Miziaforum's Blog

oficjalne stanowisko USA w sprawie Polski – mamy Polskę gdzieś , nic nie znaczy ani nie znaczyła nigdy !!

Posted by miziaforum w dniu Czerwiec 18, 2016


Miziaforum's Blog

WSZYSCY TO WIEDZĄ TYLKO NIE JEŁOPY Z NAD WISŁY I ODRY !!

śmieją się z was łacha drą…….. 

Ewa M. Thomspon: rosyjscy agenci są rozsiani po całej Polsce
Rzeczpospolita | aktualizacja (08:44)

W żadnej wizji amerykańskiej polityki zagranicznej Polska nie jest ważna – mówi w rozmowie z „Rzeczpospolitą” Ewa M. Thompson, slawistka z Uniwersytetu w Houston, autorka licznych artykułów z dziedziny politologii i literaturoznawstwa. Podkreśla, że jest tak niezależnie od tego, kto zasiada w Białym Domu. – Gdyby Polacy odrzucili bliskie relacje z Ameryką, byłby to prymitywizm i prostactwo. (…) W błędzie jest ten, kto myśli, że w Polsce nie ma rosyjskich agentów. Są oni wręcz rozsiani po całym kraju – zaznacza.

Thompson podkreśla, że w USA polityka to partia szachów. – Amerykanie nie patrzą na sprawy polityczne w kategoriach moralności – zaznacza. Dopytywana jak dziś w Ameryce oceniana jest rosyjska okupacja Krymu i agresja na wschodnią Ukrainę przyznaje…

View original post 267 słów więcej

Komentarze 33 to “oficjalne stanowisko USA w sprawie Polski – mamy Polskę gdzieś , nic nie znaczy ani nie znaczyła nigdy !!”

 1. miziaforum said

  Macierewicz o zagrożeniu ze strony Rosji
  Zagrożenie rosyjskie jest realne. To nie jest zagrożenie fikcyjne i nie tylko polityczne. Rosjanie okupują część terytorium naszego sojusznika. Wypowiadają się agresywnie w sprawie Polski, jak i innych naszych sojuszników. Trzeba mówić o tym zagrożeniu jasno i otwarcie. Dlatego właśnie ludność miast i wsi, widząc przejeżdżające abramsy i widząc amerykańskich żołnierzy, witają ich z taką radością

  – podkreślił minister obrony narodowej.

  🙂 chlebem i solą , z dzidami i konno pieszo i na rowerach 🙂

  Polubienie

  • Ktoś said

   „Dlatego właśnie ludność miast i wsi, widząc przejeżdżające abramsy i widząc amerykańskich żołnierzy, witają ich z taką radością ”

   — w niedalekiej przeszłości z TAKĄ SAMĄ RADOŚCIĄ ci „sąsiedzi” Polaków witali wkraczające do Polski NKWD, GESTAPO…. syjonistów znanych dziś jako banderowcy…. czy podobne im „ideologicznie” formacje. Onegdaj wcześniej zaś tworzyli „bramy powitalne” dla (na przykład) wojsk zaborców…..

   Mentalność zdrajcy zobowiązuje przecież do wiecznego wbijania Gospodarzowi noża w plecy w ramach UROJEŃ z main kampfu znanego jako tora. Bo przecież niedaleko upadł JUDE od JUDAsza…… a nawet bardzo blisko. Wręcz dynda na tym samym postronku.

   Polubienie

  • miziaforum said

   OKUPUJĄ CZĘŚĆ TERYTORIUM NASZEGO SOJUSZNIKA ?!!

   TO JAKI Z CIEBIE SOJUSZNIK UKRAIŃCÓW JAK TYLKO KWĘKASZ W TV … A NIE RUSZASZ Z DZIDĄ NA ODSIECZ 🙂

   Polubienie

   • gorycz said

    Kukiz: może piekło w Donbasie to dla Ukraińców kara za ich niewyspowiadane grzechy
    http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz%2Fkukiz-moze-pieklo-w-donbasie-to-dla-ukraincow-kara-za-ich-niewyspowiadane-grzechy

    Polubienie

    • miziaforum said

     A CO W TYM DZIWNEGO ZWYCZAJNIE BYŁ WIDOCZNIE TŻEŹWY JAK TO NAPISAŁ … NA TRZEŹWO WSZYSTKO WYGLĄDA INNACZEJ

     WARTO BY BYŁO ABY MACIEREWICZ PRZED WYPOWIEDZIAMI DLA RADIA TV PRASY DMUCHAŁ W ALKOMAT …

     Paweł Kukiza odniósł się na Facebooku do artykułu, w którym opisano projekt klubu Kukiz’15 dotyczący ustanowienia 11 lipca Narodowym Dniem Pamięci Ofiar Ludobójstwa OUN-UPA. Przypomniał, że w czasie Majdanu był mocno zaangażowany w pomoc protestującym Ukraińcom, m.in. przemycając kamizelki kuloodporne.

     „Działałem w myśl chrześcijańskiej zasady – „zło dobrem zwyciężaj” …. Liczyłem, że to docenią, że odetną się od bandytów OUN-UPA…. A oni uznali ich za… bohaterów… I przeszło mi” – napisał Kukiz.

     „Są granice. Najpierw pokora, przeprosiny i pokuta. W innym wypadku guzik mnie obchodzi, co zrobią z nimi Rosjanie. Może to piekło, jakie mają w Donbasie jest właśnie karą za ich niewyspowiadane grzechy” – stwierdził polityk.

     Facebook.com / Kresy.pl

     Polubienie

 2. Niepodlegla Polska byla i jest b. wazna dla USA. Gdyby nie p. Prezydent Woodrow Wilson, rownolegle wielki amerykanski rasista, oraz 13-ty Punkt Wilsona: „Niepodlegla Polska z dostepem do morza,” niepodlegla Polska nie byla by wskrzeszona po I-szej Wojnie Swiatowej (1914-1918). W Poczdamie w lipcu 1945r Prezydent USA Harry Truman przyjrzal sie proponowanej przez Stalina oraz polskich komunistow nowej granicy Polski biegnacej na zachodnim poludniu wzdfuz Nysy Klodzkiej. Prezydentowi Harry Truman-owi nie podobala sie granica Polski na Nysie Klodzkiej, bo nie przypominala zblizonych do prostokata granic Stanow w USA, a wiec jednym machnieciem olowka kazal wyprostowac poludniowo zachodnia granice Polski i oprzec ja na Nysie Luzyckiej. Niech mi ktos powie ze Harry Truman nie kochal Polski I Polakow.

  Polubienie

  • KrisT said

   i tu trzeba by wypisać zasługi polaków aby USA powstało… Truman najwidoczniej nie był z historią na bakier…..

   Polubienie

  • Ktoś said

   „Prezydentowi Harry Truman-owi nie podobala sie granica Polski na Nysie Klodzkiej, bo nie przypominala zblizonych do prostokata granic Stanow w USA”

   – no popatrz a ALTERNATYWNA historia mówi iż to Stalin się ŚCIEKŁ na trumana i resztę zachodnich ….. pi….. i przesunął granicę Polski z Nysy Kłodzkiej na Nysę Łużycką (ustalono iż miała być na Nysie ale nie mówiono jakiej)…

   przez co wszelkie środowiska syjonistyczne (nazistowskie) UTRACIŁY dostęp (werewolf czuwał nad jej bezpieczeństwem) do dokumentacji poukrywanej w Sudetach (złoty pociąg na przykład) a zdobytej w trakcie BESTIALSKICH eksperymentów (pseudo)medycznych na słowiańskich więźniach NAZISTOWSKICH (żydowskich – bo hitler, bandera jak i inni psychopaci to 300% żydzi) OBOZÓW KONCENTRACYJNYCH a które to „eksperymanety” w postaci patentów obecnie są „rzekami szekli” płynącymi w łapy zydowskich koncernów UDOWODNIONYCH SPONSORÓW i Hitlera i niemieckiego hitleryzmu jak i innych dokonywanych w różnych zakątkach globu ludobójstw.

   Polubienie

   • KrisT said

    nie zmienia to faktu iz wielu wybitnych polakow walczyło o wolnosc i powstanie USA.

    Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    Temu prezydentowi sie nie podobalo, innemu sie nie podobalo..Stara historia..a banda przekupnych glupkow oddawala w obce lapy wielki majatek dla zaszczytow, zachowania status quo i dla wygodnego zycia w dostatku…na srednim poziomie..buha ha ha ..toto nazywano elita….kon by sie usmial..Za pare groszy sprzedawali kraj i jej bogactwa wiszac u cudzej klamki..Dziadostwo, nie elity…Prawdziwe elity wladaly swiatem, oplywaly w luksusy, a polskie elity czyscily im buty…Prawdziwe elity , to upodlony i sprzedawany za srebrniki narod , umeczony, ktory bil sie za glupote sprzedawczykow i lokai na swiatowych dworach…he he he..elita..lokaje i czyscibuty..swiatowych elit..obrzydliwosc..

    Polubienie

 3. Anna said

  Kochani Rodacy Polska ważna jest tylko dla nas a dla mocarstw jesteśmy tylko jakimś małym kraikiem. Możemy co najwyżej pokazać mocarstwom gest Kozakiewicza. Ani oni nas nie obronią ani my ich! Bronić musimy się sami.

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Nie jestesmy malym kraikiem..Nigdy nie bylismy.To wrogowie Polakow i Polski robili z Niej maly kraik z zazdosci i dla wlasnych interesow.Teraz tez mamy to, czego inni pozadaja..bogata ziemie i to , co w ziemi..Ubodzy posiadajacy papierki , za ktore moga kupic wszystko zawsze niszczyli i przejmowali bogate kraje..No bo co takiego maja angole..Nic..zero..skaly i papierki do rzadzenia swiatem..Zabrac im papierki do kupna wszystkiego i zostana goli i weseli..nawet bez skarpet…Ziemia to majatek, ktorego wlasnie sie pozbawia Polakow ustawa o ziemi, oddajac ja w rece ” sukienkowych ” hochsztaplerow, ktrzy wiedza, ze maja bogactwa ziemi moga z ludzi uczynic niewolnikow…Rosje tez sie rozwalilo pierwsza wojna , bo byla za bogata..scenariusz sie powtarza…Huzia na Rosje, zeby zabrac jej bogactwa…

   Polubienie

   • Anna said

    Marysiu nie przyrównuj bogactw Polski do Rosji, nasza ziemia jest mało urodzajna, nawet nas nie wyżywi, czarnoziem jest na Ukrainie, to jest urodzajna ziemia nie polska. Owszem mamy bogactwa mineralne w obfitości ale ilości są znikome więc – nie przesadzaj 😉

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Nie przesadzam Anno.Nasza ziemia jest bardzo bogata.Jest zroznicowana w roznych regionach, co sprawia , ze mozna uprawiac rozne rosliny.Kazda roslina wymaga innej gleby i Polska to zroznicowanie posiada , podobnie jak przebogata w ziemie i zroznicowanie klimatyczne Francja..Bogactwo ziemi to jej zroznicowanie, co zapewnia uprawianie wielu roslin niezbednych dla zycia zwierzat i ludzi , czyli tzw. ronictwo wielokulturowe.Droga Anno w 16 wieku Polska byla potega eksportowa, jesli chodzi o handel zbozem, co stalo koscia w gardle angolom i zabojadom tez i przede wszystkim prusakom i dlatego postanowiono zlikwidowac potezne panstwo rolnicze lacznie z Ukraina, ktore zywilo Europe Czarnoziem dobry,ale nie do kazdej uprawy.Winorosli na tym nie bedzie..Kazda roslina ma swoje wymogi.Bananow, pomaranczy nikt nie wyhoduje w gruncie w Europie, bo do tego potrzebna jest inna ziemia z innymi mineralami.Toczy sie wojna o europejska ziemie, bo tej w Afryce ubywa.Religijni cwaniacy beda wykupowac polska ziemie.Bez bogactw mineralnych niektorych mozna zyc nawet, jesli jakis meteoryt by walnal w nasza Planete..ale bez tego, co wyrasta na ziemi dzieki ukrytym w niej mineralom nie da sie wyzyc…ludzkosc wyginie, dlatego kazdy rodzaj gleby jest niezbedny dla przetrwania wszystkich gatunkow na ziemi..koniecznych do zycia..madrzy to nazywaja ekosystemem.Troche sie znam Andziu, bo lubie tez kwiaty.A to wymagajace bestie jak kazdy inny zywy organizm..Nie wszystkie kwiatki lubia czarnoziem.Wsadz kaktusa w czarnoziem..Bedziesz miala fige.Moje rosna , nie podlewane..znaczy z rzadka..w piachu..i maja sie swietnie.No dobra pochwale sie..Mam w chalupie prawie ogrod botaniczny i do kazdego gatunku kwiatka inny rodzaj ziemi..Ha..A ziemia na Ukrainie bogata moja droga w Czarnobyl..A czarnobyl..to..wiadomo skazenia i nowotwory..Zachod broni sie przed importem produkcji rolniczj z obszarow dotknietych wybuchem jadrowym w czarnobylu..Taka jest gola prawda.Ludzie nie kupuja tych produktow, jak widza skad pochodza.Widze to na co dzien.Tez nie kupuje.Zwlaszcza grzybow poczarnobyskich..

     Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Rosja bogactw ma wiecej..ziemia, ropa i gaz, zloto, diamenty i rozne mineraly i metale…dlatego jest wiekszym kaskiem..Duzy kasek mozna zdobyc, dgy ktos mniejszy dobrze kasa..co widac..i slychac z kazdej ambony propagandowej.

     Polubienie

 4. Anna said

  Banki zaczynają fikać? Wczoraj gruchnęło, że jeden z banków zabiera karty, „plastiki” swoim klientom!!! Bankomaty łykają i nie oddają a nawet przy kasach sprzedawca ma komunikat – odebrać kartę. NO… ja bym w to nie uwierzyła ale na własne oczy widziałam jak sprzedawca KAZAŁ klientce oddać swoją kartę. SZOK! nawet może ją przeciąć. Takie zwyczaje to chyba tylko w Polsce.
  Podobno była awaria systemu ale ile kart zabrano i kiedy je oddadzą to tajemnica poliszynela.

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Moze maja przestarzale bankomaty, co pozeraja karty.Nowe bankomaty kart nie zra,lecz blokuja operacje finansowe.Bankomaty zzerajace karty byly w modzie na zachodzie w latach 90-tych, pod koniec.Zostaly wycofane i zastapione takimi, ktore blokuja wplaty, wyplaty i przelewy..

   Polubienie

   • Anna said

    Marysiu to nie była kwestia bankomatu ale konkretnego banku! dla innych banków bankomaty działały prawidłowo.

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     No dobra.Jakis problem w tym konkretnym banku.Ale . Anno.Nie wiem, co mialas na mysli odnosnie konkretnej sytuacji.Wyzej wspomnialam, ze poprzedniej generacji bankomaty polykaly karty, gdy: ktos nie mial pieniedzy na koncie , a chcial dokonac operacji finansowej, gdy uzytkownik pomylil sie, wpisujac niewlasciwy kod, co mialo zabezpieczac wlascicieli kart przed uzurpacja np. w przypadku kradziezy.Bankomaty nowszej generacji kart nie polykaja, ale blokuja uzytkownika w sytuacjach opisanych powyzej.Byc moze ten bank, o ktorym Ty piszesz posiada taki wlasnie przestarzaly system, ktory w okreslonych sytuacjach polyka karty.Te nowsze bankomaty cwane, poniewaz kazdy bank i w roznej sytuacji moze calkowicie blokowac pieniadze posiadacza karty.Tak sie dzieje juz obecnie, poniewaz w tym systemie bankomatow niektore banki ograniczaja ilosc wyciaganych pieniedzy w ciagu tygodnia.Kradziez w bialy dzien.Masz pieniadze, a bank Ci da tyle na tydzien gotowki , ile uzna za sluszne.Rozboj bialy dzien..Milionerom i miliarderom zaden bank niczego nie ogranicza, bo to oni sa wlascicielami bankow he he.
     Ps.
     W Szwecji juz sie testuje system obrotu pieniadza bez uzycia gotowki.O ile dobrze pamietam ma byc calkowicie operacyjny w 2020 roku, czyli gotowki w obiegu nie bedzie, a wylacznie cyferki na papierku, ekranie komputera, telefonu…Calkowita wladza banku i urzedzen elektronicznych nad ludzmi…elektroniczne wiezienie.Komus sie nie spodoba uzytkownik i bank go wylaczy nawet z posiadania cyferek na urzadzeniu elektronicznym..obled..nwo sie klania i wladza absolutna kasty wlascicieli bankow i elektroniki.Strach sie bac..a ludziska sie ciesza, ze maja fajnie i wygodnie , bo se klikna i juz zaplacone…a panowie podkrecaja pejsy z radosci..

     Polubienie

     • Anna said

      To o czym napisałam to właśnie obraz tego co oni mogą zrobić z naszymi pieniędzmi na kontach, nawet kiedy je mamy!!! Opisałaś to dokładnie. Teraz to była awaria a może … próba jak to działa. Cyferki będą rosły z wpływów a my na chleb nie będziemy mieli 😦

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: