Miziaforum's Blog

RÓB ZAPAS WODY PITNEJ NA 10 DNI nakłania niemiecki rząd swoich obywateli !!! info tvn 24 , PAP i „Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung” (FAS).

Posted by miziaforum w dniu Sierpień 21, 2016


Rząd Niemiec będzie po raz pierwszy od końca zimnej wojny zachęcał obywateli do robienia zapasów żywności i wody pitnej pozwalających przetrwać przez 10 dni w przypadku poważnego kryzysu – podał w niedzielę „Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung” (FAS). (http://www.tvn24.pl)

Propozycję obejmującą też stworzenie niezawodnego systemu alarmowego, przygotowanie służby zdrowia na wypadek kryzysu oraz budowę systemu wspierania Bundeswehry przez instytucje cywilne przygotowało ministerstwo spraw wewnętrznych. Projekt przewiduje m. in. ograniczenia w ruchu publicznym na wypadek konieczności przemieszczania większych sił wojskowych. Rząd ma uchwalić program w najbliższą środę. Pierwszy raz od zimnej wojny Autorzy propozycji zastrzegają, że atak na terytorium Niemiec, który wymagałby obrony kraju siłami konwencjonalnymi, jest mało prawdopodobny. Pomimo tego Niemcy muszą być przygotowane na zagrażający istnieniu kraju rozwój wypadków, którego nie można wykluczyć. Redakcja podkreśla, że jest to pierwsza tego rodzaju strategia od zakończenia zimnej wojny na przełomie lat 80. i 90. „FAS” jest niedzielnym wydaniem dziennika „Frankfurter Allgemeine Zeitung”. Autor: kg//gak / Źródło: PAP (http://www.tvn24.pl)

http://www.tvn24.pl/niemcy-rzad-zacheca-obywateli-do-robienia-zapasow,670005,s.html

p.s bardzo ważny i niepokojący przekaz jest ukryty w tej informacji , zapasy jedzenia

opału, gotówki można uznać za standard ……… ale !!! jeśli wyraźnie zwraca się uwagę na konieczność zrobienia zapasów WODY PITNEJ .. TO ZNACZY ZNACZY TYLKO JEDNO ISTNIEJE BARDZO POWAŻNE NIEBEZPIECZEŃSTWO ZWIĄZANE Z EWENTUALNYM

ZAGROŻENIEM SKAŻENIA CZYLI BYĆ MOŻE JAKIEGOŚ ZAMACHU Z UŻYCIEM BRONI – ŁADUNKÓW BIOLOGICZNYCH CHEMICZNYCH LUB NAJBARDZIEJ PRAWDOPODOBNYM UŻYCIEM ŁADUNKÓW KONWENCJONALNYCH ZAWIERAJĄCYCH MATERIAŁY PROMIENIOTWÓRCZE !!!

DODAM JESZCZE TO IŻ TAKI KOMUNIKAT ZAMIESZCZONY W PRASIE NIEMIECKIEJ JEST 2 W CIĄGU MIESIĄCA !!! ZATEM NA 100 % BND WIE COŚ CZEGO NIE WIEDZĄ ZWYKLI NIEMCY !

LINK DO POPRZEDNIEGO WEZWANIA OBYWATELI NIEMIEC DO GROMADZENIA ZAPASÓW

https://miziaforum.wordpress.com/2016/08/07/niemiecki-rzad-wdraza-plan-zabezpieczenia-ludnosci-cywilnej-na-wypadek-wojny-domowej-rewolty-islamskiej-info-deutsche-welle/

Komentarze 34 to “RÓB ZAPAS WODY PITNEJ NA 10 DNI nakłania niemiecki rząd swoich obywateli !!! info tvn 24 , PAP i „Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung” (FAS).”

 1. tteis said

  no w końcu!

  Polubienie

 2. bolekwalesa said

  no to w koncu pis zacznie powiekszac armie bo 100000 nam nie pomoze na wypadek wojny rosja juz tuz tuz we wrzesniu mozemy miec rosjan u granic

  Polubienie

  • mironik said

   Zapłatą w sumie najgroźniejszą było wprowadzenie przez PZH i prof. Kostrzewskiego przymusu szczepień na odrę i różyczkę. Przypomnę, że do 1975 roku takich szczepień w Polsce nie było. Wcześniejsze próby wprowadzenia tych szczepień skończyły się niepowodzeniem z powodu oporu lekarzy pediatrów. W każdym podręczniku pediatrii, czy chorób zakaźnych, można była znaleźć informację, że choroby te nie wymagają leczenia, a powikłania są bardzo rzadkie.

   Od czasu podawania tych szczepionek gwałtownie zaczęła spadać dzietność kobiet.

   Już podczas obrad Okrągłego Stołu w materiałach otrzymanych z Ministerstwa ujawniono, że przyrost naturalny w miastach jest od lat 80. ujemny. Potem zaprzestano publikacji demograficznych, a żadna uczelnia nie podjęła w ramach prac własnych tego tematu. A przecież jest to temat podstawowy dla istnienia Narodu. Ministerstwa i szkoły wyższe wolą zajmować się homoseksualizmem i sektą gender. Tak wynika z liczebności haseł w internecie.

   Po tzw. przemianach dzietność kobiet spadała systematycznie i obecnie wynosi 0.9. Jest to dowód bezpośredni, że za mniej więcej 3 pokolenia Polaków nie będzie.

   http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kolejny-sposob-na-depopulacje-2016-08
   ——
   ta… straszą ruskimi a sami trują polaków ze wszystkich stron

   Polubienie

   • KnUR1 said

    Ja wróciłem niedawno z wypadu z Cambodia, bardzo dużo pozytywnych wrażeń. Tam 3-8 dzieci to norma. Nawet cenowo nie jest to kraj już przyjazny dla Polaków. Piwo 3.5$, najprostszy posiłek 2$. Kilka zdjęć ze wsi Kompong Phluk w Siam Reap: https://goo.gl/photos/VXGx7bs38gUocoT59 pozdro

    Polubienie

    • miziaforum said

     fajne foty załóż bloga na wordpresie i dawaj tam dużo fotek z Tajlandii i innych krajów i sam dawaj komenty takie nie standartowe właśnie ile co kosztuje co jedzą .. wszystko to czego sie ludzie nie dowiedzą z filmików takich jak Cejrowskiego i masy podróżników bo zauważ tam jest taka sztampa … a ludzie tak na serio sie interesują żywo jak oni srają jak sie rozmnażają co jedzą ile kosztrują kondomy … tak samo jak są strony o historii …. ale na serio np. ludzie nie wiedzą jak w 13 wieku się kożystało ze sracza !!
     SERIO DAJ TAKIEGO BLOGA A ZOBACZYSZ !! TYLKO MUSI BYĆ 90 % ZDJĘĆ I AV !!

     Polubienie

     • KnUR1 said

      Thx. Np. jak wyglądają lokalne dziewczyny 🙂

      Laska w burdelu 60$ na 1 godzinę – także te gadki o tanim dymaniu to historia, albo nieprawda. Poziom usług tego typu w porównaniu z Thai to przepaść (na plus Thai oczywiście). Nie żebym się puszczał, ale byliśmy w jednym takim lokalu i poprostu wiem, widziałem. Ludzie bardzo dumni ze swojego kraju i przyjazdni. 28 let wojny cywilnej swoje zrobiło. Historia była wyjątkowo okrutna dla tej ludności. Dla lokalnych Tajlandia to często raj i marzenie.

      Polubienie

     • mironik said

      Byłem sobie na budowie na wiosce i stał sobie jeden drewniany domek jednorodzinny, dlaczego tylko jeden, bo władza na więcej drewnianych nie wyraziła zgody, (Zapewnie za tani ?)

      Polubienie

      • KnUR1 said

       Np. w takim Siam Reap, żaden budynek nie może przekroczyć około 4 pięter – tzn, nie może być wyższy niż ta słynna świątynia Angkarn :)) Dobre co. …. I marzy się im Tajlandia i drapacze chmur 😛

       Polubienie

  • greg said

   Polubienie

  • greg said

   ja jestem ciekawy czym sie obronimy jak ruscy zawitaja pod nasza granica ???
   czy rzad ma jakies plany na wypadek wojny?

   Polubienie

   • miziaforum said

    MA PLAN SPIERDOLIĆ DO USA ALBO LONDYNU ZALEŻY JAK WIELKI TO BEDZIE KONFLIKT WTEDY ZAPADNIE DECYZJA USA CZY GB

    Polubienie

   • KrisT said

    ty dalej swoje, dziecko macierwicza czy co? bardziej zacznij się bandersynów a nizeli ruskich bo jak juz pisałem ruskie mają głąboko w dupie polske i polaków!
    i powiedz mi po huj mieliby włazic do polski?
    po drugie wystarczy tylko potencjał co jest w obwodzie kaliningradzim aby przejechać wojsko macierwicza z abramsami amerykanskimi z 3 razy pod rzad
    !
    więc skoncz waść juz pierdoły pisać ze ruskie chcą na polskę napadać…. bo to brednie do kwadratu i odwracanie uwagi od wschodniego ukrainskiego zagrożenia!

    Polubienie

 3. miziaforum said

  ja osobiście uważam i wiem z doświadczenia empirycznego że … grożba braku jedzenia , pieniędzy energii przez 10 dni to tylko niedogodność którą można znieść bez większego szwanku ALE BRAK BEZPIECZNEJ DLA ZDROWIA WODY TO ŚMIERĆ !!!

  Polubienie

  • miziaforum said

   I DO POWYŻSZEJ INFORMACJI ART. PASUJE TEŻ TA INFORMACJA

   Wywiad USA: Rosja buduje dziesiątki nowych podziemnych bunkrów …
   wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Wywiad-USA-Rosja-buduje-dziesiatki-n…
   4 dni temu – Rosja buduje kosmiczny bombowiec strategiczny? Podpułkownik ujawnia
   http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Wywiad-USA-Rosja-buduje-dziesiatki-nowych-podziemnych-bunkrow-przeciwatomowych,wid,18468956,wiadomosc.html?ticaid=117963

   ALE NA RAZIE NIE ŁĄCZYŁ BYM ICH JUŻ NA SZTYWNO RACZEJ STAWIAŁ BYM NA TO ZE WYWIAD NIEMIECKI WIE O EWĘTUALNYM ATAKU TAK ZWANĄ BRUDNĄ BOMBOM ..

   NO ALE MOGĘ SIĘ MYLIĆ I MOZE RZĄDY W CAŁEJ EUROPIE SIĘ SZYKUJĄ NA COŚ GRUBEGO NP . WOJNA NUKLEARNA

   Polubienie

  • miziaforum said

   SPOŁECZEŃSTWA EUROPEJSKIE PO PONAD 70 LATACH BRAKU ZAGROŻEŃ MAJA MÓZGI TAK WYPRANE ŻE TAKĄ INFORMACJE ZAUWAŻY MAX 10% POPULACJI Z CZEGO Z TYCH 10% 50% UZNA ZA POWAŻNE ZAGROŻENIE ……….

   A RADY PAMPERSÓW 🙂 PREPERSÓW I INTERNETOWYCH RAMBO SĄ CHUJA WARTE ………. ZERO NUL … BO ŻADEN Z NICH NIGDY NIE BYŁ W KRAJU W KTÓRYM ROZPADA SIĘ PRAWOŻĄDNOŚĆ .. I BEZPIECZEŃSTWO

   Polubienie

   • miziaforum said

    kluczowym okresem który zdecyduje czy bedziesz żył w wypadku rozpadu wysoko rozwinietych państw jest okres 30 dni podzielony na bardzo ważne etapy !!

    ALE TO INNY TEMAT …….. 95% LUDNOŚCI EUROPEJSKIEJ NIE PRZEŻYJE PIERWSZYCH 3 TYGODNI . z zupełnie banalnych powodów jasnych dla ludzi którzy mieli taką możliwość bycia w takich sytuacjach … a to na prawdę promilowy procent w europejskich narodach

    Polubienie

    • miziaforum said

     I MAŁA CIEKAWOSTKA WIECIE ŻE RZĄDY NIEKTÓRYCH KRAJÓW WYDAŁY W SCISŁYM ZARACHOWANIU PODRĘCZNIKI PRZEZNACZONE DLA TAKZWANYCH GRUP KTÓRE MAJĄ ODTWORZYĆ CYWILIZACJE W RAZIE ……………… I NIE SĄ TO PORADNIKI RAMBO

     TYLKO FACHOWA INSTRUKCJA JAK PRZETRWAĆ WŁAŚNIE GDY W GRUZY WALĄ SIĘ TAKIE KRAJE JAK SZWECJA NIEMCY CZY USA !!!

     TREŚCI TAM ZAWARTE NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO Z PORADNIKAMI PREPERSÓW KOMANDOSÓW I TP INTERNETOWYCH WARIATÓW

     N.P SĄ WSKAZANE DOKŁADNIE MIEJSCA W KTÓRYCH MAŁA GRUPA BĘDZIE BEZPIECZNA !!

     I W ŻYCIU NIE ZGADNIECIE CO TO ZA MIEJSCA I GDZIE SĄ CHOĆ KAŻDY Z WAS WIDZI JE PRZYNAJMNIEJ 10 RAZY W MIESIĄCU NA WŁASNE OCZY CZASAMI TAM BYWA !!

     TAK TAKIE KSIĄŻECZKI SĄ NA STANIE PEWNYCH ARMII ……… PEŁNE KOMPENDIUM WIEDZY NIEZBĘDNEJ NA OKRES POCZĄTKOWY I PÓŻNIEJSZE FUNKCJONOWANIE

     Polubienie

     • An T.Virus said

      Myślę, że są to publikacje w rodzaju „Chemia praktyczna dla wszystkich” , „Poradnik mechanika” itp.
      tyle, że w wersji surwiwalowej dla fachowców.
      Wiele rzeczy można zwyczajnie kupić, ale oczywiście bez kontekstu taktycznego, podzielone na wyspecjalizowane branże.
      Mizia podrzuć tropy, czas o tym pomyśleć …

      Polubienie

 4. miziaforum said

  KOMU JAK KOMU ALE NIEMIECKIEMU RZADOWI W TAKICH SPRAWACH JAK W ARCIE …….. WIERZĘ A JAK MÓWIĄ 2 RAZ …… TO SIE PRZYGOTUJE W SPOSÓB TAKI JAKI NALEŻY NIE KONIECZNIE TAKI JAK ZALECAJĄ …

  ALE SKUTECZNIEJSZY !!!1

  Polubienie

 5. szuwaxpl said

  Polubienie

 6. miziaforum said

  A I MAŁY KOMUNIKACIK … WŁAŚNIE Y.T ZABLOKOWAŁO MI MOJE KONTO MIZIATV … NA TAKICH SAMYCH ZASADACH JAK F.B NIE LIKWIDUJAC ALE WARUNKUJĄC DOSTĘP OBOWIĄZKIEM PODANIA IM MOJEGO NUMERY TELEFONU I AKTUALNEGO ADRESU EMAIL NIE TEGO KTÓRY SŁUŻYŁ MI DO ZAŁOŻENIA KONTA Y.T

  KOMUNIKAT SIE WYŚWIETLA PO WBICIU HASŁA

  https://www.youtube.com/channel/UCXpB3sPagQTwcuxA8fF6Iqg

  Zadbaj o to, by nie utracić dostępu do konta
  Zweryfikuj swój telefon pomocniczy, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą w razie wykrycia nietypowej aktywności na Twoim koncie.
  Pomocniczy numer telefonu
  67 678 96 77 Edytuj
  Numer niezweryfikowany-zweryfikuj teraz
  Pomocniczy adres e‑mail
  norton888@,,,,,,,,,,,,,,,.pl Edytuj

  po kliknieciu weryfikuj każąsobie wysłać sms a 🙂 jakiegoś

  NA F.B WYŚWIETLA SIĘ PO ZALOGOWANIU KOMUNIKAT PRZEŚLIJ NAM SKAN DOWODU OSOBISTEGO ABY ZWERYFIKOWAĆ TWOJĄ TOŻSAMOŚĆ

  https://www.facebook.com/Miziaforum-Mizia-415959998507447/

  kurwa mać pokażcie mi kogoś takiego drugiego komu sie tak blokuje wszystko i wszędzie

  Polubienie

 7. greg said

  Stanowczy krok. Niemcy zmieniają stosunek do uchodźców

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-imigranci-z-afryki/informacje/news-stanowczy-krok-niemcy-zmieniaja-stosunek-do-uchodzcow,nId,2255536#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  Polubienie

 8. mgrabas said

  Reblogged this on 7777777blog.

  Polubienie

 9. […] RÓB ZAPAS WODY PITNEJ NA 10 DNI nakłania niemiecki rząd swoich obywateli !!! info tvn 24 , PAP i… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: