Miziaforum's Blog

7 dni tyle czekali muzułmanie w Warszawie na pozwolenie na budowę meczetu !

Posted by miziaforum w dniu Sierpień 8, 2016


 a ile musi czekać Polak na pozwolenie na budowę domu na zadupiu pod lasem ?

Jakubiak: Żeby wybudować meczet w Warszawie trzeba 7 dni

http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz%2Fjakubiak-zeby-wybudowac-meczet-w-warszawie-trzeba-7-dni

I to mimo protestów mieszkańców, dotyczy to bowiem terenów dla Polaków historycznie ważnych – zaznaczył Jakubiak.

Zdaniem polityka Kukiz’15 tzw. uchodźcy pragną przede wszystkim dostać sowite zasiłki od bogatych państw europejskich.

Jeżeli ktoś chce w Polsce mieszkać, najlepiej żeby był Polakiem. Rozumiem, że Polska w swej wielokulturowości przez setki lat chroniła Tatarów, Turków i innych nacje i dawała sobie z tym radę, ale oni chcieli być Polakami. Tutaj mamy problem, że ci, którzy są w Niemczech, sprowadzani przez Angelę Merkel, nie chcą być Niemcami – oni chcą mieć zasiłki i chcą dalej być Turkami czy Syryjczykami – przekonywał na antenie TVP Info.

Zdaniem polityka polskie społeczeństwo powinno samo zadecydować czy chce przyjąć w swoim kraju ludzi z obcej kultury.

Chcemy doprowadzić do referendum. To jest mandat, który chcemy dać rządowi w sprawie uchodźców. Chcielibyśmy dojść z podpisami do miliona, bowiem prezydent Duda obiecał, że wówczas, nie bacząc na tematykę, ogłosi referendum – wyjaśnił Jakubiak.

 

tvp.info/KRESY.PL

no jak widzicie Polak w Polsce spadł pod względem jakości dla władzy na 3 pozycje czyli jest

po Ukraińcach i muzułmanach , OBYWATELEM 3 KATEGORII !!

UZASADNIAĆ CHYBA NIE MUSZĘ  , BEZPŁATNA NAUKA , BEZPŁATNE LECZENIE UKRÓW W POLSCE , A DLA MUZUŁMAN TO CO POWYŻEJ I O WIELE WIELE WIĘCEJ

A DLA POLAKA …………. HUJ DUPA I KAMIENI KUPA

Komentarzy 17 to “7 dni tyle czekali muzułmanie w Warszawie na pozwolenie na budowę meczetu !”

 1. miziaforum said

  Polubienie

 2. krab said

  Jakby polski Kowalski robił miliardowe inwestycje i odpalił Hajce i jej dworowi te statystyczne 20%, to pewno i obsługę miałby lepszą !! Liczy się kasa i tylko kasa !

  Polubienie

 3. Pelagia said

  zapłacicie za ten meczet przy wyborach. Nie każdy Polak ma amnezję ;( . SLD poleciało za wprowadzenie eksmisji na bruk (wspólnie z liberałami – wtedy się chyba nazywali UW czy podobny twór, kt. potem zmienił nazwę na PO. Po zmianie nazwy reszta ta sama – czyli działania na szkodę Polaków) Nie ma śladu po SLD, trzeba zrobić wszystko, aby nie było śladu po tych, kt. nam wciskają islam, a Polakom rzucają kłody pod nogi

  Polubienie

 4. krab said

  TV TRWAM RELACJONUJE: SKANDAL NA REDUCIE ORDONA
  Taki tytuł nosił interwencyjny program pn.: „Po stronie prawdy” wyemitowany przez TV TRWAM, 3 oraz 4 sierpnia br. Na terenie osławionej Reduty Ordona, przy społecznym pomniku obrońców Szańca 54, zebrało się grono przedstawicieli rożnych środowisk, by wspólnie zaprezentować telewidzom społeczny punkt widzenia w związku z ANULOWANIEM przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego wpisu Reduty Ordona do rejestru zabytków prawem chronionych.
  W programie wzięli udział przedstawiciele Stowarzyszenia Reduta Ordona, Komitetu Zachowania Reduty Ordona, Fundacji Eleos, a także senator RP- Jan Maria Jackowski, poseł na sejm RP – Paweł Lisiecki, radna sejmiku mazowieckiego – Ewa Szymańska, Mazowiecki Wojewódzki Konserwator Zabytków – Barbara Jezierska oraz mieszkańcy dzielnicy Ochota.
  Niestety, to było do przewidzenia, że złożone w resorcie kultury zażalenie na wpis Reduty do rejestru przez zagranicznych deweloperów oraz prywatnych właścicieli działek liczących na sprzedaż swoich gruntów zagranicznym inwestorom za „dobrą kasę”, ZOSTANIE UWZGLĘDNIONE. I tak się stało. Dokonany bowiem przez poprzedniego konserwatora zabytków, awansowanego na to stanowisko przez Platformę Obywatelską, wpis szańca 54 do rejestru obarczony był całą gamą BŁĘDÓW FORMALNYCH. Rodzi się więc pytanie: czy były konserwator był aż tak kiepskim amatorem a jego zespół prawników był równie niekompetentny sporządzając kuriozalny bubel prawny, czy też celowo i cynicznie dokonano wadliwego wpisu, by podrzucić tzw. kukułcze jajo nowej władzy PIS po przegranych przez PO wyborach parlamentarnych. Tak, czy inaczej, „nawarzone piwo” przez PO musi teraz wypić PIS.
  OCHRONA PRAWNA REDUTY ORDONA JEST OD 17 lipca br TYLKO ILUZJĄ!!! Przy złej woli Prezydent Warszawy, przed zbliżającą się 185 rocznicą obrony Reduty w wojnie polsko-rosyjskiej 1831 r. oraz 120 rocznicą ostatecznego spoczynku ppor. Juliana Ordona na Cmentarzu Łyczakowskim w ukraińskim Lwowie, może dojść do sytuacji, że na terenie Reduty pojawią się koparki, betoniarki, wywrotki usuwające szczątki pochowanych żołnierzy na podwarszawskie wysypiska śmieci. Zachodzi uzasadniona obawa, iż w zaistniałej luce prawno-czasowej do chwili aż powstanie nowy – prawidłowy wpis do rejestru zabytków, którego nie da się podważyć i ośmieszyć, a tym samym państwa polskiego, mogą dziać się różne cuda. Oto jeden z przykładów cudów publicystyczno-naukowych: tzw. naukowiec wynajęty przez zagranicznego dewelopera, by podważyć wpis do rejestru, stwierdził: REDUTA ORDONA NIE ISTNIEJE.
  Kolejna kwestia wymagająca wyjaśnień – to składane przez Stowarzyszenie Reduta Ordona zawiadomienia do kilku warszawsko-rejonowych Prokuratur o możliwości popełnienia przestępstwa, w których informowano o notorycznym (od lat) profanowaniu szczątków pochowanych żołnierzy spoczywających na de facto cmentarzu wojennym, prowadzeniu dzikich poszukiwań artefaktów wojskowych, traktowaniu terenu Reduty jako toalety publicznej i wysypiska śmieci, itp. Niestety, Prokuratury działające w epoce minionej władzy, zawieszały postępowanie. Stąd, przy okazji, apel do Generalnego Prokuratora RP o przypatrzenie się tej kwestii. Ponadto – jak to się stało, że w decyzji ministerstwa ujawniona jest sugestia o umowie dewelopera z kim??? w sprawie wyrażenia zgody przez tegoż inwestora na przeprowadzenie badań archeologicznych w zamian za zgodę na budowanie apartamentowców niezależnie od wyników badań archeologicznych. Czy zachodzi tu relacja między inwestorem a wadliwym wpisem do rejestru? Tym – niech się zajmie Prokuratura, gdyż nie można oprzeć się wrażeniu, że na Reducie śmierdzi, i nie chodzi tu wyłącznie o woń wyrzucanych notorycznie i bezkarnie śmieci.
  Redutę Ordona musimy uratować dla przyszłych pokoleń. Nie może ona być traktowana obecnie jak postaw sukna, jakim była Rzeczpospolita podczas potopu szwedzkiego w XVII wieku, rozrywana i hańbiona przez obce nacje dla własnych interesów. Czas najwyższy, by Rząd RP z Panią Premier na czele, Sejm i Senat RP, Prezydent RP i władze Prawa i Sprawiedliwości z Prezesem Jarosławem Kaczyńskim – potwierdziły w realu, że jednym z kluczowych zadań naszego państwa jest aktywna polityka i edukacja historyczna. Okolicznościowe składanie wieńców podczas dorocznych uroczystości na Reducie przestało już być satysfakcjonujące dla społeczeństwa.
  Stąd konieczne jest: szybkie wpisanie Reduty Ordona do rejestru zabytków, odkupienie przez państwo działek od dotychczasowych właścicieli po uprzednim wyasygnowaniu na ten cel ok. 22-25 mln zł (takie są przybliżone szacunki), przystąpienie do sporządzenia planów zagospodarowania terenu Reduty (budowa muzeum, częściowe odtworzenie Szańca 54, przeniesienie pomnika z ul. Mszczonowskiej na jego właściwe miejsce, itd.) Czas pokaże, czy do kolejnych wyborów parlamentarnych, kiedy jako wyborcy jesteśmy głaskani i potrzebni przy urnach, Reduta Ordona zostanie uratowana, czy nie.
  I na koniec pytanie do prezydent Warszawy, pani Hanny Gronkiewicz-Waltz: czy wiadomo Pani, że podczas uroczystości rokrocznie organizowanych przy społecznym pomniku, pojawiają się dziwnym trafem wielkie, cuchnące i hałaśliwe śmieciarki Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania defilujące przed pomnikiem tam i z powrotem. Tak również było podczas nagrania programu Telewizji TRWAM. Co to ma oznaczać: żałosną zemstę, czy może dziecinną bezsilność. Powiedzmy sobie wprost. Co prawda udało się postawić meczet na Reducie Ordona, ale żadne apartamentowce tam nie powstaną.

  Stowarzyszenie Reduta Ordona

  Polubienie

  • miziaforum said

   wiesz co ci powiem jakbym nie ja pisał o tym chyba z miesiąc … bo linkowali to wszędzie nawet dziś jest mega ruch na blogu na tych tematach TO CH… Z KULAWĄ NOGĄ BY SIĘ NIE ZAINTERESOWAŁ MOJE ARTY NA SAMYM F.B BYŁY UDOSTĘPNIANE PO 300 000 RAZY !!

   Polubienie

 5. marek said

  http://pikio.pl/irak-bojownicy-isis-spalili-zywcem-52-osoby-bo-nawolywaly-do-opuszczenia-miasta/

  Polubienie

 6. marek said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/autor-demaskatorskiej-ksiazki-o-clintonach-nie-zyje-to-nie-pierwsza-podobna-smierc-2016-08

  Polubienie

 7. szuwaxpl said

  Warto przypomnieć wystąpienie Wojciecha Olszańskiego.
  (co do ataku Leszka Żebrowskiego – jeszcze cicho)

  Pod filmikiem są linki:
  eMisjaTv1 miesiąc temu (edytowany)
  Gdybyście Państwo szukali kontaktu ze wspomnianymi organizacjami, tutaj są linki:
  Komitet Zachowania Reduty Ordona: http://www.redutaordona.pl/
  oraz https://www.facebook.com/Komitet-Zachowania-Reduty-Ordona-262254853963736/
  Stowarzyszenie Reduty Ordona: https://www.facebook.com/Stowarzyszenie-Reduta-Ordona-481242798633502/

  Ładnie te mendy warszawskie dymają rodaków, wstydu, to oni nie mają…

  Polubienie

 8. marek said

  http://niezalezna.pl/84433-masowy-najazd-imigrantow-policja-sobie-nie-radzi-prosi-o-zamkniecie-granicy-wideo

  Polubienie

 9. marek said

  http://niezalezna.pl/84410-zaatakowal-policjantki-krzyczac-allahu-akbar-sluzby-go-pilnowaly-nie-robily-nic-przez-4-lata

  Polubienie

 10. szuwaxpl said

  Ponownie dr Jaśkowski łopatologicznie wspiera wolnych ludzi, ku myśleniu, co jeść aby zdrowym być!
  Warto przeczytać.
  http://www.polishclub.org/2016/08/08/dr-jerzy-jaskowski-daj-sie-oglupiac-magnez/

  Polubienie

 11. marek said

  http://pl.blastingnews.com/europa/2016/07/syryjski-morderca-zlapany-w-austrii-w-ciuchach-swojej-ofiary-przeciez-je-wypralem-001043529.html?sbdht=_pM1QUzk3wsfMpTL4NssdhgQ5NwPB2B9z6mczxv4RG-thziobJX2OcA2_

  Polubienie

 12. Pelagia said

  W dzień – trzeba co godzinę oprócz bicia dzwonów kościelnych – na cały głos puszczać Bogurodzicę. Imamy nie będą nam tutaj podskakiwać, niech się grzecznie uczą Bogurodzicy

  Polubienie

 13. Elsa said

  https://marucha.wordpress.com/2016/08/09/kim-jest-prezydent-andrzej-duda-pomowienia-czy-prawda/

  Polubienie

 14. Pelagia said

  brońmy Min. Stępkowskiego przed atakami srodowisk LGBT
  Minister Stępkowski otwarcie walczy z aborcją i prawem do adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Głośno opowiada się za wartościami chrześcijańskimi i prorodzinnymi. Dlatego właśnie stał się obiektem pomówień, oraz celem do wyeliminowania przez lewicę.

  Dlatego bardzo ważne jest nasze wsparcie. Musimy pokazać, że nie zgadzamy się na dyktaturę lewicowych mediów. Poprzez wspólne działanie, udowodnimy, swoje poparcie dla prof. Stępkowskiego.

  https://www.protestuj.pl/bronmy-ministra-stepkowskiego-przed-presja-lewicy,63,k.html

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: