Miziaforum's Blog

WOJNA DOMOWA WE FRANCJI NIEUNIKNIONA !! wywiad z dyrektorem francuskiej krajowej służby bezpieczeństwa wewnętrznego, Patrickiem Calvarem.

Posted by miziaforum w dniu Sierpień 22, 2016


„Islam jest francuską religią, a język francuski jest językiem islamu.” – Tariq Ramadan.

W 1989 roku, Dalil Boubakeur, rektor Wielkiego Meczetu Paryża, uzasadnił prześladowania Salmana Rushdiego przez ajatollaha Khomeiniego. W ubiegłym roku Boubakeur wezwał do przeistoczenia kościołów w meczety.

W Wielkiej Brytanii, mainstreamowe organizacje muzułmańskie wypełniają „sprawiedliwość islamską” poprzez ponad 85 sądów szariatu związanych z meczetami.

Wojna domowa we Francji jest czymś, do czego dąży Państwo Islamskie: rozpętanie ślepej represji, aby populacja muzułmańska okazała solidarność z rewolucyjną mniejszością. Jednak istnieje jeszcze gorszy możliwy skutek: nic się nie wydarzy i będziemy trwać w tym stanie, w jakim jesteśmy teraz.

Prawdziwi „umiarkowani muzułmanie” są uciszani lub mordowani.

W ubiegłym miesiącu Wall Street Journal opublikował wywiad z dyrektorem francuskiej krajowej służby bezpieczeństwa wewnętrznego, Patrickiem Calvarem. „Konfrontacja jest nieuniknona,” powiedział Calvar. Wśród siedmiu milionów francuskich muzułmantów jest grupa około 15 tysięcy salafitów, „których radykalno-fundamentalistyczne kredo dominuje w wielu głównie muzułmańskich projektach mieszkaniowych na obrzeżach miast takich, jak Paryż, Nicea lub Lyon. Ich kaznodzieje wzywają do wojny domowej, a zadaniem wszystkich muzułmanów ma być wytępienie „niegodziwców.”

Salafici otwarcie kwestionują sposób życia we Francji i nie czynią tajemnicy ze swojej gotowości do obalenia istniejącego w Europie porządku przy pomocy brutalnych metod, ataków terrorystycznych i fizycznego zastraszania. Jednak paradoksalnie, gdyby islamistyczne zagrożenie dla Europy ograniczałoby się tylko do salafitów, łatwiej byłoby je pokonać.

W rzeczywistości istnieje inne zagrożenie, nawet bardziej niebezpieczne, ponieważ jest trudniejsze do odcyfrowania. Zostało ono właśnie nazwane przez czasopismo Valeurs Actuelles „cichym podbojem”. Jest to przebiegły projekt „umiarkowanego” islamu, mający na celu doprowadzenie do podległości. „Jego cel jest jasny: zmiana francuskiego społeczeństwa. Powoli, ale konsekwentnie.”

Zagrożenie to uosabia postać głównego bohatera powieści Michela Houllebecq’a pt. „Submission” („Podległość”), Mohammeda Bena Abbesa, „umiarkowanego” muzułmanina, który zostaje prezydentem Francji i dokonuje konwersji kraju na islam. A gdzie prezydent Ben Abbes rozpoczyna swoją islamizację? Na Sorbonie. To już dzieje się naprawdę: Katar ostatnio podarował znaczną kwotę pieniędzy temu słynnemu uniwersytetowi, aby zasponsorować edukację migrantów.

We Francji, cichy podbój nosi maskę Związku Islamskich Organizacji Francji (UOIF), którą to organizację raport Centrum Simona Wiesenthala oskarżył o „antysemityzm, wsparcie i finansowanie terroryzmu oraz wezwanie do dżihadu. (…)”

Według raportu, UOIF nie tylko „nie zachęca do integracji muzułmanów ze społeczeństwem francuskim, ale faktycznie stanowi wylęgarnię dla najbardziej radykalnych nastawień islamistycznych.”

We Włoszech właśnie byliśmy świadkami strategii tego „umiarkowanego islamu.” Największa i najbardziej wpływowa organizacja islamska, l’Unione delle comunità ed organizzazione islamiche in Italia (Ucoii), była sponsorem pierwszej muzułmańskiej radnej Mediolanu, Sumayi Abdel Qader, noszącej kwef kandydatki koalicji centrolewicowej. Mąż Qader, Abdallah Kabakebbji, otwarcie wzywał do zniszczenia Izraela: „To historyczny błąd, oszustwo,” napisał na Facebooku. Jego rozwiązanie? „Ctrl + Alt + Delete.”

Qader pobiła w wyborach prawdziwą umiarkowaną muzułmankę, nienoszącą kwefu somalijską aktywistkę, Maryan Ismail. Poznałem panią Ismail na forum proizraelskim w Mediolanie. Po przegraniu wyborów rozstała się ona z włoską Partią Demokratyczną, publikując list otwarty: „Partia Demokratyczna zdecydowała się na dialog z obskuranckim islamem. Kolejny raz nie usłyszano ducha współczesnego, pluralistycznego i integracyjnego islamu.”

Przyjrzyjmy się dwóm „gwiazdom” tego francuskiego „umiarkowanego islamu.” Pierwszą z nich jest Tariq Ramadan, wnuk Hassana al-Bannana, założyciela Bractwa Muzułmańskiego, którego motto brzmi: „Allach jest naszym celem. Prorok naszym przywódcą. Koran naszym prawem. Dżihad naszą ścieżką. Śmierć na ścieżce Boga jest naszą największą nadzieją.”

Ramadan nie ukrywa się w Raqqa ani nie strzela do obywateli francuskich. Składając wniosek o francuskie obywatelstwo, chciałby stać się jednym z nich. Jego biuro znajduje się w paryskiej dzielnicy Saint Denis. Napisał 30 książek i ma dwa miliony zwolenników na Facebooku. Ramadan zajmuje stanowiska akademickie w ośrodkach na całym świecie, jest dyrektorem Centrum Badań Prawa Islamskiego w Doha (w Katarze) i przewodniczącym Europejskiej Sieci Muzułmańskiej. Prowadzi publiczną kampanię na rzecz islamu wraz z byłym premierem Włoch, Massimo D’Alemem. Ramadan niedawno przedstawił swoją wizję Europy i Francji: „Islam jest religią francuską, a język francuski jest językiem islamu.”

Projekt Ramadana to nie spodziewana europeizacja islamu, ale raczej nie wyczekiwana potworna islamizacja Europy. Sprzeciwia się on integracji muzułmanów ze społeczeństwem i kulturą Francji. Kilka dni przed wyborami w Mediolanie, Ramadan przybył do Włoch, aby poprzeć kandydaturę Sumayi Abdel Qader.

Drugą francuską „gwiazdą” jest Dalil Boubakeur, rektor Wielkiego Meczetu Paryża. W 1989 roku, Boubakeur uzasadnił prześladowania Salmana Rushdiego przez ajatollaha Khomeiniego. W 2002 roku był świadkiem oskarżenia w sprawie przeciwko pisarzowi Michelowi Houellebecqowi. W roku 2006 podał do sądu Charlie Hebdo, po tym, jak czasopismo opublikowało duńskie karykatury Mahometa. W ubiegłym roku, Boubakeur wezwał do przeistoczenia kościołów w meczety i poprosił o „podwojenie” liczby meczetów we Francji.

Dalil Boubakeur, rektor Wielkiego Meczetu Paryża, w ubiegłym roku wezwał do przeistoczenia kościołów w meczety i poprosił o „podwojenie” liczby meczetów we Francji. (Źródło zdjęcia: TV5 Monde).
W Wielkiej Brytanii, mainstreamowe organizacje muzułmańskie wypełniają „sprawiedliwość islamską” poprzez ponad 85 sądów szariatu związanych z meczetami. Rozwody, poligamia, cudzołóstwo i bicie żon to tylko niektóre z kwestii podlegających orzecznictwie tych sądów. W Niemczech, wicekanclerz Sigmar Gabriel skrytykował Arabię Saudyjską za finansowanie ekstremizmu islamskiego w Europie. A przecież mowa tu o tym samym królestwie, które w ubiegłym roku zaproponowało zbudowanie 200 nowych meczetów w Niemczech.

Katar, ze swoim megafonem w postaci telewizji Al Jazeera, jest także bardzo aktywnym sponsorem islamskiej radykalizacji dokonywanej przez Bractwo Muzułmańskie w całej Europie. Na przykład, katarska rodzina królewska dokonała dotacji w wysokości 11 milionów funtów dla oksfordzkiego Kolegium Św. Antoniego (St. Anthony’s College), gdzie wykłada Tariq Ramadan. Katar ogłosił też, że pragnie przekazać 65 milionów dolarów na potrzeby przedmieść miast francuskich, będących domem olbrzymiej większości z sześciu milionów muzułmanów mieszkających we Francji.

Dziś w Europie możliwych jest kilka scenariuszy, włączając ten najgorszy. Wśród nich jest wojna domowa, o której zaczyna mówić coraz więcej osób, w tym Patrick Calvar, dyrektor służby bezpieczeństwa wewnętrznego. Jest to coś, do czego dąży Państwo Islamskie: rozpętanie ślepej represji, aby populacja muzułmańska okazała solidarność z rewolucyjną mniejszością. Jednak istnieje jeszcze gorszy możliwy skutek: nic się nie wydarzy i będziemy trwać w tym stanie, w jakim jesteśmy teraz.

Cel jest ważniejszy niż środki. Państwo Islamskie ma ten sam cel jak większość tak zwanych „umiarkowanych muzułmanów”: dominację pod prawem szariatu. Wielu domniemanych „umiarkowanych muzułmanów,” nawet jeśli sami nie popełniają aktów przemocy, po cichu je wspiera. Wspierają je, nie wypowiadając się przeciwko nim. A gdy wypowiadają się przeciwko nim, zwykle używają „kodów”, jak np., że są „przeciwko terroryzmowi,” czy też tym, co niepokoi ich w brutalnych atakach dokonywanych przez muzułmanów jest możliwość „odwetu” przeciwko nim.

Jednak brutalni dżihadyści nie są jedynym sposobem na transformację Europy – może wręcz przeciwnie: mogą przebudzić narody, które atakują. Delikatne i bardziej dyskretne środki takie, jak presja społeczna i propaganda, są o wiele bardziej niebezpieczne, a być może bardziej skuteczne: trudniej je zauważyć, tak, jak np. zaakceptowanie przez Zachód podwójnego systemu prawnego i sądownictwa, systemu finansowego szariatu (gdyby istniał system „finansowy Nazistów,” gdzie wszystkie transakcje finansowe byłyby przeznaczone na wzmocnienie Trzeciej Rzeszy, jaki mogło było mieć to wpływ na II Wojnę Światową?) oraz namnażanie się na Zachodzie meczetów i ekstremistycznych islamskich stron internetowych. Choć faktycznie istnieje wielu prawdziwych „umiarkowanych muzułmanów,” nadal istnieje wielu, którzy takimi muzułmanami nie są.

Jednakże dla konserwatywnych muzułmanów, wszyscy muzułmanie, którzy nie akceptują każdego słowa Allacha – całego Koranu – nie są prawdziwymi muzułmaninami i można oskarżyć ich o „apostazję”. Karą za „apostazję” jest śmierć. Według wiodącego teologa sunnickiego, Yusufa al-Qaradawiego, mieszkającego w Katarze, „Gdyby pozbyli się oni [muzułmanie] kary za apostazję, dziś islam by nie istniał.”

Dlatego właśnie nieżyjąca już pisarka Oriana Fallaci powiedziała kiedyś The New Yorker: „Nie akceptuję fałszywości tak zwanego umiarkowanego islamu.” Dlatego prawdziwi „umiarkowani muzułmanie” są uciszani lub mordowani.

Oto jak można podsumować obecną mentalność mainstreamową islamu: „Drodzy Europejczycy, myślcie dalej o skróceniu tygodnia pracy, wcześniejszych emeryturach, aborcji na żądanie i cudzołóstwie po południu. Przy panujących u was prawach, podbijemy was. Przy panujących u was prawach, nawrócimy was.”

Giulio Meotti, redaktor kulturalny Il Foglio, jest włoskim dziennikarzem i pisarzem.

Komentarzy 27 to “WOJNA DOMOWA WE FRANCJI NIEUNIKNIONA !! wywiad z dyrektorem francuskiej krajowej służby bezpieczeństwa wewnętrznego, Patrickiem Calvarem.”

 1. miziaforum said

  Ankara domaga się od Brukseli wypełnienia zobowiązań i zniesienia wiz do UE; Bruksela odpowiada, że nie może zignorować niespełniania kryteriów przez Ankarę. Wzrost napięcia między UE a Turcją stawia pod znakiem zapytania realizację umowy w sprawie uchodźców.
  http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/529292,wzrost-napiecia-miedzy-turcja-a-ue-moze-podwazyc-umowe-w-sprawie-uchodzcow.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+Dziennik-Wiadomosci+%28RSS+-+Dziennik+-+Wiadomosci%29

  🙂 ŻARTY NIE ZARTY … POWIADAM WAM ZE SYGNAŁEM DLA ISLAMISTÓW DO WSZCZĘCIA MASOWYCH MORDÓW EUROPEJCZYKÓW W TAKICH MIASTACH JAK WIEDEŃ BRUKSELA RZYM AMSTERDAM LONDYN I OCZYWIŚCIE PARYŻ

  BEDZIE WPUSZCZENIE TYCH 3 000 000 IMIGRANTÓW KOCZUJĄCYCH NA BRZEGU BOSFORU DO KONTYNENTALNEJ EUROPY ……. WSZYSTKICH NA RAZ !!!

  I WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE ŻE ERDOGAN TO ZROBI

  ALE KTO CZYTA MÓJ BLOG WIDZIAŁ TAKI WPIS W FORMIE KOMENTA JUŻ WCZEŚNIEJ

  Polubienie

 2. greg said

  Publicyści lewackiej „Krytyki Politycznej” sugerują, że Polska byłaby w stanie przyjąć nawet 1 milion uchodźców

  http://niepoprawni.pl/blog/marek-mojsiewicz/soros-zaczal-bac-sie-ze-zostanie-aresztowany-w-polsce

  Polubienie

  • miziaforum said

   WOJNA JEST JUZ PEWNA POMIEDZY EUROPEJCZYKAMI BIAŁYMI A ISLAMISTAMI Z BLISKIEGO WSCHODU …. POTRWA TO DŁUGO ALE PO WSZYSTKIM EUROPEJCZYCY TAKICH JAK PISZESZ JAKO KOLABORANTÓW BEDĄ ZAMYKALI W OBOZACH KONCENTRACYJNYCH KTÓRE POWSTANĄ DLA POZOSTAŁYCH PRZY ŻYCIU MUZUŁMAN … I BEĄ TAM RAZEM GNIĆ AMEN

   Polubienie

   • Roj said

    A dla czego potrwać ma to dość długo ? są armie europeiskie

    Polubienie

    • miziaforum said

     🙂 ARMIE SĄ ALE TAKIE MINI MIKRO ZATEM G… MOGĄ CO NAJWYZEJ BRONIĆ SIĘ OBLEŻENI W OBIEKTACH WOJSKOWYCH ATAK NASTĄPI OD WEWNARZ I W WIELU MIEJSCACH …. A INNI NIE WOJSKOWI 🙂 POPULACJA EUROPEJCZYKÓW TA MESKA W 90% SPEDALONA …. ZANIM NAUCZYCIE IE TAK ZABIJAĆ JAK ISLAMIŚCI CZYLI BEZ NAMIETNIE TO TROCHĘ CZASU MINIE NAWET ZE 2 LATA … JAK TO MÓWIĄ NA ZBÓJA POTRZEBA WIEKSZEGO ZBÓJA A WYCHOWANIE MĘSZCZYZN W OSTATNICH 25 LATACH W POLSCE I 50 NA ZACHODZIE … KATASTROFA W MORDĘ NA CHAJU ALBO PO WÓDZIE TO JESZCZE DAĆ POTRAFIĄ ALE ZABIĆ SKURWESYNA NA MIEJSCU BEZ NAMYSŁU NIE .. NIESTETY NIE ZATEM POŁOŻĄ ŁEB POD TOPÓR … DZIESIĄTKAMI TYSIĘCY ZANIM SIĘ UDA ………..

     Polubienie

     • zagrypiona said

      Ja myślę, że wystarczyłoby wyjąc ich spod ochrony prawnej. Zrobić konkurs kto wiecej wytłucze tego… A nie tam uczyc sie zabijac. To czy sie to umie czy nie to chyba tylko kwestia obaw przed konsekwencjami. Znaczy się, powinno się określić jasno, że to wróg. 😉 I wtedy hulaj dusza. Gdyby doszło do takiej sytuacji, że trzeba będzie się oczyścic z tego, żeby przeżyć. Ja to sobie umiem łatwo wyobrażic że te sprawe mozna by było zrobić szybko i bezboleśnie.

      PS. Druga strona medalu, oni mogą zrobić to również nam. Chociaż byłby to z ich strony krok samobójczy, bo jednak nie maja i nie będa mieli liczebnej przewagi.

      Polubienie

 3. greg said

  Soros sponiewierał Michnika i testuje reakcję Kaczyńskiego

  http://naszeblogi.pl/62463-soros-sponiewieral-michnika-i-testuje-reakcje-kaczynskiego

  Polubienie

 4. greg said

  czyli czasach pokoju, Polska nie zostanie liderem niczego!. Idzie wojna, którą Putin zaplanował wiele lat temu. Wojna na odzyskanie przez Rosję, krajów satelickich, zwanych powszechnie demoludami!. Jeśli ktoś jeszcze tego nie widzi i nie czuje, to dlatego, że chce do końca i za wszelką cenę świętego spokoju!. Zamach smoleński i polityka rządów Tuska, były czasem przygotowania się do napaści otwarcie i bez owijania w bawełnę!. Armia polska, została unicestwiona i pozbawiona dowództwa, uzbrojenie zezłomowane i wyprzedane w trzeci świat!. To był czas haniebnych zaniedbań i wasalizmu. Czas stracony na zawsze. Putin uderzy, bo jesteśmy słabi!. Zanim się pozbieramy i wydobrzejemy minie dekada!. Dostaniemy zapewne, srogo po dupie!. Kiedyś się podniesiemy i dopiero wtedy, sen o europejskim przywództwie, może się przyśnić naszym zachowanym przy życiu potomkom!. Cudem tylko zachowanym!. Kiedy to będzie?. Ano za sto, może nawet dwieście lat!….

  Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/janko-walski/putin-kontroluje-juz-wszystkie-pola-na-globalnej-szachownicy

  ©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle – blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

  Polubienie

  • miziaforum said

   TY TEŻ WIERZYSZ ŻE TO PUTIN DOWODZI TYM ISLAMSKIM POTOPEM 🙂 WYLUZUJ WYPIJ 3 SZKLANKI ZIMNEJ WODY I POLICZ DO 20

   Polubienie

   • KrisT said

    najlepiej nawarzyc piwa a winą obarczyc kogoś innego…. USA wywołały kryzys na bliskim wschodzie ale imigranci islamscy czy z dajesz to juz wina Putina….
    w gruzji, ukrainska grupa dywersyja chciała wysadzić gazorurociąg, oczywiscie nasze media nie podały iz to miała byc ukrainska robota…. sprawcy nieznani napisała nasza interia. Tylko czekac jak jutro napiszą iz byli to ruskie spiochy….. 😉

    Polubienie

   • zagrypiona said

    No pewnie on cały czas tu napieprza ze to Putin, a PIS z jakąś tam niby armią ma nas bronic, najlepiej przez atak (mlodzi w kamasze w samobojczy atak, a w nasze miejsce wejdą lepsi, madrzejsi, starsi, wybransi). 😀 Tak kutwa, PUTIN.

    Polubienie

  • KrisT said

   a TY dalej swoje….. ta wszystko wina putina…. Putin chce odzyskać dawne demoludy…. no kuva chłopie idz i wsadz jaja do lodowatej wody bo wylanie lodu na Twoją głowę jest juz za pozno! a powiedz mi po uj ruskim dawne demoludy?
   jaki mają w tym interes?
   bo wg mnie i nie tylko to same straty i same kłopoty nic poza tym!
   Pytam po raz drugi po huj ruskim polskie tereny??????????? wiesz ile krajow jest obok nas ktore juz dawno powinni zająć twoi tokiem rozumowania?
   Ruskie nawet nie chcą ukrainy!!!!!!!! po huj im tylko problemy i topienie kasiory w kiblu bez dna!?

   wez się chłopie ogranij i zmien obrazek z nad łózka, zamiast macierewicza powieś jakieś swiętego Ignacego czy cos takiego….

   Polubienie

   • KrisT said

    i nie podpowiadaj iz zajeli Krym bo to jest jedna wielka baza wojskowa i bardzo strategiczne miejsce ! Gdyby zajęli krym USAmani tak jak to chcieli to moze juz mielibysmy IIIWS wywołaną przez nich! Krym był, jest i nalezy się rosji, te tereny gwarantują spokój i istnienie FR! nikt o zdrowych zmysłach nie chce amerykanskiego hegemona u swych granic. swiat nie moze być jedno biegunowy (jakby to chcieli USAmani) bo to zrodzi totalny globalny totalitaryzm i zamordyzm.

    Polubienie

    • zagrypiona said

     Ten debil straszacy Putinem jakos spal spokojnie jak pejsy z usraela braly Kosowo. Putin przed tym ostrzegal. Wiec o co to wielkie halo teraz. Jeden moze a drugi nie? Nie bylo wam żal Serbów ze im sie sra na łeb, krzywdzi okrutnie….

     Nie wiem co za pierdolniecie mozgowe trzeba miec, zeby sie cieszyc ze sie jest okupowanym przez USA to ok, a jak przez kogos innego to juz nie. Do tych małych łebków wam nie przyjdzie myśl, ze mozna byc samym sobie, nie okupowanym przez nikogo. A obcych traktowac jak gosci którzy conajwyzej moga sobie wejsc, kawke wypic i spi*rdalac w podskokach z powrotem do siebie. Banda złamasów, przegrywów a w dodatku niebezpiecznych dla reszty społeczenstwa.

     Polubienie

 5. miziaforum said

  Polubienie

 6. miziaforum said

  WIADOMOŚCI – WIADOMOSCI.WP.PL
  Turcja odwołała swojego ambasadora w Wiedniu

  Polubienie

 7. marek said

  http://niezalezna.pl/85033-zniszczone-auto-grozby-lokalny-uklad-straszy-niepokornego-radnego-z-karpacza

  Polubienie

 8. miziaforum said

  Polubienie

  • KrisT said

   ostatnie zdanie jakie wmawiają nam lewacy „trzeba nauczyc sie zyć w zagrozeniu!” otóż NIE! nie trzeba! poprostu trzeba wyeliminować potencjalne zagrozenie ze strony muzułmanskiej!

   Polubienie

 9. miziaforum said

  AM TO JUZ SIE DZIEJE W POLSCE A KONKRETNIE W KRAKOWIE JAKOŚ TO BYDŁO TAM SIE KONCENTRUJE

  A O TYM KURWESYNIE PISAŁEM ARTA ŻE TEŻ TA K… JESZCZE ……

  Polubienie

  • miziaforum said

   UCZCIE SIE SIĘ OD DZIADKA 70 LATKA JAK SIE WPIERDOL SPUSZCZA

   BO NADZIEJA JUZ TYLKO W DZIADKACH

   Polubienie

  • KrisT said

   kuva, goscia sprzedającego truskawki aby wyzywic dzieci zwinęli w kilkadziesiąt sekund a z jednym negrem nie mogą sobie poradzic ???
   co to ma być?wystarczy 5 policjantów dla bardzo opornego murzyna 4rech chwyta za konczyny , piaty ubezpiecza i jak worem z kartofalmi rzuca się do suki i sprawa załatwiona!

   Polubienie

 10. miziaforum said

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: