Miziaforum's Blog

Polska zaprasza terrorystów NA ŚDM KONTROLE GRANICZNE TO KŁAMSTWO !! kto chce kiedy chce może przenieść co chce !!

Posted by miziaforum w dniu Lipiec 17, 2016


WITAM DZIŚ NAGRANIE AV Z PRZEJŚCIA GRANICZNEGO W ZGORZELCU

JAK WSZYSCY WIEMY Z TV RADIA PRASY INTERNETU , W ZWIĄZKU Z ORGANIZOWANIEM SZCZYTU NATO I ŚWIATOWYCH DNI MŁODZIEŻY PAŃSTWO POLSKIE ZAKOMUNIKOWAŁO IŻ OD DNIA 01, LIPCA 2016 ROKU WPROWADZA NA GRANICACH KONTROLE PRZEMIESZCZAJĄCYCH SIĘ PODRÓŻNYCH ..

OTÓŻ MIAŁEM SYGNAŁY OD ZNAJOMYCH ZE KONTROLE SĄ CAŁKOWITĄ FIKCJĄ , POPROSIŁEM ZATEM ZNAJOMEGO ABY MI NAGRYWAŁ OD DNIA 2 LIPCA JAK WYGLADAJĄ TE KONTROLE DO DZIŚ MAM NAGRANE MATERIAŁY Z KOLEJNYCH DNI WYKAZUJĄCE ŻE ZARÓWNO NIEMCY JAK I POLACY Z DNIEM 1 LIPCA 2016 CZYLI Z DATĄ ZAPOWIADANYCH KONTROLI … ZDJELI WSZELKIE SŁUŻBY KTÓRE PRZED 1 LIPCA TAM BYŁY OBECNE

O CO CHODZI ???

MATERIAŁ MÓJ Z DZISIAJ – obejrzyj i posłuchaj Ważne !!!

Komentarzy 25 to “Polska zaprasza terrorystów NA ŚDM KONTROLE GRANICZNE TO KŁAMSTWO !! kto chce kiedy chce może przenieść co chce !!”

 1. miziaforum said

  od razu zapowiadam ze jesli coś w Polsce się wydarzy to ja na blogu BEDĘ PIERWSZY KTÓRY OBCIAŻY WINĄ POLSKI RZĄD ZA ZANIEDBANIA W WPROWADZONYCH KONTROLACH OD DNIA 0.1 LIPCA 2016 ROKU ……… TWARDO BĘDĘ PISAŁ IŻ ONI SIĘ PRZEDOSTALI WŁAŚNIE W ZGORZELCU

  Polubienie

  • miziaforum said

   CIEKAWE ILE PIENIĘDZY OFICJALNIE KOSZTUJE TO PILNOWANIE GRANIC ?? I GDZIE TA KASA POSZŁA SKORO NIKT NIE PILNUJE ………… BO SKORO OGŁOSILI TAKĄ AKCJE TO ONA MUSI KOSZTOWAĆ ……. PRZYNAJMNIEJ NA FAKTURACH

   Polubienie

   • miziaforum said

    A NAWET TO CZY SIE COŚ WYDARZY CZY NIE PO ZAKOŃCZENIU AKCJI PRZYWRÓCENIA KONTROLI GRANICZNYCH DOWIEMY SIĘ ŻE !! BUDŻET PONIUSŁ WYDATEK Z TYM ZWIĄZANY W KWOCIE MILIONOWEJ

    TYLE ZE TYCH PIENIEDZY NIE ZAROBILI ANI FUNKCJONARIUSZE POLICJI ANI STRAŻY GRANICZNEJ …

    JAKO NADGODZINY LUB NAGRODY …. TO JA SIĘ ZAPYTAM KTO TE PIENIĄDZE DOSTAŁ ??

    SKORO ŻADNEJ OCHRONY NIE BYŁO ……

    Polubienie

    • miziaforum said

     A CO SOBIER KURWA BĘDĄ ŻAŁOWAĆ … TO IDŻMY DALEJ MOZE WYJAZDY STRAŻY POZARNEJ DO WIRTUALNYCH POŻARÓW .. ALBO WYDATKI NA WIRTUALNĄ WOJNĘ … A CO

     ALBO MILIONOWE RACHUNKI ZA WYJAZDY DO FIKCYJNYCH INTERWENCJI POLICYJNYCH

     A CO WYDATEK ŻADEN A FAKTURY I PIENIĄDZE REALNE …………. TYLKO DO KOGO PŁYNĄ

     Polubienie

  • jamek said

   Wy jecie wasze dzieci w kiełbasach i hamburgerach

   JW: To bardzo ciekawe. Rozumiem. Ale także wiem o spuszczaniu krwi. Wiem że w waszą Paschę, która mnie nie dotyczy, ginie wiele dzieci, i wiem że wielu policjantów i agencji o tym wie. Ale dzisiaj jesteś bardzo szczery. Jestem zaskoczony tym, że mówisz o spuszczaniu krwi małych dzieci, że wkładacie ją w kulki matzo [chleb], i jecie je jako ofiarę w Paschę.
   AF: Jest pewien Goj, który w latach 1930 napisał książkę. Zapomniałem jego nazwisko w tej chwili. Napisał książkę, ach,ludzie nie kupili jej. Nie chcą tego słuchać. Robiliśmy to od tysięcy i tysięcy lat, od czasów Adama. Więc bierzemy te dzieci naszych wrogów, które są białe, i przynosimy je w podziemia synagog,spuszczamy z nich krew i patrzymy jak tam umierają. To bardzo podobne do sposobu składania przez nas ofiar w koszernych rzeźniach, i tak to robimy. Następnie mieszamy ją w chleb paschalny, a więc spożywamy krew naszych wrogów.
   A ciała, eh, nie jesteśmy kanibalami. Więc zabieramy je żeby zrobić parę szekli, ioddajemy je do rzeźni, a tam jest wiele, wiele kilogramów mięsa, które mielimy na kiełbasy i w hamburgery, i to dlatego wytwarzamy te najbardziej popularne rzeczy – kiełbasę na śniadanie, a hamburgera na lunch, i tak wszyscy Goje jedzą swoje dzieci. A jeszcze kiedy mówimy wam o tym otwarcie, nie wierzycie. Ale to już wasza sprawa.
   JW: Wiesz, mam pytanie. Tak, to jest problem. Ale widzisz, zawsze zastanawiałem się jak wy, Żydzi, mogliście przejąć kontrolę nad tzn. chrześcijańskimi kościołami w tym kraju. Rabinie Finkelstein, zawsze mnie to w różnym stopniu ciekawiło. Wiesz, twoja synagoga w Nowym Jorku na wschodnim wybrzeżu. Ale zastanawiam się w jaki sposób zdobyliście kontrolę tych chrześcijańskich kościołów, które wcześniej kazały swoim wiernym trzymać się od was, Żydów, z daleka? Jak to się stało?

   Najpierw je infiltrujemy, potem atakujemy

   AF: Wiesz, nasz ojciec, Lucyfer, rzecz numer jeden, ze wszystkich istniejących na ziemi organizacji, które chcielibyśmy infiltrować i przejąć od was, Gojów, to oczywiście byłyby kościoły. Dlatego najpierw je atakujemy. Od samego początku zinfiltrowaliśmy kościół katolicki. Dlaczego według ciebie papieże i wszyscy kardynałowie i biskupi noszą yamaka (żydowskie religijne nakrycie głowy]?
   Biała rasa nigdy tego nie zgadnie. I dlatego, kiedy przejęliśmy wszystkie wasze księgi zawierające pisma i je spaliliśmy, następnienapisaliśmy je po łacinie, żebyście nie mogli ich zrozumieć, ale my znaliśmy łacinę, bo Żydzi są bardzo zdolni i wykształceni. Ale wy Goje nigdy a nigdy się nie uczycie. Nie uznajecie samokształcenia. Zawsze szukacie kogoś by to zrobił za was. I dlatego kończycie jako schleppers przez całe życie. I dlatego 1.000 lat później, kiedy banda białej rasy zaczęła się budzić w Europie, i odchodzić od kościoła katolickiego. To były straszne czasy, bo nie robiliśmy żadnych szekli jak przedtem. Dlatego musieliśmy z tym skończyć.
   A zatem królom których mieliśmy w kieszeni, jak obecnie politykom w Waszyngtonie, DC, zapłaciliśmy im by żeby ogłosili was heretykami, żeby was krzyżowali i zabijali.

   Plan “B” – utworzyliśmy jezuitów żeby infiltrowali wszystkie kościoły protestanckie
   Ale było was zbyt wielu, i otwierał się Zachód, kiedy Żydzi przybyli do Nowego Jorku i Rio i każdy wyjeżdżał na Zachód, do Ameryk, i wtedy musieliśmy wyjść z planem “B”, a plan “B” to stworzenie jezuitów.
   To był miły chłopak, który nie wiedział jak [niezrozumiałe, brzmi jak „spowolnić” lub „przekręcić”]. On zorganizował jezuitów, i oni postanowili zinfiltrować tam wszystkie kościoły protestanckie, a tam zawsze my, Żydzi, dochodzimy na szczyty. A potem przejmujemy linię pieniądza, linie szekla, najważniejszą linię – linię życia, złoto, i w ten sposób dokonaliśmy przejęcia.
   I dlatego, powoli ale zdecydowanie, nauczamy nasze nauki, zmieniamy je trochę tak żeby kierował nimi znowu kościół katolicki, kościół-matka. To wasza matka, ale kościół-ojciec to synagogi w Izraelu i w Nowym Jorku.

   Etiopscy żydzi to nic innego niż schwartzes – zapłać nam kilka dolarów i nauczymy cię jak być żydem
   JW: Wiesz, to jest najciekawsze, niedawno wyszedł raport, oh, kilka miesięcy temu, tutaj, rabinie, o etiopskich żydach w Izraelu. To są czarni żydzi. A Żydzi w Izraelu ich tam nie chcieli, i Etiopczycy, czarni żydzi, powiedzieli: oh, nie, my jesteśmy żydami, my tu również należymy. Cóż, jak to [niezrozumiałe, brzmi jak „dla nich lud’], dlaczego ci czarni Żydzi, a Żydzi w Izraelu ich nie chcieli. Czy byli jakąś hańbą, czy co?
   AF: Kto chce mieć bandę schwartzów na swojej ziemi? Wy nie chcecie schwartzów tutaj. Tam są pewni rabini, którzy udali się do Euforii, i powiedzieli: oh, my również chcielibyśmy być żydami. Śmiejemy się i mówimy: OK, zapłać nam kilka dolarów i nauczymy cię jak być żydem.
   Było kilku rabinów, którzy tam, w Etiopii, zarobili trochę pieniędzy. Ale każdy Żyd wie, że schwartzer nigdy nie może być Żydem. I nie chcemy by zabrudzali sąsiedztwo w Izraelu. Dajemy im sąsiedztwo tu, w Ameryce. Dajemy im białe kobiety do spółkowania, żeby zniszczyć obie rasy [jakieś wyrażenie w jidysz, brzmi jak ‚gezi gezel gevelt ga haya”], co moge powiedzieć?

   Elizabeth Taylor – dobra gojowska siksa przekazująca duże pieniądze na synagogę

   JW: Inaczej mówiąc to jest tak jak teraz z Elizabeth Taylor. Była białą kobietą, i jeszcze przejęła sposób życia żydostwa. Jak ona do tego pasuje?
   AF: Poślubiła miłego żydowskiego chłopca o nazwisku Eddie Fisher i mieli córkę Kathy Fisher, i dlatego przekazuje duże pieniądze synagodze. Jest dobrą gojowską schiksą i uważa, że jest Żydówką. Może myśleć co jej się podoba. Miejmy nadzieję, że da duże pieniądze naszej synagodze kiedy umrze, co powinno nastąpić wkrótce, bo nie wygląda na bardzo zdrową.
   JW: Rabinie, zbliżamy się do końca programu. Ale chciałem powiedzieć jeszcze coś, bo, jak wiesz, TY i ja jesteśmy na wojnie.Wojna faktycznie toczy się między dziećmi białej rasy, dziećmi Seta, i dziećmi Kaina, wy nimi jesteście, i wiemy, żetak napisane jest w aramejskim, i we wszystkich starożytnych tekstach, wiesz o tym tak jak ja, że tylko jedna rasa przetrwa na tej ziemi, i WIESZ, że jest nią biała rasa.
   AF: Tak mówi twoja księga. Nasza, Talmud, mówi, że my będziemy rządzić i będziemy mieć własny świat, i polecimy w przestrzeń, i będziemy toczyć wojnę z waszym ojcem, i tym razem wygramy.

   Kto pożycza staje się niewolnikiem pożyczkodawcy

   JW: To będzie najbardziej interesujące, ale do tego czasu masy budzą się na wiele aspektów w tym kraju i w białej Europie. Wiesz o tym, że wszystkie banki Rotszylda kontrolują białe kraje i zepsuli naród, ale zdumiewa mnie jak dostaliście się do agencji federalnych takich jak FBI i NSA, i jak zdobyliście w nich wszystkich tych blokerów i protektorów.
   AF: Bardzo łatwo jest przejąć rząd jeśli jesteś bankiem. Ponieważ rząd musi pożyczać pieniądze od banku. I kiedy już je pożyczysz, o czym nawet mówią wasze księgi, i jak również nasze, ten kto pożycza staje się niewolnikiem pożyczkodawcy, i dlatego ten tutaj rząd, w Ameryce, jest niewolnikiem Federalnej Rezerwy, należącej do Rotszylda. Ale niewielu z nas, innych Żydów robi na tym szekle. A umieszczeni przez nas politycy – wszyscy biorą łapówki. To banda zboczeńców. Oni lubią się napić i lubią brać narkotyki i lubią robić fagalo [homo] z fagalos. Eh, to robią i dlatego łatwo jest kontrolować rząd. Najtrudniejsze jest przedostanie się do kościołów, bo było w nich kilku dobrych kaznodziei, ale, z czasem, my Żydzi – jesteśmy tak sprytni, jesteśmy wybranym narodem, zawsze infiltrujemy i przejmujemy wszystko, i wszystko co obecnie istnieje, należy do nas i jest pod naszą kontrolą.

   Czy komunizm jest żydowski?

   JW: Chciałbym jeszcze zapytać cię coś przed zakończeniem programu. Mamy około dwie minuty. Ważne pytanie: czy komunizm jest żydowski?
   AF: Oczywiście! Karol Marks, Moses Mordechaj Levi, który miał kilku żydowskich dziadków, on był jego twórcą, razem z Engelsem. On był kolejnym miłym żydowskim chłopcem. I my wprowadziliśmy go i rozpoczęliśmy w Rosji. Była to wielka [niezrozumiałe, jak „zamówienie” czy „rachunek”] towarów żeby sprzedać je masom. My im mówimy: hej, jesteście tu na dnie. Nie chcielibyście być równi, wszyscy równi? Oni myśleli, że się podniosą, ale my bogatych sprowadziliśmy w dół do ich poziomu i zabraliśmy wszystkie pieniądze, i rządzimy, a oni są bandą schleppers. I to my zarabiamy szekle, i my jesteśmy panami świata, a wszyscy Goje są tylko ludzkim bydłem.
   JW: Wiem, rabinie, wiem, że wy wszyscy, Żydzi, wymrzecie. Jest to napisane przez Jahwe. Cieszę się, że byłeś w tym programie i powiedziałeś słuchaczom prawdę. Był to program Jan 8:44 pastora Boba. Ja go zastępuję.
   Tłumaczenie: Ola Gordon

   Polubienie

  • greg said

   oros stwierdził, że Unia Europejska stawiając czoła wyzwaniu jakim jest kryzys z uchodźcami powinna zwiększyć finansowanie ich pobytu z budżetu. Raczej oczywiste jest też to, że jeśli wszyscy chętni z krajów islamskich będą dostawali automatycznie uprawnienia większe od obywateli państw członkowskich Unii Europejskiej, czyli pensja bez pracy i darmowe mieszkanie, to czeka nas dopiero wielka fala chętnych na łatwiejsze życie na cudzy koszt.

   http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/george-soros-wezwal-ue-do-nalozenia-specjalnego-podatku-na-uchodzcow

   Polubienie

 2. miziaforum said

  P.S DZIŚ JESZCZE Z PÓŹNIEJSZYCH GODZIN TEŻ FILMIK NA DOWÓD ZE CZY TO RANO CZY NOC GRANICA OTWARTA , MOZE NAWET Z WIECZORA UDA MI SIĘ WAM POKAZAĆ WĘDRUJĄCYCH BEZ PRZESZKÓD ISLAMISTÓW W STADACH PO 5 DO 10 OSÓB KTÓRE SOBIE WCHODZĄ I WYCHODZĄ

  BO TAK JEST CO DNIA A OD 1 LIPCA TO SIĘ ROZBUCHALI I DEPTAJĄ DO SKLEPÓW W POLSCE

  Polubienie

 3. jena said

  Wygląda na to że ktoś tu kogoś naraża na niebezpieczeństwo , i dodatkowo kiwa na pieniądzach , żeby nie powiedzieć że dyma .
  Bardzo słuszne spostrzeżenie autora i w kwestii bezpieczeństwa i w kwestii złodziejstwa , bo kto zapyta o rozliczenie szczegółowe akcji wzmacniania kontroli ? NIKT !!
  A kosztować to na papierze będzie grube miliony !
  Które ktoś realnie rozliczy i komuś wypłaci

  Polubienie

 4. Ja said

  Śmiało można powiedzieć, Oni tu już są!

  Polubienie

 5. marekel said

  Wczoraj przekraczalem granice z czechami potwierdzam zadnej kontroli,na granicy z chorwacja sprawdzaja dokumenty u nas zero celnikow nawet na granicy

  Polubienie

 6. jena said

  W związku ze Światowymi Dniami Młodzieży i szczytem NATO, tymczasowo zostaną przywrócone kontrole na granicach Polski z innymi krajami unijnymi. Według projektu rozporządzenia Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, mają one obowiązywać od 4 lipca do 2 sierpnia. Kontrola zostanie przywrócona na wewnętrznej granicy Unii Europejskiej z: Niemcami, Słowacją, Czechami i Litwą, a także w portach i na lotniskach. Jak podkreślono w uzasadnieniu projektu MSWiA, ma to na celu „przeciwdziałanie wjazdowi do Polski osób, które mogą zakłócić porządek publiczny lub w inny sposób stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa”. (http://www.tvn24.pl)

  Ten kraj to na serio h… d…. i kamieni kupa

  Polubienie

 7. mgrabas said

  Reblogged this on 7777777blog.

  Polubienie

 8. Ja said

  Melduję, że dwóch kolegów o godzinie 17.00 przekroczyło granicę w Pasewalku, kierują się na Rostock. Zero kontroli! Nikogo nie było z kontroli na granicy.

  Polubienie

 9. miziaforum said

  Polubienie

 10. miziaforum said

  NO ŻEBY TEMAT ZAMKNAĆ I PODSUMOWAĆ , PO CO DZIŚ TO AKURAT OPUBLIKOWAŁEM .. SKORO JAK WIDAĆ DZIEJE SIĘ SPORO I Z POZORY WAŻNIEJSZYCH SPRAW

  A PO TO ZEBY WAM TAKIMI MAŁYMI SPRAWAMI EWIDENTNYMI JAK OGŁASZANIE JAKICHŚ DZIAŁAŃ RZĄDU W TYM PRZYPADKU PRZYWRÓCENIE KONTROLI …….. A FAKTYCZNIE JEST TO WIELKI PIC I DROGI PIC ..

  POOLACY JUŻ NIE REAGUJĄ NA TAKIE MAŁE BEZCZELNE WAŁKI …….. I SZKODA BO SUMA 10 .. 100 MAŁYCH WAŁKÓW NA KTÓRE LAGĘ KŁADZIECIE JEST WŁAŚNIE BARDZO NIEEZPIECZNA .. RZĄDZĄCY MAJĄ DO WAS OD LAT INSTRUKCJE OBSŁUGI

  A BRZMI ONA TAK … MOŻEMY ZROBIĆ ABSOLUTNIE KAŻDE ŚWIŃSTWO SKURWESYŃSTWO OSZUSTWO RABUNEK ….. BYLE ROBIĆ TO NA RATY .. W ODCINKACH .. I WTEDY POLAK NIE ZAREAGUJE …………. ALBO PRĘDZEJ BLIŻEJ PRAWDY .. NIE POŁĄCZY WIELU FAKTÓW W 1 I NIE ZAREAGUJE ……… TAK ROBIĄ W H…… WAS OD LAT MAŁYMI KROCZKAMI DO CELU …….

  NO DOBRA ALE POLSKA NIE JEST KRAJEM NORMALNYM TO RAZ A SPOŁECZEŃSTWO ŻECZYWIŚCIE WYJĄTKOWE I JEDYNE W SWYM RODZAJU TAKIE SKURWESYŃSTWA RZĄD OBYWATELE ONI FUNDUJĄ WAM ŚREDNIO CO 1 MIESIĄC ……… I NIC NIC NIEMA ŻADNEJ REAKCJI …… SKUPIENIA SIĘ CHOĆBY NA 1 SPRAWIE I WYEGZEKWOWAĆ … CO MIESIĄC NOWA AFERA …. A LUDZIE JAK PSY NA PADLINĘ OD JEDNEGO KAWAŁKA DO DRUGIEGO STARY NADGRYZIONY KAWAŁEK POŻUCAJĄ ABY ZAJĄĆ SIĘ ZNÓW NA CHWILĘ NOWĄ PADLINĄ

  TU SIĘ NIE ZMIENI NIC

  Polubienie

 11. marek said

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/miliony-ukraincow-sa-juz-w-polsce-czy-czeka-nas-banderowski-terroryzm

  koment:

  Tak jak Żydzi tak upadlińcy
  nowy
  autor: Ogo Pogo (niezweryfikowany) (2016-07-16 23:57)

  Tak jak Żydzi tak upadlińcy chcą zbudować swoją władzę na kłamstwie ,oszustwie i zbrodni.Takie fundamenty władzy dominacji skończą się dla jednych i drugich wkrótce upadkiem.Takim upadkiem ,wypadkiem ,że pozostaną z nich nieliczni postawienie pod ciągłą kontrolą umieszczeni w specjalnych zonach.Czeka ich jeszcze” Norymberga” ta ludzka ziemska i Boża.Czytam tutaj o pokrewieństwie w słowiańszczyżnie ukraińców i Polaków.Upadliniec to tylko skorupa cielesna z makijażem słowianina.Bez duszy za to ze spermą diabła szatana.Oni są potworą chazarskiego mikstu ze zgwałconą kobietą słowińską.Są szcyną czyli SłowianSZCZYNĄ.Z tego mixtu ostaje się jedynie powłoka słowianina reszta wewnętrzna duchowa zarażona jest syfilisem antyludzkim.Ta hołota zadufana,arogancka ,pusząca się swoim podstępem ,swobodą kłamstwa,oszustwa,lekkością barbarzyństwa chce zbudować leben raum dla swoich zombi.Dla swoich humanoidów bez duszy o pragnieniach i marzeniach typowych dla kryminalisty.Oni nie czują więzi z ludzkością.Oni czują więż zwierzęcą,pełną okrucieństwa,bez empatii.Oni są tym podstępnym słowiańskim babilonem .Babilonem sterowanym….

  Polubienie

 12. Elsa said

  Na południowej granicy ze Słowacją zero kontroli. No to jest problem.

  Polubienie

  • miziaforum said

   NO JEST I WIDZISZ JAK LUDZIE NIE REAGUJA NA NIC NAWET PO NICEI .. W PRZEDEDNIU ŚDM CO DO KTÓRYCH JUZ SA POGRÓŻKI ………. CZYLI CO ROBI PIS KOMUNIKATEM POLACY REAKTYWUJEMY KONTROLE GRANICZNE ABY BYŁO BEZPIECZNIE ……… I WYCHODZI SOBIE TAKI MIZIA NA SPACER KRECI CO WIDZI A POTEM SPŁYWAJĄ INFORMACJE ZE NIKT NAS NIE PILNUJE ZE TO JEDEN WIELKI PIC ?? … i co myśleć o PIS ?? ZROBILI POLAKOM PRZEDSTAWIENIE W TV [POKAZUJĄC JAKICHCŚ CELNIKÓW I WMÓWILI ŻE GRANICE SĄ PILNOWANE ……… JA POWIEM W PROST TEN BRAK SŁUŻB NA GRANICACH TO JEST ZROBIONE SPECJALNIE ŻEBY WJECHAŁ KTO MA WJECHAĆ I ZROBIŁ CO MA ZROBIĆ …

   Polubienie

 13. miziaforum said

  Polubienie

 14. Elsa said

  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03164-Czy-Polska-jest-gotowa-na-miedzynarodowa-rewolucje.htm

  Polubienie

 15. miziaforum said

  Zatrzymania i odmowy wjazdu do Polski – efekty wznowienia kontroli na granicach

  Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-zatrzymania-i-odmowy-wjazdu-do-polski-efekty-wznowienia-kont,nId,2237627#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  NO I JAK WIDAĆ MOZNA SOBIE ZAMIESZCZAĆ NAGRANIA ZDJĘCIA A ONI I TAK SWOJE ….. PARANOJA KURWA A NIE KRAJ

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: