Miziaforum's Blog

Francja , ruskie narozrabiali .. Polacy idą siedzieć ,Wielka Brytania Polacy ciężko pracowali ZOSTANĄ DEPORTOWANI !!

Posted by miziaforum w dniu Czerwiec 24, 2016


Witam dziś te dwie sprawy jako przykład jak jest traktowana Polska i Polacy przez inne kraje

Sprawa pierwsza brexit , bez owijania w bawełnę znam bardzo bardzo dużo Polaków którzy tam wyjechali , jakiś czas temu też miałem zamiar tam mieszkać , przemieszkałem ponad 2 lata i po dogłębnym przeanalizowaniu stosunku , brytoli do Polaków postanowiłem lata jeszcze temu pożegnać się z nimi na zawsze , dla czego ? 🙂 W ŻYCIU NIGDZIE NA ŚWIECIE NIE SPOTKAŁEM LUDZI TAK FAŁSZYWYCH , OBŁUDNYCH I POGARDLIWIE NASTAWIONYCH DO INNYCH NACJI A W SZCZEGÓLNOŚCI DO POLAKÓW .

G.B dziś setki tysięcy Polaków na walizkach !!!

czy ich wykopią z G.B OBAWIAM SIĘ A NAWET JESTEM PEWNY ŻE KOGO JAK KOGO ALE POLAKÓW TAK !!!

FRANCJA WIADOMOŚĆ Z DZIŚ !!

Pięciu polskich kibiców, uczestniczących w bójce we wtorek w Marsylii przed meczem reprezentacji biało-czerwonych z Ukrainą w piłkarskich mistrzostwach Europy, zostało skazanych na kary od ośmiu do 12 miesięcy pozbawienia wolności bez zawieszenia.
Sąd w Marsylii postanowił także, że wyrok zostanie wykonany w trybie natychmiastowym i że skazani trafią do więzienia.
Bezpośrednio przed meczem Polski z Ukrainą zatrzymano w okolicach Stade Velodrome cztery osoby, a kilka godzin wcześniej po awanturach w Starym Porcie w Marsylii do aresztu trafiło osiem osób.
Mecz biało-czerwonych z Ukrainą był traktowany jako spotkanie podwyższonego ryzyka. Bezpieczeństwa strzegło tysiąc policjantów i żandarmów. Do miasta przyjechały tysiące polskich kibiców, ale obyło się bez większych incydentów.
Ten sam „poziom 3” w czterostopniowej skali zagrożenia wybrykami chuligańskimi miał mecz Rosji z Anglią 11 czerwca również w Marsylii. Przed i po spotkaniu doszło do bójek, w wyniku których 35 osób zostało rannych, w przeważającej części Anglików.

lap/PAP

Ruskich, co im zdemolowali pół dzielnicy, zmasakrowali angielskich kibiców, odstawili grzecznie do Moskwy. Bo żabojad by się zes… ze strachu, zanim podskoczyłby Ruskim. A Polaków za bójkę od razu do więzienia.

PO CO DZIŚ TO NAPISAŁEM , ABY WAM UNAOCZNIĆ CZY M JEST POLSKA I JEJ OBYWATELE DLA INNYCH NACJI BEZ WZGLĘDU NA TO CZY RZĄDZI P.O czy PIS

PRZYKRE TO ALE PRAWDZIWE

a/d Deportacji około 500 000 Polaków z W.B , PRZYPOMNĄ WAM , NIEJAKI WASZCZYKOWSKI KILKA MIESIĘCY TEMU ZGODZIŁ SIĘ JAKO PRZEDSTAWICIEL RZĄDU PO KONSULTACJACH Z SZEFAMI W PIS .. NA OBCIĘCIE NABYTYCH PRAW POLAKOM ZAMIESZKAŁYM W W.B !!

JAKO JEDYNY KRAJ ZROBIŁA TO POLSKA !! WŁASNYM OBYWATELOM !! DEGRADUJĄC ICH DO ROLI FRAJERÓW I OBYWATELI UNII 2 KATEGORII

MOŻECIE MI WIERZYĆ LUB NIE ALE TO WŁAŚNIE POSTAWA RZĄDU POLSKIEGO W TAKICH SPRAWACH OŚMIELA INNE RZĄDY NA ZROBIENIE Z POLAKIEM CO CHCĄ I KIEDY CHCĄ …

TAK TO JEST JEŚLI WŁASNY RZĄD POKAZUJE OBCYM IŻ MOŻE ZDEGRADOWAĆ I ODEBRAĆ PRAWA NABYTE !!!! POLAKOM BEZ PIEREDNIĘCIA …. TO CO MYŚLĄ OBCY

KRÓTKO MYŚLĄ O POLAKACH ” DYMAĆ JEBAĆ NIC SIĘ NIE BAĆ”

A/D FRANCJI CZY WASZCZYKOWSKI CHOĆ KIWNIE PALCEM W OBRONIE TYCH KIBICÓW ? 🙂

NO WŁAŚNIE ………..

Komentarzy 18 to “Francja , ruskie narozrabiali .. Polacy idą siedzieć ,Wielka Brytania Polacy ciężko pracowali ZOSTANĄ DEPORTOWANI !!”

 1. miziaforum said

  WIECIE GDZIE NORMALNY CZŁOWIEK MA TĄ TRZECIĄ CZY TEŻ CZWARTĄ RZECZPOSPOLITĄ

  W DUPIE MA !! W DUPIE A JAK !!

  Polubienie

 2. Bob U.K/G.B said

  Panoszenie się Polaków w miastach brytyjskich, obnoszenie się ze swoją buraczaną butą i pychą, brak elementarnej kultury i pokory wobec gospodarzy, burdy wszczynane po pijanemu, chamstwo i nieuzasadnione wiecznie pretensje to było głównie zauważane przez miejscowych Anglików, którzy pomimo swej tolerancji i liberalizmu, było w końcu nie do wytrzymania. To jest właśnie powód, że Anglicy powiedzieli – STOP WSCHODNIEMU CHAMSTWU

  Polacy! Jako Obywatel Brytyjski, poddany Jej Królewskiej Mości Elizabeth II, oświadczam że w związku z opuszczeniem UE przez Zjednoczone Królestwo Brytyjczycy oczekują że wrócicie do Polski. Jako gentlemeni my Brytyjczycy nie domagamy się od was natychmiastowego wyjazdu ale zostawiamy czas na spakowanie się i załatwienie spraw. Chcielibyśmy jednak w niezbyt długim czasie widzieć zmianę kierunku zalewu Polaków na wracających do Polski. Co do naszej decyzji o wyjściu z UE to będzie ona dla was jasna jeśli wy Polacy odpowiecie sobie na pytanie: Czy chcielibyście by Polska choć trochę była podobna do UK? Będziecie krzyczeli NIEEE, Polska dla Polaków, precz z multikulturą, precz z innymi rasami, precz z panoszeniem się LGBT, precz z żydami! A Wielka Brytania jest właśnie krajem WIELORASOWYM, MULTIKULTUROWYM i TOLERANCYJNYM w którym Brytyjczykami są ludzie różnych ras, kultur i orientacji. Wy to wszystko absolutnie nienawidzicie i odrzucacie więc po co pchaliście się do nas milionami skoro nasze wartości są wam obce? Wy powiecie że to dla kasy ale my nie mogliśmy dłużej tolerować zalewu UK milionami wrogów naszego społeczeństwa, nie może być tolerancji dla milionów wrogów tolerancji. Dlatego umożliwiamy wam powrót do siebie gdzie będziecie mogli żyć w swoim raju monokultury, polskiej rasy i prześladowania innych.

  Polubienie

  • miziaforum said

   O !!!! A TU MACIE GŁOS TAKZWANEGO BURAKA !!! KTÓRY PRZYJECHAŁ DO U.K PRZED ROKIEM 2012 !! WIĘC JEST PEWIEN ZE GO NIE DEPORTUJA BO 5 LAT ODSIEDZIAŁ W U.K ……… A TERAZ Z BOGDANA Z POLSKI „B” WYLAZŁ BOB 🙂 KOMENTOWAĆ NIE BĘDĘ BO NIEMA NAWET SENSU … bob 🙂 !!!!!

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Cwaniak..Sam sie deportuje, jak angoli gospodarka padnie po brexicie i nie bedzie roboty i na papu.Nie bedzie Bob sie wymadrzal.A, ze dostana w pierwszej fazie po kieszeni to pewne, zanim z Londynu zrobia Hong Kong, czyli centrum byznesu , handlujacego pustym pieniadzem.Bo chyba o to tu chodzi w tym brexicie miedzy innymi.Angole poza papierkami nie maja nic, zadnych bogactw.A gdy stana sie centrum bankowym , to beda rzadzic mimo, ze fige maja, a nie bogactwa.Nie bez powodu wyszli z unii i nie chcieli przyjac euro, a zachowali silna walute.Oj bedzie sie dzialo..

    Polubienie

 3. miziaforum said

  Dlaczego słabnie złotówka ? Przecież to nie Polska wyszła z Unii ? Teraz raczej pozycja Polski w UE powinna wzrosnąć.
  to jest kolonialna waluta ten złoty .Na końcu świata puszczą bąka a w neokoloni polandia duszą się od smrodu.Na zewnątrz kreują się w polandii na światowe paniska w traceniu szmalu.tfu

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Bo waluta sluzy spekulantom.Cwaniaki uciekli przed brexitem w inne walory na gieldzie, wiedzac, ze funt oslabnie chwilowo.Nie jeden zrobil niezly byznes na gieldach.Ciekawe , kto kupil polskie walory taniej na gieldzie?.Z pewnoscia nie jeden.

   Polubienie

 4. KrisT said

  czy ja dozyję dnia kiedy Polska bedzie znaczyła i stawiała europie warunki jak dawna Wielka Lechia???? z pewnoscią nie…. musiała by się zmienic całkowicie mentalnosć ludzi bądz pewne pokolenia wymrzeć….
  z tego co widać to po częsci mlodzi się budzą, inaczej postrzegają, tylko system ich dusi… ale coś zaczyna się zmieniać, powoli, bardzo powoli….

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   W cuda wierzysz?.Mentalnosc nie ma nic do rzeczy.Do rzeczy maja wielkie swiatowe kapitaly, ktore rzadza swiatem, a nie prostaczki wylacznie do placenia podatkow i do roboty.Wszedzie to samo..

   Polubienie

 5. miziaforum said

  Prezydent Andrzej Duda zabrał głos ws. wyniku referendum w Wielkiej Brytanii. W swoim przemówienie odniósł się również do przyszłości Polaków, którzy przebywają na Wyspach Brytyjskich.

  Duda przyznał, iż „nie ma wątpliwości”, co do tego czy Brytyjczycy pozostaną przyjaciółki Polaków. (…) należymy do tego samego kręgu kulturowego, w tym względzie zawsze jesteśmy jedną Europą. To jest nasz strategiczny partner – powiedział. Dodał także, iż w chwili obecnej trzeba zrobić wszystko, by uniknąć „efektu domina”.

  Prezydent odniósł się również do powodów, dla których mieszkańcy Wysp Brytyjskich zdecydowali się zakończyć swoją przygodę z Unią Europejską. Trzeba odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego Brytyjczycy wybrali wyjście z Unii?”. Może Bruksela za dużo narzuca? – pytał retorycznie „pijąc” z pewnością m.in. do kwestii kryzysu imigracyjnego, który od kilkunastu miesięcy dzieli Europę, a także do niebezpiecznej ścieżki ideologicznej, jaką od pewnego czasu zaczęli kroczyć unijni włodarze.

  Andrzej Duda zapewnił także, że nasze państwo nie pozostawi bez opieki Polaków, którzy przebywają w Wielkiej Brytanii. Prezydent oznajmił, że Polska „zadba o to, aby ich prawa nie zostały uszczuplone”.

  źródło: TVP Info, wMeritum.pl

  00000000000000000000000000000000

  🙂 🙂 🙂 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A SPRAWA Z wASZCZYKOWSKIM KTÓRY JUZ ODEBRAŁ TE PRAWA W UMOWIE Z u.k ??? NOTABENE SCHANDLOWALI TE PRAWA EMIGRANTÓW ZA OBIETNICĘ WSPARCIA WOJSKAMI WSCHODNIEJ FLANKI

  CO NA DZIŚ WIEMY KOSZTOWAŁO U.K …….. NIC .. ZERO … NUL 🙂

  BO WSCHODNIĄ FLANKĘ OBSTAWI OBIECANY BATALION LOGISTYCZNY Z USA 🙂

  TAKIE TO INTERESY ROBI PIS ……….. A UK ? A UK ZROBIŁO ŚWIETNY DIL NIE DALI NIC I NIE DADZĄ ALE 2 CO DO WIELKOŚCI MNIEJSZOŚĆ NARODOWA W U.K PO PAKISTAŃCZYKACH – POLACY

  ZOSTAŁA BEZ PRAW SOCJALNYCH !!!

  WOW !!!

  U.K ZROBIŁO MEGA DIL !!!

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   U jaka troska bla bla bla.Jak angole wprowadza wizy takze dla osob , ktore chca pracowac na tej wyspie, to niewielu je dostanie.Zwlaszcza w przypadku , gdy trzeba bedzie miec odpowiednio wysoko platna prace.A niestety gros imigrantow i nie tylko Polacy wykonuja malo atrakcyjne roboty takze pod wzgledem finansowym, wiec takowych wiz nie dostana i beda musieli Anglie opuscic.W ten oto sposob szczwane angole, ktorzy zaprosili imigrantow do roboty pod pretekstem brexitu pozbeda sie zbednego dla nich balastu, bo ” murzyn zrobil swoje i murzyna sie wyrzuca”,ale oczywiscie demokratycznie z zachowaniem twarzy wielkich demokratow.Ludziska bedacy na tzw. socjalu takich wiz nie dostana i problem imigracji sie rozwiazuje.Biedni wroca do Polski goli i weseli i roboty tez nie znajda.Bedzie sie dzialo.

   Polubienie

   • zagrypiona said

    no to, na bank, nie bedzie sprzataczy, taksowkarzy w anglii… zarosna syfem i beda jezdzic konno, ewentualnie na rowerach. serio mysilisz ze wszystkich parobasow od roboty ktorej angol nie wykona powyrzucaja?

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Wielu wywala i byc moze ten spadek wcisna unii, bo przeciez unia przyjmuje jak leci w tym nozownikow, handlarzy narkotykow, obcinaczy glow, wszelkiej masci terrorystow.Nie chcieli powiedziec wprost: spadajcie na drzewa , to wymyslili brexit i posprzataja.Taka to mentalnosc.

     Polubienie

   • krab said

    Oprócz białych imigrantów mają całkiem sporo kolorowych a na tych ktoś musi pracować! sami angole nie dadzą rady .

    Polubienie

 6. Konarski said

  Fuck you European Union [Last Week Tonight 2016-06-19]

  Polubienie

 7. Pelagia said

  łykiend się zbliża, trza się relaksować:
  https://pl.fotolia.com/id/108967061
  pobyczyć
  https://pl.fotolia.com/id/72066389
  a jak ktoś chce, to poświntuszyć ;
  https://pl.fotolia.com/id/78189615

  Polubienie

 8. szuwaxpl said

  Co tu dużo pisać – radość dla eurosceptyków takich jak ja, ale:
  http://3obieg.pl/brexit-odwraca-uwage-od-spraw-wazniejszych

  Polubienie

 9. Marysia...zwyczajnie Marysia. said

  Polakow wsadzaja, a bandziorow islamskich resocjalizuja w centrach deradykalizacji oplacanych z kieszeni mordowanych Francuzow podatnikow.Bandziora otocza psychologami, a Francuzow sadza za islmofobie i rasizm, bo ci nie zgadzaja sie na rozwalke kraju i bezkarne hasanie obcinaczy glow po ulicach.Taka to sprawiedliwosc..nie tylko w stosunku do Polakow.Obrzydliwosc..

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: