Miziaforum's Blog

Popularny wydawany we Francji Propagandowy magazyn terrorystyczny “Dar al Islam”,opublikował komunikat o potrzebie mordowania nauczycieli we Francji.

Posted by miziaforum w dniu Sierpień 14, 2016


W odpowiedzi rząd francuski ogłosił, że starsi uczniowie przejdą specjalne szkolenie, żeby nauczyć się przetrwania ataku terrorystycznego w szkole.

Od września 14-letni i starsi uczniowie będą się uczyć podstawowych technik ratowania życia. Wychowawcy będą aranżowali pozorowane ataki terrorystyczne i zabezpieczali „strefy wrażliwe” na terenie szkoły.

“Ostatnie ataki i kontekst ataków terrorystycznych sprawiają, że niezbędna jest podwyższona czujność” – głosi oświadczenie ministrów edukacji i spraw wewnętrznych. Władze podkreślają, że szkoły stanowią „prorytetowy cel” dla ISIS. Propagandowy magazyn  terrorystyczny po francusku, “Dar al Islam”, wezwał muzułmańskich rodziców, żeby zabierali dzieci z francuskich szkół państwowych i zabijali nauczycieli, których nazwano „wrogami Allacha”, ponieważ nauczają o francuskiej zasadzie świeckości państwa.

Stworzony zostanie specjalny system ostrzegawczy poprzez smsy, odmienny od alarmu przeciwpożarowego, a nauczyciele odbędą spotkania z rodzicami, wyjaśniające cały system szkoleń.

Na początku tego roku kilka szkół średnich w Paryżu ewakuowano z powodu alarmów bombowych, które jednakże okazały się fałszywe.

PJ, na podst. www.telegraph.co.uk

NIE SKOMENTUJE TEGO JAKAŚ PARANOJA ” POPULARNY TERRORYSTYCZNY MAGAZYN WYDAWANY WE FRANCJI………………….”

Komentarzy 10 to “Popularny wydawany we Francji Propagandowy magazyn terrorystyczny “Dar al Islam”,opublikował komunikat o potrzebie mordowania nauczycieli we Francji.”

 1. miziaforum said

  no jednak co Francja to postęp , cholerka moze by tak nowocześnie podejsć do wolnosci słowa i w Polsce chociaż jakiś tygodnik wydawać dla bandytów

  bandyta też człowiek

  Polubienie

 2. tteis said

  i ty się dziwisz? „Propagandowy magazyn terrorystyczny po francusku, “Dar al Islam”” TYLE PIER**LĄ O WALCE Z TERRORYZMEM! A TU JAKIEŚ „Propagandowy magazyn terrorystyczny po francusku, “Dar al Islam”!!! NIE SŁUCHAJCIE KŁAMCÓW KIEDY MÓWIĄ WAM ŻE MÓWIĄ PRAWDĘ! ZŁODZIEJI KIEDY MÓWIĄ ŻE NIE KRADNĄ A MORDERCÓW KIEDY MÓWIĄ ŻE NIE MORDUJĄ! I TO JA MAM COŚ Z GŁOWĄ?! A KŁAMCÓW SŁUCHACIE KIEDY MÓWIĄ ŻE MÓWIĄ PRAWDĘ?!

  Polubienie

 3. greg said

  Od września 14-letni i starsi uczniowie będą się uczyć podstawowych technik ratowania życia. Wychowawcy będą aranżowali pozorowane ataki terrorystyczne i zabezpieczali „strefy wrażliwe” na terenie szkoły.

  to nie prosciej zakazac islamu religii pokoju i obcinania głów jak japonii?

  Polubienie

 4. Anna said

  W Warszawie jest prosta instrukcja (umieszczona w komunikacji miejskiej) : jak wybuch to ucieczka, jak strzały to kryć się, bezpośredni kontakt z uzbrojonym – „na kolana”

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: