Miziaforum's Blog

Francja brutalna policyjna eksmisja KSIĘDZA I WIERNYCH Z KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO !!

Posted by miziaforum w dniu Sierpień 3, 2016


UWAGA NIE CHODZI TU O TO CZY WIERZYSZ CZY NIE CHODZI TU O ASPEKT

ATAKU NA SYMBOLE I FUNDAMENTY CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ !!!

GDYBY NIE ZALEW ISLAMSKI BYĆ MOŻE TEŻ PISAŁ BYM INACZEJ , ALE W KONTEKŚCIE INWAZJI DZIKICH NA EUROPĘ …

TA BRUTALNA AKCJA MA ZUPEŁNIE INNY WYDŹWIĘK , POWIEM WIĘCEJ MOŻNA ŚMIAŁO ŁĄCZYĆ TO Z PROGRAMOWYM NISZCZENIEM RDZENNYCH EUROPEJCZYKÓW

 

Dziesiątki mieszkańców Paryża wzięły udział w proteście przeciwko wyburzeniu kościoła pod wezwaniem św. Rity, dzień po pogrzebie księdza zamordowanego w zeszłym tygodniu w Saint-Étienne-du-Rouvray. Rozbiórka świątyni miała rozpocząć się w środę rano, jednak protestujący odmówili opuszczenia kościoła. Do akcji wkroczyła policja, która usiłowała odciągnąć protestujących paryżan z terenu budowy. Część osób uczestniczących w zgromadzeniu stanowili lokalni radni. W sieci ukazały się zdjęcia zrobione przez uczestników protestu, na których widać jak policjanci próbują siłą usunąć z kościoła księdza, trzymającego się kurczowo fragmentu budowli. Lokalni duchowni brali czynny udział w proteście.
Czytaj więcej: http://www.polskatimes.pl/fakty/swiat/a/francja-policja-stlumila-protest-przeciwko-wyburzeniu-kosciola-sw-rity-w-paryzu-video,10476726/

Komentarze 34 to “Francja brutalna policyjna eksmisja KSIĘDZA I WIERNYCH Z KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO !!”

 1. miziaforum said

  NAWET SS MANI TAK NIE ROBILI ŻEBY WIERNYCH BIĆ PODCZAS MSZY

  OWSZEM ROBILI TO SS MANI Z POD ZNAKU RONA , OUN I RÓWNIEŻ BANDEROWCY

  NO JA WYSIADAM … Z TEJ EUROPY ZACHODNIEJ ….. DOSŁOWNIE ZA KILKA DNI WYJAZD !! TAM GDZIE BEZPIECZNIE … MOZE ROSJA ?

  Polubienie

 2. Jinibela said


  Oficjalnie nie działał on od ponad roku, bo został sprzedany agencji nieruchomości, a na jego miejscu stanąć mają apartamentowce.
  Wczoraj mizia pisał że w Warszawie też mają stanąć apartamentowce , a wiecie kto kupił ten kościół w Paryżu ? islamscy inwestorzy , ale w związku z tym że , ostatnio ścieli islamiści księdza ta informacja nie przeszła przez cenzurę .

  Polubienie

  • miziaforum said

   piękne fotki islamska dzicz wyje z zachwytu !!
   PRZYPOMINAM WAM ŻE TAKA AKCJA PODCZAS MSZY JEST ZAMIERZONYM DZIAŁANIEM !!!

   PRZECIEŻ MOGLI Z NIENACKA W NOCY POLICJANCI WYŁAMAĆ DRZWI W KOŚCIELE ZAŁOŻYĆ NOWE ZAMKI I OPLĄBOWAĆ Z NAPISEM KTO ZERWIE PLOMBY PŁACI GRZYWNĘ , LUB NOWY WŁASCICIEL PO PRZEJĘCIU KOŚCIOŁA W NOCY MÓGŁ WYNAJĄĆ OCHRONĘ ABY KOSCIÓŁ NIE ZOSTAŁ PONOWNIE ZAJETY

   NIE PRAWDAŻ ????

   TO PO CO W CZASIE DNIA W CZASIE MSZY ROBIĆ TAKI NAJAZD ??

   NO …… BO TAK MIAŁO WŁAŚNIE BYĆ TO JEST PRZEKAZ DLA EUROPEJCZYKÓW !!

   Polubienie

   • miziaforum said

    A KTO TEGO NIE WIDZI JEST …….. I TYLE W TEMACIE , TAKICH OPUSZCZONYCH KOSCIOŁÓW NA ZACHODZIE SĄ DZIESIĄTKI TYSIĘCY TEN PRZYKŁAD BRUTALNY TO TAKI PAPIEREK LAKMUSOWY … CZY MOŻNA …. CZY ZROBI SIĘ SZUM …… raczej bedzie cisza a to przesądzi o losie pustych kościołów i takich które ktoś zechce zburzyć .

    Polubienie

    • miziaforum said

     p.s i jeszcze raz przypominam to nie jest sprawa tylko katolików to jest SPRAWA KAZDEGO BIAŁEGO EUROPEJCZYKA !!!

     ISLAMISCI UWARZAJĄ TAK BIAŁY ZNACZY CHRZEŚCIJANIN !

     Polubienie

     • miziaforum said

      I JESZCZE RAZ SOBIE TO PRZECZYTAJCIE !!!
      BO MECZET W WARSZAWIE STOI NA SERIO NA CMENTARZU CHRZEŚCIJAN !! CO DOWIODŁY PRACE ARCHEOLOGICZNE !!

      https://miziaforum.wordpress.com/2016/08/02/pilne-2-dzielnice-muzulmanskie-powstana-w-warszawie-wszystkie-przeszkody-w-realizacji-islamskich-inwestycji-usuniete-przez-polskich-urzednikow/

      NIE BYŁ BYM TAKI PEWIEN ŻE FRANCJA DALEKO I DALEKO NAM DO TAKICH SCEN !!

      Polubienie

      • Pelagia said

       przecież w Polsce od lat trwa wojna – eksterminacja poprzez eksmisje na bruk. nikt się tym nie przejmuje, nawet tu na tym blogu nikt nie reagował, gdy pisałam, że w Warszawie na Sielcach wyrzucają ludzi do dziupli o pow. 4 m kw. ( słownie – cztery metry !!) bez toalet, kuchni. Albo całkiem pod most. To samo czeka ludzi Za Żelazną bramą z ul. JPII – jeśli ktoś ze spółdzielców nie wykupił lokalu na własność, to leci pod most. To są tylko przykłady o kt. słyszałam bezpośrednio od poszkodowanych. Media milczą, na blogach milczą. Przypominam, że nikt nie da pracy bezdomnemu. Wyglodzony bezdomny ma się bić z islamistami o interesy jakiś cwaniaków ?? Bo do tego to dąży – grupka drani wywołuje wojny o różnej postaci, mają z tego zyski. Kto ma walczyć, jak Polacy we własnym kraju zdychają z głodu, różnych chorób albo mrozu ??

       Polubienie

      • Pelagia said

       dobrze byłoby zbierać podpisy pod petycją o zdelegalizowanie islamu w Polsce tak jak w Japonii. naszych Tatarów należy potraktować osobno jako ludność miejscową, np. wyznania tatarskiego. Islamiści nie doceniają miłosierdzia, wybaczania itp. Traktują to jako słabość, trzeba więc z nimi postępować ostro. Tym bardziej, że w większości krajów islamskich chrześcijanie są tępieni. Arabia Saudyjska nie pozwala na budowanie kościołów u siebie, więc wykopać z Polski Saudyjczyków. Na zasadzie wzajemności.

       Polubienie

 3. krab said

  I pewno robili to z dziką rozkoszą !!!!
  Francuska policja jest zaniepokojona postępującą radykalizacją funkcjonariuszy wyznania Allaha. Policjanci, z których część to konwertyci, modlili się na chodnikach podczas patroli, intonowali muzułmańskie śpiewy, odmawiali uczestnictwa w uroczystościach upamiętniających ofiary zamachów w Paryżu, nie chcieli także chronić synagog ani uczestniczyć w akcjach celujących w islamskich terrorystów.
  ” Mają trudności z podporządkowaniem się. Nie chcą zaakceptować, że nie mogą się na służbie modlić pięć razy dziennie, ani ubierać tak jak chcą, czyli zgodnie z zasadami islamu”—pisze gazeta „Le Parisien”. Podobne problemy jak policja ma francuskie wojsko. Po zamachach na „Charlie Hebdo” kilkunastu żołnierzy zdezerterowało i pojechało walczyć u boku IS w Syrii.
  Francuska policja obserwuje około 9 tys. osób, podejrzewanych o to, że z czasem mogą oni przyłączyć się do ruchów ekstremistycznych. Połowa z nich zmieniła religię (przeszła z chrześcijaństwa na islam).
  http://wpolityce.pl/swiat/286943-francuska-policja-zaniepokojona-radykalizacja-funkcjonariuszy-wyznania-allaha-nie-chca-chronic-synagog-ani-scigac-terrorystow

  Polubienie

  • miziaforum said

   KIEDYŚ DOŚĆ DAWNO NAPISAŁEM ARTA O TYM ZE BĘDZIE NIEBAWEM NA ZACHODZIE DOBIERANIE POLICJANTÓW WEDŁUG WYZNANIA ISLAMSKIEGO I CI WŁAŚNIE BEDĄ DO BICIA I TŁUMIENIA BUNTÓW CHRZEŚCIJAN

   JAK ZNAJDĘ DAM LINK ……….

   Polubienie

   • krab said

    No i jak widzisz słowo stało się ciałem !!! Ciapatych zatrudnia się w policji, wojsku oraz w różnego rodzaju służbach ochrony nawet na lotniskach! A później udawany płacz, tylko po co?

    Polubienie

 4. marek said

  http://pikio.pl/francja-imigranci-podpalili-autobus-pelen-ludzi/

  Polubienie

 5. krab said

  Harry Sarfo – osadzony w niemieckim więzieniu za działalność terrorystyczną – opowiada gazecie „The New York Times” o działalności Emni, tajnej jednostki Państwa Islamskiego (ISIS), koordynującej zamachy w Europie.
  Jak wynika z artykułu, Emni to dżihadystyczna wersja FBI i CIA. Działa bowiem zarówno „wewnętrznie” – na terenie Syrii i Iraku, jak i zewnętrznie m.in. w Unii Europejskiej.
  Agenci Emni koordynują i planują zamachy. Utrzymują kontakt z oddelegowanymi do Europy i Turcji terrorystami, zajmują się rekrutacją kolejnych, instruują np. jak skonstruować bombę, jak założyć kamizelkę z ładunkami wybuchowymi czy w jaki sposób przypisać atak Państwu Islamskiemu.
  Emni ma już na swoim koncie poważne „sukcesy” – zamachy w Paryżu i Brukseli.
  Jak relacjonuje Harry Sarfo, obecnie na terenie UE przebywają setki agentów, odpowiedzialnych za przeprowadzenie kolejnych zamachów.
  Dwa lata temu ISIS zaczęło również wysyłać do Europy wyszkolonych terrorystów, „śpiochów”, którzy czekają na sygnał do ataku.
  Wiele z zamachów udaje się służbom udaremnić (nawet większość z nich), ale jak pokazują przykłady Francji i Belgii – nie wszystkie.
  „Zawsze mówili, że chcą dokonać zamachów w tym samym czasie. Ich plan to przeprowadzenie wielu ataków jednocześnie w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji” – mówi „NYT” Sarfo.
  http://fakty.interia.pl/raporty/raport-panstwo-islamskie/newsy/news-tajne-sluzby-isis-planuja-wielkie-ataki-w-europie,nId,2246163#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  Polubienie

 6. szuwaxpl said

  Super francuski kalifat rozwala kościoły i buduje meczety – QM, każdego dnia schizofrenia narasta.

  Polubienie

 7. miziaforum said

  🙂 TEN ART I MATERIAŁY POWINNY W POLSCE ZAINTERESOWAĆ POLAKÓW … JEDNAK NIC Z TEGO
  DZIELNICE W WARSZAWIE ZAŁATWIONE .. A POLACY ŚPIĄ ……. TRUDNO

  Polubienie

  • krab said

   Spią to za mało powiedziane, zachęcają przybyszów i ułatwiają im życie jak tylko mogą !!! no i uczą jak się obronić przed Polakami !!
   – Otwarcie restauracji prowadzonej przez uchodźców – „Kuchnia konfliktu” to nie tylko knajpa z nieobecną dotychczas w Warszawie kuchnią, ale przede wszystkim przedsiębiorstwo społeczne stwarzające płaszczyznę integracji społeczności cudzoziemców z mieszkańcami Warszawy – zachęcają współtwórcy.
   Kuchnia Konfliktu jest zlokalizowana na Placu Zabaw (tuż obok stacji metra Centrum Nauki Kopernik). – Wybór tętniącego życiem w ciepłe miesiące nabrzeża Wisły jest podyktowany próbą dotarcia do jak największej ilości Warszawiaków i wrażliwością organizatorów Placu Zabaw na sprawy społeczne. W pierwszej odsłonie zaprosimy gości do poznania kuchni i kultury Syrii, Konga oraz Ukrainy – zachęcają autorzy inicjatywy.
   http://wawalove.pl/Podadza-potrawy-z-regionu-wojny-Otwarcie-restauracji-prowadzonej-przez-uchodzcow-a23493
   – W czwartek w Stole Powszechnym rozpoczął się cykl bezpłatnych zajęć z samoobrony. Uczestnicy nauczą się podstaw Ju Jitsu, Taekwon-do czy KravMagi. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że kurs jest dedykowany dla cudzoziemców mieszkających w Warszawie. Uczestnicy kursu, zorganizowanego przez Fundację WolnoSłowa, nauczą się jak należy reagować w sytuacjach zagrożenia oraz jak rozpoznawać intencje osoby atakującej, przy wykorzystaniu prostych technik samoobrony. Będą poznawać również różne sztuki walki: Ju Jitsu, Taekwon-do, KravMaga, Sambo, MMA, Sistema, Escrima.
   http://wawalove.pl/Zorganizowali-kurs-samoobrony-dla-cudzoziemcow-Spadla-na-nich-fala-hejtu-a23343

   Polubienie

 8. IMĆ said

  żadhttp://wiadomosci.wp.pl/kat,1019393,title,Szejkowie-chca-wybudowac-w-Polsce-arabska-dzielnice-Powstanie-w-Warszawie,wid,17699098,wiadomosc.html?ticaid=1177bbnych dzielni

  Miliarderzy ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich chcą stworzyć w Polsce biznesową dzielnicę. Inwestycja miałaby zostać zrealizowana w jednym z polskich miast. Na liście życzeń szejków znajduje się m.in. Warszawa.

  jakby POhujki dalej rządzili to by tak było w tej chwili jest to nieaktualne,co więcej jest przyzwolenie na szykanowanie obcyh,oni się boją polaków bo polacy się nie pierdolą z czarnuchami jest wpierdol.

  http://natemat.pl/14975,muzulmanie-w-polsce-niemile-widziani-bili-mnie-krzyczeli-wracaj-do-siebie-terrorysto

  Fot. Dawid Chalimoniuk / Agencja Gazeta
  29-letni Karim w ciągu kilkuletniego pobytu w Polsce został pobity co najmniej cztery razy. Co najmniej, bo nie wie czy doliczać pojedyncze ciosy. – Koledzy z pracy bili i krzyczeli: wracaj do siebie terrorysto. Tylko dlatego, że mam ciemniejszą karnację, jestem z Egiptu i wyznaję islam – mówi w rozmowie z naTemat

  http://www.24opole.pl/9242,Rozroba_w_kurdyjskim_barze_na_Rynku._Dwie_wersje_wydarzen,wiadomosc.html

  Właściciele baru z orientalną kuchnią w opolskim Rynku skarżą się, że zostali zaatakowani w nocy z soboty na niedzielę. Jako dowód pokazują fragment nagrania z monitoringu na którym widać, że w lokalu rozegrała się regularna wojna, a w ruch poszły pałki, maczeta a nawet widły.

  Polubienie

 9. marek said

  http://prostozmostu.net/news/kierowca-autobusu-zwolniony-za-ze-kopnal-uchodzce-wideo

  Polubienie

 10. miziaforum said

  WIADOMOŚCI – TVN24.PL
  Projekt uchwały w Kijowie: ludobójstwo państwa polskiego na Ukraińcach 1919-1951

  W Radzie Najwyższej Ukrainy zarejestrowano w środę projekt rezolucji upamiętniającej – jak to określono – „ofiary ludobójstwa dokonanego przez państwo polskie na Ukraińcach w latach 1919-1951”. Projekt zarejestrował niezrzeszony deputowany Ołeh Musij.

  Polubienie

  • krab said

   Warto zauważyć, że kiedy o ludobójstwo czy „polskie obozy zagłady” oskarżają nas jacyś niedouczeni zachodni pismacy lub środowiska celowo starające się zrzucić na Polaków winę za niemieckie zbrodnie, MSZ RP reaguje natychmiast. Tym razem milczy. Dlaczego? Czy ukraińskiemu ambasadorowi wolno obrażać Naród Polski? Czy na przemilczaniu kłamstw i oszczerstw mamy budować nasze „dobre relacje” z Ukrainą?
   Tymczasem znany kijowski adwokat, działacz społeczny i ekspert rządowy Ołeksij Kurinnyj związany z nacjonalistyczną Partią Swoboda zapowiedział, że rozpocznie pracę nad ustawą zawierającą roszczenia terytorialne wobec Polski.
   Jeśli dokument ten zyska poparcie w Radzie Najwyższej to władze w Kijowie będą zobligowane wystąpić do Polski o „zwrot” terytorium dawnego „ukraińskiego” Księstwa Halicko – Wołyńskiego z XIII w. w postaci tzw. Zakerzonia, czyli Chełmszczyzny, Przemyśla, Jasła, Rzeszowa, Białej Podlaskiej, a być może nawet Lublina, jako „ukraińskich ziem etnicznych”.

   Polubienie

  • krab said

   W sieci pojawił się tekst projektu uchwały ws. upamiętnienia ukraińskich ofiar „ludobójstwa dokonanego przez polskie państwo w latach 1919-1951” i ustanowienia 24 marca Dniem pamięci o nich. Został on oficjalnie złożony w ukraińskim parlamencie. Padają w nim ostre oskarżenia pod adresem Polski.
   „Szanując pamięć wielu ofiar zorganizowanego i masowego wyniszczania Ukraińców na terytorium państwa polskiego w latach 1919-1951, potępiamy polityczny reżim, który sankcjonował masowe przesiedlenia i zabójstwa z przyczyn narodowościowych i religijnych” – tymi słowami zaczyna się projekt uchwały ws. uszanowaniu pamięci „ofiar ludobójstwa, którego dopuściło się polskie państwo na Ukraińcach”. Na wstępie zaznaczono, że odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku okazało się być „wielkim smutkiem i katastrofą dla setek tysięcy Ukraińców”. Podkreślono, że „historia ukraińskich ziem pod władzą II RP i narodu polskiego była historią niesprawiedliwości i represji – historią ludobójstwa ukraińskiego narodu, systematycznie i konsekwentnie popełnianego przez państwo polskie”. W projekcie uchwały jest również mowa o polonizacji, pacyfikacji, kolonizacji, deportacjach i fizycznym wyniszczeniu Ukraińców, a także o „brutalnych masowych zabójstwach spokojnych Ukraińców”.
   „Kilkadziesiąt tysięcy Ukraińców w Polsce cierpiało i zginęło tylko dlatego, że byli Ukraińcami, setki tysięcy deportowano, dziesiątki tysięcy cywilnych Ukraińców zamordowano” – czytamy w dokumencie. Zaznaczono również, że „Ukraińcy walczyli za swoją wolność na swojej ziemi, a Polacy walczyli za cudze”, zaś „pamięć o ofiarach lat 1919-1951 oczekuje dziś adekwatnego uhonorowania”.
   Foto dokumentu w jęz. ukraińskim:
   http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/ukraina-udostepniono-tekst-projektu-uchwaly-o-polskim-ludobojstwie-foto

   Polubienie

  • krab said

   A Polska w zamian jest „brązowym medalistą” w dostarczaniu ukrom pomocy wojskowej !! Ciekawe, że u nich nazywamy się Republika Polska !
   https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13901378_1049808475067567_630562493666863150_n.jpg?oh=5bb77f3cb8fc2faf96351c05fb757b43&oe=58578238

   Polubienie

 11. krab said

  Nóż mu nie wystarcza ! piła łańcuchowa skuteczniejsza!!!
  W dniach 21 lipca-1 sierpnia imigranci urządzili zamieszki na drogach dojadowych do Eurotunelu prowadzącego z Francji do Wielkiej Brytanii. Doszło do podpalenia jednego z tirów. FTA przytacza realacje kierowców ciężarówek twierdzących, że ich pojazdy były celem ataków imigrantów, po tym gdy nie chcieli oni zabierać pasażerów na gapę. Nielegalni przybysze próbowali nawet skonstruować barykadę na głównej drogę dojazdowej do Eurtunelu, którą podpalili. Sytuację sfotografował jeden z kierowców, widoczny w ręku jednego z imigrantów przedmiot to piła łańcuchowa, którą groził on kierowcy.

  Polubienie

 12. IMĆ said

  Szwedzka policja też zatajała gwałty imigrantów na kobietach”…”Po sylwestrowym dramacie setek młodych kobiet, molestowanych i gwałconych przez hordy imigrantów na ulicach Kolonii i innych miastach Niemiec, pęka zmowa milczenia. Również szwedzka policja przyznaje, że nie informowała o setkach napaści seksualnych, jakich dopuszczali się muzułmańscy imigranci. „…”W ubiegłym roku doszło do wielu ataków na tle seksualnym podczas festiwalu rockowego w Sztokholmie. Kobiety i dziewczęta były masowo napastowane, napadane i gwałcone przez młodych imigrantów, ale policja nie udostępniła tej informacji publicznie w obawie przed oskarżeniem o rasizm.
  Główne szwedzkie media też nie były skore by stanąć po stronie skrzywdzonych Szwedek. Gwałty i ludzkie tragedie próbowały zamieść pod gładki dywan politycznej poprawności. Teraz jednak zmowa milczenia pęka. Szwedzka policja przyznaje, że popełniła błąd, zatajając masowe gwałty, jakich dopuszczali się imigranci.”..”W Szwecji dopiero po pięciu miesiącach policja przyznała, że po sierpniowym festiwalu w Sztokholmie otrzymała tysiące zgłoszeń od młodych uczestniczek muzycznego wydarzenia o tym, że były napadane, brutalnie zaczepiane i gwałcone praktycznie na oczach setek widzów, spośród których żaden nie ruszył z pomocą. …”Działali w grupach po pięciu, dziesięciu, piętnastu. W wielkim tłumie bawiących się ludzi ciasno otaczali dziewczynę. Na początku wyglądało to jak zabawa, taniec wśród rozbawionego tłumu, ale potem dopuszczali się seksualnego ataku – opowiada Roger Ticalou, jeden z organizatorów festiwalu “We are Sthlm”. ….(źródło )

  W Niemczech nowe ataki imigrantów na dzieci i kobiety”…”Na napaściach seksualnych w Sylwestra się nie skończyło. W ciągu ostatnich dni doszło do kolejnych ataków i gwałtów. „…”Sylwestrowe zajścia w Kolonii, Hamburgu i innych miastach to tylko wierzchołek góry lodowej. Napady islamskich uchodźców na kobiety trwały w Niemczech już od miesięcy, lecz były skutecznie skrywane przed opinią publiczną.
  Ujawnione (co prawda dopiero po kilku dniach) zdarzenia sylwestrowe wcale nie odstraszyły uchodźców od popełniania kolejnych czynów kryminalnych.
  Otóż już po nowym roku w Hamburgu ok. 40 imigrantów z Afryki zaatakowało w autobusie 24-letnią Niemkę, doszło do pobicia i gwałtu. 9 stycznia w Oldenburgu kilkunastu mężczyzn atakowało i molestowało seksualnie aż pięć kobiet. Na wyspie Fehman w miejscowości Puttgarten, gdzie także umieszczono uciekinierów, kilku Syryjczyków zaatakowało Żyda, który przyjechał do Niemiec z Francji. Jak tłumaczyli – zaatakowali, bo nosił on jarmułkę. Obrabowano go i pobito.
  Waldemar Maszewski Do najbardziej bulwersującego zdarzenia doszło w dzielnicy hamburskiej Ohlstedt, gdzie 23-letni islamski uchodźca napadł na 10-letnią uczennicę. Mężczyzna zaczepił dziewczynkę na podwórku szkolnym, a potem czekał, aż skończy ona lekcje. Wtedy ją obezwładnił, związał i wykorzystał seksualnie. „…”Anonimowy policjant (dane jego posiada „Bild Zeitung”), który pełnił służbę w Sylwestra w okolicach dworca kolejowego w Kolonii, ale wcześniej pracował na punktach przyjmowania i kontroli uchodźców, ujawnił, że policjanci dostawali wiele oficjalnych rozkazów, aby przestępstwa uchodźców tuszować. „…”Nieprawidłowości i oszustwa dotyczące informowania o uchodźcach potwierdzają przedstawiciele związków zawodowych policji, którzy twierdzą, że poprawność polityczna w Niemczech była na tyle duża, że funkcjonariusze naciągali przepisy np. poprzez fałszowanie raportów, ale także umarzanie postępowań wobec kryminalistów z kręgów imigrantów. Wielu policjantów przyznaje, że dla świętego spokoju wolało puścić wolno uchodźcę złapanego na gorącym uczynku, bo późniejsze tłumaczenia się przed zwierzchnikami były wyjątkowo przykre. Jak twierdzą przedstawiciele związków zawodowych, właśnie takie było oczekiwanie zapotrzebowanie szefostwa.Inny policjant ujawnia, że zmieniano raporty dotyczące przestępstw dokonywanych przez uchodźców. Zamiast prób gwałtu wpisywano uszkodzenie ciała, zamiast prób zabójstwa – ciężkie pobicie, a wszystko to po to – twierdzi coraz większa część odważnych policjantów oraz związkowców – aby zaniżyć statystyki przestępczości wśród uchodźców. „…(źródło )

  W Europie wiosną wybuchną zamieszki islamskie – alarmuje były doradca Putina”…”Kraje i narody europejskie nie powinny być zaskoczone, jeśli wiosną w przyszłym roku, pojawi się rodzaj masowego ruchu islamistycznego, islamska wiosna w Europie destabilizująca państwa Europy – powiedział na antenie Telewizji Republika Andriej Iłłarionow, były doradca, reprezentant Władimira Putina na spotkaniach grupy G20. „…(źródło )

  Trwa koszmar 26-letniej Seliny. Niemka została zaatakowana w pamiętną noc sylwestrową w Kolonii. Po złożeniu zeznań i wyrażeniu swoich poglądów na temat imigrantów, została oskarżona o rasizm i skrajnie prawicowe poglądy.Kobieta zeznała policji oraz przyznała w rozmowie z SWR Fernsehen, że została zaatakowana przez imigrantów mówiących po arabsku. Przekonywała, że napastnicy mieli ciemną karnację. Ofiara była obmacywana w okolicach intymnych.”..”Kobieta, która opowiedziała przed kamerami o atakach w Kolonii podczas nocy sylwestrowej została oskarżona o rasizm. Internauci szybko znaleźli jej pełne dane oraz konta w mediach społecznościowych, skąd dowiedzieli się, gdzie pracuje. Kobieta była oskarżana o rasizm i wyzywana. W miejscu pracy spotkała się z pogróżkami. Uznano, iż swoją postawą i poglądami, które towarzyszyły zeznaniom na temat gwałtu, uprawia anty-muzułmańską propagandę. „…(źródło )

  Imigranci chwalą się gwałtem: to była dziewica a my ją zniszczyliśmy w siedmiu[WIDEO]”…”Na jednym z profili na Facebooku zamieszczony został filmik, na którym imigrant tłumaczy jak wraz ze swoimi kolegami zgwałcili w siedmiu dziewczynę. Co więcej, opowiada przerażające szczegóły tego aktu. Mówi między innymi: „ona płakała, walczyła i tak dalej, a my jak świnie, pluliśmy na nią, zniszczyliśmy ją”. Zachwyca się faktem, że ofiara była dziewicą, czym jest wielce podekscytowany.Ataki na tle seksualnym na kobiety w Niemczech są już rzeczą powszechną. Imigranci bardzo często nie mają żadnych oporów o czym najboleśniej przekonano się podczas sylwestrowej nocy w Kolonii. Niemieckie władze są wobec tych aktów agresji bezsilne”…(źródło )

  Homolobby kontratakuje. Grodzka pod rękę z Petru”…”Klub Nowoczesna rusza z ideologiczną ofensywą i proponuje legalizację związków dla mniejszości seksualnych. Przedstawiciele organizacji pozarządowych zostali zaproszeni przez klub Ryszarda Petru do konsultacji społecznych w tej sprawie. Była posłanka Janusza Palikota Anna Grodzka podkreśliła, że „to jest bardzo ważne dla całego ruchu LGBT” – pisze dzisiejsza „Gazeta Polska Codziennie”. „…(źródło )

  Janusz Korwin-Mikke złożył w Parlamencie Europejskim wniosek o debatę na temat demokracji i wolności mediów w Niemczech. Sprawa ma związek z ostatnimi dyplomatycznymi rozmowami pomiędzy Polską a Niemcami. „..(źródło )

  Islamiści z ISIS na północy Iraku wydali instrukcję, która pozwala bojownikom gwałcić wzięte do niewoli dziewczynki przed okresem dojrzewania, o ile są „zdatne”. Dokument sporządzony przez dział badań i interpretacji teologicznych ISIS usprawiedliwia branie niemuzułmańskich kobiet jako niewolnic seksualnych i odpowiada szczegółowo na 29 pytań o to, jak bojownicy powinni się wobec nich zachowywać. Dokument sporządzony rzez ISIS stwierdza m.in.: „Dopuszczalne są stosunki seksualne z niewolnicami, które nie osiągnęły jeszcze wieku dojrzewania, jeśli są zdatne do stosunku. Jeśli jednak niewolnica nie jest zdatna, to można cieszyć się nią bez stosunku”…”Zniewolone kobiety mogą być bite – ale tylko w celu ich zdyscyplinowania. „Nie wolno bić dla własnej satysfakcji ani żeby torturować” – wyjaśnia dokument. „Ponadto, zakazane jest bicie w twarz”. Wytyczne mówią, że dziewice mogą być gwałcone, gdy zostały zakupione przez swoich „panów”. Nie można jednak sprzedać niewolnicy, jeśli jej „właściciel” ją zapłodnił. Wyjątkowo przerażające jest aprobata ISIS dla uprawiania seksu ze zniewolonymi dziewczynkami przed okresem dojrzewania. „Dopuszczalne są stosunki seksualne z niewolnicami, które nie osiągnęły jeszcze wieku dojrzewania, jeśli są zdatne do stosunku”, mówi dokument. „Jeśli jednak niewolnica nie jest zdatna, to można cieszyć się nią bez stosunku”. Dokument nie wyjaśnia, co oznacza określenie „zdatna” ….(więcej )

  „Powiedział, że zgodnie z islamem wolno mu zgwałcić niewierną. Że gwałcąc mnie, przybliża się do Boga… Powiedział, że gwałt na mnie jest jego modlitwą do Boga”. „…”I rzeczywiście, Bunzel ma rację: pojmanie niewiernych dziewcząt jako seksualnych niewolnic jest usankcjonowane przez Koran. Zgodnie z prawem islamskim muzułmanie mogą wziąć „branki prawej ręki” (Koran 4:3, 4:24, 33:50). Koran mówi: O Proroku! My uznaliśmy za dozwolone dla ciebie żony, którym dałeś wiana, i niewolnice, które ci darował Bóg jako zdobycz” (33:50)* [cytaty wg. tłumaczenia Józefa Bielawskiego, PIW, Warszawa 1986 — przyp. tłum.). Wersy 4:3 i 4:24 rozszerzają ten przywilej na wszystkich muzułmanów w ogóle. Koran mówi, że mężczyzna może uprawiać seks ze swoimi żonami oraz z niewolnicami seksualnymi: „Szczęśliwi są wierzący, którzy są pokorni w swoich modlitwach, którzy się odwracają od pustej gadaniny, którzy dają jałmużnę, którzy zachowują wstrzemięźliwość, z wyjątkiem swoich żon i tego, czym zawładnęła ich prawica, bo wtedy nie będą ganieni’ (23:1-6).
  Gwałt na pojmanych kobietach także jest usankcjonowany w islamskiej tradycji:Abu Sirma powiedział do Abu Sa’id al Khadriego:
  “Pożądaliśmy ich [branek], ponieważ cierpieliśmy z powodu nieobecności naszych żon, ale jednocześnie pragnęliśmy dostać za nie okup. Zdecydowaliśmy zatem współżyć z nimi, ale zachowując al-azl [stosunek przerywany]. Ale powiedzieliśmy sobie: Dlaczego to czynimy, kiedy Posłaniec Allacha jest z nami? Dlaczego go nie zapytamy? Zapytaliśmy więc Posłańca Allacha (niech pokój będzie z nim!), a on powiedział – Nie ma znaczenia czy to robicie, ponieważ wszystkie dusze, które mają się narodzić do dnia Sądu Ostatecznego i tak się narodzą.” (Sahih Muslim 3371)
  Jest tak również w islamskim prawie: „Kiedy dziecko lub kobieta będą schwytani, stają się w wyniku tego niewolnikami, a poprzednie małżeństwo kobiety natychmiast anulowane” (Umdat al-Salik 09.13).
  Szejk egipski Abu-Ishaq al-Huwayni ogłosił w maju 2011, że „jesteśmy w epoce dżihadu”, co znaczy, że muzułmanie mogą brać niewolników.”…”Buduje się targ niewolników, także seksualnych, nazywanych w Koranie milk y-yamin, „ci, których posiada twoja prawa ręka” (Koran 4:24). Ten wers z Koranu jest nadal w mocy, nie został uchylony. Milk al-yamin to niewolnicy seksualni. Idziesz na targ, oglądasz niewolnicę i ją kupujesz. Ona zostaje jakby twoją żoną, ale nie potrzebuje aktu ślubu, ani rozwodu jak wolna kobieta, ani nie potrzebuje wali. Wszyscy uczeni zgadzają się co do tego – nie ma pomiędzy nimi niezgody. (…) Kiedy pragnę niewolnicy seksualnej, idę po prostu na targ i wybieram kobietę, która mi się podoba, i ją kupuję.”W mniej więcej tym samym czasie, 25 maja 2011, kobieta-polityk z Kuwejtu, Salwa al-Mutairi, także wypowiedziała się na korzyść islamskiej praktyki niewolnictwa seksualnego wobec niemuzułmańskich kobiet. Położyła nacisk na to, że jest to zgodne z islamskim prawem i czynnikami islamskiej moralności. …(więcej )

  Szwecja w szoku! Ludzie nie mogą pojąć, jak można w tak okrutny sposób okaleczyć własne dzieci. Muzułmanie zabrali dzieci na święta do swoich krajów, gdzie 30 dziewczynkom wycięto Łechtaczki i wargi sromowe po czym zszyto pochwę , pozostawiając jedynie małe otwory – czytamy na sfora. pl. „..”Od marca w zamieszkałym przez muzułmanów Norrköping we wschodniej Szwecji odkryto 60 takich przypadków. – Ofiarami rytualnego obrzezania były dzieci w wieku 4 – 14 lat – podaje portal. W Szwecji, obrzezanie kobiet jest zabronione od 1982 roku. Od 1999 r. szwedzka policja traktuje je jak przestępstwo , również wtedy kiedy zabiegi wykonywane są w innym kraju. Tak też było w przypadku większości dzieci z Norrköping. Okaleczono je, gdy wyjechały na święta do rodzinnych krajów. …(więcej )

  Przywódca terrorystycznej islamskiej organizacji Boko Haram opublikował nagranie, w którym przyznał się do organizacji porwania 276 nigeryjskich dziewcząt. 90 proc. z nich to chrześcijanki.
  Terrorysta opublikował 57-minutowe nagranie, w którym tłumaczy powody i cele porwania dziewcząt. Chodzi o porwanie 276 nigeryjskich licealistek, do jakiego doszło 14 kwietnia tego roku. 90 proc. dziewcząt to chrześcijanki.„Porwałem wasze córki. Sprzedam je w imię Allaha na rynku, bo one do niego należą” – zapewniał terrorysta. Dodał też, że sam ma zamiar niebawem poślubić 9- i 11-latkę. Terrorysta mówił też, że kobiety powinny opuścić szkoły i wychodzić za mąż. Fronda informowała kilka dni temu, że pojawiły się już doniesienia o sprzedaży niektórych z dziewcząt. Źródła z Czadu informowały, że chrześcijanki są sprzedawane za cenę ok. 10 euro

  Polubienie

 13. […] IMĆ o Francja brutalna policyjna eks… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: