Miziaforum's Blog

Polak głosiciel nadchodzącej apokalipsy , skazany w Syrii na karę śmierci

Posted by miziaforum w dniu Sierpień 17, 2016


Portal Inside Syria pisze o mężczyźnie zatrzymanym w lutym przez syryjskie władze. Uznały, że podejmując próbę wyciągnięcia czegoś z kieszeni, chciał się wysadzić. Postrzelony trafił do więzienia i wszystko wskazuje na to, że jest Polakiem – skazanym na karę śmierci.

Nazywa się Leszek Panek, jest z Wrocławia i ma 54 lata. Słuch o nim zaginął w grudniu zeszłego roku. Wtedy prawdopodobnie przekroczył granicę Syrii i został zatrzymany przez wojsko. Na jego trop trafiła dziennikarka Inside Syria, Mariam al-Hijab. Udało się jej potwierdzić, że przy mężczyźnie znaleziono polski paszport. Według nowych informacji, Panka oskarżono o działalność terrorystyczną, bo „chciał coś wyciągnąć z kieszeni”. I wkrótce może za to stracić życie.Jak podawała „Gazeta Wrocławska”, słynął z głoszenia apokaliptycznych przepowiedni. – Pan Bóg zsyła niewyobrażalną karę na ludzkość, za odrzucenie jego przykazań, za straszne grzechy – m.in. to mówił do wrocławian z samochodowych głośników. Był też przeciwnikiem islamu, o którym na swojej stronie pisał, że jest „wiarą wymyśloną przez szaleńca kierowanego przez Lucyfera”.

źródło: insidesyriamc.wordpress.com, gazetawroclawska.pl

Komentarzy 6 to “Polak głosiciel nadchodzącej apokalipsy , skazany w Syrii na karę śmierci”

 1. krab said

  Niemcy zabrali Polce trzydniowe niemowlę. Jest reakcja polskiego ministra!
  Ministerstwo Sprawiedliwości reaguje na skandaliczne zachowanie niemieckiego urzędu Jugendamt, który odebrał Polce trzydniowe niemowlę. Kobieta usłyszała od Niemców, że dziecko pod jej opieką „wyschnie”, bo nie będzie w stanie go wykarmić. Ponadto niemowlęciu nadano wbrew woli rodziców niemieckie obywatelstwo – informuje Polsat News.
  Do zdarzenia doszło na początku sierpnia w szpitalu w Esslingen. Przedstawiciele Jugendamtu, niemieckiego urzędu ds. dzieci i młodzieży, odebrali dziecko polskiej matce zaledwie trzy dni po jego urodzeniu. Matka nie może teraz go nawet widywać.
  Na szczęście polskie Ministerstwo Sprawiedliwości wszczęło postępowanie w tej sprawie.
  „Na polecenie ministra Zbigniewa Ziobry wszczęto w Ministerstwie Sprawiedliwości postępowanie w tej sprawie, które będzie nadzorować min. Michał Wójcik” – poinformował na Twitterze rzecznik resortu.
  Jak powiadomił opinię publiczną rzecznik – wiceminister Wójcik zwrócił się już do Ministerstwa Sprawiedliwości Niemiec o podanie podstawy prawnej odebrania obywatelce polskiej dziecka po porodzie.
  Ale na bezprawnym odebraniu dziecka przez Niemców sprawa się nie kończy. Pokrzywdzeni rodzice poinformowali Polsat News:
  „W dwa tygodnie po bezprawnym zabraniu naszego dziecka ze szpitala niemieccy urzędnicy powiadomili nas o narzuceniu dziecku niemieckiego obywatelstwa wbrew naszej woli, mimo że jesteśmy wyłącznie polskimi obywatelami. Nie mając nadziei na uczciwość po stronie niemieckich urzędników, w głębokiej obawie o rozwój naszego dziecka, prosimy obecnie polski rząd kierowany przez panią premier Beatę Szydło o niezwłoczną ochronę praw naszego dziecka do życia rodzinnego i tożsamości narodowej”.
  http://m.niezalezna.pl/84833-niemcy-zabrali-polce-trzydniowe-niemowle-jest-reakcja-polskiego-ministra
  Propozycja internauty:
  Jędrek | 17.08.2016 [19:55]
  Wysłałem protest doi rzecznika praw dziecka na adres:
  rpd@brpd.gov.pl
  i protest do rzecznika bodnara praw obywatelskich:
  biurorzecznika@brpo.gov.pl
  Napisałem też do kancelarii Prezydenta Dudy
  Zróbcie to samo, każdy głos się liczy

  Ja już wysłałam.

  Polubienie

 2. tteis said

  tez nim jestem. „Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą.” „Nikt nie jest prorokiem we własnym kraju.” to nie wizja, to obraz, trupy, żar, płomień wrzask, jęki, przemoc, niemoc. Nadejdzie jeden, zjednoczyć resztę a oni resztę. by znów zgładzić grzech tego świata, żadna wiara się nie uchroni i niech nie wydaje się wam, inna jest racją lub prawdą bo żeście nie byli duszą, tylko ciałem by wiedzieć że wiecie a świadectwa nie posiadacie by mówić co was czeka. Ono jest „Przygotowaniem”.

  Polubienie

  • tteis said

   „powiedział” – o kometa.
   „powiedział” – znak na niebie.
   co jest prawdą?. ten co ją widział? czy ten który o niej wiedział?
   „wiesz kiedy złodziej nadejdzie, wiesz kiedy się go spodziewać”
   „nie zna dnia ani godziny”
   „powiedział”
   co jest prawdą?
   TO NIE „JEST” ZŁODZIEJ
   „Czuwajcie więc, bo nie znacie dnia ani godziny…”

   Polubienie

 3. Pelagia said

  chrońmy się przed LGBT

  O obronę Polski przed ideologią LGBT

  O nieuleganie przez Polskę presji środowisk lgbt na forum UE
  http://www.cit….]]]]]izengo.org/pl/fm/36455-o-nieuleganie-presji-srodowisk-lgbt-petycja-do-rady-ministrow

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: