Miziaforum's Blog

Macierewicz musi ogłosić alarm w kontrwywiadzie , rozpoznanie sondażem wykazało WIĘCEJ NIŻ POŁOWA POLAKÓW TO RUSKA AGENTURA !!

Posted by miziaforum w dniu Czerwiec 18, 2016


http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-poludniowa?zobacz/wiekszosc-polakow-za-wspolpraca-gospodarcza-z-rosja-sondaz

Według badania przeprowadzonego przez PEW Research Center, w Polsce zwolennicy współpracy ekonomicznej z Rosją przeważają nad jej oponentami.

Ośrodek badawczy zadał ankietowanym z 10 europejskich krajów pytanie, co ich zdaniem jest ważniejsze w kwestii relacji z Rosją: twarda postawa w kwestii sporów dot. polityki zagranicznej czy posiadanie silnych relacji gospodarczych. W Polsce za drugą opcją opowiedziało się 42 proc. ankietowanych. Odmiennego zdania było 41 proc. badanych.

Za twardą postawą wobec Rosji najbardziej opowiadali się Szwedzi (71 proc. zwolenników twardej postawy, 26 proc. za współpracą gospodarczą). Wśród Francuzów, podobnie jak w przypadku Polaków, było nieco więcej zwolennikówwspółpracy gospodarczej z Rosją (49 do 48 proc.). W Holandii, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii z niewielką przewagą dominowali zwolennicy twardej postawy.

Za współpracą z Rosją wyraźnie opowiedzieli się Niemcy (58 do 35 proc.) oraz Włosi (54 do 29 proc.). Jej zdecydowanymi zwolennikami są z kolei Węgrzy i przede wszystkim Grecy.

p.s prywatnie wam dodam że niemieckie BND – wywiad , publikuje w specjalistycznej prasie informacje między innymi dotyczące rosyjskiej agentury wywiadowczej działającej w krajach unii europejskiej , i !!! na temat Polski też ma swój raport w którym się stwierdza że, rosyjska agentura wywiadu wojskowego i cywilnego jest w Polsce obecna i rozlokowana w partiach politycznych głównego nurtu , czyli tych które są zawsze na szczycie !! oraz w radach nadzorczych spółek skarbu państwa  🙂 a więc też w miejscach gdzie są politycy !!

pozdrawiam miziaforum  w tym roku o ksywce ruska kurwa !!

nadanej  przez pastora Pawła Chojeckiego z Lublina 🙂 papieża kościoła pod wezwaniem Mariana Kowalskiego też z Lublina 🙂

Komentarzy 20 to “Macierewicz musi ogłosić alarm w kontrwywiadzie , rozpoznanie sondażem wykazało WIĘCEJ NIŻ POŁOWA POLAKÓW TO RUSKA AGENTURA !!”

 1. marek said

  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/7459-przemyslaw-wipler-zostal-skazany-za-naruszenie-nietykalnosci-policjantow

  Polubienie

 2. marek said

  http://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/7468-fanatycy-z-kod-planuja-chodzic-po-mieszkaniach-aby-mowic-o-konstytucji-wiemy-co-im-odpowiedziec

  Polubienie

  • Pelagia said

   kodofili potraktować jak świadków Jehowy – niech zostawia milion ulotek, będzie czym palić w piecu. Jak ktoś powstrzyma odruch wymiotny i zechce porozmawiać, to niech porozmawia o eksmisji na bruk – jak to się ma do konstytucyjnej gwarancji prawa do mieszkania

   Polubienie

 3. miziaforum said

  no co tak smutno ? 🙂 ogłaszam werbunek do ruskiej szajki , u nas wesoło pijemy bimber , jemy słonine , kawior i tańczymy kazaczoka 🙂

  i płacom nam za 120 komentaży dziennie jak powiedział PASTOR CHUJECKI W OSTATNIM PROGRAMIE UWAGA!!!! OD 3000 EURO DO 5000 EURO

  p.s ale na serio robi się schizofrenicznie po całości pozdro 😉 jutro WOLNE od 🙂 wolnego 😉 !!!

  A JUTRO DO !! DO KURWIDOŁA NA WYCIECZKĘ POSZPIONOWAĆ 🙂

  Polubienie

 4. staś said

  WIADOMOŚCI – NATEMAT.PL
  Pilne! Prezydent podpisał postanowienie o wysłaniu polskich żołnierzy do walki z Państwem Islamskim

  Andrzej Duda podpisał postanowienie o wysłaniu dwóch kontyngentów polskich żołnierzy do walki z ISIS. Wezmą udział w operacji Inherent Resolve od 20 czerwca do 31

  Polubienie

  • miziaforum said

   to było do przewidzenia … powiem tak co my na to możemy … nic więc mozemy to olewać i tyle niech sobie jadą i robią co chcą ch… im w d….

   p.s koronacji 🙂 nie jest coś innego ale to interesuje bardzo wąską grupę ludzi … i ważne wiąże się z tym legenda ? albo i prawda ? BARDZO INTERESUJĄCA biorąc pod uwagę to co się w Polsce dzieje

   Polubienie

   • Anna said

    Mizia opowiedz nam tę legendę i wrażenia ze zdarzenia 🙂

    Polubienie

   • Pelagia said

    pewnie smok wawelski odkręcił czakram. Mizia- podziel się z nami (swoim dworem) tą tajemnicą.
    trochę relaksiku retro

    Polubienie

   • Pelagia said

    Mizia- będziesz miał niedaleko do krypty królów słowiańskich na Łysej Górze

    Polubienie

    • KrisT said

     to nie są stalaktyty tylko nacieki,sople, zwisy wapienne. Wapn jest wypłukiwany z zaprawy/betonu itp. i krystalizuje się w taki sposób.
     Mam pytanie te sciany są zlitego betonu? więc skąd pra słowianie mieli zelbeton?
     Jakby to było praslowianskie to byłoby wykonane z kamienia bez tynku, pra słowianie nie znali cegieł…..

     Polubienie

     • Pelagia said

      nie mam pojęcia, to pytanie do ludzi, kt. eksplorują te krypty. trudno będzie dojść do prawdy, skoro ktoś wcześniej zacierał ślady potęgi Polski, a może więcej – także innych Słowian. Na mnie te krypty zrobiły ogromne wrażenie, pomimo, że są zalane, ledwo widoczne na tym filmie kiepskiej jakości. jakie wrażenie by wywarły, gdyby je przywrócić do dawnej świetności ?? Bardzo też dla mnie ważne – Ci ludzie chcą tworzyć słowiańską osadę, w której pomoc znajdą Słowianie potrzebującym. Chociaż jak znam władze w Polsce, to kłody pod nogi będą (oby nie)

      Polubienie

   • Pelagia said

    przepiękna idea – budowa osady słowiańskiej, co łączy się z pomocą dla potrzebujących

    Polubienie

 5. resor said

  No nareszcie Miziak wyrwałeś się z tej pisowskiej hipnozy i wróciłeś do normalności i logicznego myślenia…cieszę się…no nie tylko ja ale setki a może tysiące. Tak trzymaj !

  Polubienie

 6. No…nareszcie Miziak wybudziłeś się z tej hipnozy pisowej i wróciłeś do normalności i logicznego myślenia…cieszę się…i nie tylko ja ale setki a może tysiące twoich czytaczy. tak trzymaj !

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: