy,
     Wielki sprawca odmieni wieki.
     Deszcz, krew, mleko, głód, żelazo i zaraza,
     Ogień widziany na niebie, pędząca długa iskra.
     Persage III 34, 2
     Słychać będzie straszny szum i huk,
     Potem wielki błysk rozświetli cały nieboskłon.
     Dwa lata zima będzie długa i sroga,
     I przerwie działania Smoka i Półksiężyca.
     Persage III 34, 4
     Po wielkiej jasności, długa ciemność,
     Także dnia od nocy trudno będzie rozróżnić.
     Zanim powietrze się całkiem oczyści,
     Los człowieka będzie w rękach Boga.
     Persage IX 33, 7
     Nowy Świat widzę od Europy odcięty,
     Wielkie Fale, ciemności i huragany,
     Będą w łączności przeszkodą,
     Ich i nasz los nie będzie nawzajem znany.

     Polubienie

   • szuwaxpl said

    Daleko od nas też cuda się dzieją:
    „W okolicy kaldery Yellowstone wydobywa się tak dużo tego gazu, że na dużą skalę przenika na powierzchnię. W okolicznych rzekach dochodzi do licznych przypadków śnięcia ryb. Rzeka Yellowstone została całkowicie zamknięta dla publiczności ze względu na występującą tam od kilku tygodni masową śmierć ryb.

    Miejscowi twierdzą, że zaobserwowano również zmianę koloru wody, która stała się ciemnozielona i brzydko pachnie. W niektórych miejscach na powierzchni wody widziano unoszące się pęcherzyki jakiegoś gazu wydobywającego się z dna.
    http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosna-emisje-co2-w-obrebie-kaldery-superwulkanu-yelowstone

    http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php
    Na dole tej strony prześledźcie tabelkę na czerwonym tle WOW

    Polubienie

   • miziaforum said

    WIADOMOŚCI – RMF24.PL
    Specjaliści: W ciągu najbliższych dni we Włoszech może dojść do podobnego wstrząsu

    W Amatrice – włoskiej miejscowości, która najbardziej ucierpiała podczas środowego trzęsienia ziemi – wciąż odczuwane są wstrząsy wtórne. Do takich drgań dochodzi również w całych środkowych Włoszech

    Polubienie

  • Anna said

   W takim razie powinniśmy szykować miejsca pobytu dla Włochów a nie Afrykańczyków.

   Polubienie

 6. tteis said

  ludzie zaczęli zagrażać Planecie. To teraz Natura potraktuje człowieka jak szkodnika „zginie tyle ludzi ile będzie trzeba by się opamiętali”

  Polubienie

 7. marek said

  sprawdzam
  24 sierpnia 2016 at 15:16 ·
  Odpowie za to co robi, tak samo, jak jego poprzednicy.

  akt. 24.08.2016, 12:05
  Obchody Dnia Niepodległości Ukrainy. Poroszenko: wróg nie potrafił rzucić nas na kolana. Andrzej Duda: Polska wspiera europejskie dążenia Ukrainy
  • Trwają obchody 25. rocznicy uchwalenia Aktu Niepodległości Ukrainy
  • Prezydent Ukrainy: wróg nie potrafił rzucić nas na kolana
  • Prezydent Andrzej Duda: Polska trwała, trwa i będzie trwała we wsparciu dla europejskich dążeń Ukrainy
  • Poroszenko: korzystając z obecności przyjaciela Ukrainy, Andrzeja Dudy, chciałem podziękować za pomoc humanitarną
  • Polska ćwierć wieku temu, jako pierwsze państwo, uznała niezawisłość Ukrainy

  AFP / Genya Savilov

  Istotną częścią obrad szczytu NATO była kwestia bezpieczeństwa Ukrainy – podkreślił obecny w Kijowie prezydent Andrzej Duda. Dziękuję, że mogliśmy razem stać na Majdanie, oddając cześć tym, którzy walczyli broniąc Ukrainy. Cieszę, że się w obchodach brali udział polscy żołnierze z litewsko-polskiej brygady. Będziemy też kontynuować dialog historyczny, by był jeszcze bardziej konstruktywny, niż do tej pory – dodał prezydent. Duda dodał, że weźmie udział w spotkaniu z ukraińskim korpusem dyplomatycznym, na którym wygłosi przemówienie.

  ====
  Ale czego można się spodziewać po mychajle?

  Polubienie

 8. szuwaxpl said

  Straszne widoki z Peruggi .https://youtu.be/GHZvjtr_H2s

  A u nas jeszcze przed trzęsieniem:

  Polubienie

 9. IMĆ said

  Polubienie

  • KrisT said

   otoczyłbym ten pociąg na bocznicy szczelnym kordonem i zostawił kilka dni na pelnym słońcu do czasu aby z przeprosinami na kolanach błagali o te wody……. czy tak się zawchowuje prawdziwy udzodzca z kraju ogarniętego wojną ktory stracił caly dobytek??????

   Polubienie

 10. mirobezzbycha said

  A tymczasem :

  10:46 „Pełna gotowość bojowa” wojsk rosyjskich (http://www.tvn24.pl)

  „Pełna gotowość bojowa” wojsk.
  Ocena zdolności na odcinku strategicznym

  Niezapowiedziany sprawdzian w siłach zbrojnych Rosji. W stan gotowości bojowej zostały postawione wojska trzech okręgów i Floty Północnej.

  Nieoczekiwany sprawdzian gotowości bojowej w siłach zbrojnych odbywa się na polecenie prezydenta Władimira Putina. Minister obrony Siergiej Szojgu mówił, że w stan „pełnej” gotowości bojowej zostały postawione wojska w trzech okręgach: Południowym, Zachodnim i Centralnym. Przetestowana zostanie także gotowość bojowa Floty Północnej.

  Kontroli podlegają ponadto ośrodki dowodzenia sił powietrznych i sił powietrznodesantowych – podkreślił minister Szojgu.

  Sprawdzian stanu gotowości bojowej potrwa do 31 sierpnia. Minister powiedział, że zostaną o tym poinformowani attache wojskowi obcych państw. Jednocześnie, jak mówił Siergiej Szojgu, w Południowym Okręgu Wojskowym trwają aktywne przygotowania do ćwiczeń strategicznych Kaukaz 2016.

  Polubienie

 11. mirobezzbycha said

  A tymczasem :

  10:46 „Pełna gotowość bojowa” wojsk rosyjskich (tvn24)

  „Pełna gotowość bojowa” wojsk.
  Ocena zdolności na odcinku strategicznym

  Niezapowiedziany sprawdzian w siłach zbrojnych Rosji. W stan gotowości bojowej zostały postawione wojska trzech okręgów i Floty Północnej.

  Nieoczekiwany sprawdzian gotowości bojowej w siłach zbrojnych odbywa się na polecenie prezydenta Władimira Putina. Minister obrony Siergiej Szojgu mówił, że w stan „pełnej” gotowości bojowej zostały postawione wojska w trzech okręgach: Południowym, Zachodnim i Centralnym. Przetestowana zostanie także gotowość bojowa Floty Północnej.

  Kontroli podlegają ponadto ośrodki dowodzenia sił powietrznych i sił powietrznodesantowych – podkreślił minister Szojgu.

  Sprawdzian stanu gotowości bojowej potrwa do 31 sierpnia. Minister powiedział, że zostaną o tym poinformowani attache wojskowi obcych państw. Jednocześnie, jak mówił Siergiej Szojgu, w Południowym Okręgu Wojskowym trwają aktywne przygotowania do ćwiczeń strategicznych Kaukaz 2016.

  Polubienie

 12. Elsa said

  http://prawy.pl/36105-sojusz-polsko-ukrainski-w-oczach-innych-to-komedia/

  Polubienie

 13. mirobezzbycha said

  „Pełna gotowość bojowa” wojsk rosyjskich

  „Pełna gotowość bojowa” wojsk.
  Ocena zdolności na odcinku strategicznym

  Niezapowiedziany sprawdzian w siłach zbrojnych Rosji. W stan gotowości bojowej zostały postawione wojska trzech okręgów i Floty Północnej.

  Nieoczekiwany sprawdzian gotowości bojowej w siłach zbrojnych odbywa się na polecenie prezydenta Władimira Putina. Minister obrony Siergiej Szojgu mówił, że w stan „pełnej” gotowości bojowej zostały postawione wojska w trzech okręgach: Południowym, Zachodnim i Centralnym. Przetestowana zostanie także gotowość bojowa Floty Północnej.

  Polubienie

 14. KrisT said

  sprawdzenie gotowosci bojowej w Rosji! (tylko w 3 okręgach + flota czarnomorska), na co nasze szczekające pieski się własnie zesrały!!!!!!!!!!! oj strach im zajrzał do ocząt bo ruskie ida…….
  ahhahaahhahahahahahahaha
  k…… w rosji sobie nawet na spokojnie nie mogą gotowosci bojowej sprawdzić bo robi sie ryk na caly swiat….. 😉 Mizia gdzie jesteś tu króla trza w tym kraju bo nasze elyty własnie dostały palpitacji i obstrukcji…..

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: