Miziaforum's Blog

Islamska krew imigrantów już leje się na Korsyce !

Posted by miziaforum w dniu Sierpień 15, 2016


Kłótnia na plaży na Korsyce przerodziła się w starcia między mieszkańcami wyspy a migrantami z północnej Afryki. Co najmniej pięć osób zostało rannych, spłonęło też pięć aut.

Incydent wydarzył się na plaży niedaleko miejscowości Sisco, kilka kilometrów na północ od Bastii, stolicy francuskiej wyspy. Media informują, że rozpoczął się od zrobienia przez plażowiczów zdjęć kąpiącej się muzułmanki w burkini.

Kłótnia szybko przerodziła się w starcia. Uczestnicy rzucali w siebie kamieniami i butelkami. Byli uzbrojeni między innymi w topory i harpuny. Dwoje rannych zostało ugodzony właśnie harpunem.

Prokuratura oświadczyła, że zamieszkom towarzyszyła „wielka przemoc”, ale – jak przyznano – nikt nie został aresztowany.

Napięcie między Korsykanami a uchodźcami wzrosło po masakrze w Nicei z 14 lipca gdzie islamski terrorysta zabił ciężarówką 85 osób. Kilka dni temu paramilitarna bojówka ostrzegła migrantów przed przyjeżdżaniem wyspę.

Ważne uzupełnienie i przypomnienie !!! 

ULTIMATUM DLA ISIS- za każą zbrodnie weźmiemy krwawy odwet na muzułmanach !! Europejska organizacja zbrojna !

Posted by miziaforum w dniu Lipiec 29, 2016

Narodowy Front Wyzwolenia Korsyki (FLNC) przesłał do jednej z gazet oświadczenie, w którym zagroził ISIS odwetem za jakikolwiek zamach na Korsyce. Islamskiego, że jakikolwiek zamach na Korsyce, spotka się z natychmiastową „zdecydowaną reakcją bez żadnych skrupułów”. Ofiarami odwetu mają być muzułmanie.

„Oczywistym celem salafitów jest wprowadzenie na Korsyce prawa tzw. Państwa Islamskiego, ale jesteśmy na to przygotowani” – czytamy w oświadczeniu FLNC. Członkowie organizacji twierdzą, że w czerwcu tego roku udaremnili jeden z ataków, który jak podają, miał być przeprowadzony w miejscu publicznym.

„Wasza średniowieczna filozofia nas nie przeraża” – pisze ugrupowanie. „Każda kolejna próba spotka się z krwawym odwetem”.

W oświadczeniu nacjonalistów znalazły się również wersety skierowane bezpośrednio do rządku francuskiego:

„Jeśli dojdzie do tragedii to znaczna część odpowiedzialności za nią, przypisana zostanie rządowi Francji, ponieważ wie on, kim są radykalni islamiści na Korsyce”.

FLNC zostało założone w 1976 roku. Obecnie to największe ugrupowanie separatystyczne na Korsyce.

 

ps. to bardzo poważna organizacja zbrojna , nie jacyś łysi kibole po piwku !!

posiadająca prawdziwą broń i bardzo duży procent członków to byli żołnierze Legii Cudzoziemskiej weterani Regimentu 2 REP … czyli elity tej formacji ..

Skąd ich tak wielu w szeregach FLNC Korsyka od zawsze była obszarem dość ubogim i dla wielu młodych ludzi znalezienie pracy zarobkowej równało się zaciągnięcie się do Legii , bardzo wielu mieszkańców Korsyki służy lub służyło w regimencie 2REP KTÓRY STACJONUJE WŁAŚNIE NA KORSYCE …  bo mieli chłopaki blisko do domu i dobre bardzo dobre pieniadze do zarobienie NIE OSIĄGALNE W JAKIMKOLWIEK FACHU WYKONYWANYM NA KORSYCE !!

 

DLA TEGO WIERZĘ ŻE , JAK COŚ SIĘ STANIE TO MUZUŁMANIE POŻAŁUJĄ ŻE ICH NOGA STANEŁA KIEDYKOLWIEK NA KORSYCE:-)  🙂 !!!!

 

Komentarze 2 to “Islamska krew imigrantów już leje się na Korsyce !”

  1. miziaforum said

    to była tylko kłótnia … co zatem bedzie gdy będzie to zemsta ?? na Korsykańczykach mozna polegać

    Polubienie

  2. marek said

    ad.: MUZUŁMANIE POŻAŁUJĄ ŻE ICH NOGA STANEŁA KIEDYKOLWIEK NA KORSYCE- nie pozaluja, bo nie sa w stanie myslec

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: