Miziaforum's Blog

Niemcy tuż przy granicy imigranci napadli na Polskie 7 miesięczne dziecko !! OJCIEC BRONIĄCY DZIECKA ZOSTAŁ POBITY !

Posted by miziaforum w dniu Lipiec 30, 2016


ZAMIAST WSTĘPU DODAM FOTO CO Z CHRZEŚCIJAŃSKIMI DZIEĆMI ROBIĄ W SYRII MUZUŁMAŃSCY BANDYCI …… NIE NIE JEST TO PRZESADA , TAK NALEŻY ILUSTROWAĆ ICH DZIAŁALNOŚĆ …

ciecie

INFORMACJA AGENCYJNA

Radio Szczecin informuje o napaści na polską rodzinę, jaka miała miejsce we wtorek w niemieckim Schwedt, ok. 50 km od Szczecina.Bartosz Lisner z żoną i siedmiomiesięcznym dzieckiem podczas spaceru zostali zaatakowani przez dwóch afgańskich uchodźców z położonego nieopodal ośrodka dla azylantów. Jak zeznaje poszkodowany, dwóch około 30-letnich Afgańczyków bez najmniejszej prowokNAacji z jego strony zaczęło wyzywać polską rodzinę, a następnie doskoczyło i zaczęło okładać mężczyznę:

– Pierwszy dostałem. We dwóch powalili mnie na ziemię. Nie pamiętam dokładnie wszystkiego, bo uderzyłem głową o beton, chwilę byłem nieprzytomny. Dostali parę ciosów od żony – powiedział zaatakowany w rozmowie z Radiem Szczecin.

Policja, która przyjechała na miejsce zdarzenia nie aresztowała agresywnych Afgańczyków.

http://www.dzienniknarodowy.pl/1847/niemcy-afganscy-uchodzcy-napadli-na-polska-rodzine/

ZA CHWILĘ UZUPEŁNIENIE DOTYCZĄCE NAPADÓW NA POLAKÓW , O KTÓRYCH SIĘ NIE PISZE I DODATEK P.T ” NIEMCY ŚCIEKLI NA POLAKÓW ZA BRAK TOLERANCJI DLA IMIGRANTÓW W NIEMCZECH „

Komentarzy 30 to “Niemcy tuż przy granicy imigranci napadli na Polskie 7 miesięczne dziecko !! OJCIEC BRONIĄCY DZIECKA ZOSTAŁ POBITY !”

 1. bnh said

  Jeszcze jest czas na pytania do papieża , pytajcie

  Polubienie

  • miziaforum said

   może trzeba dodać zdjęcia zarombanej maczetą Polki , a może dodać zdjęcia Polaka z poderżniętym gardłem z Goerlitz Zgorzelec …………… BO TAKOWE SĄ ALE NIE OPUBLIKOWANE .. DAĆ ?

   Polubienie

   • Pelagia said

    dawaj, dawaj. trzeba też podać namiary na polityków, kt. wysyłali polskich wojaków do krajów islamskich bo niby to obrona Polski. Teraz mamy zemstę za nasza obecność tam. Niech się mszczą na politykach i ich rodzinach, bo to było wbrew woli Polaków. W Warszawie w restauracjach wybijano szyby za to, że nie pozwalano na naklejanie plakatów popierających agresję usa na Irak, restauratorzy byli zastraszani

    Polubienie

  • marek said

   myslisz, ze ten …uj, parchaty agent kosmitow bez serca i rozumu cos zechce, potrafi czy moze zrobic? to podstawiona kukla jak makrela czy inni…

   Polubienie

   • Anna said

    Trzeba zrobić wszystko co w naszej mocy!

    Polubienie

   • marek said

    choc z drugiej strony trzeba pytac i naglasniac, to uslysza Ci co powinni…

    Polubienie

   • Dag. said

    Marek,jestem tego samego zdania…trzeba byc bardzo młodym i bardzo naiwnym,aby wierzyć,że ten człowiek chce cokolwiek zmienić dla dobra ludzi z Europy….to jezuita,a wiadomo,jaki oni mają stosunek do katolików.Ogladałam w tv w pierwszy dzień „występy” Dziwisza….ta nieszczera twarz,wręcz oslizła nie budzi żadnego zaufania,wręcz odpycha….jeśli ktos tego nie widzi,to ma końskie klapki na oczach….Dag.

    Polubienie

    • Anna said

     Dokładnie, od pierwszego spojrzenia nie ufam takiemu. Kiedy został obrany za papieża zaczęłam myszkować w necie kim są jezuici i strasznych rzeczy się dowiedziałam, także o nim, o podejrzeniach że był donosicielem a co ciekawe to właśnie jezuici przyjmują tytuł „czarny papież” i jasne stało się proroctwo o czarnym papieżu, nie o kolor skóry chodzi. Po paru dniach te informacje zniknęły z wiki.

     Polubienie

 2. bnh said

  1 godz. 18 minut temu
  Włoska straż przybrzeżna i marynarka wojenna uratowały w piątek na Morzu Śródziemnym ok. 4 tys. migrantów – podała w nocy z piątku na sobotę agencja EFE.

  Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-w-ciagu-jednego-dnia-uratowano-4-tys-migrantow,nId,2244219#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  Polubienie

  • bnh said

   Były minister spraw wewnętrznych Bułgarii i dwaj byli szefowie wywiadu zagranicznego tego kraju ostrzegają przed dużą ilością dżihadystów, którzy przenikają do Unii Europejskiej wraz z falą imigrantów. Może być wśród nich nawet 20 tysięcy terrorystów.

   Cwetlin Jowczew, minister spraw wewnętrznych Bułgarii w latach 2013-2014 oraz Dimo Giaurow i Kirczo Kirow, byli szefowie wywiadu zagranicznego tego kraju, ostrzegli bułgarskie społeczeństwo przed zagrożeniem ze strony radykalnych wyznawców islamu, którzy mogą być potencjalnymi terrorystami. Osoby zajmujące się bezpieczeństwem wewnętrznym twierdzą, że w masie imigrantów przybyłych do Europy podczas ostatniej fali imigracji, może być od 4 do nawet 20 tys. dżihadystów. Podkreślili oni, iż co prawda Bułgaria na razie nie znajduje się w centrum zagrożenia terrorystycznego, to sytuacja ta może niedługo się zmienić.

   Poza przybyszami spoza Europy zagrożeniem są również sami mieszkańcy Bułgarii, bowiem kraj ten zamieszkuje ponad pół miliona Turków, którzy są podatni na wpływy tureckiego rządu, radykalizującego od dawna swój przekaz. Ponadto zagraniczni duchowni działają wśród Pomaków, a więc Bułgarów zislamizowanych w XVI i XVII w., cierpiących obecnie na poważny kryzys tożsamości.

   Wpływy duchownych spoza Bułgarii są także coraz większe wśród cygańskiej mniejszości. Obecnie w mieście Pazardżik toczy się zresztą proces przeciwko trzem imamom, którzy mieli islamizować mieszkańców romskiej dzielnicy.

   Na podstawie: forsal.pl.

   Polubienie

 3. bnh said

  fot.PAP/EPA
  2 sierpnia odbędzie się pogrzeb zamordowanego przez dżihadystów 86-letniego kapłana
  godzinę temu Kościół6
  Parafianie mówili o nim “ojciec Jacques”. „Ks. Hamel kochał swoje kapłaństwo i sprawował go z głębokim przekonaniem” – mówi jego przyjaciel.

  Polubienie

  • Joanna K. said

   Tylko, że ów dzielny kapłan oddał muzułmanom na budowę meczetu ziemię należącą do parafii .
   Podziękowali Mu tak jak to oni umieją.
   Czy koniecznie muzułmanom musi się ułatwiać życie ?

   Polubienie

 4. IMĆ said

  Agenci ABW zatrzymali dwóch mężczyzn „o wyglądzie arabskim” w Bielsku-Białej. Jak dowiedział się portal tvn24.pl, funkcjonariusze uznali zachowanie tych ludzi za podejrzane.

  http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/527341,agenci-abw-zatrzymali-w-bielsku-bialej-dwie-osoby-o-wygladzie-bliskowschodnim.html

  u nas się nie pierdolą za czarny ryj i do lochu !!!!!!!!!!

  Polubienie

 5. krab said

  Czego inni nie zdążyli Antoni zrobił z ochotą i radością !!!! specjalista od robienia „laski” amerykanom !!!!
  Przedstawiciele rządów Polski i Ukrainy podpisali podczas warszawskiego szczytu NATO porozumienie ws. współpracy wojskowej i technicznej. Umowa dotyczy m.in. dostaw uzbrojenia na Ukrainę. 19 lipca Rafał Wolski z Ambasady RP na Ukrainie potwierdził podczas konferencji międzynarodowej dot. wyników szczytu NATO w Warszawie odnośnie Ukrainy, że umowa podpisana podczas szczytu przez szefów resortów obrony Polski i Ukrainy przewiduje dostawy broni i sprzętu wojskowego na Ukrainę. Amerykanie naciskali, żeby Polska nieoficjalnie dostarczała ciężką broń Ukrainie. Jak czytamy na łamach internetowego wydania “Der Spiegel”, grupa osób związana z gen. Philipem Breedlove’m, opierając się na niepewnych źródłach, zamierzała zagwarantować dostawy broni dla Ukrainy. Ich działania miały służyć intensyfikacji konfliktu pomiędzy Rosją a Zachodem. Niemiecka gazeta powołuje się na ponad tysiąc maili ze skrzynki generała, które wyciekły do sieci. Większość z nich pochodzi z okresu od aneksji Krymu przez Rosję po mniej więcej połowę 2015 roku.
  „Maile te ujawniają tajną sieć zachodnich agitatorów wokół wysokiego dowódcy NATO, której obecność zaogniała konflikt na Ukrainie. Alarmistyczne publiczne oświadczenia gen. Breedlove’a dotyczące rzekomych wielkich ruchów rosyjskich oddziałów, wśród wielu sojuszników wcześnie wywoływała obawy” – czytamy w artykule zatytułowanym „Niebezpieczna propaganda. Siatka bliska dowódcy NATO zaogniała konflikt na Ukrainie”. Zaznaczono w nim, że ujawnione maile po raz pierwszy dokumentują źródła, od których generał pozyskiwał informacje i „wyolbrzymiał rosyjską aktywność na wschodniej Ukrainie, mając jawnie na celu dostarczenie Kijowowi broni”
  Jednak większe wrażenie budzi dalsza część wiadomości, w której Karber napisał, że Polacy byli chętni do tego, by rozpocząć wysyłanie na Ukrainę „dobrze utrzymanych czołgów T-72, plus kilkuset samobieżnych dział i haubic kal. 122 mm, wraz z obfitą ilością amunicji do obu z nich”, pochodzących z czasów sowieckich. Karber zaznaczył, że najpewniej sprzedaży takiego uzbrojenia nikt by nie zauważył, ponieważ jego zdaniem ta stara broń „praktycznie nie różni się od tej na Ukrainie”.
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/amerykanie-chcieli-zeby-polska-nieoficjalnie-dostarczala-ciezka-bron-ukrainie

  Polubienie

  • miziaforum said

   dobrze niech wysyłają I NIECH SIE NIE CZAJĄ CO MINISTER BOI SIE KACAPÓW TAKI CHOJRAK A PO CICHU OSTRO NIECH JEDZIE I WTSYŁA SPRZET A W TV W TWARZ RZUCA ROSJI ŻE KURWT I CWELE I ZE ICH SIE NIE BOI IŻE ICH ZAJEBIE I WOGÓLE ŻE …. CHOCHO .. JAK CHOJRACZYĆ TO Z PRZYUPEM A NIE … JAK PEDZIE

   Polubienie

 6. mentronik said

  Wielki ucisk zaczal sie 30 czerwca tego roku .

  Polubienie

 7. Ja said

  Tutaj jest czarno na białym;

  https://www.youtube.com/watch?v=lnjNs56GN2Y

  Polubienie

 8. Żuraw. said

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/z-amerykanskiej-bazy-wojskowej-w-niemczech-skradziono-bron

  Polubienie

 9. Żuraw. said

  https://marucha.wordpress.com/2016/08/01/islamskie-bandy-atakuja-mieszkancow-zgorzelca-ludzie-trafiaja-do-szpitala/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: