Miziaforum's Blog

PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ DOPUŚCIŁO SIĘ NAJWIĘKSZEJ ZDRADY I ZAPRZAŃSTWA W CAŁEJ HISTORII POLSKIEJ PAŃSTWOWOŚCI !!!

Posted by miziaforum w dniu Lipiec 7, 2016


KULISY NAJWIĘKSZEJ ZDRADY I ZAPRZAŃSTWA W CAŁEJ HISTORII POLSKIEJ PAŃSTWOWOŚCI !!!

JAKKOLWIEK BY OCENIAĆ RZĄDY P.O BYLI TO ZWYKLI ZŁODZIEJE I OPŁACENI AGENCI !!

A JAK OCENIĆ DZIAŁANIE PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI KTÓRE NAPLUŁO W TWARZ KREWNYM OFIAR ZBRODNI WOŁYŃSKIEJ !!

OTO SZCZEGÓŁY TEJ NAJBARDZIEJ OBRZYDLIWEJ ZDRADY NARODU POLSKIEGO

================

USTALANIE TAKTYKI DZIAŁAŃ PRZECIW POLAKOM Z POTOMKAMI BANDEROWSKICH KATÓW

„Marszałek Sejmu Marek Kuchciński spotkał się w Truskawcu z szefem parlamentu ukraińskiego Andrijem Parubijem oraz synem dowódcy UPA Jurijem Szuchewyczem i tam ustalono, że przed szczytem NATO ustawa nie będzie głosowana. Oburzenie wywołał fakt, że marszałek Kuchciński z synem banderowca ustala kalendarz polskiego Sejmu”

https://miziaforum.wordpress.com/2016/07/06/marszalek-sejmu-marek-kuchcinski-oraz-andrijem-parubijem-oraz-synem-dowodcy-upa-jurijem-szuchewyczem-ustalili-termin-glosowania-ustawy-o-upamietnieniu-rzezi-wolynskiej-po-szczycie-nato-to-chyba-szc/

NAPLUCIE W TWARZE RODZIN POMORDOWANYCH NA WOŁYNIU W ROKU 1943

06.07.2016

Wiceminister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Jarosław Sellin w Sejmie poinformował otwarcie, że wiodącym projektem rządowym będzie ustawa dotycząca 17 września, a nie 11 lipca. Jak stwierdził, ważniejsze niż upamiętnianie ofiar Wołynia jest pomaganie Ukrainie, a Polska powinna akcentować, że do ludobójstwa doprowadzili Sowieci. „Wiarygodność PiS polega też na tym, że niezależnie od Wołynia uważamy, że w dzisiejszej sytuacji trzeba państwu ukraińskiemu pomóc przetrwać jako niepodległemu państwu i obronić je przed agresją” – mówił wiceminister. Jego zdaniem, niczego sobie nie wyjaśnimy, jeżeli niepodległe państwo ukraińskie nie przetrwa. „Z kim mamy dialogować, jeśli nie przetrwa państwo ukraińskie?” – pytał z mównicy sejmowej. Główne stanowisko państwa polskiego w kwestii tego, kto jest winny, powinno być skoncentrowane na sowietach (…) nie koncentrujmy się na winach Ukraińców, wskazujmy głównie na winę bolszewików i sowietów.(…) Palcem powinno wskazywać się głównego winowajcę, czyli państwo sowietów” – twierdził Sellin.

https://miziaforum.wordpress.com/2016/07/06/pis-oficjalnie-do-kamer-w-sejmie-za-rzez-wolynska-w-1943-r-odpowiedzialni-sa-sowieci-czyli-rosjanie/

KOLEJNE NAPLUCIE W TWARZ RODZINOM POMORDOWANYCH NA WOŁYNIU W ROKU 1943

07.07.2016

Robert Winnicki złożył w Sejmie wniosek o przerwę w obradach, żeby posłowie mogli spotkać się z demonstracją Kresowian, która o 13:00 rozpoczęła się pod Sejmem. PiS i PO odrzuciły tę propozycję w głosowaniu. Analogiczny wniosek posła Marka Jakubiaka został odrzucony przez marszałka Kuchcińskiego.
Poseł Winnicki zgłosił wniosek formalny „o odroczenie obrad Sejmu, co najmniej do późnych godzin popołudniowych”.
„Po to, żeby wszyscy posłowie, zawłaszcza PiS i PO, mogli wyjść przed Sejm i spotkać się z manifestacją Kresowian, która zaczyna się o 13:00 w związku z tym, że Sejm RP nie chce po raz kolejny, 27 rok z rzędu, godnie uczcić ofiar ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej” – argumentował lider Ruchu Narodowego.
„Nie tylko nie ma uchwały, nie tylko nie ma ustawy na 11 lipca, ale dochodzi do fałszowania historii” – mówił Winnicki. „Wczorajsza wypowiedź marszałka Terleckiego, o bratobójczej wojnie w Małopolsce Wschodniej i na Wołyniu, jest kłamstwem historycznym” – zaznaczył Winnicki. Dodając, że Terlecki jest historykiem. „Jeśli to była bratobójcza wojna, to proszę powiedzieć rodzinom ofiar rzezi na Woli podczas powstania warszawskiego, że też brały udział w bratobójczej wojnie. To jest skandal! To jest ukraińska, banderowska polityka historyczna realizowana w polski Sejmie” – mówił w Sejmie Winnicki. Z tego powodu zgłosił wniosek o odroczenie obrad Sejmu.
Marszałek Kuchciński, ktory wcześniej konsultował sie ws. upamiętnienia rzezi wołyńskiej z ukraińskimi politykami, w tym z Andrijem Parubijem i Jurijem Szuchewyczem, poddał ten wniosek pod głosowanie. Głosami zdecydowanej większości posłów PiS i PO wiosek został odrzucony. Za propozycją Winnickiego zagłosowali posłowie Kukiz’15 i PSL, a także większość posłów Nowoczesnej.
Później z podobnym wnioskiem wystąpił Marek Jakubiak z Kukiz’15 i Stowarzyszenia Endecja. Wniósł o 30 minutową przerwę w obradach, w związku z manifestacją Kresowian. „Wszystkich, którzy wiedzą, co oznaczają słowa Bóg, Honor, Ojczyzna zapraszamy na tę manifestację, aby środowiskom kresowym spojrzeć w oczy i wytłumaczyć im, dlaczego dla was rzeź wołyńska nie ma żadnego znaczenia” – powiedział.

Marszałek Kuchciński odrzucił ten wniosek. „Już mówiłem, że nie będę przyjmował wniosków o przerwę” – odparł.

Komentarze 22 to “PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ DOPUŚCIŁO SIĘ NAJWIĘKSZEJ ZDRADY I ZAPRZAŃSTWA W CAŁEJ HISTORII POLSKIEJ PAŃSTWOWOŚCI !!!”

 1. miziaforum said

  A TU CAŁOŚĆ NAGRANA W SEJMIE ŻEBYŚCIE WIEDZIELI KTO CO I JAK W TEJ SPRAWIE CZYNIŁ LUB NIE CZYNIŁ I JAK SIĘ ZACHOWYWAŁ

  Polubienie

 2. miziaforum said

  SZANOWNI CZYTELNICY JAK WIDZICIE SĄ TO SKOŃCZONE BYDLAKI KTÓRE NIE MAJĄ NAWET ODWAGI SPOJRZEĆ W OCZY RODZINOM OFIAR !!!

  KREW TYCH PONAD 200 000 POLSKICH DZIECI KOBIET I STARCÓW DZIŚ WZIĘŁA NA SIEBIE PARTIA PIS , ZARÓWNO JAKO ORGANIZACJA POLITYCZNA ALE I ZARÓWNO INDYWIDUALNIE !!

  I COŚ JESZCZE JAKIŚ CZAS TEMU KTOŚ POWIEDZIAŁ O POMORDOWANYCH POLAKACH NA WOŁYNIU DO POLAKÓW 

  JEŚLI WY O NICH ZAPOMNICIE NIECH BÓG O WAS ZAPOMNI !!

  myślę że to zadziała jak klątwa , choć jestem realistą to wiem ze takie sprawy wołające o pomstę do nieba śię zawsze mszczą ..

  Polubienie

  • miziaforum said

   A TU SPECJALNIE NA TĄ OKAZJĘ OPŁACIŁEM PROMOWANIE ARTYKUŁU , ABY BYŁ EXTRA WIDOCZNY NA PORTALACH NA ŚWIECIE

   https://www.revolvermaps.com/?target=enlarge&i=0ffftggap70

   250 ZŁ NIE MAJĄTEK !! NIECH SIĘ DOWIE KAŻDY !

   Polubienie

   • Pelagia said

    pomyślałam, że warto, aby na meczach polscy kibice trzymali banery ze zwięzła historią zbrodni hitlerowskich i banderowskich, adres do strony internetowy, w jęz. angielskim, hiszpańskim. Na eurowizji 2017 polski reprezentant powinien też pokazywać taką informacji. ukrainka biadoliła jak to niby oni skrzywdzeni, to Polak też powinien pokazać, jacy to ukraińcy waleczni- mordowali nawet polskie niemowlęta.

    Polubienie

  • Pelagia said

   nie mam nerwów żeby to oglądać, poproszę, abyś zwięźle opisał – po nazwiskach – za ukrainą, czy za Polską. Tyle mi wystarczy. sejm ma obowiązek reprezentować interesy Polski, Polaków, jeśli nie, to może warto zrobić przyspieszone wybory. dzisiaj robią, co chce ukraina, niemcy, jutro nie wiadomo co wymyślą. w cywilizowanych krajach za zdradę wysyłają do piachu

   Polubienie

   • miziaforum said

    w skrucie filmiki ponizej brauna i jabłonowskiego mówią wszystko

    Polubienie

   • Misiak said

    Zgadza się, również tych co nie chcą słuchać na okrągło propagandy o tych czy innych bohaterach. Każda z rządzących partii przejawią butę i ma za nic prawo. Przykład, wystarczyło 9 lipca 2016 być obok Polonia Palace Hotel gdzie przez cały dzień stał policyjny samochód do przebijania barykad z włączonym i głośno pracującym silnikiem. Co mówi na ten temat prawo o ruchu drogowym:
    „…
    Art. 60. 1. Zabrania się:

    3) pozostawiania pracującego silnika podczas postoju na obszarze zabudowanym;
    …”

    Bezczelność i buta rządzących.

    Szczęść Boże.

    Polubienie

  • krab said

   Tych ludzi zamordowano dwukrotnie, pierwszy raz w 1943 zrobili to ukraińcy, a drugi raz w 2016 zrobili to polskojęzyczni nierządnicy z rządu.

   Polubienie

 3. miziaforum said

  O JAKA CISZA 🙂 ZE WSTYDU CZY Z BUTY ? A NA NAJWAŻNIEJSZYCH PORTALACH I STRONACH TVR TEŻ TEMATU NIEMA SĄ TYLKO ZAJAWKI REKLAMOWE ZE PRZYJECHAŁA DO POLSKI „MATKA BOSKA BANDEROWSKA ” CZYLI Sawczenko KTÓRA JUŻ RACZYŁA W SEJMIE ZASZCZYCIĆ WYPOWIEDZIĄ POLSKICH RABÓW TAM ZATRUDNIONYCH A WIECZOREM BĘDZIE ORĘDZIE DO POLAKÓW W JEJ WYKONANIU W TV info

  Polubienie

 4. Remik said

  Po tym wszystkim Pis nie otrzyma już żadnego głosu w środowiskach kresowych , oraz Polonii na Ukrainie a także od żadnego porządnego człowieka , dziś Pis popełnił samobójstwo polityczne .

  pozdrowienia z Australii

  Polubienie

 5. Remik said

  Polubienie

 6. falkonidas said

  Reblogged this on .

  Polubienie

 7. marek said

  http://www.polishexpress.co.uk/putin-straszy-wojna/

  „Zagrożenie irańskie nie istnieje” – powiedział rosyjski prezydent, „ale system obrony przeciwrakietowej NATO jest właśnie budowany w Europie” – dodał.

  Polubienie

 8. […] Pelagia o PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ DOPUŚCI… […]

  Polubienie

 9. szuwaxpl said

  Brawo

  Polubienie

 10. szuwaxpl said

  Darek Madecki wrzucił skrót Posłów – Polaków i niestety kundli, gdyby ktoś chciał poznać kto jest kto.
  https://www.youtube.com/user/prawicowyinternet?&ab_channel=PrawicowyInternet

  Polubienie

 11. szuwaxpl said

  A to na tzw. dobitkę, dobrze, że zeskrinował autor, bo tak zostanie dla potomnych:

  Ani jednego słowa komentującego – będzie najlepszym komentarzem 😦

  Polubienie

 12. Elsa said

  http://prawy.pl/33776-ks-isakowicz-zaleski-pis-chce-wciagnac-ukraine-do-nato-i-zawarl-porozumienie-z-banderowcami/

  Polubienie

 13. […] PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ DOPUŚCIŁO SIĘ NAJWIĘKSZEJ ZDRADY I ZAPRZAŃSTWA W CAŁEJ HISTORII POLSK… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: