Miziaforum's Blog

ULTIMATUM DLA ISIS- za każą zbrodnie weźmiemy krwawy odwet na muzułmanach !! Europejska organizacja zbrojna !

Posted by miziaforum w dniu Lipiec 29, 2016


Narodowy Front Wyzwolenia Korsyki (FLNC) przesłał do jednej z gazet oświadczenie, w którym zagroził ISIS odwetem za jakikolwiek zamach na Korsyce. Islamskiego, że jakikolwiek zamach na Korsyce, spotka się z natychmiastową „zdecydowaną reakcją bez żadnych skrupułów”. Ofiarami odwetu mają być muzułmanie.

„Oczywistym celem salafitów jest wprowadzenie na Korsyce prawa tzw. Państwa Islamskiego, ale jesteśmy na to przygotowani” – czytamy w oświadczeniu FLNC. Członkowie organizacji twierdzą, że w czerwcu tego roku udaremnili jeden z ataków, który jak podają, miał być przeprowadzony w miejscu publicznym.

„Wasza średniowieczna filozofia nas nie przeraża” – pisze ugrupowanie. „Każda kolejna próba spotka się z krwawym odwetem”.

W oświadczeniu nacjonalistów znalazły się również wersety skierowane bezpośrednio do rządku francuskiego:

„Jeśli dojdzie do tragedii to znaczna część odpowiedzialności za nią, przypisana zostanie rządowi Francji, ponieważ wie on, kim są radykalni islamiści na Korsyce”.

FLNC zostało założone w 1976 roku. Obecnie to największe ugrupowanie separatystyczne na Korsyce.

 

ps. to bardzo poważna organizacja zbrojna , nie jacyś łysi kibole po piwku !!

posiadająca prawdziwą broń i bardzo duży procent członków to byli żołnierze Legii Cudzoziemskiej weterani Regimentu 2 REP … czyli elity tej formacji ..

Skąd ich tak wielu w szeregach FLNC Korsyka od zawsze była obszarem dość ubogim i dla wielu młodych ludzi znalezienie pracy zarobkowej równało się zaciągnięcie się do Legii , bardzo wielu mieszkańców Korsyki służy lub służyło w regimencie 2REP KTÓRY STACJONUJE WŁAŚNIE NA KORSYCE …  bo mieli chłopaki blisko do domu i dobre bardzo dobre pieniadze do zarobienie NIE OSIĄGALNE W JAKIMKOLWIEK FACHU WYKONYWANYM NA KORSYCE !!

 

DLA TEGO WIERZĘ ŻE , JAK COŚ SIĘ STANIE TO MUZUŁMANIE POŻAŁUJĄ ŻE ICH NOGA STANEŁA KIEDYKOLWIEK NA KORSYCE 🙂  🙂 !!!!

 

 

Komentarzy 21 to “ULTIMATUM DLA ISIS- za każą zbrodnie weźmiemy krwawy odwet na muzułmanach !! Europejska organizacja zbrojna !”

 1. miziaforum said

  Polubienie

 2. miziaforum said

  🙂 !!! ALE NAJLEPSZE ZDJACIA I FILMY SĄ W PRYWATNYCH KOLEKCJACH Z RÓZNYCH POWODÓW 🙂

  Polubienie

  • miziaforum said

   https://miziaforum.wordpress.com/2013/01/19/polska-legia-cudzoziemska/

   NASZYCH TEŻ DUZO …. MOZE ………….. :-)M /F

   Polubienie

   • X said

    w czasach Końca, Synowie Wasi i Córki prorokować będą ,a Starcy sny mieć będą.W Polszcze od 1309 roku ukryta jest Arka Przymierza,odebrana za wiarołomność „narodowi przewrotnemu”.Przyciągnęła ich jak pszczoły ,ale nie wiedzą ,gdzie jest.Rabini wiedzą ,od pokoleń,ale nie mogą trafić na depozyt potemplariuszowski..Kazimierz Piast był naprawdę Wielki.W dniach końca, wyjdą z niej promienie, i zgładzą, niegodziwych, jak w czasach Mojżesza.A oni dalej wykupują ziemię Piastów,po cichu odzyskują obywatelstwo i masowo wracają.Jak nie nawrócą się szczerze,nic ich nie osłoni.Amen

    Polubienie

   • Dag. said

    Mizia,miałeś rację ,te całe dni młodzieży ,to zasłona dymna,zeby urobić polski naród i polskie władze,aby przyjąć migrantów.Dzisiaj oficjalnie papież pozdrowił Syryjczyków przybyłych wczoraj do Polski.Pojawiły się flagi syryjskie wśród pielgrzymów.Do tej pory szacowano obecność na mszach ,na około 600 000.Jutro w Brzegach ma byc 1,2 miliona – do 1,8 miliona.Skąd wzięła sie taka duza różnica w szacowaniu ilośći pielgrzymów?Można sie tylko domyslić,bo oficjalnie nikt tego nie powie.Obyśmy tylko zdrowi byli,to nie może się dobrze skończyć…..Navajo juz w domu,czuje sie dobrze .Pozdrowienia dla wszystkich.Dag.

    Polubienie

 3. KrisT said

  za każdego białego chrzescijanina powinno się zrównać z ziemią jeden meczet!
  niech islamisci zrobia porządek wsród swoich czarnych owiec skoro islam to religia pokoju… niech to udowodnią wydając i karząc swoich ziomali za nawet mysl o ataku na „niewiernego”!

  Polubienie

  • kacperkias said

   To trafiona propozycja !!

   Polubienie

  • Pelagia said

   za każdego skrzywdzonego Polaka wykastrować na żywca 100 ziomali tych kt. Polaków skrzywdzili. Bez względu na narodowość i w jaki sposób krzywdzą – może to być np. eksmisja na bruk, podszywanie się pod spadkobierców przy zawłaszczaniu kamienic i innych nieruchomości, zamurowywanie żywcem piskląt, wycinanie zdrowych drzew (tak było na warszawskiej Starówce – urzędniczynie przeszkadzało, że okazałe drzewa nie są równej wysokości !!!!). To mogłaby być uniwersalna kara

   Polubienie

 4. marek said

  takie akcje to pic na wode, dla zmylenia gojow…
  http://ndie.pl/oblawa-okolicach-hanoweru-sluzby-przeprowadzily-szturm-meczet/

  Polubienie

 5. marek said

  kolejna parchata szmata…
  http://ndie.pl/europa-musi-otworzyc-swoje-granice-dla-wszystkich/

  Polubienie

 6. marek said

  http://prawy.pl/34906-tak-ucza-dzieci-upa-walczac-z-niemcami-doszla-do-renu/

  Polubienie

 7. marek said

  !!!

  http://prawy.pl/34916-wymiar-sprawiedliwosci-chroni-lekarzy-i-urzednikow-dopuszczajacych-sie-eksperymentow-na-niemowletach/

  Sąd Rejonowy w Warszawie przy ul. Ogrodowej 51A podczas czwartkowego posiedzenia podtrzymał skandaliczną decyzję prokuratury dotyczącą umorzenia sprawy przeciwko lekarzom i urzędnikom, którzy zdecydowali o podaniu szczepionki Pentaxim 6-tygodniowemu dziecku mimo że producent szczepionki dopuścił ją do użycia dopiero po ukończeniu drugiego miesiąca życia dziecka.

  W wydanym orzeczeniu sąd stwierdził, że nie ma dowodów na narażenie zdrowia i życia dziecka. Tymczasem – jak wskazuje Justyna Socha ze stowarzyszenia StopNOP prokurator nie przeprowadził śledztwa w celu pozyskania tych dowodów, „czyli nie sprawdził motywów decyzji urzędniczych, nie sprawdził kto odpowiadał za stosowanie szczepionki wbrew zaleceniom producenta i badaniom klinicznym”. Sprawa jest o tyle skandaliczna, że dziecko Agnieszki Kutyłowskiej, która złożyła to doniesienie, miało powikłania, a organy powołane do dochodzenia sprawiedliwości robią wszystko, aby winni zniszczenia życia temu dziecku nie zostali ukarani…

  Polubienie

 8. belmont said

  http://www.wykop.pl/link/3292755/niemcy-afganscy-uchodzcy-napadli-na-polska-rodzine/

  Polubienie

 9. […] ULTIMATUM DLA ISIS- za każą zbrodnie weźmiemy krwawy odwet na muzułmanach !! Europejska organiza… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: