Miziaforum's Blog

Caritas pod płaszczykiem ŚDM w Polsce sprowadził na stałe nawet 1 000 000 IMIGRANTÓW !!! DO POLSKI !!

Posted by miziaforum w dniu Lipiec 25, 2016


Witam , mam wam do zakomunikowania coś nie bywałego dotychczas w historii przemytu ludzi i coś wręcz niewiarygodnego z punktu widzenia wielkości środków logistycznych do tego użytych .

A MIANOWICIE JAK W TYTULE CARITAS POLSKI WRAZ Z KURIAMI KOŚCIOŁA RZYMSKOKATOLICKIEGO W POLSCE WSPÓLNIE I W POROZUMIENIU Z WIELOMA ODDZIAŁAMI CARITASU NA ŚWIECIE ,ALE RÓWNIEŻ CO BARDZO PRAWDOPODOBNE W POROZUMIENIU I ZA ZGODĄ KURII RZYMSKIEJ

POD PRZYKRYCIEM ORGANIZOWANIA W POLSCE ŚWIATOWYCH DNI MŁODZIEŻY SPROWADZIŁ DO POLSKI Z ZAMIAREM STAŁEGO OSIEDLENIA OD 700 000 DO 1 000 000 IMIGRANTÓW ARABSKIEGO POCHODZENIA

KTÓRZY W POLSCE PO ZAKOŃCZONYCH DNIACH MŁODZIEŻY POZOSTANĄ JAKO UCHODŹCY Z KRAJÓW OGARNIĘTYCH WOJNĄ LUB PRZEMOCĄ RELIGIJNĄ I POLITYCZNĄ

JESZCZE DZIŚ UZUPEŁNIENIE TEGO ARTYKUŁU ….. O DOWODY NA WYŻEJ ZAMIESZCZONY WSTĘPNIAK !!

ONI TU JUŻ SĄ DO POLSKI DOTARŁO JUŻ PRAWIE 3 000 000 „PIELGRZYMÓW”

p.s na razie zaznaczam traktujcie to jako teorie wygłaszane przez wariata .

C.D.N ….

Uzupełnienie 15,30 25.07.2016

Pomysł sprowadzenia w taki sprytny sposób do kraju który stawia opór importowi „imigrantów” jest nie nowy i od dawna kraży w pewnych środowiskach jako plotka , ale ostatnie wypowiedzi wskazujące na zaistniałe już przygotowania do takiej akcji skłoniły mnie do opisania tego NIE SĄ TO JUŻ PLOTKI ŻRÓDŁA NIE MOGĘ PODAĆ ALE JEST ONO W K.R.K poza Polską .

OTO MECHANIZM DZIAŁANIA

Polski kościół katolicki zdecydował SPROWADZI DO POLSKI ISLAMSKICH UCHODŹCÓW DECYZJA JUŻ ZAPADŁA !!

Posted by miziaforum w dniu Czerwiec 11, 2016

Polscy biskupi wyrazili zgodę na otwarcie korytarza humanitarnego dla uchodźców!

Zgodę na organizowanie w Polsce przez Caritas korytarza humanitarnego dla uchodźców z krajów ogarniętych wojną wyrazili biskupi podczas 373. zebrania plenarnego Konferencji Episkopatu Polski.

 

Jak poinformował dyrektor Caritas Polska ks. Marian Subocz, kościelna organizacja humanitarna rozpoczyna prace nad uruchomieniem programu, który niedługo może objąć pierwszych potrzebujących.
Jednym z tematów trwającego w Warszawie 373. zebrania plenarnego KEP była kwestia uchodźców. Ks. Marian Subocz omówił działania, jakie Caritas Polska podejmuje na rzecz pomocy uchodźcom w Syrii, Jordanii i Libanie.

Zdaniem biskupów, trzeba wzmocnić działania pomocy najbardziej poszkodowanym, a najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie tzw. korytarza humanitarnego. Polega on na bezpiecznym przywożeniu niewielkich grup uchodźców, którzy dzięki specjalnym wizom przylecą samolotem, unikając tym samym narażania życia w czasie przeprawy przez morze.

 

– Tych, którzy przebywają w obozach dla uchodźców, a chcieliby być w Polsce, będziemy sprowadzać do kraju – mówi KAI ks. Marian Subocz. Dyrektor Caritas Polska zauważa, że Kościół, zachowując odpowiednie przepisy, ma prawo pomagać tym, którzy pomocy potrzebują. – Osoby, które zechcą przyjechać do Polski będą musiały przejść odpowiednie kontrole i otrzymać od władz państwowych wizę humanitarną – podkreśla.

 

Ks. Subocz mówi, że korytarz humanitarny nie jest rozwiązaniem masowym, skorzysta z niego na początek kilkadziesiąt osób. Dodaje jednak, że trudno mówić o konkretnych danych, ponieważ dopiero dziś, gdy pomysł został zaakceptowany przez biskupów, można zacząć opracowywać konkretne działania, wykorzystując przy tym doświadczenia, jakie mają już inne kraje.

 

Idea korytarzy humanitarnych zaakceptowana została przez papieża Franciszka i funkcjonuje już we Włoszech. Pomocą uchodźcom zajmuje się tam Wspólnota Świętego Idziego, a wspiera włoska Caritas. Jedynie w marcu z takiej pomocy skorzystało tam ok. sto osób.

 

Zdaniem Ojca Świętego korytarze są konkretnym znakiem zaangażowania na rzecz pokoju i życia.

kolKAI

http://www.fronda.pl/a/polscy-biskupi-wyrazili-zgode-na-otwarcie-korytarza-humanitarnego-dla-uchodzcow,73067.html

p.s moje przypomnienie , pamiętacie całkiem nie dawno jak wam napisałem ze NAWET JAK PIS I RZĄD ODMÓWI TO I TAK POLSKI NIE OMINIE NAJAZD MUZUŁMAN !!

WYTŁUMACZĘ O CO CHODZI Z TYMI KORYTARZAMI HUMANITARNYMI

CARITAS BĘDZIE DO POLSKI SPROWADZAŁ SAMOLOTAMI W/W MUZUŁMAN , PO CO SAMOLOTEM ??? A WŁAŚNIE !! WŁAŚNIE PO TO ŻEBY W PAPIERACH MIELI NAPISANE ŻE NA TERYTORIUM POLSKI ZNALEŹLI SIĘ PO PRZEKROCZENIU GRANICY SYRYJSKIEJ !!

JAK W PLANIE WIDZICIE ONI MAJA TU BYĆ CHWILKĘ ABY DOSTAĆ SIĘ DO NIEMIEC !!

A NIEMCY ICH PRZYJMĄ , POTEM ZROBIĄ SELEKCJE CZYLI WEZMĄ MĄDRYCH I WYKSZTAŁCONYCH A DURNI BANDYTÓW I PRYMITYWÓW ODEŚLĄ ZGODNIE Z PRAWEM DO KRAJU Z KTÓREGO ONI DOSTALI SIĘ DO NIEMIEC !!

JAKI TO KRAJ DLA NIEMCÓW BĘDZIE ….. ANO POLSKA !!!

NO I DOBRA POWIECIE TO MY ICH DO SYRII  Z POWROTEM !!!

NIC Z TEGO SYRIA JEST KRAJEM OBJĘTYM WOJNĄ I ŻADNE PRAWO NA ŚWIECIE NIE POZWOLI ICH TAM WYSŁAĆ …. NIE WOLNO WYSYŁAĆ UCHODŹCÓW Z BEZPIECZNEGO KRAJU DO KRAJU OGARNIĘTEGO WOJNĄ !!

DLA TEGO JEST POTRZEBNY SAMOLOT ABY W PAPIERACH STAŁO NAPISANE WSIADŁ W SYRII WYSIADŁ W POLSCE  !!!

NA TYM TO POLEGA  !!!

——————————-

TO TYLE CO DO SPOSOBU ZALEGALIZOWANIA TYCH OSÓB TUŻ PO ŚWIATOWYCH DNIACH MŁODZIEŻY W POLSCE

JAK WIDZICIE WYŻEJ NIE DA SIĘ ICH JUŻ USUNĄĆ Z POLSKI W SPOSÓB LEGALNY I ZGODNY Z PRAWEM ..

POZOSTAJE WYJAŚNIĆ CO MA ZAMIAR POWIEDZIEĆ POLAKOM PAPIEŻ FRANCISZEK W MOWIE SPECJALNIE PRZYGOTOWANEJ NA SPOTKANIE Z POLAKAMI W POLSCE

DUŻO MÓWI SAM TYTUŁ I ZARYS TEJ WYPOWIEDZI , PRZEMÓWIENIA ??

KTÓREJ POLACY MAJĄ WYSŁUCHAĆ A TYTUŁ ROBOCZY BRZMI MNIEJ WIĘCEJ TAK

” POLACY NIE LĘKAJCIE SIĘ IMIGRANTÓW ”

JA MYŚLĘ ŻE TA JEGO ZAPEWNE DOŚĆ OBSZERNA MOWA BĘDZIE MIAŁA NA CELU WYSTUDZENIA OBAW POLAKÓW PRZED ISLAMEM I ZARAZEM MA ZA ZADANIA USPOKOIĆ WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW …. W CHWILI GDY CAŁA SPRAWA WYJDZIE NA JAW ŻE

ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY W POLSCE ZOSTAŁY ZORGANIZOWANE TYLKO I WYŁĄCZNIE JAKO AKCJA PRZESZMUGLOWANIA I ZAINSTALOWANIA W POLSCE IMIGRANTÓW Z KRĘGU KULTURY ARABSKIEJ .

 

OBAWIAM SIĘ ŻE ZOSTALIŚMY WYDYMANI W SPOSÓB NADZWYCZAJ PERFEKCYJNY !

 

Komentarzy 38 to “Caritas pod płaszczykiem ŚDM w Polsce sprowadził na stałe nawet 1 000 000 IMIGRANTÓW !!! DO POLSKI !!”

 1. miziaforum said

  PRZYPOMINAM WAM COŚ CO JUZ SYGNALIZOWAŁEM WAM KILKA TYGODNI TEMU PAPIEŻ FRANCISZEK MA DO ZAKOMUNIKOWANIA POLAKOM COŚ BARDZO WAŻNEGO I SZOKUJACEGO

  NA SPOTKANIU W POLSCE ……….

  Polubienie

 2. iva said

  Też się tego obawiam. Kto ogarnie ile wjechało a ile wyjedzie z Polski po tych ŚDM. Boimy się judeopoloni, a może być katolpolin.

  Polubienie

 3. miziaforum said

  TEMAT ZAKTUALIZOWANY ALE NIE DO KOŃCA POSTARAM SIĘ DOŻYCIĆ BARDZO WAZNE INFORMACJE JESZCZE DZIŚ ……..

  Polubienie

 4. Ja said

  Zobaczcie, cen pierdolino odpitala! Jakieś szatańskie bohomazy:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/bergoglio-boi-sie-krzyza-video-2016-07

  Polubienie

 5. neon said

  Sprytne a nawet szatańsko sprytne , pasterz Franciszek wprowadzi 3 miliony owieczek do Polski , Polski znanej w świecie jako opoka i twierdza kościoła , a tak na prawdę wprowadzi jako koń trojański milion islamistów którzy już od wewnątrz co jest łatwe rozsadzą bastion katolickich chrześcijan .
  Nie wiem dla czego ale wieżę ci mizia , wierzę w to co jest napisane tu chociaż to się w głowie nie mieści.

  Polubienie

 6. krab said

  Za biskupa dostaną pewno ze trzech !!!!
  Ajman al-Zawahiri, obecny lider organizacji terrorystyczne Al-Kaida wezwał do porywania „ludzi zachodu” i wymienianiu ich na muzułmanów, którzy przebywają w więzieniach.
  Jak informuje portal RMF24 powołując się na ośrodek monitoringu terroryzmu SITE jeden z najbardziej poszukiwanych terrorystów na świecie wezwał do porywania ludzi z zachodu. Chce by potem wymieniano ich na muzułmanów.
  Porywajcie ludzi Zachodu aż do wyzwolenia ostatniego muzułmańskiego więźnia przetrzymywanego w więzieniach krzyżowców, apostatów i wrogów islamu – miał powiedzieć al-Zawahiri na nagraniu, którego autentyczność nie została jeszcze potwierdzona. Al-Kaida coraz częściej grozi państwom zachodnim. W ostatnim czasie terroryści odgrażali się, że uderzą podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Dalszą walkę przeciwko zachodowi zapowiedział także syn Osamy bin Ladena.
  RMF24

  Polubienie

 7. mironik said

  http://gunblog.eu/2014/06/rozbrojony-kraj/
  W Polsce mamy ok 1.3 sztuki broni na 100 obywateli i jesteśmy na … około 10 miejscu jeśli chodzi o posiadanie broni. Na 10 miejscu OD KOŃCA LISTY! Jesteśmy na 10 miejsce od końca pośród wszystkich krajów świata (chyba 150-pare miejsc w rankingu – nasze miejsce to 142). Należy dodać, że ten współczynnik 1.3 zawyżony przez to, że do broni w Polsce, a więc do statystyki, zaliczane są stare pistolety gazowe oraz pistolety sportowe które raczej „bronić” nie mogą. Wśród krajów europejskich jesteśmy ewenementem, cholernym jednorożcem.

  Polubienie

 8. Pelagia said

  no cóż, coraz bardziej realny staje się dawny żart, że po azyl będziemy spadać do Rosji

  Polubienie

 9. Pelagia said

  tu Grzesiuk uderza w samo sedno
  wojna, pieniążki sypią się, za cudzą kieszeń oddaj zycie swe
  po śmierci Ci wykopią wesoły wspólny grób:

  Polubienie

 10. marek said

  oczywiscie czarnosukienkowym pasibrzuchom grosza nie ubedzie, wysluza sie wiernymi..

  Polubienie

 11. Pelagia said

  wicie, rozumicie, ja jestem prosta kobicina, to myślę po prostacku: skoro „nasie” władze i krk zapraszają miliony obcych do Polski, bez naszej zgody, to my Polacy, możemy bez ich zgody tyz se zaprosić kogo chcemy np. Rosjan z prez. W Putinem na czele. co o tym myślą orzeły inteligencyi ??

  Polubienie

 12. Elsa said

  https://marucha.wordpress.com/2016/07/25/watykan-atakuje-polske-ws-uchodzcow/#more-59482

  Polubienie

 13. marek said

  http://kresy24.pl/bialoruski-reaktor-jadrowy-runal-na-beton-teren-otoczyli-ludzie-w-czerni/

  Polubienie

 14. szuwaxpl said

  Ojciec Tadeusz – jak Prometeusz 😀
  Lekka piosenka, która ma Was w lepszy nastrój wprowadzić niczym ŚDM/LGBTI

  Polubienie

 15. falkonidas said

  Kościół katolicki od zawsze był narzędziem szatana.

  Polubienie

 16. szuwaxpl said

  (…)
  Kardynał Dziwisz nawiązał do kryzysu imigracyjnego. Podkreślił, że ani Kościół, ani państwo polskie nie są przeciwne przyjmowaniu uchodźców. Zwrócił jednocześnie uwagę na pomoc dla imigrantów ze Wschodu. Zapraszamy na relację z najważniejszych wydarzeń związanych ze Światowymi Dniami Młodzieży w Krakowie!

  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/swiatowe-dni-mlodziezy-w-krakowie-relacja-z-sdm/teqe80

  Polubienie

 17. KnUR1 said

  Jaki kurwa Kościół Polski 😀

  Polubienie

 18. miziaforum said

  aż dziwi to w Polsce .. że też nikt mu wpierdol nie spuscił za obelgi ……….. ALE WIDAĆ KTO ZACZ GĘBA JAK DUPA ZWIERZA ŁATWA DO ZAPAMIĘTANIA

  WIDZIELIŚCIE JAKI KUDŁATY YETI … A FU ..

  Polubienie

 19. Anna said

  Może tak… nie musimy walczyć, oni są silniejsi fizycznie ale miejmy głębokie przekonanie, że to jest NASZA ziemia, NASZ kraj, NASZE domy, ulice, place, parki, lasy, morze, góry, rzeki – dostaliśmy je od Boga a oni tu nie mają nic, nic nie jest ich!
  Okażmy naszą wyższość – jesteśmy u siebie a oni to łajzy i powsinogi, którzy swojego kraju nie bronią, jednym słowem – pogarda! Patrzmy na nich z pogardą.

  Polubienie

 20. Konarski said

  Czy w Watykanie mają miejsce praktyki satanistyczne

  Polubienie

 21. Elsa said

  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03175-Prawdziwe-wyzwanie-dla-polskiej-polityki-miedzynarodowej.htm

  Polubienie

 22. […] Caritas pod płaszczykiem ŚDM w Polsce sprowadził do kraju na stałe nawet milion IMIGRANTÓW !!! […]

  Polubienie

 23. […] Caritas pod płaszczykiem ŚDM w Polsce sprowadził do kraju na stałe nawet milion IMIGRANTÓW !!! […]

  Polubienie

 24. […] Caritas pod płaszczykiem ŚDM w Polsce sprowadził do kraju na stałe nawet milion IMIGRANTÓW !!! […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: