Miziaforum's Blog

Rosja – Niemiecka wielodzietna rodzina prosi o azyl w ROSJI ! zaczęło się ?

Posted by miziaforum w dniu Sierpień 11, 2016


Niemiecka rodzina udała się do Rosji prosząc o azyl, informuje brytyjska prasa. Niemcy podkreślają, że ich ojczyzna nie jest już bezpieczna ze względu na napływ imigrantów. Carola Griesbach i jej mąż Andre, przejechali ponad 2 tys. km z północnych Niemiec do Moskwy, by uciec przed „niemiecką dyktaturą”. Na podróż zdecydowały się również dwie z ich córek, Dominique i Julia, wraz z czterema wnukami.

Jednak od przybycia do Rosji w zeszłym roku, kwestia uzyskania azylu stanęła w miejscu. Rosyjski rząd uważa Niemcy za „bezpieczne” państwo i odmawia wydania pozytywnej decyzji. Rodzina mieszka w małym motelu w lesie na obrzeżach stolicy.

– Nie czujemy, że Niemcy to bezpieczne miejsce dla nas, czy zwłaszcza, by wychowywać dzieci. Mamy tylko wizę turystyczną po to, żeby wjechać do kraju. Nie było czasu, aby pomóc w uzyskaniu wizy do pracy – mówi ojciec rodziny. – Chcemy tu zostać i pracować. Nie jesteśmy zainteresowani życiem na koszt państwa. Wiele osób oferuje mi pracę w charakterze rolnika lub pracownika budowlanego. Mogę również pracować jako tłumacz i nauczyciel języka niemieckiego. W Niemczech trzeba tak wiele kwalifikacji, aby wykonywać pewne prace, ale w Rosji można to po prostu robić. Będę szczęśliwy, gdy rząd rosyjski mi pozwoli zostać i pracować.

Niemiecka rodzina prosi o azyl w Rosji: Nasz kraj nie jest już bezpieczny

Griesbachowie szukają też oryginalnych kruczków prawnych i twierdzą, że rozejm między Rosją a Niemcami z 1918 roku nie było prawdziwym porozumieniem pokojowym, a zatem kraje są nadal w stanie wojny. W tej sytuacji, ich zdaniem, państwo rosyjskie ma obowiązek ich chronić.

 http://www.dzienniknarodowy.pl/2114/niemiecka-rodzina-prosi-o-azyl-w-rosji-nasz-kraj-n/

Komentarzy 11 to “Rosja – Niemiecka wielodzietna rodzina prosi o azyl w ROSJI ! zaczęło się ?”

 1. greg said

  i bardzo dobrze jak uchodzcy zawala rosje to bedzie spokuj 🙂

  Polubienie

 2. miziaforum said

  ci którzy przybywają na zaproszenie merkel i maja zastąpić w pracy Niemców , ot pierwsze z brzegu 2 przykłady sytuacje prawdziwe

  W pierwszym linku jest dyplomowany dentysta z Bliskiego Wschodu w drugim – inżynier z Afryki…

  Polubienie

 3. krab said

  W ostatnim czasie coraz trudniej jest kupić bilet na poranny pociąg relacji Brześć-Terespol. Koleją można szybko i niedrogo z Białorusi dotrzeć do pierwszego dworca na terytorium Unii Europejskiej, do Terespola. Kiedyś pociąg na tej trasie składał się z 3-4 wagonów, teraz jest ich 8. Więcej niż połowę biletów wykupują ludzie przybywający z Kaukazu i byłych republik radzieckich w Azji Środkowej. Między styczniem i czerwcem 2016 granicę z Polską koło Brześcia przekroczyło ponad 17 tys. osób, które można uznać za uchodźców; większość nich była z Czeczenii.
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/nowy-szlak-dla-uchodzcow-przez-bialorus-do-polski/hv27m7

  Polubienie

 4. krab said

  Swięto WP czy już „mieżdunarodnowo” ??
  Według oficjalnej informacji ministerstwa obrony narodowej, w defiladzie wojskowej 15 sierpnia z okazji Święta Wojska Polskiego i rocznicy Bitwy Warszawskiej weźmie udział pododdział wojsk ukraińskich. Defilada sił lądowych przejdzie Alejami Ujazdowskimi w Warszawie po przelocie kilkunastu grup polskich samolotów wojskowych. W ramach zgrupowania, które przejdzie jako czternaste w kolejności, alejami przemaszeruje także pododdział wojsk ukraińskich. Ukraińcom będą towarzyszyć także żołnierze z Estonii, Kanady, Litwy, Łotwy, Niemiec, Portugalia, Rumunii, USA i Węgier. Łącznie będzie to ok. 200 wojskowych.
  W poniedziałek 15 sierpnia o godz. 12.00 przed pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego (obok Belwederu) odbędą się centralne uroczystości państwowe Święta Wojska Polskiego oraz 96. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Bezpośrednio po zakończeniu części oficjalnej rozpocznie się defilada wojskowa, którą otworzy przelot 6 samolotów TS-11 Iskra z zespołu Biało-Czerwone Iskry.
  Mon.gov.pl / Kresy.pl

  Polubienie

  • Pelagia said

   czy ukraińcy będą w nagrodę za rzeź wołyńską ?? Co oni tu w Polsce robią ?? Czy w kampanii wyborczej ktoś z władz informował Polaków, że ich podatki będą przeznaczane na ukraińców a nie najbiedniejszych Polaków ?? Ja sobie nie życzę, aby do Polski wpuszczać Ukraińców, to jest wbrew mojej woli.
   Nie myślcie, że jesteście silniejsi od SLD, które poszło w niebyt za zrobienie Polakom krzywdy

   Polubienie

 5. Pelagia said

  Polacy coraz bardziej wściekli na PAD za miłość do banderowców :
  http://wiadomosci.onet.pl/forum/szef-msz-ukrainy-deklaracja-dudy-i-poroszenki-niez,2,2857072,0,czytaj-najnowsze.html

  ten koment chyba jest najważniejszy:

  ~sęk do ~aza: Pewne matoły mają nadzieję na odzyskanie latyfundjów na Ukrainie lub przynajmniej jakieś odszkodowania. Tak więc matoły które za srebrniki sprzedali by własną matkę mają jasny cel. Kasa się liczy kasa a nie interes narodu.

  a tu inne

  ~Jan : Panie Prezydencie i Panie Prezesie PIS – NARÓD oczekuje od Was :

  1 .Deportacja Ukraińców z Polski i wprowadzenie zakazu prac dla nich na terenie Polski.
  2. Uznanie w świetle prawa UPA za organizację zbrodniczą i ich symboli za zakazane .
  3. Surowe wyroki dla osób propagujących na terenie Polski UPA i symbolikę .
  4. Brak wsparcia finansowego i wojskowego wsparcia dla Ukrainy , która jest wrednym i fałszywym narodem. zwiń
  BMW : Żałosny temat, zwłaszcza wielomiliardowa darowizna ze strony Dudy.
  ~Polak Mały : Jeśli Pan Prezydent podpisze gniota uznającego jakieś domniemane polskie winy wobec Ukraińców to będzie spalony w oczach całego Narodu Polskiego. Niech Prezydent nie da się oszukać tak jak dał się oszukać Prezydent Komorowski. Panie Prezydenci – z zachowaniem szacunku dla Amerykanów nie traćmy własnego honoru i polskiej racji stanu!!! zwiń

  ~witek do ~orzeszko lwowi: JAKIE ODZYSKANIE kresów? To wiązało by się z oddaniem Ziem Zachodnim. Czy chcesz żyć we wschodnim gnojniku z banderowskimi bydlakami i siekierą pod poduszką w obronie przed zwierzętami? Mamy MMC w. do cholery.

  ~kiedy_w_końcu_USA_odczepi_się_od_nas? : Naród polski tej deklaracji nie podpisze. Rosji mogą nienawidzić tylko hojnie za to opłaceni politycy. Ja jako obywatel wolę wspominać co wyrządzili moim bliskim hołubieni przez obecne władze na polecenie swoich decydentów Ukraińcy.
  nie kumaty : No masz, Duda każe nam się jednać z bandersynami ? Co ? miałby nie dostrzegać iż ta polityka mordowania jest w genach UPA-dlińcow a, także w jej dzisiejszej polityce. Na razie role się odwróciły i bandersyny mordują ludność rosyjsko-języczną i Putin im na to pozwala ale, w każdej chwili jak zapowiadają zrobią to z Polakami. Czyżby Duda zapomniał co to rodacy ? albo, z Polakami nie ma nic wspólnego. zwiń
  ~Lech : Ukraińcy to nasz Polski śmiertelny wróg i nic już tego nie zmieni władzę nasze uważają że to nasi przyjaciele a prawda jest taka że gdyby nie agresja Rosji już dawna by nas za atakowali.
  bicz.na.koderastow do ~rozbawiona: ukropki byli, są i będą śmiertelnym wrogiem Polski.W interesie Polski jest likwidacja tej pokraki razem z Rosją a Putin niech wyśle bandersynów na Kamczatkę

  ~smok do ~w: Gdziekolwiek by się to odbyło, byłby to policzek dla Polaków zamordowanych przez ukraińskie bestie…

  Polubienie

 6. Pelagia said

  jeszcze jeden koment – moim zdaniem skandaliczny i nieodpowiedzialny sposób myślenia, otwieranie banderowcom drogi do Polski (ciekawe co ma na myśli pisząc „>>naszych interesów”” – bo to na pewno nie jest w interesie Polaków):

  ~strateg : tajny plan polskiej racji stanu ?
  osobiscie uwazam, ze sytuacje nalezy strategicznie wykorzystac dla naszych interesow – wobec grozby rozpadu calej panstwowosci ukrainskiej -dac im poprostu propozycje przejscia administracyjnie pod nasza kuratele. Tamten rzad sklada hold kijowski i organizuje referemdum o zwierzchnosci polskiej. Tak wracamy na Kresy, a Ukraincy wchodza automatycznie do unii i pod ochrone nato.

  Wilk syty i owca cala.Oczywiscie zapewniamiy im ograniczona autonomie, zachowanie kasy, ale powracamy na rdziennie polskie ziemie do Lwowa. Nie ma tu zadnej agresji, zadnej wojny – Kresy dostana dotacje z unii na rozwoj, Amerykanie beda zadowoleni z nowych baz na Kresach pod bokiem Rosji. Uwazam, ze to jest najbardziej rosadne rozwiazanie kryzysu ukrainskiego. zwiń

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: