Miziaforum's Blog

Islamski 4 latek zabija 4 dorosłych mężczyzn , więźniów ISIS !! foto

Posted by miziaforum w dniu Sierpień 15, 2016


7 czerwca, w wiadomościach pojawiła się informacja, że obywatelka brytyjska, Grace „Khadija” Dare” przywiozła swojego 4-letniego syna, Isa Dare’a, do Szwecji, aby móc skorzystać z bezpłatnej opieki medycznej. W lutym chłopiec pojawił się w filmie ISIS, gdzie widać, jak wysadza w powietrze czterech więźniów zamkniętych w samochodzie (na zdjęciu powyżej). Ojciec chłopca, dżihadysta posiadający szwedzkie obywatelstwo, zginął walcząc po stronie ISIS.

7 czerwca: W wiadomościach pojawiła się informacja, że Isa Dare, 4-letni chłopiec, który został przetransportowany na terytorium Państwa Islamskiego przez swoich rodziców, teraz został „przemycony” do Szwecji. Powodem była prawdopodobnie chęć uzyskania dostępu do darmowej opieki medycznej, którą rząd szwedzki zadecydował przyznać wszystkim nielegalnym imigrantom w 2012 roku – na koszt szwedzkich podatników. 24-letnia matka chłopca, Grace „Khadija” Dare, urodziła się w Londynie. Była żoną obywatela szwedzkiego, Abdula Ghameeda Abbasa, zwanego też „Abu Bakr”, który zginął walcząc po stronie ISIS, podczas nalotu w listopadzie 2014 roku.

W lutym chłopiec stał się sławny po tym, jak pojawił się w filmie ISIS, gdzie widać, jak aktywuje detonator i wysadza samochód z zamkniętymi w nim czterema więźniami. Pozując przy spalonym samochodzie, 4-latek wykrzykiwał: „Allahu Akbar!”

źródło

Ingrid Carlqvist jest dziennikarką i pisarką mieszkającą w Szwecji

Komentarze 2 to “Islamski 4 latek zabija 4 dorosłych mężczyzn , więźniów ISIS !! foto”

 1. KrisT said

  jakos podobny do tego co misiowi łeb obrzynał….. topic! topic te hołotę! do wora i rzeki!

  Polubienie

 2. krab said

  Państwo Islamskie rekrutuje w swoje szeregi coraz młodsze osoby, wysyłając je na śmierć w Syrii i Iraku. Ilość dzieci bojowników zwiększa się w niespotykanym tempie. Uprowadzane ? kupowane ?
  http://vod.gazetapolska.pl/14009-dzieci-w-sluzbie-isis

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: