Miziaforum's Blog

To już jest w Niemczech normalne i zgodne z prawem RACHUNKI Z AUKCJI INTERNETOWYCH DOWODEM NA LEGALNE NIEWOLNICTWO !!!

Posted by miziaforum w dniu Sierpień 19, 2016


witam informacja od Polaka pracujacego w niemieckiej policji :

Witam w temacie tygodnia… Przepraszam , ale tym razem temat tygodnia będzie wyjątkowo w tym tygodniu w czwartek, a nie w niedzielę jak zawsze…. A więc do rzeczy… Policja w Düsseldorfie została wezwana przez zaniepokojonych sąsiadów, ponieważ człowiek żył z 12 , główne nieletnimi dziewczętami… Podejrzewa się, iż było to możliwe, ponieważ żadna z nich nie była zapisana do szkoły w Düsseldorfie. Policja z Düsseldorf wezwana do domu 51-letniego mężczyzny z dzielnicy Düsseldorf, zastała 12 dziewcząt, które mieszkały z nim (wiek od 6 do 18 lat)… Jak dalej stwierdził, iż wszystkie dziewczyny są nabyte legalnie na rynku małżeńskim w HOMS (Syrii) lub zakupione legalnie w serwisie eBay… Mężczyzna przedstawił wszystkie umowy sprzedaży… Twierdzi, iż nabył te dziewczyny w szczerej intencji i ożenił się z nimi według islamskiego zwyczaju, na co przedstawił certyfikaty małżeństwa wydane w Syrii… Pytany jak finansowal swoje życie z tymi dziewczynami , odpowiedział , że jako 51-letni imam korzysta z gościnność Niemców, a także ma doskonałe wsparcie zapewniane przez Niemiecki urząd ubezpieczeń społecznych (cokolwiek to znaczy)… Starsze dziewczyny mają jeszcze dwoje dzieci w wieku 4 i 5 lat z nim, z których jest niebywale dumny… Jest dumny , że zaspokoił swoje małżeńskie obowiązki ze wszystkimi jego „kobietami”… Dziewczyny nie poparły zarzutu, iż zostały zmuszone do małżeństwa, natomiast twierdziły , iż imam poślubił je z miłości… Policja po interwencji stwierdziła , że nie doszło do naruszenia prawa, gdyż imam zawarł legalnie małżeństwa poza granicami kraju…Zobowiązali tylko imama , do wysłania dziewczynek do szkoły…Po zbadaniu sprawy policja poszła do sąsiadów , którzy zgłosili przestępstwo i powiedzieli im , iż imam prowadzi przykładne i nienagannie związki małżeńskie i nie mają podstaw do interwencji… Co o tym sądzicie? Czy nasze Europejskie prawo powinno dopuszczać do takich związków?

Komentarzy 20 to “To już jest w Niemczech normalne i zgodne z prawem RACHUNKI Z AUKCJI INTERNETOWYCH DOWODEM NA LEGALNE NIEWOLNICTWO !!!”

 1. tteis said

  dziwne jest to, że w „raju czekają dziewice” a tu je „nabywają”. to znaczy że ten człowiek nie trafi do „raju”?, trafi do „piekła”? jeżeli tak, to postępuje źle i jest złą osobą?

  Polubienie

 2. Anna said

  Kto przebywa (mieszka) w danym kraju musi przestrzegać prawa tego kraju. Także w stanach są różne prawa i takich trzeba przestrzegać.
  Imam z żonami out !

  Polubienie

 3. Pinezka said

  Ciapaki cofną niemcy w trzeci świat.Bardzo dobrze…

  Polubienie

 4. miziaforum said

  Niemiecki prezydent Joachim Gauck w telewizyjnej wypowiedzi obwieścił, że „to nie elity, to naród jest problemem”. Słowa prezydenta wywołały żywą reakcję społeczeństwa. Podczas wizyty w mieście Sebnitz w Saksonii Gauck został na ulicy wybuczany i zaatakowany przez tłum. Demonstranci krzyczeli „Ty gnoju!”, „Ty świnio!”, „Precz!, „Zdrajca narodu!”, „Kogo ty bronisz?”, „My jesteśmy narodem!”. Aby ich odeprzeć, policja użyła gazu pieprzowego.

  Państwowa telewizja zrzuciła potem odpowiedzialność za incydent na „prawicowych ekstremistów”.

  Polubienie

 5. marek said

  wg obliczen Miziaka imam dostaje13x1050=13 650€, no to zyc nie umierac, oskarzeniem o pedofilie tez pewnie sie nie przejmuje

  Polubienie

 6. marek said

  http://pikio.pl/synowie-irackiego-ambasadora-skatowali-15-latka-nie-odpowiedza-za-to-bo-maja-immunitet/

  Polubienie

 7. krab said

  Qźwa !!! może świński łeb na łańcuszku zawieszony na szyi byłby skuteczniejszy? Myślałam, że Szwedów z tym wystawianiem ręki już nikt nie przebije, ale chyba Niemcy póki co wygrali konkurs głupoty ! Ale się ciapate ogarną !!!
  Niemcy: specjalny tatuaż dla kobiet ma chronić je na basenach przed migrantami.
  Niemieckie MSW zapewnia, że liczba gwałtów i napaści seksualnych, do których doszło w tym roku na pływalniach „nie jest wcale wyższa niż w poprzednich latach”.
  Z kolei władze powiatu Jezioro Bodeńskie w kraju związkowym Badenia-Wirtembergia opracowały tymczasowy tatuaż, który można przykleić na ramię lub inną część ciała. Ma on dawać sygnał mężczyznom (w tym migrantom), że tych kobiet nie wolno dotykać.
  Tatuaż wymyśliła pełnomocnik powiatu ds. kobiet i rodzin. Składa się on z angielskiego słowa „No” (Nie), otoczonego przez skrzydła. Powyżej znajduje się najpewniej odwzorowanie pazurów tnących skórę.
  Ponadto, każdy gość kąpieliska i basenu ma otrzymać komiks wyjaśniający, czego nie wolno robić na basenie. Kampania informacyjna ma być skierowana głównie do młodych mężczyzn, którzy „nie wiedzą jak się zachowywać” i co jest dozwolone.
  Mimo zapewnień niemieckiego MSW, policja w Düsseldorfie w lipcu ostrzegała, że liczba napaści seksualnych na basenach za sprawą uchodźców „dramatycznie wzrosła”. Dotyczy to przede wszystkim dzieci. „Sprawcami są uchodźcy, którzy całymi grupami napadają na ofiary” – napisano w wewnętrznej notatce policji.

  Welt.de / wpolityce.pl / Kresy.pl

  Polubienie

 8. krab said

  No i lewactwo znowu będzie wyć !!!!! „pieszczochy” to zwykli dewianci ….
  Amerykanie przeprowadzili zakrojone na szeroką skalę badania, między innymi wśród transseksualnych bliźniaków jednojajowych. Wyniki wskazują, iż zaledwie w co piątym przypadku zaburzenia tożsamości płciowej występują u obojga rodzeństwa. Ponieważ badania dotyczyły rodzeństw o identycznych łańcuchach DNA i rozwijających się przed narodzeniem w tych samych warunkach, wyniki wykluczają, że tożsamość płciowa kształtuje się w okresie prenatalnym.
  To jednak nie wszystkie ustalenia pediatrów. Wykazali oni, że zaburzenia tzw. orientacji seksualnej występuje o wiele rzadziej u dzieci, którym nie sugerowano by utożsamiały się z płcią przeciwną. Wszelkiego rodzaju eksperymenty skłaniające dzieci do wątpliwości dotyczących ich płciowej identyfikacji okazały się głównym powodem dewiacji seksualnych. Naukowcy udowodnili niebagatelny wpływ na kształtowanie się patologicznych zaburzeń dotyczących płci czynników społecznych, w tym rodzinnych psychopatologii, ale także propagandy płynącej z mainstreamowych i społecznościowych mediów.
  Pch24.pl / Radio Watykańskie / Gosc.pl

  Polubienie

 9. tteis said


  8:27-9:05 nie dziwi was to?.

  Polubienie

 10. Elsa said

  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03227-Gigantyczna-kreatywna-ksiegowosc-ekipy-Tuska.htm
  kiedy pis ich za to rozliczy…. pewnie nigdy

  Polubienie

 11. mironik said

  http://www.o2.pl/galeria/zydzi-maja-chrapke-na-najbardziej-wysmiewane-lotnisko-w-polsce-6025178998940801g

  Polubienie

 12. mironik said

  http://rudaweb.pl/index.php/2016/05/19/ludzie-bez-ziemi-a-czyja-jest-ziemia/
  Od zawsze fascynuje mnie zjawisko własności ziemi. Czy sprzedający działkę naprawdę jest jej właścicielem? Od kogo ją kupił? Od kosmosu? Dostał w spadku? Od stwórcy? Czyli kogo?
  Można być właścielem domu, bo albo sami go zbudowaliśmy, albo zapłaciliśmy, żeby ktoś go nam zbudował, ale tak naprawdę jak można być właścicielem ziemi? Z tych samych powodów można być właścicielem łódki czy sztucznie wykopanego stawu, ale nie naturalnego jeziora. Mam niejasne przeczucie 🙂 że u zarania dziejów Ziemi nie było aktów własności. Owszem, jakieś plemię żyło na jakimś obszarze, ale i tak ten skrawek Ziemi nie był własnością plemienia w dzisiejszym tego słowa znaczeniu. Nie słyszałam też, żeby w tamtych czasach jakiś wojownik czy rolnik musiał kupić od wodza grunt, żeby postawić na niej swój szałas czy inną lepiankę. I co się stało później? Jeden, drugi, piąty i dziesiąty uznał, że te akurat włości są jego. Później ktoś wpadł na pomysł, że na sprzedaży ziemi można zrobić świetny interes. Tak zaczęła się bezdomność, bo o ile własnymi rękami można było postawić sobie lepszą czy gorszą chatkę, o tyle bez jakiegokolwiek bogactwa nie można było kupić ziemi/gruntu pod chatkę.

  W dzisiejszych czasach w pełni zrozumiałabym, gdyby na wybudowanie chatki potrzebne było pozwolenie (no bo może w miejscu przez nas upatrzonym zaplanowano rezerwat chroniący przyrodę, a to siła wyższa). Ale nie rozumiem, dlaczego ten, kogo na to stać, może mieć kawałek ziemi i plaży, którą stworzyła natura, a ten, kto nie ma pieniędzy na zakup ziemi, nie ma możliwości wybudowania sobie chatki. Mieszkania w bloku też nie kupi. Zostaje życie na śmietniku, bo z trawnika też wygonią.

  Polubienie

 13. szuwaxpl said

  ‚Sprzedałem’ dziś tego newsa koledze, który mieszkał w Egipcie i wykpił mnie, mówiąc, że w Islamie można mieć prawnie do czterech żon.
  Czyli to zwykły blef!
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ma%C5%82%C5%BCe%C5%84stwo_w_islamie
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Harem

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: