Miziaforum's Blog

Lista polityków „na zawołanie” Sorosa w śród 226 są Polacy tajny dokument wydobyty przez hakerów

Posted by miziaforum w dniu Sierpień 18, 2016


Sześcioro eurodeputowanych z Polski znalazło się na liście „pewnych sojuszników” fundacji George’a Sorosa, amerykańskiego miliardera pochodzenia węgiersko-żydowskiego. Wewnętrzny dokument Sorosa został wykradziony przez hakerów. Znajdują się w nim dziesiątki nazwisk „zaufanych” europarlamentarzystów, z krótkim opisem i danymi kontaktowymi.

Na liście znalazło się 226 eurodeputowanych, w tym sześcioro z Polski.

Oto oni:
– Lidia Geringer de Oedenberg – dostała się z listy SLD
– Andrzej Grzyb z PSL – przy jego nazwisku odnotowano, że można go przekonać, by wypowiadał się na określone tematy i że jest „użytecznym przekaźnikiem” w swojej frakcji politycznej
– Danuta Jazłowiecka z PO
– Agnieszka Kozłowska-Rajewicz z PO, była pełnomocnik rządu ds. równego traktowania
– Bogusław Liberadzki, wiceprzewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej
– Róża Thun z PO

Wśród europosłów z innych krajów, opisanych jako pewni sojusznicy Sorosa, są m.in. atakujący Polskę Martin Schulz i Guy Verhofstadt.

George Soros na przełomie lat 80. i 90. wspierał w Polsce reformy, które przyczyniły się do utrwalenia postkomunistycznych struktur. Finansista przybył do Polski już 8 maja 1988 r. i to wtedy – na spotkaniu z przedstawicielami reżimu komunistycznego – opracowano wstępne założenia korzystnej dla ówczesnych elit transformacji. Soros spotkał się m.in. z gen. Wojciechem Jaruzelskim, który osobiście miał zgodzić się wówczas na powstanie Fundacji im. Stefana Batorego, i z ówczesnym premierem Mieczysławem Rakowskim. Ale faktycznie sama Fundacja im. Stefana Batorego powstała już wcześniej – Soros ustanowił ją aktem notarialnem, spisanym 5 listopada 1987 r. w Nowym Jorku i zalegalizowanym w nowojorskim Konsulacie Generalnym PRL.

Następnie milioner założył i dotował Fundację im. Stefana Batorego, będącą propagandową tubą środowiska Michnika, Balcerowicza i Geremka. Niedawno podmiot wspierany przez miliardera George’a Sorosa zainwestował ok. 17 mln dol. w Agorę, wydawcę „Gazety Wyborczej”.

W USA Soros znany jest przede wszystkim jako zaciekły krytyk George’a Busha i republikanów oraz zwolennik Baracka Obamy. Nowy inwestor w Agorze lubi, jak nazywa się go filantropem, czyli człowiekiem udzielającym bezinteresownie pomocy potrzebującym. Ale filantropia Sorosa jest dość wątpliwa: dorobił się on fortuny poprzez spółki rejestrowane w rajach podatkowych i na spekulacjach finansowych, głównie w krajach azjatyckich.Premier Malezji za spowodowane spekulacjami załamanie w tym kraju nazwał finansistę „zbrodniarzem”. W Irlandii Soros przeznaczał zaś ogromne sumy na organizacje promujące aborcję.

Z ujawnionych ostatnio przez hakerów Panama Papers – zbioru milionów poufnych dokumentów, które zawierają dane o spółkach w rajach podatkowych – wynika, że George Soros kontrolował co najmniej 3 podmioty inwestujące w taki sposób. Chodzi o spółkę Soros Finance, Inc. utworzoną w Panamie; Soros Holdings Limited założoną na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych oraz Soros Capital, zarejestrowaną na Bermudach. Według telewizji Fox News ujawnione dane dotyczące Sorosa to tylko wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o interesy miliardera w rajach podatkowych. Szczególnie interesująca jest Quantum Group of Funds – prywatne fundusze hedgingowe zarejestrowane na Curaçao i Kajmanach. Ich oficjalny doradca to założona w 1969 r. spółka Soros Fund Management.

-Europe-OSI Brussel EU Advocacy calendar-European Elections-reliable allies in the european parliament 2014 2019

Komentarze 3 to “Lista polityków „na zawołanie” Sorosa w śród 226 są Polacy tajny dokument wydobyty przez hakerów”

 1. mentronik said

  Wszystko zmierza do wojny na świecie od ekonomii po politykę i spekulacje na najwyższych szczeblach władzy. Najbogatsi tego świata zostali już poinformowani o przyszłych wydarzeniach. Bardzo ciekawe jest to, że http://businessinsider.com.pl/finanse/george-soros-stawia-na-krach-amerykanskiej-gieldy/ncq7w1c Soros postawił 877!!! mln dolarów na totalny krach na giełdzie amerykańskiej, śmiem wątpić by postawił prawie miliard dolarów na pic na wodę , człowiek który żyje cudzej krzywdy i niszczenia narodów. Znani aktorzy jak np Tom Cruise czy John Travolta (kosciół scjentologów) wyprzedają w pośpiechu swoje majątki w tym posiadłości warte ponad 50 mln dolarów i wyprowadzają się na Florydę. Była żona Jim Carreya która „leczyła” depresje u scjentologów (nie żyje) mówiła przed śmiercia swoim przyjaciołom o zblizajacej sie apokalipsie i o tym, że scjentolodzy wybudowali olbrzymie struktury podziemne (bunkry) w Nowym Meksyku tzw Kosmiczne Katedry. Nie trzeba mówić o wyprzedaniu prawie 97 % majatku Polski w ciągu ostatnich lat i wyprowadzenie go poza granice Polski na prywatne konta i to dzieje się od dawna na całym świecie. Nie tylko Rosjanie budują nuklearne schrony na potęgę, w USA powstają jak grzyby po deszczu olbrzymie struktury w górach np skalistych. Chiny w ciągu ostatnich 5 lat wybudowały niezidentyfikowane do tej pory struktury np na pustyni Gobi o czym mówił nawet tvn 24, google earth zarejestrowało powstanie 6 nowych olbrzymich struktur w ciągu 5 ostatnich lat. Rosjanie kończą budowę Arki Noego Koordynacją całej akcji, oficjalnie określanej jako „Projekt Arka Noego”, zajmie się Uniwersytet Moskiewski. Ma on posiadać 430 km ! i przeznaczono na niego ćwierć miliarda dolarów, chodzi o zgromadzenie DNA wszystkich organizmów ziemskich, łącznie z tymi, które są zagrożone lub nawet wyginęły stosunkowo niedawno, sposób przechowywania zamrożonego materiału ma po pierwsze umożliwiać jego badanie, porównywanie, zestawianie z innymi próbkami, a po drugie – w razie potrzeby – pełną rekonstrukcję (np. poprzez klonowanie) danego organizmu.Całość ma byc ukonczona łacznie z laboratoriami w przyszłym roku. Nie trzeba mówic chyba o tym, że na świecie mamy największe zbrojenia narodów od czasów zimnej wojny jak nie większe. Do tego olbrzymi kompleks w Szwajcarii tzw tunel którego swiadkiem ostatnio był świat i jego satanistycznego otwarcia. Sami robotnicy mówili, że wywieziono ziemi i skał z budowy tunelu tyle, że mogłoby spokojnie powstać ich w krótszym czasie ze 10 Wink Teraz nie dziwi rytualne otwarcie przez całą europejską śmietankę polityczną „tunelu „

  Polubienie

 2. krab said

  I takie qrewstwo o nas decyduje !!!!

  Polubienie

 3. szuwaxpl said

  Jeśli to prawda, to stąd powrót do czczenia banderyzmu!

  Według oficjalnie lansowanej wersji historii, Stepan Bandera był zaciekłym wrogiem Stanów Zjednoczonych. W raportach amerykańskiego kontrwywiadu wojskowego przywódca OUN-B określany był jako „szczególnie niebezpieczny, ciągle w drodze, często w przebraniu”. Jednak według amerykańskiego dziennikarza Billa O’Reilly’ego oraz jego współpracownika Martina Dugarda, Stepan Bandera był agentem amerykańskiego i brytyjskiego wywiadu, który miał zajmować się szpiegowaniem Sowietów.

  Ale wracając do sedna sprawy: Bill O’Reilly i Martin Dugard napisali w 2014 roku książkę pt.: „Killing Patton. The Strange Death od World War II”s Most Audicios General”, znaną w Polsce pod tytułem „Zabić Pattona. Niezwykła śmierć najzuchwalszego generała II wojny światowej.” Autorzy ów dzieła, powołując się na raport amerykańskiego wywiadu „Studies in Intelligence” vol 19 stwierdzili, że Stepan Bandera 16 maja 1945 roku spotkał się z oficerem amerykańskiego kontrwywiadu wojskowego CIC Stephenem Skubikiem. Skubik otrzymał od swoich przełożonych zadanie pozyskania siatek szpiegowskich z krajów słowiańskich. Bandera miał być jednym z nich. Według O’Reilly’ego i Dugarda, Bandera m.in. poinformował wtedy Skubika, że NKGB otrzymało od Stalina rozkaz zamordowania gen. Pattona. W dalszej części autorzy książki piszą wprost o szpiegowaniu Rosjan przez Banderę dla Amerykanów i Brytyjczyków.

  Tak więc oprócz oficjalnej wersji, według której Bandera był szpiegiem MI6 a później niemieckiego BND, był również agentem amerykańskiego wywiadu. A jakby ktoś miał wątpliwości co do wiarygodności ów rewelacji dodam, że na podstawie książki O’Reill’yego i Dugarda National Geographic nakręciło w 2016 roku film dokumentalny o takim samym tytule”

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/stepan-bandera-byl-amerykanskim-szpiegiem-2016-08

  Służby i loże (GB) od zawsze nas kochały.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: