Miziaforum's Blog

Banderowcy w Hrebennem na granicy atakują Polaków i Polskie samochody !

Posted by miziaforum w dniu Lipiec 4, 2016


Szarpanina, pogróżki i atakowanie samochodów. Tak jest teraz po ukraińskiej stronie przejścia granicznego Hrebenne – Rawa Ruska. Ukraińcy, którzy robili u nas zakupy lub prowadzili drobny handel, tzw. „mrówki”, protestują przeciwko zawieszeniu przez Polskę liberalnych przepisów umożliwiających łatwe przekraczanie granicy.

Dariusz Sienicki, rzecznik Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej tłumaczy, że taka sytuacja jest tylko na przejściu w Hrebennem. – Po stronie polskiej nie ma utrudnień i podróżujący odprawiani są na bieżąco. Nie mamy wpływu na to, co się dzieje po stronie ukraińskiej. To terytorium innego kraju i nie możemy tam interweniować – Na miejscu są ukraińscy pogranicznicy i policja. Nie reagują, tylko bezczynnie obserwują sytuację.

Atakowane są samochody na polskich numerach rejestracyjnych , obrzucane butelkami , oraz wznoszone okrzyki antypolskie , sytuacja staje się coraz bardziej niebezpieczna.
PAP/

Komentarzy 14 to “Banderowcy w Hrebennem na granicy atakują Polaków i Polskie samochody !”

 1. miziaforum said

  poczekamy aż kogoś zaciukaja albo okaleczą……….

  Polubienie

 2. igor said

  Protest jest również w Rawie Ruskiej. Od jednego z polskich kierowców otrzymaliśmy sygnał, że protestujący są tam bardzo agresywni, zatrzymują kierowców, dochodzi też do rękoczynów. Pogranicznicy radzą, aby omijać wspomniane przejścia graniczne.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-rmf-fm-zamieszki-na-przejsciu-granicznym-hrebenne-rawa-ruska,nId,2230283#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  Polubienie

 3. krab said

  . Protestujący zniszczyli między innymi auto polskiego konsula wracającego z dziećmi do domu. W pewnym momencie tłum otoczył samochód należący do polskiego konsula i zaczął nim kołysać. Z drzwi urwano klamkę a karoseria została wgnieciona w wielu miejscach.

  Polubienie

 4. krab said

  Mija 70 lat od tzw. pogromu kieleckiego, w którym zginęło 37 Żydów i 3 Polaków. Polski prezydent oddaje hołd żydowskim ofiarom, ciekawe czy również odda hołd 11 lipca, 200 000 pomordowanym przez upa Polakom ??

  Polubienie

  • miziaforum said

   czy odda ??? 🙂 żartujesz pogrom kielecki musiał … ukłon w stronę teścia i żony 🙂 , co do 200 000 bestialsko zamordowanych Polaków ,,,,,,,,, prezydent III R.P nic nie musi …

   Polubienie

   • szuwaxpl said

    Grzegorz Braun i prof. JR. Nowak – Prawda o tzw. pogromie kieleckim. 70 rocznica prowokacji
    od 42 minuty – GB
    .https://www.youtube.com/watch?v=eGrufOGL0cI&ab_channel=SumienieNarodu

    Polubienie

   • krab said

    Musi, nie musi… ale powinien !!!! jeżeli oddaje cześć 37 żydom, to tym bardziej 200 tys. Polaków !!!

    Polubienie

    • miziaforum said

     A ZAŁOŻYMY SIE ŻE 37 ŻYDÓW JEST BARDZIEJ CENIONE NIŻ 200 000 POLAKÓW ?

     O ZŁOTÓWKĘ ….

     p.s 11 lipca w sejmie znów się okaże czy 200 000 zamordowanych Polaków TO JUŻ LUDOBUJSTWO CZY tylko niesnaski sąsiedzkie … jak ostatnio uchwalono

     tu link
     https://miziaforum.wordpress.com/2013/07/21/ziemkiewicz-oglosil-liste-chujow-ja-zamieszczam-liste-kutasow/

     Polubienie

     • krab said

      Już dzisiaj tą złotówę mogłabym Ci wypłacić bez czekania do 11, bo wygrałbyś. 🙂

      Polubienie

     • krab said

      Znowu będzie aj waj !! i nie pozwolą chociażby ze względów „religijnych”, a to wiele by wyjaśniło.
      O zbrodni w Jedwabnem opinia publiczna dowiedziała się w 2000 r. za sprawą książki Jana Tomasza Grossa „Sąsiedzi”. Polscy historycy zarzucili opowieści wysnutej w tej książce wiele kuriozalnych błędów, nadużyć, a nawet fałszerstw. Później mord w Jedwabnem zekranizował w filmie „Pokłosie” Władysław Pasikowski.
      Dr Piotr Gontarczyk zwrócił uwagę, że dotychczas nie zbadano miejsca pochówku ofiar.
      – Jeżeli dysponujemy tak znakomitymi narzędziami, jakimi są archeologia i medycyna sądowa i tych możliwości się nie wykorzystuje – nie zbadano dokładnie miejsca pochówku tych ofiar zbrodni w Jedwabnem. Tak naprawdę nie znamy wielu elementów, bo co na przykład, jeżeli znajdziemy tam amunicję i broń i okazałoby się, że ludzie byli rozstrzeliwani. To zasadniczo zmieniłoby sytuację. Takie sytuacje trzeba wykluczyć. Należy to dokładnie zbadać – mówił Piotr Gontarczyk.
      Naukowiec odnosząc się do publikacji Jana Tomasza Grossa stwierdził, że jego książki nie mają nic wspólnego z nauką. W ocenie dr. Piotra Gontarczyka, socjolog w swoich książkach dopuszcza się „nadużyć z pogranicza oszustwa intelektualnego”.
      „wSieci”/radiomaryja.pl

      Polubienie

 5. szuwaxpl said

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: