Miziaforum's Blog

Francja islamskie gestapo w policyjnych mundurach BIJE CHRZEŚCIJAN W CZASIE MSZY ! nagranie AV 40 min

Posted by miziaforum w dniu Sierpień 3, 2016


WIĘCEJ TU W LINKU

https://miziaforum.wordpress.com/2016/08/03/francja-brutalna-policyjna-eksmisja-ksiedza-i-wiernych-z-kosciola-katolickiego/

Komentarzy 39 to “Francja islamskie gestapo w policyjnych mundurach BIJE CHRZEŚCIJAN W CZASIE MSZY ! nagranie AV 40 min”

 1. miziaforum said

  NO A KIEDY PUBLICZNE ŚCINANIE CHRZEŚCIJAN NA CENTRALNYCH PLACACH MIAST FRANCJI ??

  Polubienie

 2. An T.Virus said

  Widać, że to była tradycyjna msza trydencka, która jest najbardziej tępiona.
  Ponad 1500 lat w niezmienionym kształcie, bez zmiany jednego słowa to poważne zagrożenie dla ekumenicznych fikołków

  Polubienie

 3. belmont said

  Muzułmanie podpalają autobus w Paryżu

  http://www.wykop.pl/link/3299135/muzulmanie-podpalaja-autobus-w-paryzu/

  Polubienie

 4. Elsa said

  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03196-Koscioly-wyburzaja-meczety-stawiaja.htm

  Polubienie

 5. zagrypiona said

  A belzebub franciszek co na to? Czy juz naszykowal ekipe budowlana zeby kosciol przerobic na meczet?

  PS. Francja…. Wrzod na dupie. Nie do uratowania. Dla dobra reszt europy, podobnie jak niemcy powinna zostac zrownana z ziemia.

  Polubienie

  • Anna said

   We Francji już dawno opustoszały kościoły a natura nie cierpi próżni, czymś ją zapełni. A Bóg powiedział tylko jedno zdanie dla ludzkości …”Niech się nawrócą”

   Polubienie

 6. IMĆ said

  Polubienie

 7. mentronik said

  Reżyser filmu Grey State został znaleziony martwy wraz z jego żoną i 5-cio letnią córką. Film miał przedstawiać wprowadzenie Stanu Wojennego w USA z wykorzystaniem obozów FEMA oraz chipów RFID.

  Polubienie

 8. IMĆ said

  Dorota Król opowiada, że jej syn odprowadzał znajomych na dworzec. Wtedy miał podejść do niego mężczyzna, który nie mówił po polsku. – To był Ukrainiec. Wyraźnie szukał zaczepki. Mój syn powiedział mu, żeby odszedł, być może użył niecenzuralnych słów. Wtedy napastnik wyciągnął nóż i dźgnął mojego syna nożem – opowiada Danuta Król. 21-latek trafił do szpitala.

  http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/wokol-wroclawia/a/ukrainiec-z-nozem-zaatakowal-kolo-dworca,10471076/

  Polubienie

  • Anna said

   z „takimi” się nie rozmawia, nawet niecenzuralnie tylko w ryło, na glebę, z kopa i na klatę zanim nie jest za późno dla nas, koniec jednostronnej poprawności politycznej!

   Polubienie

  • krab said

   Fragment wywiadu z doradcą Putina , Siergiejem Karaganowem :
   -…. W waszych dokumentach pojawiają się takie pojęcia, jak godność narodowa, odwaga i honor. Czy są to kategorie polityczne?

   – To podstawowe wartości Rosji. W świecie Putina i moim nie do pomyślenia jest, by kobiety były publicznie molestowane i gwałcone.

   – Nawiązuje pan do sylwestrowej nocy w Kolonii?

   – Mężczyźni, którzy w Rosji zrobiliby coś takiego, zostaliby zabici. .
   http://wiadomosci.onet.pl/prasa/dzis-jestesmy-madrzejsi-i-silniejsi/vg9lkw

   Polubienie

  • Pelagia said

   he, he, IMĆ, jakaś zołza postawiła Ci minus, boli ich.
   Straszą nas Rosjanami, a tu ukry latają pod nosem. Rosjanie mieli nas już kilka lat temu atakować, gwałcić itp. itd. takie tam bzdety, a tu nic. Za to ukrami nie trzeba straszyć, sami robią bajzel

   Polubienie

 9. krab said

  I ma rację ! bo jak policja francuska wchodziła do meczetu , to przed wejściem zdejmowali buty, a tutaj zachowywali się jak wobec najgorszych przestępców.
  „W imieniu swoim oraz wszystkich Polaków wyrażających dziś swoje zaniepokojenie działaniem francuskiej Policji wobec miejscowych chrześcijan, pragnę zaapelować do władz Republiki Francuskiej o większy szacunek względem wyznawców Chrystusa. (…) to nie chrześcijanie, a islamscy imigranci stanowią społeczność niebezpieczną dla Europejczyków”:
  „Jako poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej oraz chrześcijanin, wyrażam duże zaniepokojenie wydarzeniami z kościoła św. Rity w Paryżu” – napisał w liście otwartym do Pierre’a Buhlera, Ambasadora Francji w Polsce poseł Kukiz’15 i Stowarzyszenia Endecja, Adam Andruszkiewicz.
  Według informacji przekazywanych zarówno przez polskie, jak i francuskie media, funkcjonariusze Policji wtargnęli do kościoła i przy użyciu środków przymusu bezpośredniego przerwali odprawianą liturgię, a następnie siłą usunęli zgromadzonych wiernych. Incydent ten wywołał falę oburzenia wśród społeczności chrześcijańskiej w Polsce” – zaznaczył Andyszkiewicz.
  Tak radykalne działania wobec osób, które za pomocą pokojowego protestu chciały pokazać swoje przywiązanie do miejsca kultu religijnego, budzi spore kontrowersje, zwłaszcza w kontekście tragicznej śmierci z rąk islamistów, katolickiego duchownego w Saint-Etienne-du-Rouvray. Uzasadnione są negatywne opinie o wykorzystaniu jednostek Policji do pacyfikacji pokojowego protestu w trakcie żałoby po księdzu Jacquesie Hamelu. Zdanie to podziela m.in. Philippe Goujon, burmistrz 15. Dzielnicy Paryża” – czytamy w liście.
  Zdaniem posła, zarówno tło wydarzenia, jak i sposób potraktowania wiernych w kościele św. Rity w Paryżu, mogą świadczyć o niesprawiedliwym podejściu organów państwowych do wyznawców religii chrześcijańskiej.
  „W imieniu swoim oraz wszystkich Polaków wyrażających dziś swoje zaniepokojenie działaniem francuskiej Policji wobec miejscowych chrześcijan, pragnę zaapelować do władz Republiki Francuskiej o większy szacunek względem wyznawców Chrystusa” – napisał Anduszkiewicz.
  „Ostatnie tragiczne dla Francji i Europy akty terroru wskazują, że to nie chrześcijanie, a islamscy imigranci stanowią społeczność niebezpieczną dla Europejczyków i to ta grupa powinna zostać pod szczególnym nadzorem Policji oraz służb państwowych” – stwierdził poseł.

  Polubienie

 10. marek said

  http://pl.blastingnews.com/europa/2016/07/muzulmanie-zaatakowali-nagie-kobiety-na-basenie-nudystow-wy-je-ane-dziwki-001039999.html?sbdht=_pM1QUzk3wsf1eqL91padzZ3wxBgtICxwt4648fTLo3RAgnHft_xvzQ2_

  Polubienie

 11. krab said

  Kolejny „psychol” !!??
  W nocy ze środy na czwartek uzbrojony w nóż mężczyzna zaatakował sześć osób na Russell Square w centrum Londynu, śmiertelnie raniąc 60-letnią kobietę. Napastnik został zidentyfikowany jako 19-letni obywatel Norwegii pochodzenia somalijskiego. Rowley poinformował, że zamordowana kobieta była Amerykanką, a piątka rannych – obywatelami Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Australii i Izraela.
  Londyńska policja poinformowała w czwartek, że przebieg śledztwa w sprawie nocnego ataku nożownika wskazuje na problemy psychiczne zatrzymanego mężczyzny. Nie znaleziono dowodów na islamską radykalizację lub związek z grupami terrorystycznymi.
  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-atak-nozownika-w-londynie-policja-to-nie-byl-zamach-terrorys,nId,2246656#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  Polubienie

 12. tgrtvtrb said

  GDY ŚWIAT STANIE SIĘ JEDNYM WIELKIM „WIĘZIENIEM”, BĘDZIECIE ŻAŁOWAĆ ŻEŚCIE SIĘ NIE PRZECIWSTAWILI! WTEDY BĘDZIE JUŻ ZA PÓŹNO NA ROZMOWY.

  Polubienie

 13. marek said

  http://prostozmostu.net/news/wyburzyli-33-koscioly-postawili-1000-meczetow-jaka-bedzie-francja

  Polubienie

 14. marek said

  http://www.polishexpress.co.uk/skandal-muzulmanie-zakazuja-wchodzic-kobietom-na-basen-w-luton/

  Polubienie

 15. IMĆ said

  Mężczyzna około roku temu wyprowadził się ze wspólnego domu, ale czasem wracał do żony, co często kończyło się kłótniami, przerywanymi przez sąsiadów. Podczas kolejnej, która miała miejsce 23 lipca, mąż zaatakował maczetą. Obciął żonie obie dłonie i ciężko ranił ją w głowę. Został złapany dzień później i oczekuje na proces. Jak później ujawniły kenijskie media, według szpitala, który zajmował się problemem niepłodności małżeństwa, kobieta była całkowicie zdrowa. To mężczyzna miał mieć pewne “problemy”. Po nagłośnieniu jej przypadku otrzymała duże wsparcie i prawdopodobnie za darmo dostanie protezy dłoni, pieniądze na poradzenie sobie z nową sytuacją i kursy, które pomogą jej utrzymać się, mimo niepełnosprawności.

  http://www.tvn24.pl/ucial-dlonie-zony-maczeta-atak-na-zone-w-kenii,665905,s.html

  Polubienie

 16. krab said

  O qźwa !!! wcale się nie dziwię, że ciapaci robią w Szwecji co chcą !
  Policja szwedzka na marszu homosiów 🙂

  Polubienie

 17. Pelagia said

  gratulacje dla Mizi- na tvp info widziałam info o wydarzeniach, kt. Mizia dużo wcześniej opisywał, ale wmendiach była cisza. Chodzi m.in. o atak Afgańczyków na Polaka z maleństwem

  Polubienie

 18. IMĆ said

  niemcy to łajdacki naród,to co się dzieje w szkoplandzie jest to zwykła sprawiedliwość dziejowa.kopruhy robią to samo co niemcy w czasie wojny którą rozpentali,żabojady holendrzy i reszta zachodu też brała w tym szaleństwie udział holenderskie oddziały ss,niemcy do dzisiaj płacą zaległą kaske francji za wynajem pociągów do wywózek ludności europy wschodniej do obozów.I DLATEGO CHUJ Z NIMI!!!!!!!!!!!!!

  Polubienie

 19. IMĆ said

  1 listopada 1944 r. na bazie Landstorm Nederland, terytorialnej formacji zbrojnej złożonej z Holendrów, Niemcy utworzyli SS-Freiwilligen-Grenadier-Brigade „Landstorm Nederland”. Trzy dotychczasowe bataliony Landstorm Nederland posłużyły do sformowania 83 SS-Freiwilligen-Grenadier-Regiment, zaś SS-Wachbataillon „Nordwest” – 84 SS-Freiwilligen-Grenadier-Regiment. Pozostałe pododdziały Brygady utworzono na bazie SS-Flak-Batterie Glingendaal i innych mniejszych holenderskich oddziałów SS. Wielu rekrutów pochodziło też z Jeugdstorm, młodzieżowej przybudówki faszystowskiego Narodowo-Socjalistycznego Ruchu Holenderskiego Antona A. Musserta. Po okresie szkolenia Brygadę w liczbie ok. 7 tys. żołnierzy skierowano na pozycje obronne nad rzekami Waal

  https://pl.wikipedia.org/wiki/34_Dywizja_Grenadierów_SS_Landstorm_Nederland

  Polubienie

 20. Anna said

  Czemu „nasza” Marysia nie pisze? ciekawa jestem jej zdania, zawsze miała dużo mądrego do powiedzenia a teraz tyle się dzieje a Marysia zamilkła

  Polubienie

 21. mentronik said

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: