Miziaforum's Blog

Merkel w Bundestagu wyjaśnia jednoznacznie , Kto może być w U.E i co grozi krajom członkowskim w razie wyjścia z U.E !!

Posted by miziaforum w dniu Czerwiec 28, 2016


NO TO JUŻ TERAZ MACIE JASNOŚĆ KTO RZĄDZI W UNII , SAMODZIELNIE !! 

NIE NIE KRÓL UNII DONALD TUSK I PARLAMENT , ALE ANGELA MERKEL SAMA OSOBIŚCIE !!

DLA TEGO JA I ZAPEWNE WIELU POLAKÓW PROPONUJE PREWENCYJNIE POLEXIT ZANIM ŚCIĄGNIEMY NA POLSKĘ ZAGŁADĘ 

Kanclerz Niemiec Angela Merkel nakreśliła swoją wizję dalszej współpracy w ramach Unii Europejskiej. Jednoznacznie stwierdziła przy tym, jakie warunki będą musiały spełniać kraje, chcące pozostać w strukturach Unii z zastrzeżeniem konsekwencji, związanych z opuszczeniem wspólnoty. „Kto chce wyjść z tej rodziny nie może oczekiwać, że wszystkie obowiązki związane z członkostwem nie muszą być dalej respektowane, ale prawami i przywilejami państw członkowskich może się nadal cieszyć” – zagroziła Angela Merkel.

Merkel swoje wystąpienie w Bundestagu zaczęła od zapewnień, że każda propozycja, która pozwoli wyprowadzić z kryzysu Wielką Brytanię i Unię Europejską jest właściwa. Szybko jednak kanclerz Niemiec zmieniła ton swojej wypowiedzi.

– Waga decyzji narodu brytyjskiego jest nie do przecenienia. Czujemy, że chodzi głównie o to, abyśmy jako wspólnota 27 krajów wykazali się wolą i chęcią działania i wspólnie podejmowali dalsze decyzje. Wszystkie 27 krajów: kraje starej UE i nowej. Kraje strefy euro i te spoza niej. […] Wielka Brytania musi się określić, jak widzi swoje przyszłe relacje z UE. – oznajmiła Merkel.

Szybko przeszła do konkretów, grożąc krajom rozważającym opuszczenie unijnych struktur surowymi konsekwencjami.

– Nie powinno być żadnych nieporozumień, co do tego, jak będzie wyglądała dalsza ramowa współpraca. Wielka Brytania musi formalnie poinformować, że chce formalnie zakończyć członkostwo w UE. Dopiero wtedy rozpoczną się odpowiednie procedury. Negocjacje w tej sprawie muszą być konstruktywne. Należy jednak pamiętać, że każdy, kto chce wyjść z tej rodziny nie może oczekiwać, że wszystkie obowiązki związane z członkostwem nie muszą być dalej respektowane, ale prawami i przywilejami państw członkowskich może się nadal cieszyć. Kto chce mieć dostęp do jednolitego rynku europejskiego, będzie musiał respektować wartości europejskie i to, co się z tym łączy. Tyczy się to Wielkiej Brytanii oraz wszystkich innych krajów. Wolny dostęp do rynku europejskiego otrzyma ten, kto szanuje 4 filary europejskie: swobodny przepływ osób, kapitału, towarów i usług – oznajmiła kanclerz Niemiec.

źródło PAP/ansa

Komentarzy 47 to “Merkel w Bundestagu wyjaśnia jednoznacznie , Kto może być w U.E i co grozi krajom członkowskim w razie wyjścia z U.E !!”

 1. navajo said

  To się jeszcze okarze panie Miziak , kurwa jego mać !!!!!

  Polubienie

 2. gfhf said

  U.E BEZ NIEMIEC! A RESZTA ZOSTAJE JAK JEST. „tyle”

  Polubienie

 3. marek said

  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03120-Rzadowa-administracja-wciaz-puchnie.htm

  w rządzie Ewy Kopacz w szczytowym momencie zatrudnionych było 89 wiceministrów w randze sekretarzy i podsekretarzy stanu. Niestety, wynik ten został pobity przez rząd Beaty Szydło, w którym zatrudnionych jest obecnie aż 95 wiceministrów! Dla porównania – rząd Wlk. Brytanii zatrudnia 85 wiceministrów, rząd Niemiec – 54, a w uznawanych jeszcze do niedawna za przesadnie zbiurokratyzowane Włoszech administracja rządowa zatrudnia obecnie… 8 wiceministrów.

  Polubienie

 4. marek said

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wojska-unii-europejskiej-beda-mogly-sila-ulokowac-uchodzcow-w-polsce

  Polubienie

 5. marek said

  http://www.polishexpress.co.uk/jaroslaw-kaczynski-domaga-sie-drugiego-referendum-w-uk/

  Polubienie

 6. marek said

  http://prostozmostu.net/news/10-tys-imigrantow-z-afryki-polnocnej-w-ciagu-czterech-dni

  Polubienie

 7. Anna said

  A kto jej na to pozwala? Niemcy! bo mają w swojej mentalności „Deutschland uber alles”. Każdy może rządzić tylko sobą a od rządzenia innymi wara!
  To mściwy babsztyl, niech ktoś się poświęci i ją wreszcie przeleci, hehe

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Dostaje dyspozycje..i nie tylko niemcy..swiatowe oligarchie finansowe i rody starozytne..bez nich nawet po nosie nie dalaby rady sie podrapac.Jest ich wiecej i powiazanych siecia roznych ustrojstw.

   Polubienie

 8. gość said

  Polubienie

 9. Anna said

  Tu też petycja! Polska nie musi być w EU, skoro ma więcej strat niż zysków.
  http://petitiongo.org/en/petition/referendum-w-sprawie-wyjscia-z-unii-europejskiej

  Polubienie

  • miziaforum said

   I SŁUSZNIE POTEM SIE SSUMUJE WSZYSTKIE RAZEM I NA SERIO MOŻNA ŻĄDAĆ REFERENDUM … PODPISYWAĆ WSZYSTKIE TRZEBA ZEBRAĆ 500 000 GŁOSÓW POTEM ROZESŁAĆ PROŚBY O PAPIEROWE POTWIERDZENIA DLA SYGNOTARIUSZY I … I MOZNA WYJŚĆ ALBO PRZYNAJMNIEJ GŁOSOWAĆ ALE PO TYM CO PROPONUJĄ NIEMCY I FRANCJA TYLKO SKOŃCZONY IDIOTA NIE ZECHCE WYJŚC Z U,E

   PRZYPOMINAM WARUNKI NOWE UNII
   Powodem i pretekstem uzasadnionym są nowe warunki członkostwa w U.E , NAJWAŻNIEJSZE :

   1 zrzeczenie się armii narodowej

   2 wyrzeczenie się własnej waluty

   3 likwidacja polskich służb specjalnych , policji , i innych mundurowych sł.

   4 likwidacja w sądownictwie polskich przepisów prawa

   5 zrzeczenie się decydowania w zakresie polityki imigracyjnej

   reszta w linku do petycji źródło informacji TVP info i PAP

   http://www.petycjeonline.com/zbiorka_podpisow_w_sprawie_wyjcia_polski_z_struktur_ue_polexit#form

   Polubienie

  • miziaforum said

   no i ja toż podpisałem przed chwilą

   Polubienie

 10. miziaforum said

  Polubienie

 11. szuwaxpl said

  Uroczystości 60. rocznicy Poznańskiego Czerwca. Andrzej Duda wygwizdany
  http://wiadomosci.onet.pl/poznan/uroczystosci-60-rocznicy-poznanskiego-czerwca-andrzej-duda-wygwizdany/ytj4gy

  W arcie podczepili innych przemawiających, ale jest materiał na już – miny słuchających bezcenne.

  Może Polacy nie są jeszcze tak straconym Narodem jak każą nam o sobie myśleć?!!!
  Bogu i Ludziom (Takim) niech będą dzięki.

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Tak jak sie teraz robotnikow okrada, to swiat nie widzial..Sa tacy ktorzy udaja, ze nie widza i gadaja z ambony glupoty.Ha ha ha.Czerwona oligarchia( czyli ta sama przefarbowana na demokratow ) jezdzaca moskwiczami, mieszkajaca w blokowiskach do piet dorownala nowej oligarchii w palacach i mrecedesach..Ktos pisze nowa historie..Z blokowisk do palacow to sie nazywa oligarchiczny awans na plecach zamordowanych robotnikow..jak mozna tak klamac…i nie bac sie kary bozej.A Wegry to atak liberalow na socjalistyczne panstwa , w tym Polakow celem zmiany ustroju, co udalo sie wprowadzeniem stanu wojennego.Robotnikow wyrzuca sie z socjalistycznych mieszkan z powodu biedy..

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    W latach 50 -tych ich sie nie wyrzucalo na bruk, a budowalo domy dla nich.., zeby nie zyli w rynsztokach jak w Polsce miedzywojennej, glodnej, brudnej, biednej, pelnej analfabetow i oligarchow takze po kosciolach…

    Polubienie

 12. szuwaxpl said

  pREZYDENT zaprasza na ŚDM:

  Polubienie

 13. Marysia...zwyczajnie Marysia. said

  Hmm..Wszyscy zgodnym chorem respektuja wybor Anglikow i chca, aby jak najszybciej wyszli z unii.Dziwne.Co jest grane za kurtyna i do czego prowadzi?.Ten respekt, ten pospiech podczas , gdy Polsce robilo sie kolo piora z powodu glupiego trybunalu konstytucyjnego.Wieksze i roznej natury skutki dla Europy i polityki swiatowej ma angielski brexit niz afera z polskim trybunalem.Nikt sie nie boi tego wyjscia, a wrecz przeciwnie chca, aby dokonalo sie jak najszybciej.Intrygujace.Co angole uszykowali z hameryka?.Pewnie czas pokaze.

  Polubienie

  • Anna said

   może tak – kiedy europa/ue znajdzie się pod amerykańskimi, niemieckimi, francuskimi buciorami to uk będzie poza tym, pozornie neutralne, na pewno jest w tym zagraniu ‚coś za coś’

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Europa juz jest pod tymi wplywami Anno.Kogo sie sluchaja polscy politycy i nie tylko , podejmujac decyzje.Nie hameryki przypadkiem tez?.Mnie cus sie zdaje, ze to celowy myk angoli w projekcie nwo, czyli budowania 5 unii zrzeszajacych rozwalone panstwa narodowe pod zarzadem komietetu centralnego partyj, wywodzacego sie z poszczegolnych zrzeszonych w jeden organizm panstw na wzor sowieckiego sojuza.Myk angoli to stworzenie centrum finansowego i raju podatkowego dla zarzadcow unii jewropejskiej.Za szybko zarzadcy unia zgodzili sie na wyjscie angoli.Kiedy Irlandczycy nie chcieli zrobili im drugie referendum.W przypadku angoli pra wszyscy, aby ci jak najszybciej opuscili struktury unijne.Bedzie w City raj podatkowy, pralnia kasy wszelakiej i nowa szwajcaria dla swiatowych finansowych oligarchow i nadzorcow ludow na nich pracujacych.Taka teoria spiskowa..hmmm

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     No i cus jeszcze.Chyba beda chcieli ci z pejsami z hameryki pozbyc sie tzw. politykow i obsadzic w rzadach wylacznie oligarchow z wybranych wybrancow.Duzo atakow z roznych stron na nieudacznictwo tychze..Oj beda chcieli ich wysadzic reakami roznych ludow i przejac calosc wladzy, zachowujac jakies resztki pozorow demokracji..albo juz nawet bez pozorow.Taka teoria spiskowa na podstawie filmow z hollywood.Scenariusze sie realizuja.Ach ta kabala i kabalisci.

     Polubienie

 14. marek said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/konserwatywna-rodzina-uciekla-z-niemiec-przed-lewactwem-teraz-przymieraja-glodem-w-rosji-2016-06

  Polubienie

 15. marek said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-hojny-putin-starym-zydom-emerytury-a-starym-rosjanom-splesnialy-chleb-2016-06

  Polubienie

  • Pelagia said

   chyba w 2015 r. Mizia zamieścił art jak Putin traktuje przeciętnych Rosjan. Chciałabym, aby nas Polaków tak traktowano w Polsce. Mam więc dystans do tych rewelacji „wolnejpolski”.

   Polubienie

   • KrisT said

    wolna polska mocno nalatuje na rosję, a putina okresla jako antychrysta, piewcę NWO i w rosji…. ma się zacząc czipowanie ludzi…..
    dziwne skoro tak zle to dlaczego putin ma 85% popracie narodu? zaraz mi napiszą iz 85% w rosji to zydostwo ktorym putin wypłaca a reszta to rodowici rosjanie umierajacy z głodu…
    skoro jest tam tak zle to dlaczego amerykanscy drwale jezdzą za pracą na syberię???

    Polubienie

   • KrisT said

    zauważcie iz jak gdzieś na swiecie rosyjscy turysci sa w terrorystycznym zagrozeniu to w ciągu 24h stosowne rosyjskie ekipy ich ewakuują, samoloty się znajdują od ręki! nie ma problemu aby wysłać pomoc, a jak wyglada sprawa z polskimi turystami? jak działaja polskie ambasady? nasze słuzby ratownicze?

    Polubienie

    • Skitty said

     Dobra propaganda to i duze poparcie. Tylko najbogatsi rosjanie wyjezdzaja na wakacje wiec nic dziwnego, ze od razu ewakuacja, pomoc.

     Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     No..Putin nie moze se pozwolic na rewolte , ktora mu sie probuje zrobic.Musi czynic gesty , takie aby sobie ludu nie narazic.Obrazony lud sklonny do rewolucji.Skad to znamy?.Solidarnosc i jej zwycieztwo.Obrazil sie polski lud na komuchow za papier toaletowy, kolejki, ocet na polkach, pewexy i inne utrudnienia czynione tez po to, aby lud wkurzyc i zmusic do nienawisci do swoich panow, ktorzy pozostali i rzadza w ty demokracji.

     Polubienie

  • marek said

   Pelagia, KrisT to moze przejedzcie sie do Rosji, mnie po tym wojazu zal d…sciska do teraz…

   Polubienie

   • Pelagia said

    jesteś chyba inteligentny. Zrozumiesz kiedyś, że szybko nie da się zlikwidować skutków wieeeelu lat niszczenia przeciętnych ludzi. Na dodatek Rosja jest stale atakowana w różny sposób – a to sankcje a to bazy Nato coraz bliżej. Muszą myśleć o przeżyciu a nie bogactwie. Na pewno mieliby lepiej, gdyby zachód się odj….od nich

    Polubienie

    • marek said

     tam nic sie nie zmienilo od caratu ale Rosjanie zawsze byli za swoimi przywodcami, do teraz wielu wspomina Stalina z lezka w oku…oprocz olbrzymiej biedy od zawsze sa w czolowce jesli chodzi o alkoholizm i aborcje do tego doszla korupcja na niespotykana skale. Studiowalo sie kiedys historie tego kraju….

     Polubienie

 16. marek said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/pepsi-przywraca-aspartam-do-dietetycznych-napojow-rok-po-usunieciu-kontrowersyjnego-slodzika-2016-06

  Polubienie

 17. marek said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/korupcja-programu-szczepien-w-polsce-prof-maria-dorota-majewska-2016-06

  Polubienie

 18. szuwaxpl said

  Rzecznik prezydenta Rosji Dmitrij Pieskow poinformował, że turecki przywódca Recepa Tayyipa Erdogan, prezydent Turcji, w liście z 27 czerwca br. kierowanym do prezydenta Rosji Władimira Putina przeprosił za zestrzelenie bombowca Su-24, donosi Lenta.ru.
  Kara za brak subordynacji politycznej:
  Zamach terrorystyczny w Stambule. USA: będziemy przeciwstawiać się terroryzmowi
  Tacy dobrzy usmanii.
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/zamach-terrorystyczny-w-stambule-usa-bedziemy-przeciwstawiac-sie-terroryzmowi/7sxnb3

  Polubienie

 19. greg said

  1 zrzeczenie się armii narodowej

  2 wyrzeczenie się własnej waluty

  3 likwidacja polskich służb specjalnych , policji , i innych mundurowych sł.

  4 likwidacja w sądownictwie polskich przepisów prawa

  5 zrzeczenie się decydowania w zakresie polityki imigracyjnej

  ludzie to wszystko prowadzi do dyktatury wladze tzw unii europejskiej nie sa demokratycznie wybierane tylko z mianowania
  a putin makrela i erdogan to antychrysci
  byc moze papa franciszek tez jest w tym ukladzie

  Polubienie

 20. Elsa said

  a może to samo się rozpadnie. Ryży jest zdolny 🙂
  http://niewygodne.info.pl/artykul7/03119-Od-Grexitu-poprzez-Brexit-az-do-ALLexitu.htm

  Polubienie

 21. julius said

  Brexit kolejna żydowska dialektyka.
  Ruch Brexit jest w przeważającej mierze zdominowany nie tylko przez zwykłych syjonistów, lecz również przez syjonistycznych ultrasów szczególnie toksycznej odmiany. Na przykład, Boris Johnson, de facto lider Brexitu, niepełnej krwi żydowskiej , opisuje siebie jako „zapalonego syjonistę” i wspiera z równą pasją zarówno skorumpowane City of London jak i masową migrację do Europy.
  Chris Grayling, kolejny torysowski Brexiter, jest członkiem brytyjsko izraelskiego Centrum Komunikacyjno Badawczego (Bicom), syjonistycznego lobby. Kiedy był sekretarzem stanu do spraw sprawiedliwości i lordem kanclerzem, popierał wojnę z „ekstremistami” czyli tymi którzy krytykowali Izrael czy tzw. wojnę z terroryzmem.
  Theresa Villiers, brytyjski sekretarz stanu do spraw Irlandii Północnej , Brexiter, działaczka z organizacji Konserwatywnych Przyjaciół Izraela (SPI) i zagorzała syjonistka.
  Iain Duncan Smith, od dłuższego czasu zwolennik Brexitu, który zrezygnował niedawno ze stanowiska w rządzie Camerona, również należy do SPI – Konserwatywni Przyjaciele Izraela, podobnie zresztą jak niemal wszyscy wiodący liderzy Torysów Brexitersi
  Liam Fox, kolejny ultras neokonserwatywny , który został zmuszony do rezygnacji ze swojej pracy jako Minister Obrony Wielkiej Brytanii, po tym jak okazało się, że handlarz izraelskim uzbrojeniem miliarder Poju Zabludowicz finansował jego playboyowski styl życia jak również jego dawniejszego „doradcę” Adama Werrity.
  Grupka syjonistyczna mocno udziela się także w Partii Pracy. Brexiterką była Gisela Stuart, syjonistka urodzona w Niemczech, członkini organizacji neokonserwatystów „Henry Jackson Society”. Stuart otrzymała duży czas antenowy w mediach podczas kampanii – dzięki uprzejmości jej syjonistycznych przyjaciół w BBC. Inni członkowie Partii Pracy Brexiterzy jak Kate Hoey i Frank Field, również zdecydowanie popierają Izrael.

  Polubienie

 22. mentronik said

  Haha i wszystko jasne po co ten brexit .

  Zreszta sam u bukmachera zarobilem stawiajac na brexit . Przeciez to bylo pewne ze sie odbedzie bo spekulanci gieldowi bukmacherzy musieli na tym zarobic . Wiiliam hill ocenial na 90 rocent ze zostana w ue a to byla piekna podpucha . Kto postawil ten zarobiony . Ludzie tu chodzi zawsze o latwy zysk a ludziom sie urabia mozgi ze to bedzie katastrofa a tu nic kursy juz ida w gore gielda sie stabilizuje itp itd . Tak samo bedzie z wyborem trumpa na prezia usa . Bo trump to marionetka wyprodukowana przez zydow dla zydow . Tylko czekac do jesieni

  Polubienie

 23. mentronik said

  A tutaj dodatkowy grant dla zydow by pozbawic nas wolnosci praw itd . Jacu oni pomyslowi

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: