Miziaforum's Blog

Islam skala inwazji USA polityka w/s uchodźców Terroryści TAK ! ofiary NIE !

Posted by miziaforum w dniu Czerwiec 15, 2016


Administracja Obamy prowadzi politykę, która zarówno porzuca chrześcijan na Bliskim Wschodzie, jak naraża Amerykę na dżihad.

Pod koniec zeszłego roku ujawniono, że 97% uchodźców syryjskich przyjętych w USA, było muzułmanami sunnickimi – tą samą odmianą islamu, do której należy Państwo Islamskie – podczas gdy mniej niż pół procenta było chrześcijanami.

Od tego czasu ta dysproporcja tylko pogorszyła się. Od 1 do 23 maja Stany Zjednoczone przyjęły 499 uchodźców syryjskich– która to liczba przekracza całkowitą liczbę uchodźców przyjętych w ciągu ostatnich trzech lat. Wśród nich było zero chrześcijan; 99 procent było sunnitami (pozostały jeden procent określony jest po prostu jako „muzułmanie”).

Te liczby są niepokojące.

Po pierwsze, z czysto humanitarnego punktu widzenia (a podaje się przyczyny humanitarne jako główny argument na rzecz przyjmowania uchodźców) chrześcijanie powinni mieć pierwszeństwo po prostu dlatego, że są obecnie wśród najbardziej prześladowanych grup na Bliskim Wschodzie. Jak niedawno ustalił Departament Stanu na chrześcijanach oraz Jazydach ISIS popełnia ludobójstwo. Państwo Islamskie zmusza chrześcijan do wyrzeczenia się Chrystusa pod groźbą śmierci; zamienia ich w niewolników, dokonuje masowych gwałtów i zbezcześciło oraz zburzyło ponad 400 kościołów.

Jak w marcu powiedział senator Tom Cotton (Republikanin z Arkansas): „Bez wątpienia Syryjczycy wszystkich wyznań są ofiarami tej barbarzyńskiej wojny i spotykają ich niewyobrażalne cierpienia. Ale tylko chrześcijanie i inne mniejszości religijne są obiektem systematycznych prześladowań i ludobójstwa”.

Muzułmanie sunniccy nie są masakrowani, dekapitowani i gwałceni za odmowę wyrzeczenia się swojej wiary; ich meczety nie są palone, ani nie są więzieni i zabijani za apostazję, bluźnierstwo lub głoszenie wiary. Wręcz przeciwnie, niezwiązani z ISIS sunnici miesiąc za miesiącem są odpowiedzialni za popełnianie dziesiątków takich potworności przeciwko chrześcijańskim mniejszościom w całym świecie islamskim[1].

Niezaskakująco, wielu sunnitów, którzy przybywają do Ameryki i Europy – włącznie z terrorystami, którzy zabili 120 ludzi w Paryżu, 32 ludzi w Brukseli i 12 w Kalifornii – podzielają tę samą sankcjonowaną przez sunnitów nienawiść wobec nie muzułmańskich „niewiernych”. Dyrektor National Intelligence, James Clapper, przyznaje, że ISIS „wykorzystuje strumień uchodźców, by wepchnąć swoich agentów do tego nurtu”.

Nawet gdyby działać przy założeniu, że status uchodźcy musi być dostępny dla wszystkich Syryjczyków, niezależnie od ich religii, zwykła demografia Syrii ujawnia prosunnickie i antychrześcijańskie nastawienie obecnej polityki Obamy: chrześcijanie stanowią 10% totalnej populacji w Syrii – niemniej jest ich tylko 0,5% wśród uchodźców przyjętych do Ameryki. Muzułmanie sunniccy stanowią 74% populacji Syrii – ale 99% spośród przyjętych do Ameryki. Innymi słowy, 20 razy więcej chrześcijan i około jednej czwartej mniej sunnitów powinno otrzymać status uchodźcy niż otrzymało jak dotąd.

Wreszcie, wymówka podawana przez tych, którzy bronią tej dysproporcji brzmi całkowicie fałszywie: według agencji dla uchodźców ONZ, UNHCR, chrześcijanie i inne mniejszości „obawiają się, że rejestracja może ściągnąć na nich represje ze strony innych uchodźców”. Podobno więc nie rejestrują się i pozostają poza procesem. Jak jednak nieustannie informują bieżące raporty, sunnici stanowiący większość w tych obozach dla uchodźców prześladują znajdujących się tam chrześcijan, czasami ich zabijając. Podczas jednej podróży z Libii na Sycylię muzułmańscy „uchodźcy” z okrzykami „Allahu Akbar!” wyrzucili za burtę 12 chrześcijan.

Migranci przybywają łodzią do Włoch po przypłynięciu z Libii. (Zdjęcie: Wikimedia Commons/Vito Manzari)

Chociaż ONZ i USA wiedzą, że uchodźcy sunniccy terroryzują chrześcijan w obozach dla uchodźców, porzucają prawdziwe ofiary, które zasługują na azyl na Zachodzie i „humanitarnie” przyjmują ich prześladowców.


Równie winny
jest tu Kościół katolicki i szereg głównych wyznań protestanckich. Ostatnio „chrześcijańskich uchodźców ‚zawiódł’ papież [Franciszek]: obiecał zabrać ich do Włoch, ale zamiast tego zabrał tylko muzułmanów”.

Od momentu powstania problemu przyjmowania uchodźców z Bliskiego Wschodu do USA widać było taką otwartą hipokryzję. Wiele miesięcy temu Barack Obama określił propozycję dawania preferencji mniejszościom chrześcijańskim jako „haniebną”: „To nie jest amerykańskie. Nie tym jesteśmy. Nie stosujemy testów religijnych dla naszego współczucia” – powiedział wyniośle.

Dzisiaj jednak z samych statystyk widać wyraźnie, że w programie wobec uchodźców istnieje bardzo wyraźna nierównowaga[2]: faworyzuje on tych, którzy są najbardziej skłonni do popełniania aktów terroru w Ameryce, i ignoruje tych, którzy są najbardziej narażeni. To polityka administracji Obamy wobec uchodźców jest „haniebna”, „nie amerykańska” i nie reprezentuje tego „kim jesteśmy”.

Raymond Ibrahim: Urodzony w Stanach Zjednoczonych w rodzinie koptyjskiej, jest amerykańskim badaczem, tłumaczem z arabskiego, pisarzem i publicystą. Autor książek Crucified Again: Exposing Islam’s New War on Christians (Regnery, 2013) oraz The Al Qaeda Reader (Doubleday, 2007).


[1] Jeszcze zanim został założony nowy „kalifat” ISIS, chrześcijanie byli (i nadal są) celem atakówmuzułmanów – tłuszczy muzułmańskiej, indywidualnych muzułmanów, władz muzułmańskich i terrorystów muzułmańskich w krajach muzułmańskich arabskich, afrykańskich, azjatyckich itd. – i to z tego samego powodu: chrześcijanie są niewiernymi. Patrz Crucified Again: Exposing Islam’s New War on Christians, gdzie są setki relacji także sprzed powstania ISIS oraz opis doktryn muzułmańskiej, które tworzą taką nienawiść i pogardę dla chrześcijan.

[2] To niedawne ujawnienie promuzułmańskiej i antychrześcijańskiej polityki administracji Obamy pasuje do ustalonego wzoru religijnej dyskryminacji jego administracji. Przykłady poniżej:

 • Podczas gdy State Department zaprasza dziesiątki przedstawicieli muzułmańskich, ma zwyczaj odmawiania wiz pojedynczym przedstawicielom chrześcijan.
 • Kiedy kilku prześladowanych chrześcijan irackich przekroczyło granicę do USA, zostali na kilka miesięcy wsadzeni do więzienia, a potem odesłani z powrotem w paszczę lwa.
 • Kiedy rząd nigeryjski rozpoczął silną ofensywę przeciwko Boko Haram, zabijając część dżihadystów, sekretarz stanu John Kerry wezwał do przestrzegania „praw człowieka” dżihadystów, którzy regularnie mordują i gwałcą chrześcijan i palą ich kościoły. Później, Kerry „wzywał Tadżykistan, by nie wpadał w przesadę w rozprawie z islamskim terrorem”.
 • Kiedy prześladowani chrześcijanie koptyjscy planowali dołączenie do egipskiej rewolucji przeciwko Bractwu Muzułmańskiemu w 2013 r., USA powiedziały nie.
 • Kiedy prześladowani chrześcijanie iraccy i syryjscy prosili o broń, by dołączyć do opozycji walczącej przeciwko ISIS, Waszyngton odmówił.

Komentarzy 9 to “Islam skala inwazji USA polityka w/s uchodźców Terroryści TAK ! ofiary NIE !”

 1. miziaforum said

  PRZYPOMINAM KAŻDY ABSOLUTNIE KAŻDY KTO NEGUJE , ŻE ISLAM TO RELIGIA ZBRODNICZA , I PRÓBUJE W JAKIKOLWIEK SPOSÓB ŁAGODZIĆ OBRAZ ZBRODNIARZY ISLAMSKICH , EWENTUALNIE TŁUMACZYĆ ICH ZACHOWANIA LUB WRĘCZ PRZEMILCZAĆ , ZAKŁAMYWAĆ FAKTY

  JEST TAKIM SAMYM ZBRODNIARZEM JAK ISLAMISTA KTÓRY OBCINA LUDZIOM GŁOWY !!

  A MOŻE NAWET I WIĘKSZYM …….

  BARDZO WAŻNE W POLSCE TEŻ POJAWILI SIĘ JUŻ TACY KTÓRZY POMAŁU NA RAZIE DELIKATNIE PRÓBUJĄ WAS OKŁAMAĆ I WPROWADZIĆ W BŁĄD

  PO RAZ NIE WIEM KTÓRY NAPISZĘ NIE MACIE POJĘCIA CZYM JEST ISLAM BLISKOWSCHODNI !!

  I JAKIEKOLWIEK KADZENIA ŁAGODZENIA TŁUMACZENIA NAWET KSIĘŻY KATOLICKICH JAK I PASTORÓW PONOĆ CHRZEŚCIJAŃSKICH SĄ ZŁEM ZAPLANOWANYM ….

  Polubienie

  • miziaforum said

   Wiecie co stoi im na przeszkodzie aby was całkowicie omotać JESZCZE WOLNY DOSTĘP DO INFORMACJI W INTERNECIE OPISUJĄCY PRAWDĘ O ISLAMIE I NAGŁAŚNIAJĄCY PRAWDZIWE FAKTY DOTYCZĄCE POPEŁNIANYCH ZBRODNI PRZEZ ISLAM W USA I W EUROPIE

   JAK ZNIKNĄ PRAWDZIWE RELACJE Z INTERNETU A ZOSTANIE SAMO KŁAMSTWO .W MEDIACH

   MAKSYMALNIE JUŻ PO JEDNYM MIESIĄCU LUDZIE ODCIĘCI OD PRAWDY KARMIENI TYLKO KŁAMSTWAMI … ZACZNĄ WĄTPIĆ W SWÓJ WŁASNY INSTYNKT I W TO CO BYŁO IM WIADOME WCZEŚNIEJ ZANIM ZAMKNIĘTO ŹRÓDŁA PRAWDZIWYCH INFORMACJI PO NASTĘPNYCH 2 MIESIĄCACH TAKICH JAK JA ZOSTANIE MAX 1%

   POWIECIE ALE TO NIEMOŻLIWE JAK ZAMKNĄ …..

   A TAK JUŻ SIĘ TO REALIZUJE ZGODNIE Z PRAWEM

   CO DODAM SAMI ZOBACZYCIE KTÓRE MEDIA I KTÓRE BLOGI ZACZNĄ ZNIKAĆ A KTÓRE ZOSTANĄ !!!

   NA PODSTAWIE TYCH PRZEPISÓW

   31 maja, Unia Europejska ogłosiła nowy kodeks słowa online, który ma być egzekwowany przez cztery główne przedsiębiorstwa z branży IT, włączając w to Facebook i YouTube.

   Polubienie

   • miziaforum said

    A TO POLSKIE PRZEPISY KTÓRE WESZŁY W TEJ SAMEJ PRAWIE DACIE CO UNIJNE UKŁADY

    Blokowanie stron internetowych w ramach przepisów ustawy antyterrorystycznej W POLSCE

    ABW będzie mogła zablokować na 5 dni stronę internetową – bez zgody sądu. Wygląda to tak, że w „przypadkach niecierpiących zwłoki, jeżeli mogłoby to spowodować zdarzenie o charakterze terrorystycznym”, szef ABW może zwrócić się o zgodę do prokuratora generalnego, a po jej uzyskaniu ma prawo do wydania zarządzania o zablokowaniu konkretnych stron www lub usług. Albo może zażądać od administratora wprowadzenia takiej blokady.

    W takim przypadku – już po wprowadzeniu blokad – ABW będzie mieć obowiązek wystąpienia do sądu o wydanie postanowienia w tej sprawie. Jeśli sąd – a ma na to 5 dni od dnia wprowadzenia blokady – podzieli argumenty służb, to ona pozostaje. A jeśli nie, to ograniczenie ma zniknąć. Zapis – na pierwszy rzut oka – pozwalałby blokować strony z instruktażami dla terrorystów bądź zdjęcia z aktów terroru. Jak jednak zachowałyby się służby ws. takich stron jak na przykład miziaforum lub wiele innych ?

    NIEDŁUGO JUŻ NIE DŁUGO W INTERNECIE ZOSTANĄ TYLKO STRONY POTRZEBNE IM I POPRAWNE
    N.P KANAŁ Y/T PAWŁA CHOJECKIEGO I JEGO F.B

    KTÓRY W TEJ CHWILI SKUPIŁ SIĘ NA STYGMATYZOWANIU STRON INTERNETOWYCH ZARZUTEM O RUSKĄ AGENTURALNOŚĆ , ALE I NIE ZANIEDBUJE ODCINKA WYBIELANIA ZBRODNI ISLAMSKICH NA ŚWIECIE … O CZYM OSTATNIO SAMI SŁYSZELIŚCIE W JEGO MATERIALE JAK RAZEM Z CÓRKĄ TŁUMACZYŁ RZEŹ W ORLANDO ….. CHOROBĄ PSYCHICZNA SPRAWCY….

    ZANIM ZATEM ZACZNĄ ZNIKAĆ STRONY GRZEGORZA BRAUNA , MICHALKIEWICZA I WIELE INNYCH KTÓRE PASTOR OKREŚLIŁ JAKO SRODOWISKA AGENTURY RUSKIEJ I PIAŁ Z ZACHWYTU NA WIEŚĆ ŻE ABW JUŻ ŚCIGA WYTYPOWANYCH PRZEZ NIEGO , JAKO SZPIEGÓW RUSKICH ZWOLENNIKÓW KORWINA I BRAUNA

    JA ZAŁOŻĘ ZAKŁADKĘ STAŁĄ NA BLOGU ” PAWEŁ CHOJECKI I JEGO SŁUŻBA KU CHWALE WIELKOŚCI PORTFELA WŁASNEGO”

    bo szkoda to działanie przeoczyć , a zamieszczanie co chwilę w artach dziennych jest męczace , zatem kto będzie chciał kliknie i na bierząco bedzie wiedział co i jak u pastora i ferajny..

    Polubienie

 2. miziaforum said

  Batalion NATO w Polsce będzie rozmieszczony w przesmyku suwalskim
  1 godz. 14 minut temu
  ​Przypadający na Polskę batalion NATO ma zostać rozmieszczony na północno-wschodnim krańcu polskiego terytorium w tzw. przesmyku suwalskim, którego zajęcie przez obce siły całkowicie odcięłoby kraje bałtyckie od reszty Europy – pisze środowy „Financial Times”.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-szczyt-nato-w-warszawie/aktualnosci/news-ft-batalion-nato-w-polsce-bedzie-rozmieszczony-w-przesmyku-s,nId,2218920#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  1 słownie jeden batalion NATO …. 🙂 !!! śmiechu warte

  ALE 1 BATALION TO ZA MAŁO ŻEBY STANĄĆ SKUTECZNIE NA PRZECIW ROSJI , GARNIZONU KALININGRADZKIEGO

  ALE 1 TO TEŻ WYSTARCZY ABY WKURWIĆ RUSKICH I CAŁKOWICIE ZMIENIĆ STATUS ZAGROŻENIA W POLSCE

  NIE NAPISZĘ SPEC ARTA NA TEN TEMAT BO TO BEZ\ SENSU JESZCZE MI TU NAŚLE PASTOR ABWERĘ … 🙂

  POZDRAWIAM ZWOLENNIKÓW OBCYCH ARMII W POLSCE …………. 1 MAŁ PIERDOLONY BATALION

  🙂 MACIE CO CHCIELIŚCIE , BYĆ MOŻE DZIŚ ZAMYKA ABW PRZECIWNIKÓW OBCYCH WOJSK W POLSCE POD DENTYM ZARZUTEM SZPIEGOSTWA …… NA RZECZ ROSJI …… CZYLI NIE ŻARTUJE CHCĘ SKUTECZNIE KRZYWDZIĆ

  POWIADAM WAM PIERDOLENI ZDRAJCY TACY SAMI JAK TARGOWICA KOD I PO , BO ZWOLENNICY JANKESÓW CZY KOGOKOLWIEK OBCEGO W POLSCE STOJĄ DZIŚ W JEDNYM SZEREGU Z WYMIENIONYMI …….

  jeśli dojdzie do wojny lub niepokojów , pierwsi zadyndacie bez możliwości tłumaczenia się

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: