Miziaforum's Blog

1 Milion morderców mieszka już między nami !! mat . AV

Posted by miziaforum w dniu Lipiec 11, 2016


MATERIAŁ ZUPEŁNIE NOWY DOTYCZY AKTUALNEJ SYTUACJI W POLSCE 

Lucyna Kulińska (ur. 3 maja 1955[1] w Krakowie[2]) – polski historyk, doktor nauk humanistycznych w zakresie historii, specjalność: historia najnowsza[3][4]. Prezes Społecznej Fundacji Pamięci Narodu Polskiego.

Ukończyła studia na Wydziale Filozoficzno-Historycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego (1978)[3]. Rozprawę doktorską nt. Obóz Narodowy w Polsce w latach 1944-1947 (Stronnictwo Narodowe i Organizacja Polska), obroniła na Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Komisji Edukacji Narodowej wKrakowie na Wydziale Humanistycznym w roku 1997, jej promotorem był dr hab. Tomasz Jan Biedroń[3].

Jest adiunktem na Katedrze Politologii i Historii Najnowszej Wydziału Humanistycznego Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie jako pracownik dydaktyczny prowadzi wykłady m.in. ze stosunków międzynarodowych ze szczególnym uwzględnieniem Europy środkowej i wschodniej, terroryzmu współczesnego oraz problemów globalizacji, a także seminaria z dziejów górnictwa i hutnictwa na Zaolziu oraz konsekwencji rozwoju technicznego w wojskowości[5]. Jej zainteresowania badawcze to stosunki polsko-ukraińskie w XX i XXI wieku, terror stalinowski w Polsce iglobalizacja[6].

Była jedną z organizatorek wystawy w krakowskim Pałacu Sztuki pt. Kresy wschodnie we krwi polskiej tonące zorganizowanej pod patronatem Towarzystwo Miłośników Wołynia i Polesia.

Jest autorką wielu książek historycznych, zbiorów dokumentów oraz artykułów naukowych i prasowych, a także wielu publikacji i wystąpień, głównie w prasie związanej z polskim ruchem patriotycznym,kresowym i narodowym. 10 maja 2004 odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi[7]

P.S W ROKU 2014 NA W/W LUCYNĘ KULIŃSKĄ I KS. ISAKOWICZA ZALESKIEGO

ORGANIZACJA UKRAIŃSKICH FASZYSTÓW PRAWY SEKTOR WYDAŁA OFICJALNY WYROK ŚMIERCI ZA PROPAGOWANIE PRAWDY O ZBRODNIACH OUN I UPA NA TERENACH WOŁYNIA I INNYCH WOJEWÓDZTW II R,P W OKRESIE II WOJNY ŚWIATOWEJ 

O CZYM ORGANIZACJA FASZYSTÓW UKRAIŃSKICH POINFORMOWAŁA NA SWOICH STRONACH INTERNETOWYCH

jak zatem widzicie i słyszycie w materiale AV to nie są żarty banderowcy wydają na polskich obywateli takie wyroki , i to sie na prawdę dzieje teraz ……..

Komentarzy 5 to “1 Milion morderców mieszka już między nami !! mat . AV”

 1. miziaforum said

  Polubienie

 2. marek said

  http://demotywatory.pl/4671771/Moze-i-bysmy-chcieli-to-zapomniec-ale-tego-zapomniec-sie-nie-da-jak-na-razie-jeszcze-do-tej-pory-potrafimy-z-tym-zyc-lecz-nalezy-to-traktowac-jako-przestroge

  Polubienie

 3. Elsa said

  nie w temacie, ale też ważne. Pis(c)owski majstersztyk kolejny
  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03152-OFE-czyli-krotka-historia-rzadowo-finansowej-patologii.htm

  Polubienie

 4. Elsa said

  http://pikio.pl/mlodzi-ukraincy-apeluja-do-polakow-my-wam-przebaczamy-nam-tez-przebaczcie/

  Polubienie

 5. Elsa said

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/putin-ostrzega-ze-nato-dazy-do-iii-wojny-swiatowej

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: