Miziaforum's Blog

alert! niebezpieczny Islamista lub nawet terrorysta JEST W KRAKOWIE !! sprawa jest śmiertelnie poważna !!

Posted by miziaforum w dniu Lipiec 27, 2016


Witam dla śledzących na bieżąco tematy na blogu , musimy na chwilę wrócić do dnia wczorajszego a konkretnie sprawy związanej z obywatelem syryjskim zamieszkałym na stałe w Polsce , w wyniku ustalania danych personalnych i teleadresowych sprawcy popełnienia przestępstwa lżenia narodu Polskiego oraz znieważania obywateli Polskich ,

link do szczegółów sprawy

https://miziaforum.wordpress.com/2016/07/26/uwaga-turek-przestepca-pilnie-poszukiwany-za-lzenie-publiczne-narodu-polskiego/

A więc w wyniku podjętych w linku działań ustalono dane adresowe imię i nazwisko narodowość , oraz strony internetowe tej osoby , na których na stronie wejściowej od razu widoczne jest ZDJĘCIE PROPAGUJĄCE , TERRORYSTYCZNE PSEUDO PAŃSTWO ISIS

KTÓRE JEST ODPOWIEDZIALNE NA CAŁYM ŚWIECIE ZA POPEŁNIENIE SADYSTYCZNYCH MORDÓW … NAZYWANYCH AKTAMI TERRORU LICZBA OFIAR OSCYLUJE JUŻ W GRANICACH MILIONA !!

TA SAMA ORGANIZACJA KTÓRĄ REPREZENTUJE ? W POLSCE LUB Z NIĄ SYMPATYZUJE PAN ALHAKAM MOHAISSEN JEST RÓWNIEŻ ODPOWIEDZIALNA ZA MORDERSTWA W EUROPIE !!

A TAKŻE ZA RYTUALNY MORD DOKONANY W DNIU WCZORAJSZYM NA OSOBIE KAPŁANA KATOLICKIEGO WE FRANCJI .

ZATEM ZWRACAM SIĘ PUBLICZNIE DO AGENCJI BEZPIECZEŃSTWA WEWNĘTRZNEGO , POLICJI I INNYCH SŁUŻB Z ŻĄDANIEM ZATRZYMANIA TEGO CZŁOWIEKA , JAKO DOWÓD ZAŁĄCZAM SCRIN JEGO STRONY F.B  NA KTÓRYM JEDNOZNACZNIE JEST GLORYFIKOWANA ORGANIZACJA TERRORYSTYCZNA , MOŻE TO WSKAZYWAĆ IŻ JEST ON SYMPATYKIEM LUB NAWET CZYNNYM CZŁONKIEM TERRORYSTYCZNEJ ORGANIZACJI ISIS

NOWY FEJS TUTK

SPRAWA JEST TYM BARDZIEJ NIEBEZPIECZNA IŻ W DNIU DZISIEJSZYM W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCYMI ŚWIATOWYMI DNIAMI MŁODZIEŻY DO POLSKI – KRAKOWA PRZYBYWA GŁOWA KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO PAPIEŻ FRANCISZEK

A W/W ALHAKAM MOHAISSEN RÓWNIEŻ ZAMIESZKUJE NA TERENIE MIASTA KRAKOWA …….

P.S GDYBY SŁUŻBY NIE PODJĘŁY DZIAŁAŃ PREWENCYJNYCH W STOSUNKU DO W/W OSOBY … ZAMIESZCZAM ZDJĘCIE TEGO CZŁOWIEKA , ABY UCZESTNICY IMPREZ ZWIĄZANYCH Z ŚWIATOWYM DNIEM MŁODZIEŻY ORAZ MIESZKAŃCY KRAKOWA MOGLI GO ROZPOZNAĆ , W TŁUMIE

turek kraków

I EWĘTUALNIE INTERWENIOWAĆ , PONIEWAŻ OSOBA TA MA SKŁONNOŚCI DO AGRESJI CO MOŻNA ZAOBSERWOWAĆ NA FILMIE ZAŁĄCZONYM W LINKU Z DNIA WCZORAJSZEGO , SZCZEGÓLNIE AGRESYWNY JEST W STOSUNKU DO OSÓB O BIAŁEJ SKÓRZE KTÓRE SĄ POLAKAMI .

p.s przeciwko tej osobie aktualnie są składane w całej Polsce w różnych prokuraturach zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa lżenia POLSKIEGO NARODU I ZNIEWAŻANIA OBYWATELI POLSKICH 

WOLĘ DMUCHAĆ NA ZIMNE I SKORO WIEMY TO CO WYŻEJ TO PROSIŁ BYM O WYRAŻENIE SWOJEJ OPINII CZY JEST TO ZAGROŻENIE REALNE CZY NIE . TO WAŻNE BO JAK SIĘ COŚ WYDARZY W KRAKOWIE … TO ILOŚĆ TU ODDANYCH GŁOSÓW ZANIEPOKOJONYCH SYTUACJĄ NIE POZWOLI NA ZAMIECENIE SPRAWY POD DYWAN !!

ŚMIAŁO NIE BÓJMY SIĘ JESTEŚMY W NASZYM KRAJU !!

 

 

Komentarzy 21 to “alert! niebezpieczny Islamista lub nawet terrorysta JEST W KRAKOWIE !! sprawa jest śmiertelnie poważna !!”

 1. miziaforum said

  ważne !!! mordercy z isis zapowiadali swoje sbrodnie właśnie takimi ostentacyjnymi pochwałami ISIS na f.b i innych portalach !!

  • miziaforum said

   Wcale bym takiej informacji nie zamieszczał gdyby

   po pierwsze nie był aktów terroru w europie , po drugie gdyby nie było właśnie teraz światowych dni młodzierzy w Polsce z centrum imprezy w Krakowie !!

   przypominam w bawarii od taki sobie niepozorny gnój rąbał ludzi siekierą w pociągu TEŻ MIAŁ STRONY NETOWE TAKIE

   strzelający w MONACHIUM DO LUDZI TEŻ MIAŁ STRONY NETOWE TAKIEGO TYPU ..

   ZATEM PROSZĘ MI NIE PIERDOLIĆ IŻ JESTEM PRZEWRAŻLIWIONY ….. JAK OSTATNIO WIDZICIE

   ONI MOGĄ ZROBIĆ MASAKRE DOWOLNYM NARZĘDZIEM !!

   • miziaforum said

    ZAPOMNIAŁEM I WCZORAJ ZWYKŁE LEGALNE NOŻE ZOSTAŁY WYKORZYSTANE WE FRANCJI GDZIE URŻNIĘTO GŁOWĘ KSIĘDZU

   • krab said

    A tubylcy …… kolorową kredą po asfalcie !!!! „Poprawność polityczna” zapewne w niedługim czasie nakaże jewropejskim politykom uznać kredę za broń masowego rażenia i zakazać sprzedaży!

 2. bnh said

  Frank Henkel, senator z partii CDU, do której należy równiież kanclerz Niemiec Angela Merkel, wypowiedział się na temat brutalnych zamachów w Wurzburgu, Reutlingen oraz Ansbachu. Polityk nie szczędził ostrych słów, co – ze względu na wszechobecną poprawność polityczną w tym kraju – może szokować.

  Henkel, w oficjalnej deklaracji, podkreślił, że „zwykła ludzka uczciwość” wymaga tego, aby powiedzieć wprost, iż w Wurzburgu, Reutlingen i Ansbachu doszło do brutalnych zbrodni popełnionych przez uchodźców. Zbrodnie te zostały popełnione w najbardziej okrutny sposób, za pomocą siekier, maczet i materiałów wybuchowych. Nie łudźmy się: ściągnęliśmy sobie do kraju całkowicie zdziczałych ludzi, zdolnych do popełnienia najbardziej barbarzyńskich zbrodni, które wcześniej nie należały do naszej codzienności. Trzeba to jasno powiedzieć, bez tabu – powiedział i dodał, że należy mówić takie rzeczy na głos, ponieważ w innym przypadku „polityka zostanie odebrana jako oderwana od rzeczywistości”.

  Polityk przyznał również, że wszyscy doskonale widzą, że z atakami zamachowców mamy do czynienia coraz częściej i stają się one „nie do zniesienia”. Senator dodał także, że doskonale rozumie obywateli Niemiec, których paraliżuje strach. Musimy obchodzić się z tym strachem w sposób spokojny ale także uczciwy – oznajmił.

  • miziaforum said

   WIEM DOKŁADNIE ŻE W NIEMCZECH LUDZIEJUŻ ŻYJĄ NA GRANICY PSYCHOZY CHOĆ DOPIERO 2 TYGODNIE TRWA FALA MORDERSTW

   WAŻNE W ŚRODOWISKACH POLAKÓW W NIEMCZECH SZCZEGÓLNIE RODZINY Z DZIEĆMI

   NA GWAŁT SZUKAJĄ MIESZKAŃ NA WIOSKACH LUB MAŁYCH MIASTACH … MAX DO 10 000

   BOJĄ SIĘ MIESZKAĆ W MIASTACH WIELKOŚCI BERLINA , FRANKFURTU MONACHIUM

   BOJĄ SIE O SIEBIE I SWOJE RODZINY ……… SKALA ZJAWISKA WYPROWADZEK ZACZYNA ROSNĄĆ LAWINOWO …… NIEKTÓRZY NAWET POŻUCAJĄ PRACE !!

   A CO BĘDZIE PÓŹNIEJ GDY SYTUACJA BĘDZIE PODOBNA DO FRANCJI ………

   A ŻE BĘDZIE TO PEWNE NORMALNI LUDZIE TO WIEDZĄ

 3. Żuraw. said

  Spoko, zgłosiłem do ABW.

 4. marek said

  http://polskaniepodlegla.pl/wydarzenia/item/7965-to-pierwszy-taki-przypadek-w-polsce-proba-skazania-drukarza-za-odmowe-wykonania-banerow-lgbt

  • KnUR1 said

   A to? Z dwóch do 10 bezwarunkowych miesięcy więzienia podwyższył warszawski sąd okręgowy karę dla Zygmunta Miernika, który w 2013 r. rzucił tortem w sędzię zajmującą się sprawą Czesława Kiszczaka. Dla porównania Kiszczak 2 lata w zawiasach 😀 Totalna wywrotka.

 5. marek said

  http://www.polishexpress.co.uk/australia-nie-bedzie-miec-litosci-bezterminowe-wiezienia-dla-terrorystow/

 6. miziaforum said

  • miziaforum said

   już tłumaczę o cochodzi .. POŻAR W OKOLICACH AMERYKAŃSKIEJ BAZY NUKLEARNEJ W TURCJI

   TURECKIE WOJSKO DOMAGA SIĘ EWAKUACJI … PRZEZ NICH GRAWITACYJNYCH BOMB NUKLEARNYCH … podając jako powód zagrożenie ewętualnym skażeniem 🙂

   TAK WŁAŚNIE WYGLĄDAĆ MOZE PRZEJĘCIE ARSENAŁU USA PRZEZ ARMIE ERDOGANA !!

   TU LINK PISAŁEM O TYM KILKA DNI TEMU

   Czy Erdogan może przejąć arsenał nuklearny USA zdeponowany w Turcji ?

   Posted by miziaforum w dniu Lipiec 21, 2016

   6 Votes

   Witam , i pytam jak w tytule poniżej widać tekst z którego wynika że nie tylko ja sobie myślę tak , czy wariat i szaleniec jakim jest Erdogan mógł by się posunąć do tego ??

   Chyba tak , to bardzo prawdopodobne … i co by mu zrobili ? podejrzewam że nic !

   no całkiem niezły plan , zapewniający że imperium Osmańskie z sułtanem Erdoganem stało by się prawdziwym imperium z bronią atomową !!

   Jak pisze amerykański magazyn „Foreign Policy”, nieudany zamach stanu w Turcji, a także skala retorsji, jakie władze w Ankarze podjęły wobec uczestników zamachu, ale też i osób z nim niezwiązanych, już doprowadziły do napięć między Turcją a Waszyngtonem.

   W Turcji znajduje się baza lotnicza Incirlik, w której od lat 60. przechowywane są bomby nuklearne. Lotnictwo USA wykorzystuje ją obecnie do operacji przeciw Daesh w Syrii i Iraku.

   Tureckie władze zamknęły Incirlik podczas tłumienia zamachu, argumentując, że puczyści mieli w bazie swoich ludzi i wykorzystali stacjonujące tam samoloty tankujące.

   „Wzbudziło to niepokojące refleksje. W bazie Incirlik jest kilkadziesiąt grawitacyjnych bomb nuklearnych B61. Czy trzymanie tam amerykańskiej broni atomowej wygląda teraz na dobry pomysł?” – pisze na łamach „Foreign Policy” Jeffrey Lewis, znany ekspert specjalizujący się w kwestiach bezpieczeństwa i proliferacji broni nuklearnej.

   https://miziaforum.wordpress.com/2016/07/21/czy-erdogan-moze-przejac-arsenal-nuklearny-usa-zdeponowany-w-turcji/

   • miziaforum said

    JAK EWAKUUJĄ TEN ARSENAŁ DO MIEJSCA 🙂 BEZPIECZNEGO MA SIĘ ROZUMIEĆ JAKAŚ BAZA ARMI TURECKIEJ

    TO Z GODZINY NA GODZINĘ TURCJA STANIE SIĘ MOCARSTWEM ATOMOWYM

    NOŚNIKIEM TYCH BOMB MOŻE BYĆ Z POWODZENIEM NAWET MYŚLIWIEC F- 16 !!!

    TURCJA MOCARSTWEM ATOMOWYM … TURCJA REPUBLIKĄ ISLAMSKĄ !!

    Na poligonie w Nevadzie myśliwiec F-15 zrzucił bombę atomową B61. Był to pierwszy taki test w programie modernizacji wiekowych ładunków, które stanowią jeden z filarów odstraszania atomowego NATO. Błysku i wielkiego wybuchu nie było, bo w zrzuconej bombie nie było ładunku jądrowego. (http://www.tvn24.pl)

  • miziaforum said

 7. krab said

  Zobaczcie co się dzieje u „przyjaciół ukrów” !!!! Dużo zdjęć i video.
  Ukraińcy uczcili pamięć SS Galizien: w mundurach Waffen-SS i pod flagami OUN-UPA [+VIDEO / +FOTO]
  W rocznicę klęski zbrodniczej, kolaboracyjnej ukraińskiej dywizji Waffen-SS Galizien pod Brodami, Ukraińcy oddali hołd jej poległym członkom. „Żołnierze” w mundurach SS oddali salwę honorową. W uroczystościach brali udział weterani UPA i SS-Galizien, a także przedstawiciele władz lokalnych i duchowieństwa.
  Dailylviv.com / gazeta.ua / prawyysektor.info / facebook.com / Kresy.pl
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/ukraincy-uczcili-pamiec-ss-galizien-w-mundurach-ss-i-pod-flagami-oun-upa-video-foto

  https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13626372_944141569028155_3113122565741744813_n.jpg?oh=479a2c58e14bccbba28effa652426bb3&oe=583480F9

  https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13769595_944141979028114_7951464457885077687_n.jpg?oh=a50e0b6037a9c1450377be02e01ab0de&oe=57E93E5F

 8. […] krab o alert! niebezpieczny Islamista… […]

 9. IMĆ said

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: