Miziaforum's Blog

Warszawski meczet stoi na kościach chrześcijan !! JEŚLI SIĘ WSZYSCY RAZEM POSTARAMY BĘDZIE ROZBIÓRKA ! zgodnie z prawem budowlanym !

Posted by miziaforum w dniu Czerwiec 15, 2016


WITAM JAK W TYTULE PRZECZYTAJ ODSŁUCHAJ I POMÓŻ W WYEGZEKWOWANIU PRAWA 

PRAWA DO ROZBIÓRKI MECZETU W WARSZAWIE !!!

MATERIAŁ PROMUJĄCY SZCZYTNY DO REALIZACJI CEL DLA KAŻDEGO POLAKA

TU ORGANIZACJE BĘDĄCE NA BIEŻĄCO W TEJ SPRAWIE

Komitet Zachowania Reduty Ordona: http://www.redutaordona.pl/ oraz https://www.facebook.com/Komitet-Zachowania-Reduty-Ordona-262254853963736/ Stowarzyszenie Reduty Ordona: https://www.facebook.com/Stowarzyszenie-Reduta-Ordona-481242798633502/

A ŻE PRZY OKAZJI DOJDZIE DO ROZBIÓRKI SAMOWOLI BUDOWLANEJ JAKIEGOŚ BUDYNKU  TRUDNO NIE PIERWSZA I NIE OSTATNIA TO ROZBIÓRKA SAMOWOLI INWESTORA

Opublikowany 15.06.2016

W 2005 r., kilka kilometrów od centrum Warszawy, rozpoczęto budowę meczetu. Pieniądze na ten cel przysłano z Arabii Saudyjskiej. Wokół miało powstać osiedle dla kilku tysięcy muzułmanów. Do tego jednak nie doszło, ponieważ grupka Polaków udowodniła ponad wszelką możliwość, że miejscem budowy jest słynna Reduta Ordona. Powstałe naprędce stowarzyszenia skutecznie zablokowały prace ziemne, a wykopaliska archeologiczne potwierdziły obecność ludzkich szczątków zgrupowanych w historycznym obrębie reduty.

Losy tego historycznie i kulturowo bliskiego Polakom miejsca wciąż się jednak ważą. Zgodę na obecność islamskich instalacji w tym właśnie miejscu wydały władze dzielnicy Ochota. Hiszpański developer podjął już kilka prób rozpoczęcia prac przy użyciu ciężkiego sprzętu. Obecnie sytuacja utknęła w martwym punkcie.

Zdaniem Aleksandra Jabłonowskiego jedyną szansą na odzyskanie tej ziemi jest całkowita rekonstrukcja Reduty Ordona. Bez wsparcia lokalnych władz oraz wydzielenia funduszy nie da się jej jednak przeprowadzić. Jest jednak światełko w tunelu. Ludziom walczącym o Redutę udało się wpisać ten obszar do rejestru miejsc pamięci narodowej. To krok milowy w kierunku rozbiórki meczetu. A czy do tego dojdzie, okaże się w ciągu najbliższych lat. Na razie muzułmanie czują się w tym miejscu bardzo pewnie.

(Opis wykonał Piotr Korczarowski, a nie jakiś „YouTube” jak to mają w zwyczaju pisać niektóre kopiujące nas portale. Napiszcie chociaż, że żródło: eMisjaTv)

 

ZAŁ BARDZO WAŻNY DOTYCZĄCY TEJ WŁAŚNIE SPRAWY !!

https://miziaforum.wordpress.com/2016/06/12/alarm-kolejny-krok-w-islamizacji-serbii-nastepna-polska-info-agencyjne/

Komentarzy 31 to “Warszawski meczet stoi na kościach chrześcijan !! JEŚLI SIĘ WSZYSCY RAZEM POSTARAMY BĘDZIE ROZBIÓRKA ! zgodnie z prawem budowlanym !”

 1. miziaforum said

  NO TO DO ROBOTY 🙂 WSPIERAMY DZIAŁANIA … PROSZĘ LINKOWAĆ Z OPISEM WPROWADZAJĄCYM ROZBIÓRKA MECZETU W WARSZAWIE WESPRZYJ DZIAŁANIA !!

  Polubienie

 2. miziaforum said

  DAM WAM ARGUMENTY DLA CZEGO NALEŻY TĄ INICJATYWĘ POPRZEĆ !

  PO PIERWSZE JEST PRAWNY PUNKT ZACZEPIENIA … MECZET WYBUDOWANO BEZ POZWOLEŃ NIEZBĘDNYCH

  PO DRUGIE WYBUDOWANO GO NA TERENIE WPISANYM DO REJESTRU MIEJSC PAMIĘCI NARODOWEJ

  WIĘC JEST BARDZO DUŻA SZANSA NA DOPROWADZENIE DO ROZBIÓRKI TEGO BUDYNKU !

  POZA TYM SAM NIE WCHODZĘ W TAK ZWANE UTOPIJNE I NIE REALNE DO ZREALIZOWANIA AKCJE

  A PO TRZECIE CHCECIE ŻEBY POWSTAŁO W STOLICY POLSKI MIEJSCE ZWANE NP MAŁYM KABULEM
  czyli dzielnica do której strach się zapuścić nawet policji , patrz stolice państw U.E !!

  I COŚ JESZCZE W AV ONI SĄ TUŻ TUŻ MATERIAŁ ZAWIERAJĄCY APEL BURMISTRZA GOERLITZ ABY KOBIETY I DZIECI NIE WYCHODZIŁY DO PARKÓW I SKWERÓW SAMOTNIE

  PRZYPOMINAM GOERLITZ I ZGORZELEC TO JEDNO MIASTO

  PRZYPOMINAM MATERIAŁ TV O NAPADZIE NA POLAKA

  Polubienie

 3. krab said

  A tymczasem oficjele z unii jewroislamskiej zadecydowali ….. że będą badać naszych Narodowców !!!!
  Politolodzy i socjolodzy mają na zlecenie Komisji Europejskiej przeprowadzić badania wśród działaczy polskiego Obozu Narodowo-Radykalnego. Projekt ruszy na początku 2017 roku pod hasłem „Dialogue About Radicalisation and Equality” („Dialog o Radykalizacji i Równości”). Kierownikiem zespołu badawczego w Polsce ma być dr Łukasz Jurczyszyn z Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora wcześniej już próbujący badać środowisko ONR. Eurokraci jako punkt wyjścia badań wyznaczają związek jaki według nich zachodzi między islamistyczną radykalizacją imigrantów, a popularyzacją przekonań nacjonalistycznych wśród rdzennych mieszkańców kontynentu. „Chodzi o radykalizację skrajnie prawicową oraz islamistyczną, w tym terroryzm, a także o ich konsekwencje dla Europy” Według nieoficjalnych informacji w zespole Jurczyszyna może znaleźć się także Rafał Pankowski z kontrowersyjnej organizacji „Nigdy Więcej”. Jest ona okskarżana o świadome bądź wynikające z ignorancji manipulacje mające na celu imputowanie różnego rodzaju organizacjom prawicowym bądź narodowym poglądów neonazistowskich.

  Polubienie

 4. krab said

  Niestety, ale w naszym kraju już tak jest, że to co polskie , narodowe , kukiełki polityczne i kulturowe starają się zdyskredytować i wymazać z pamięci i świadomości Polaków. Historie się zakłamuje, martyrologie również. Z bohaterów robi się dewiantów o conajmniej wątpliwej reputacji, a wszystko to za zgodą i błogosławieństwem władz polskojęzycznych. Nawet ukry nam próbują dyktować czy i kiedy mamy obchodzić dzień pamięci rzezi wołyńskiej. Podobała mi się wypowiedź Millera w tym temacie : „– Idzie o to, aby nie drażnić „strategicznego” partnera w walce z Moskwą. Prowadzi to do podziału polskich ofiar wedle przydatności politycznej. O jednych zbrodniach – Katyń, czy zbrodnie niemieckie można mówić zawsze i wszędzie. Inne, gdzie sprawcami jest faszyzm i nacjonalizm ukraiński „cmentarna ma gnieść cisza”

  Polubienie

 5. marek said

  http://www.polishexpress.co.uk/imigrant-brutalnie-zgwalcil-10-latka-nie-uwierzysz-jaka-dostal-za-kare/

  Polubienie

 6. […] https://miziaforum.wordpress.com/2016/06/15/warszawski-meczet-stoi-na-kosciach-chrzescijan-jesli-sie… […]

  Polubienie

 7. Emil said

  Teraz sie budzicie kiedy juz stoi? Trzeba bylo sie zainteresowac i zglosic sprzeciw jak zaczynali budowac!

  Polubienie

 8. Eskalny said

  Nie zgadzam się na żadne budowanie meczetów to mój !!! Kraj moja ojczyzna !!!!!to ja mam decydować z moimi rodakami co gdzie i kiedy ma być budowane !!!! i popieram rozbiórkę meczetu tymbardziej ze jest to miejsce pamięci

  Polubienie

 9. Flame said

  A nie mozna kurwa spalic tego meczetu???

  Polubienie

 10. Wypieprzyć ciapatych tam ,gdzie ich miejsce razem z ich pedofilską religią !!! Niech mi kto pokaże kościół katolicki w Kabulu czy innym muzułmańskim mieście. Oni niszczą i profanują nasze świątynie nawet w Naszej Europie… Precz z nimi !!! To nasz kraj,nasza Ojczyzna i nasza wiara.!!!

  Polubienie

 11. a co z tymi którzy doprowadzili do budowy tego budynku powinni zapłacić za rozbiórkę

  Polubienie

 12. Danusia said

  Swietny pomysl! Calkowicie go popieram! Trzeba zrobic wszystko zeby go rozebrac to jest nas Katolikow Swiety obowiazek.

  Polubienie

 13. Weronika said

  Nie chcę żeby w katolickiej Polsce budowano meczety!!!

  Polubienie

 14. Będzie jak we Francji, jeżeli pozwolimy na swobodne rozprzestrzenianie się muzułmanizmu i islamizmu. To jest kraj katolicki.

  Polubienie

 15. […] Warszawski meczet stoi na kościach chrześcijan !! JEŚLI SIĘ WSZYSCY RAZEM POSTARAMY BĘDZIE ROZ… […]

  Polubienie

 16. Magdalena Gwarczyk said

  Nie chcę aby w Polsce budowano meczety!!!!

  Polubienie

 17. Darek D said

  Popieram całkowicie. Z chęcią pomogę burzyć to dziadostwo. Czy są szanse jakiekolwiek pociągnięcia do odpowiedzialności półgłówków którzy wydali pozwolenie na wybudowanie czegoś takiego w Polsce?

  Polubienie

 18. Podpisane

  Polubienie

 19. Sylwester said

  Zgadzam sie to miejsce jak i polska nie dla islamu miejsce ich jest dla czego nie w katarze

  Polubienie

 20. […] https://miziaforum.wordpress.com/2016/06/15/warszawski-meczet-stoi-na-kosciach-chrzescijan-jesli-sie… […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: