Miziaforum's Blog

alert! niebezpieczny Islamista lub nawet terrorysta JEST W KRAKOWIE !! sprawa jest śmiertelnie poważna !!

Posted by miziaforum w dniu Lipiec 27, 2016


Witam dla śledzących na bieżąco tematy na blogu , musimy na chwilę wrócić do dnia wczorajszego a konkretnie sprawy związanej z obywatelem syryjskim zamieszkałym na stałe w Polsce , w wyniku ustalania danych personalnych i teleadresowych sprawcy popełnienia przestępstwa lżenia narodu Polskiego oraz znieważania obywateli Polskich ,

link do szczegółów sprawy

https://miziaforum.wordpress.com/2016/07/26/uwaga-turek-przestepca-pilnie-poszukiwany-za-lzenie-publiczne-narodu-polskiego/

A więc w wyniku podjętych w linku działań ustalono dane adresowe imię i nazwisko narodowość , oraz strony internetowe tej osoby , na których na stronie wejściowej od razu widoczne jest ZDJĘCIE PROPAGUJĄCE , TERRORYSTYCZNE PSEUDO PAŃSTWO ISIS

KTÓRE JEST ODPOWIEDZIALNE NA CAŁYM ŚWIECIE ZA POPEŁNIENIE SADYSTYCZNYCH MORDÓW … NAZYWANYCH AKTAMI TERRORU LICZBA OFIAR OSCYLUJE JUŻ W GRANICACH MILIONA !!

TA SAMA ORGANIZACJA KTÓRĄ REPREZENTUJE ? W POLSCE LUB Z NIĄ SYMPATYZUJE PAN ALHAKAM MOHAISSEN JEST RÓWNIEŻ ODPOWIEDZIALNA ZA MORDERSTWA W EUROPIE !!

A TAKŻE ZA RYTUALNY MORD DOKONANY W DNIU WCZORAJSZYM NA OSOBIE KAPŁANA KATOLICKIEGO WE FRANCJI .

ZATEM ZWRACAM SIĘ PUBLICZNIE DO AGENCJI BEZPIECZEŃSTWA WEWNĘTRZNEGO , POLICJI I INNYCH SŁUŻB Z ŻĄDANIEM ZATRZYMANIA TEGO CZŁOWIEKA , JAKO DOWÓD ZAŁĄCZAM SCRIN JEGO STRONY F.B  NA KTÓRYM JEDNOZNACZNIE JEST GLORYFIKOWANA ORGANIZACJA TERRORYSTYCZNA , MOŻE TO WSKAZYWAĆ IŻ JEST ON SYMPATYKIEM LUB NAWET CZYNNYM CZŁONKIEM TERRORYSTYCZNEJ ORGANIZACJI ISIS

NOWY FEJS TUTK

SPRAWA JEST TYM BARDZIEJ NIEBEZPIECZNA IŻ W DNIU DZISIEJSZYM W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCYMI ŚWIATOWYMI DNIAMI MŁODZIEŻY DO POLSKI – KRAKOWA PRZYBYWA GŁOWA KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO PAPIEŻ FRANCISZEK

A W/W ALHAKAM MOHAISSEN RÓWNIEŻ ZAMIESZKUJE NA TERENIE MIASTA KRAKOWA …….

P.S GDYBY SŁUŻBY NIE PODJĘŁY DZIAŁAŃ PREWENCYJNYCH W STOSUNKU DO W/W OSOBY … ZAMIESZCZAM ZDJĘCIE TEGO CZŁOWIEKA , ABY UCZESTNICY IMPREZ ZWIĄZANYCH Z ŚWIATOWYM DNIEM MŁODZIEŻY ORAZ MIESZKAŃCY KRAKOWA MOGLI GO ROZPOZNAĆ , W TŁUMIE

turek kraków

I EWĘTUALNIE INTERWENIOWAĆ , PONIEWAŻ OSOBA TA MA SKŁONNOŚCI DO AGRESJI CO MOŻNA ZAOBSERWOWAĆ NA FILMIE ZAŁĄCZONYM W LINKU Z DNIA WCZORAJSZEGO , SZCZEGÓLNIE AGRESYWNY JEST W STOSUNKU DO OSÓB O BIAŁEJ SKÓRZE KTÓRE SĄ POLAKAMI .

p.s przeciwko tej osobie aktualnie są składane w całej Polsce w różnych prokuraturach zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa lżenia POLSKIEGO NARODU I ZNIEWAŻANIA OBYWATELI POLSKICH 

WOLĘ DMUCHAĆ NA ZIMNE I SKORO WIEMY TO CO WYŻEJ TO PROSIŁ BYM O WYRAŻENIE SWOJEJ OPINII CZY JEST TO ZAGROŻENIE REALNE CZY NIE . TO WAŻNE BO JAK SIĘ COŚ WYDARZY W KRAKOWIE … TO ILOŚĆ TU ODDANYCH GŁOSÓW ZANIEPOKOJONYCH SYTUACJĄ NIE POZWOLI NA ZAMIECENIE SPRAWY POD DYWAN !!

ŚMIAŁO NIE BÓJMY SIĘ JESTEŚMY W NASZYM KRAJU !!

 

 

Komentarzy 21 to “alert! niebezpieczny Islamista lub nawet terrorysta JEST W KRAKOWIE !! sprawa jest śmiertelnie poważna !!”

 1. miziaforum said

  ważne !!! mordercy z isis zapowiadali swoje sbrodnie właśnie takimi ostentacyjnymi pochwałami ISIS na f.b i innych portalach !!

  Polubienie

  • miziaforum said

   Wcale bym takiej informacji nie zamieszczał gdyby

   po pierwsze nie był aktów terroru w europie , po drugie gdyby nie było właśnie teraz światowych dni młodzierzy w Polsce z centrum imprezy w Krakowie !!

   przypominam w bawarii od taki sobie niepozorny gnój rąbał ludzi siekierą w pociągu TEŻ MIAŁ STRONY NETOWE TAKIE

   strzelający w MONACHIUM DO LUDZI TEŻ MIAŁ STRONY NETOWE TAKIEGO TYPU ..

   ZATEM PROSZĘ MI NIE PIERDOLIĆ IŻ JESTEM PRZEWRAŻLIWIONY ….. JAK OSTATNIO WIDZICIE

   ONI MOGĄ ZROBIĆ MASAKRE DOWOLNYM NARZĘDZIEM !!

   Polubienie

 2. bnh said

  Frank Henkel, senator z partii CDU, do której należy równiież kanclerz Niemiec Angela Merkel, wypowiedział się na temat brutalnych zamachów w Wurzburgu, Reutlingen oraz Ansbachu. Polityk nie szczędził ostrych słów, co – ze względu na wszechobecną poprawność polityczną w tym kraju – może szokować.

  Henkel, w oficjalnej deklaracji, podkreślił, że „zwykła ludzka uczciwość” wymaga tego, aby powiedzieć wprost, iż w Wurzburgu, Reutlingen i Ansbachu doszło do brutalnych zbrodni popełnionych przez uchodźców. Zbrodnie te zostały popełnione w najbardziej okrutny sposób, za pomocą siekier, maczet i materiałów wybuchowych. Nie łudźmy się: ściągnęliśmy sobie do kraju całkowicie zdziczałych ludzi, zdolnych do popełnienia najbardziej barbarzyńskich zbrodni, które wcześniej nie należały do naszej codzienności. Trzeba to jasno powiedzieć, bez tabu – powiedział i dodał, że należy mówić takie rzeczy na głos, ponieważ w innym przypadku „polityka zostanie odebrana jako oderwana od rzeczywistości”.

  Polityk przyznał również, że wszyscy doskonale widzą, że z atakami zamachowców mamy do czynienia coraz częściej i stają się one „nie do zniesienia”. Senator dodał także, że doskonale rozumie obywateli Niemiec, których paraliżuje strach. Musimy obchodzić się z tym strachem w sposób spokojny ale także uczciwy – oznajmił.

  Polubienie

  • miziaforum said

   WIEM DOKŁADNIE ŻE W NIEMCZECH LUDZIEJUŻ ŻYJĄ NA GRANICY PSYCHOZY CHOĆ DOPIERO 2 TYGODNIE TRWA FALA MORDERSTW

   WAŻNE W ŚRODOWISKACH POLAKÓW W NIEMCZECH SZCZEGÓLNIE RODZINY Z DZIEĆMI

   NA GWAŁT SZUKAJĄ MIESZKAŃ NA WIOSKACH LUB MAŁYCH MIASTACH … MAX DO 10 000

   BOJĄ SIĘ MIESZKAĆ W MIASTACH WIELKOŚCI BERLINA , FRANKFURTU MONACHIUM

   BOJĄ SIE O SIEBIE I SWOJE RODZINY ……… SKALA ZJAWISKA WYPROWADZEK ZACZYNA ROSNĄĆ LAWINOWO …… NIEKTÓRZY NAWET POŻUCAJĄ PRACE !!

   A CO BĘDZIE PÓŹNIEJ GDY SYTUACJA BĘDZIE PODOBNA DO FRANCJI ………

   A ŻE BĘDZIE TO PEWNE NORMALNI LUDZIE TO WIEDZĄ

   Polubienie

 3. Żuraw. said

  Spoko, zgłosiłem do ABW.

  Polubienie

 4. marek said

  http://polskaniepodlegla.pl/wydarzenia/item/7965-to-pierwszy-taki-przypadek-w-polsce-proba-skazania-drukarza-za-odmowe-wykonania-banerow-lgbt

  Polubienie

  • KnUR1 said

   A to? Z dwóch do 10 bezwarunkowych miesięcy więzienia podwyższył warszawski sąd okręgowy karę dla Zygmunta Miernika, który w 2013 r. rzucił tortem w sędzię zajmującą się sprawą Czesława Kiszczaka. Dla porównania Kiszczak 2 lata w zawiasach 😀 Totalna wywrotka.

   Polubienie

 5. marek said

  http://www.polishexpress.co.uk/australia-nie-bedzie-miec-litosci-bezterminowe-wiezienia-dla-terrorystow/

  Polubienie

 6. miziaforum said

  Polubienie

  • miziaforum said

   już tłumaczę o cochodzi .. POŻAR W OKOLICACH AMERYKAŃSKIEJ BAZY NUKLEARNEJ W TURCJI

   TURECKIE WOJSKO DOMAGA SIĘ EWAKUACJI … PRZEZ NICH GRAWITACYJNYCH BOMB NUKLEARNYCH … podając jako powód zagrożenie ewętualnym skażeniem 🙂

   TAK WŁAŚNIE WYGLĄDAĆ MOZE PRZEJĘCIE ARSENAŁU USA PRZEZ ARMIE ERDOGANA !!

   TU LINK PISAŁEM O TYM KILKA DNI TEMU

   Czy Erdogan może przejąć arsenał nuklearny USA zdeponowany w Turcji ?

   Posted by miziaforum w dniu Lipiec 21, 2016

   6 Votes

   Witam , i pytam jak w tytule poniżej widać tekst z którego wynika że nie tylko ja sobie myślę tak , czy wariat i szaleniec jakim jest Erdogan mógł by się posunąć do tego ??

   Chyba tak , to bardzo prawdopodobne … i co by mu zrobili ? podejrzewam że nic !

   no całkiem niezły plan , zapewniający że imperium Osmańskie z sułtanem Erdoganem stało by się prawdziwym imperium z bronią atomową !!

   Jak pisze amerykański magazyn „Foreign Policy”, nieudany zamach stanu w Turcji, a także skala retorsji, jakie władze w Ankarze podjęły wobec uczestników zamachu, ale też i osób z nim niezwiązanych, już doprowadziły do napięć między Turcją a Waszyngtonem.

   W Turcji znajduje się baza lotnicza Incirlik, w której od lat 60. przechowywane są bomby nuklearne. Lotnictwo USA wykorzystuje ją obecnie do operacji przeciw Daesh w Syrii i Iraku.

   Tureckie władze zamknęły Incirlik podczas tłumienia zamachu, argumentując, że puczyści mieli w bazie swoich ludzi i wykorzystali stacjonujące tam samoloty tankujące.

   „Wzbudziło to niepokojące refleksje. W bazie Incirlik jest kilkadziesiąt grawitacyjnych bomb nuklearnych B61. Czy trzymanie tam amerykańskiej broni atomowej wygląda teraz na dobry pomysł?” – pisze na łamach „Foreign Policy” Jeffrey Lewis, znany ekspert specjalizujący się w kwestiach bezpieczeństwa i proliferacji broni nuklearnej.

   https://miziaforum.wordpress.com/2016/07/21/czy-erdogan-moze-przejac-arsenal-nuklearny-usa-zdeponowany-w-turcji/

   Polubienie

   • miziaforum said

    JAK EWAKUUJĄ TEN ARSENAŁ DO MIEJSCA 🙂 BEZPIECZNEGO MA SIĘ ROZUMIEĆ JAKAŚ BAZA ARMI TURECKIEJ

    TO Z GODZINY NA GODZINĘ TURCJA STANIE SIĘ MOCARSTWEM ATOMOWYM

    NOŚNIKIEM TYCH BOMB MOŻE BYĆ Z POWODZENIEM NAWET MYŚLIWIEC F- 16 !!!

    TURCJA MOCARSTWEM ATOMOWYM … TURCJA REPUBLIKĄ ISLAMSKĄ !!

    Na poligonie w Nevadzie myśliwiec F-15 zrzucił bombę atomową B61. Był to pierwszy taki test w programie modernizacji wiekowych ładunków, które stanowią jeden z filarów odstraszania atomowego NATO. Błysku i wielkiego wybuchu nie było, bo w zrzuconej bombie nie było ładunku jądrowego. (http://www.tvn24.pl)

    Polubienie

  • miziaforum said

   Polubienie

 7. krab said

  Zobaczcie co się dzieje u „przyjaciół ukrów” !!!! Dużo zdjęć i video.
  Ukraińcy uczcili pamięć SS Galizien: w mundurach Waffen-SS i pod flagami OUN-UPA [+VIDEO / +FOTO]
  W rocznicę klęski zbrodniczej, kolaboracyjnej ukraińskiej dywizji Waffen-SS Galizien pod Brodami, Ukraińcy oddali hołd jej poległym członkom. „Żołnierze” w mundurach SS oddali salwę honorową. W uroczystościach brali udział weterani UPA i SS-Galizien, a także przedstawiciele władz lokalnych i duchowieństwa.
  Dailylviv.com / gazeta.ua / prawyysektor.info / facebook.com / Kresy.pl
  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/ukraincy-uczcili-pamiec-ss-galizien-w-mundurach-ss-i-pod-flagami-oun-upa-video-foto

  https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13626372_944141569028155_3113122565741744813_n.jpg?oh=479a2c58e14bccbba28effa652426bb3&oe=583480F9

  https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13769595_944141979028114_7951464457885077687_n.jpg?oh=a50e0b6037a9c1450377be02e01ab0de&oe=57E93E5F

  Polubienie

 8. […] krab o alert! niebezpieczny Islamista… […]

  Polubienie

 9. IMĆ said

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: