Miziaforum's Blog

Pilne masowe gwałty na dzieciach , sprawcy ukraińscy żołnierze armii rządowej .

Posted by miziaforum w dniu Sierpień 8, 2016


IMĆ said

1 Vote

Żołnierze ukraińskiego batalionu „Tornado” gwałcili nieletnich, filmując wszystko swoimi telefonami komórkowymi.

http://prostozmostu.net/news/ukrainscy-zolnierze-gwalcili-nieletnich

8 sierpnia 2016 11:14

Żołnierze ukraińskiego batalionu „Tornado” gwałcili nieletnich, filmując wszystko swoimi telefonami komórkowymi. O procederze poinformowała Tatiana Czornowoł, deputowana Frontu Narodowego.

„Tornado” to batalion, który już zasłynął z licznych przestępstw jakich dopuszczał się w przeciągu ostatnich miesięcy. Ostatecznie jednostka została rozwiązana, a wobec jej żołnierzy toczą się sprawy sądowe.

Według informacji podawanych przez deputowaną, rodzicom gwałconych dzieci grożono śmiercią. „Gdy aresztowano dowódców „Tornada” zabrano im telefony komórkowe. Znaleziono w nich straszne wideo, które obecnie znajduje się w aktach sprawy. To wideo z rozlicznych seksualnych orgii i gwałtów. Są tam także nieletni” – poinformowała Czornowoł.

źródło: kresy.pl

Komentarzy 13 to “Pilne masowe gwałty na dzieciach , sprawcy ukraińscy żołnierze armii rządowej .”

 1. miziaforum said

  gwałty dokonywali na wschodzie ukrainy 0 Donbas i okolice

  Polubienie

 2. falkonidas said

  Reblogged this on .

  Polubienie

 3. falkonidas said

  Komentarz z Facebooka.
  Eder Theodor
  Ukraińcy są bydlakami którzy gwałcą dzieci i mordują cywilów ale media Polskie nie wspomną o tym ani słowem bo przecież PIS na rozkaz amerykanów kazał wmawiać polakom że ci dranie z ukrainy to nasi rzekomi ‚przyjaciele” UPAdlińce z Ukrainy to nie są żadni nasi sojusznicy za których będziemy ginąć jak to mówią amerykańskie pieski z PIS które pomagają Ukraińcom zakłamywac historię,SS Galitzien,Bandera,OUN/UPA jako bohaterowie Ukrainy którzy mordowali Polaków w liczbie prawie tkaiej samej jak sowieci,ponadto sowieci mieli zwyczaj humanitarnego strzelania w potylicę,a Bydlaki Ukraińskie nabijały na płoty dzieci,wycinali organy rozrodcze kobietom,wyłupywali oczy,palili żywcem itd…i teraz PIS i ameryka chcą nam wszystkim wmówić że Ukraina to sojusznik!? w przeciwieństwi do Ukrainy Rosja nie ma od Polski rządań terytorialnych,a Ukraina ma od Polski rządania terytorialne,PIS zwala wszystko na Rosję i pogarsza nasze i tak złe stosunki ,a jednakowo nazistów z Ukrainy nazywa przyjaciółmi i sojusznikami co jest bzdurą,dla mnie to nie Rosjanie lecz Ukraińcy to bydlaki które nawet teraz często dochodzi do incydentów że nozami zabijają Polaka bo jest Polakiem (o tym w mediach głównego ścieku się nei dowiemy) o tym że Ukraińcy mówią że ‚Polska jeszcze nie zginęła ale zginąć musi” też się z mediów Amerykańskich jak TVP,republika,niezlezna,TVN, lub niemieckich Newsweek,GW,krytyka polityczna nie dowiemy…teraz świat widzi jacy są Ukraińcy i że zwalanie na Rosję tego wszystkiego jest tylko dla debili,to nie rosja jest wrogiem lecz Ukraina i to jej się powinnismy wystrzegać.

  Polubienie

 4. marek said

  https://translate.google.at/translate?hl=pl&sl=de&u=http://schutzengel-orga.de/presse-news/nigerias-praesident-ueber-seine-landsleute-gebt-ihnen-kein-asyl-es-sind-kriminelle/&prev=search

  prezydent Nigerii przestrzega przed przyjmowaniem swoich rodakow- sa to przestepcy i wszelkiego rodzaju darmozjady

  oryg.:http://schutzengel-orga.de/presse-news/nigerias-praesident-ueber-seine-landsleute-gebt-ihnen-kein-asyl-es-sind-kriminelle/

  Polubienie

 5. Jedrus said

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz%2Fjakubiak-zeby-wybudowac-meczet-w-warszawie-trzeba-7-dni

  Polubienie

  • miziaforum said

   o jaki piękny temat na 1 stronę … i jest link i źródło ba nawet poseł sie awanturuje

   NO TAK A JAK PISAŁEM WAM 3 LATA TEMU BEZ LINKÓW Z TAKZWANEGO WŁASNEGO DOSWIADCZENIA …….. TO WPISYWANO MI ZEM CHUJ KRETYN I WOGÓLE …:-)

   TAAA I ZNÓW MIZI SŁOWO BEZ LINKU STAŁO SIĘ PO KILKU LATACH CIAŁEM 🙂 widzę że zaczyna Polakom skura na dupie cierpnąć ze strachu ………. a i tak i tak nic nie robią .. no poza czytaniem i ograniczeniem wyzwisk na mój temat

   DOBRA DAJE NA 1 STRONKĘ BO TO FAKTYCZNIE JEST SENSACYJNE ZE POLAK POZWOLENIE NA BUDOWĘ DOMU DLA DZIECI … MUSI WYŁAZIĆ MIESIACAMI A NAWET LATAMI

   A TU BACH 7 DNI TYDZIEŃ I JUŻ BRUDACHY MAJA I TO W SAMEJ STOLICY

   A POLAK ? A POLAK …………………. 🙂

   Polubienie

 6. krab said

  Jak podała naczelna ukraińska prokuratura wojskowa- zostało zatrzymanych osiem osób, w tym dowódca, z batalionu „Tornado”. Osoby te, jak i pozostali niezatrzymani jeszcze żołnierze ukraińskiego batalionu „Tornado”, dopuściły się licznych poważnych przestępstw, w tym gwałtów (łącznie 127 gwałtów), morderstw (115 morderstw) oraz licznych innych przestępstw polegających na nielegalnym więzieniu cywilów, stosowania tortur, kradzieży i korupcji.
  Batalion „Tornado” wchodził w skład jednostek specjalnych MSW Ukrainy działających w rejonie frontu ługańskiego, a jego dowódcą był porucznik milicji Rusłan Oniszczenko, który osobiście namawiał swoich podwładnych do popełniania różnych poważnych przestępstw, w tym polegających na bezprawnym więzieniu cywilów oraz ich torturowaniu.

  Polubienie

  • miziaforum said

   A TO INFORMACJA NA FORA Polskich oficerów wojska polskiego … niech się sycą wynikami sojuszniczej bratniej ich kurwa armii

   Polubienie

   • krab said

    A ochotniczy Ajdar to co ? lepszy ? Już Amnesty International zarzuca im zbrodnie wojenne , choć początkowo nie chcieli ich uznać i podać do wiadomości, choć zbiorowe mogiły cywilów można było znaleźć bez trudu !! Pannę Sawczenko bohaterem narodowym zrobili !!

    Polubienie

    • miziaforum said

     ta cała ich armia to armia skurwesynów i tyle

     Polubienie

     • krab said

      🙂 Czego od takich można oczekiwać ?
      Ochotnicze bataliony na Ukrainie wspierają ukraińską armię w walce z powstańcami na wschodzie kraju. Dowódca Dmytro Korczynski jest popularny nad Dnieprem. „Chcę dowodzić krucjatą przeciw Rosji. Naszym celem jest nie tylko wygnanie okupantów, ale także zemsta. Moskwa musi spłonąć!” – mówi Korczynski.
      Były lider ultranacjonalistycznej partii i pobożny, ortodoksyjny chrześcijanin chce stworzyć „chrześcijański ruch talibów”. Jego oddział nazywa się „Święta Maryja”. Jego celem jest całkowite wyplenienie rosyjskich elementów na Ukrainie i na Półwyspie Krymskim. Większość spośród 40 członków batalionu składa się z byłych majdanowych aktywistów, biorących udział w obaleniu rządu Janukowicza.

      Polubienie

 7. falkonidas said

  Polska jest na trzecim miejscu w ilosci przekazanej kasy banderowskiej armii (po USA i Kanadzie).

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: