Miziaforum's Blog

Islam skala inwazji Europa , pierwsza synagoga meczetem

Posted by miziaforum w dniu Czerwiec 15, 2016


 • W holenderskiej prowincji Friesland, 250 z istniejących 720 kościołów zostało przeobrażonych w coś innego lub zamkniętych. Meczet Fatih Camii w Amsterdamie kiedyś był kościołem pod wezwaniem Św. Ignacego. Synagogę w Hadze zamieniono w meczet Al Aqsa. We Flandrii, w miejscu niegdyś sławnego kościoła stoi teraz luksusowy hotel. Katolickie łuki, kolumny i okna nadal wznoszą się ponad jadłospisami i stołami dla klientów.
 • „Francuzi nie obudzą się, dopóki Notre Dame nie przeobrazi się w meczet.” — Emile Cioran, pisarz.
 • Niemcy dosłownie sprzedają swoje kościoły. W okresie od 1990 roku do roku 2010, niemiecki Kościół Ewangelicki zamknął 340 kościołów. Ostatnio w Hamburgu, kościół luterański został wykupiony przez społeczność muzułmańską.
 • „Historia uczy nas, że takie zmiany są rzadko niegroźne.” — Bertrand Dutheil de La Rochère, asystent Marine Le Pen.

W ubiegłym roku, podczas słynnego Biennale artystycznego w Wenecji szwajcarski artysta, Christian Büchel, zamienił w meczet starożytny kościół katolicki Santa Maria della Misericordia. Kościół od ponad czterdziestu lat nie służył za miejsce praktyk chrześcijańskich. Büchel ozdobił barokowe ściany arabskimi napisami, przykrył podłogę modlitewnikiem, a krzyż ukrył za niszą modlitwną, wskazującą na kierunek Mekki, świętego miasta islamu. Była to prowokacja.

Ale wszędzie indziej w Europie praktykowanie islamu faktycznie wyprzedza chrześcijaństwo, podczas gdy Żydzi masowo opuszczają nie tylko Francję, ale cały stary kontynent.

W styczniu Zvi Ammar, przewodniczący marsylskiego Konsystorza Izraelitów, polecił, aby Żydzi przestali nosić kippah (jarmułkę) gdy wychodzą na ulice. Zbyt wiele antysemickich incydentów rzuciło obawę w serca 70 tysięcy marsylskich Żydów, którzy stanowią jedną dziesiątą całej populacji miasta. 500 Żydów opuściło miasto już w 2015 roku. Kilka dni temu Ammar ogłosił kolejną próbę załagodzenia sytuacji: transformację historycznej synagogi w meczet.

Synagogę Or Torah [„światło Tory”] odkupiła muzułmańska organizacja Al Badr za 400 tysięcy euro (456 tysięcy dolarów). Synagoga stała pusta z powodu szerzącego się w Marsylii antysemityzmu, gdy tymczasem pobliski meczet, prowadzony przez Al Badr, nie był w stanie poradzić sobie z przetłoczeniem w każdy piątek — do tego stopnia, że wierni byli zmuszeni modlić się na ulicy (muzułmanie stanowią jedną czwartą ludności Marsylii). Muzułmanie w Marsylii mają już 73 meczety.

Rok temu, francuzki przywódca muzułmański, Dalil Boubakeur, zaproponował zamianę pustych kościołów w meczety. Jednak to pierwszy przypadek we Francji, by coś podobnego stało się z synagogą. „Historia uczy nas, że te przemiany są rzadko niegroźne,” powiedział Bertrand Dutheil de La Rochère, asystent Marine Le Pan, przywódczyni Frontu Narodowego. Wydaje się, że porównywał on los synagogii z losem bazyliki Hagia Sophia, która została zamieniona w meczet w Konstantynopolu (obecnie Istambuł) w 1453 roku, po jej przejęciu przez muzułmańskich Turków osmańskich.

Hagia Sophia w Istambule była największą katedrą świata chrześcijańskiego, zanim została przejęta i zamieniona w meczet przez muzułmańskich Turków osmańskich w roku 1453. Bliski Wschód jest pełen kościołów i synagog zamienionych w miejsca kultu islamu. Dziś , każda osoba zwiedzająca nowoczesne europejskie miasto może zauważyć nowe meczety, budowane obok opuszczonych i zsekularyzowanych kościołów, z których niektóre są zamienione w muzea. (Źródło zdjęcia: Antoine Taveneaux/Wikimedia Commons.)

„Co powinniśmy zrobić?” Zvi Ammar pytał tego pisarza.

„Ze względów bezpieczeństwa Żydzi zostali już „wypchnięci” z centrum miasta. Nie mogliśmy już dłużej żyć w muzułmańskiej dzielnicy, więc synagoga stała pusta. Tysiące synagog w świecie arabsko-islamskim, od Libii po Maroko, od Iraku po Tunezję, zostały zamienione w meczety. Jedyną różnicą jest to, że we Francji muzułmanie nie mogą przywłaszczyć sobie synagogi, muszą za nią zapłacić.”

Cóż za smutne pocieszenie.

Jednakże Zvi Ammar ma rację: Bliski Wschód jest pełen nie tylko synagog zamienionych w miejsca kultu islamskiego, ale także kościołów przekształconych w meczety takie, jak Umayyad w Damaszku, Ibn Tulun w Kairze oraz Hagia Sophia w Istambule. W Hebronie i na jerozolimskim Wzgórzu Świątynnym muzułmańscy zwycięzcy zbudowali swoje święte miejsca, niszcząc znajdujące się tam miejsca kultu żydowskiego.

Kilka lat temu, Niall Ferguson, znakomity współczesny historyk, pisał o przyszłości Europy jako o „skradającej się islamizacji dekadenckiego chrześcijaństwa.” Łatwo jest znaleźć przykłady rozkładu chrześcijaństwa w Europie i rozrostu islamu w samym sercu starego kontynentu. Każda osoba zwiedzająca dowolne nowoczesne miasto europejskie może zauważyć nowe meczety, budowane obok opuszczonych i zsekularyzowanych kościołów, z których niektóre są zamienione w muzea.

Kluczowym momentem w powieści Michela Houellebecqa, Submission (Uległość), jest wizyta w chrześcijańskiej świątyni głównego bohatera, profesora Sorbony, szukającego nawrócenia, a znajdującego pustkę. Taka jest rzeczywistość we Francji.

We francuskim regionie Vierzon, kościół pod wezwaniem św. Eligiusza został zamieniony w meczet. Diecezja Bourges wystawiła kościoł na sprzedaż, a najwyższą ofertę zaproponowała organizacja muzułmańska. W Quai Malakoff, w Nantes, stary kościół pod wezwaniem św. Krzysztofa stał się meczetem Forqane.

W holenderskiej prowincji Friesland, 250 z istniejących tam 720 kościołów zostało przeobrażonych w coś innego lub zamkniętych. Meczet Fatih Camii w Amsterdamie był kiedyś kościołem pod wezwaniem św. Ignacego. Synagogę w Hadze zamieniono w meczet Al Aqsa.Kościół pod wezwaniem św. Jakuba, jeden z najstarszych w Utrechcie, został niedawno przekształcony w luksusową rezydencję. W Maastricht właśnie otwarto bibliotekę w dawnym kościele dominikańskim.

Główny meczet w Dublinie to dawny kościół prezbiteriański. W Anglii, katedra św. Marka nazywa się teraz Meczetem New Peckham, zaś w Manczesterze meczet Disbury był niegdyś kościołem metodystów. W Clitheroe, w hrabstwie Lancashire, władze wydały zezwolenie na transformację kościoła anglikańskiego, kościoła pod wezwaniem św. Piotra w Cobridge, w meczet Madina. Mówienie w mediach o „końcu brytyjskiego chrześcijaństwa” przestało być kwestią tabu.

Belgia, niegdyś kolebka katolicyzmu europejskiego, zamyka dziesiątki swoich kościołów. Kościół pod wezwaniem św. Katarzyny, zbudowany w 1874 roku, dominuje nad historycznym centrum Brukseli. Jest jedynym budynkiem religijnym zbudowanym w „pięciokącie” miasta pod koniec Ancien Régime i dziś jedną z najbardziej chronionych budowli w stolicy Unii Europejskiej, zwłaszcza po atakach terrorystycznych z 22 marca tego roku.

W ubiegłym miesiącu, The Economist wyjaśniał, co się dzieje w Belgii – kiedyś słynącej z Madonny z Brugii, jednego z najbardziej sławnych obrazów* Michała Anioła (*Madonna z Brugii to marmurowa rzeźba Michała Anioła, nie obraz. Źródło: Wielka Encyklopedia Powszechna PWN.) „Jeżeli cokolwiek utrzyma Belgię jako jedno państwo w trzecim wieku jej istnienia, klejem nie będzie katolicyzm,” napisano w czasopiśmie. Będzie nim, jak zauważono, islam. W Brukseli, połowa dzieci w szkołach publicznych wybiera zajęcia z islamu. Praktykujący katolicy stanowią 12%, natomiast 19% to praktykujący muzułmanie.

Według gazety La Libre, dziesiątki belgijskich kościołów znajdują się w bezpośrednim niebezpieczeństwie przystosowania do innych celów. Kościół pod wezwaniem św. Huberta w Watermael-Boitsfort ma zostać zamieniony na mieszkania, natomiast kościół pod wezwaniem św. Rodziny w Schaerbeek oczekuje na inwestora. W Malonne, kaplica Piroy została zamieniona w restaurację. W Namur, kościół pod wezwaniem św. Jacka zamieniono w sklep odzieżowy, akościół Notre Dame, zbudowany w 1749 roku, a zdekonsekrowany w roku 2004, jest teraz „przestrzenią kulturową.” Plac przed kościołem ma być przebudowany, mają pojawić się bilety i świadczenie usług cateringowych. W kościele odbyły się już dziesiątki wystaw, koncertów i pokazów mody. W Tournai, kościół pod wezwaniem św. Małgorzaty został przekształcony w mieszkania.

Osiem wieków po jego zbudowaniu, kościół pod wezwaniem Najświętszego Sakramentu w Binche, majestatyczny budynek w sercu średniowiecznego miasta niedaleko Brukseli, został wystawiony na sprzedaż za symboliczną sumę jednego euro. W Mechelen, we Flandrii, na miejscu słynnego kościoła wyrósł luksusowy hotel. Katolickie łuki, kolumny i okna nadal wznoszą się ponad jadłospisami i stołami dla klientów.

Mimo, że „papież-emeryt”, Joseph Ratzinger, pochodzi z Niemiec, że kanclerz Angela Merkel jest córką luterańskiego pastora, zaś obecny prezydent Niemiec, Joachim Gauck, jest pastorem protestanckim, Niemcy dosłownie sprzedają swoje kościoły. W okresie od 1990 roku do roku 2010 niemiecki Kościół Ewangelicki zamknął 340 kościołów. Ostatnio w Hamburgu kościół luterański został wykupiony przez społeczność muzułmańską. W Spandau, kościół pod wezwaniem św. Rafała funkcjonuje teraz jako sklep spożywczy. W mieście pochodzenia Karola Marksa, Trier, niektóre kościoły zostały zamienione na siłownie. W Kolonii, jeden z kościołów jest teraz luksusową rezydencją z prywatnym basenem.

Pisarz Emile Cioran rzucił swego czasu mroczną przepowiednię dla Europy: „Francuzi nie obudzą się dopóki Notre Dame nie przeobrazi się w meczet.” Trzy lata temu francuski historyk, Dominique Venner, zastrzelił się na ołtarzu Notre Dame, najsłynniejszej paryskiej katedry. Samobójstwo to, które media mainstreamowe potraktowały jako gest fanatycznego katolika, było straszliwym ostrzeżeniem dla Europy. Ale nikt nie zwrócił uwagi.

Giulio Meotti, edytor działu kultury Il Foglio, jest włoskim dziennikarzem i pisarzem.

Komentarze 23 to “Islam skala inwazji Europa , pierwsza synagoga meczetem”

 1. miziaforum said

  PRZYPOMINAM KAŻDY ABSOLUTNIE KAŻDY KTO NEGUJE , ŻE ISLAM TO RELIGIA ZBRODNICZA , I PRÓBUJE W JAKIKOLWIEK SPOSÓB ŁAGODZIĆ OBRAZ ZBRODNIARZY ISLAMSKICH , EWENTUALNIE TŁUMACZYĆ ICH ZACHOWANIA LUB WRĘCZ PRZEMILCZAĆ , ZAKŁAMYWAĆ FAKTY

  JEST TAKIM SAMYM ZBRODNIARZEM JAK ISLAMISTA KTÓRY OBCINA LUDZIOM GŁOWY !!

  A MOŻE NAWET I WIĘKSZYM …….

  BARDZO WAŻNE W POLSCE TEŻ POJAWILI SIĘ JUŻ TACY KTÓRZY POMAŁU NA RAZIE DELIKATNIE PRÓBUJĄ WAS OKŁAMAĆ I WPROWADZIĆ W BŁĄD

  PO RAZ NIE WIEM KTÓRY NAPISZĘ NIE MACIE POJĘCIA CZYM JEST ISLAM BLISKOWSCHODNI !!

  I JAKIEKOLWIEK KADZENIA ŁAGODZENIA TŁUMACZENIA NAWET KSIĘŻY KATOLICKICH JAK I PASTORÓW PONOĆ CHRZEŚCIJAŃSKICH SĄ ZŁEM ZAPLANOWANYM ….

  Polubienie

  • miziaforum said

   Wiecie co stoi im na przeszkodzie aby was całkowicie omotać JESZCZE WOLNY DOSTĘP DO INFORMACJI W INTERNECIE OPISUJĄCY PRAWDĘ O ISLAMIE I NAGŁAŚNIAJĄCY PRAWDZIWE FAKTY DOTYCZĄCE POPEŁNIANYCH ZBRODNI PRZEZ ISLAM W USA I W EUROPIE

   JAK ZNIKNĄ PRAWDZIWE RELACJE Z INTERNETU A ZOSTANIE SAMO KŁAMSTWO .W MEDIACH

   MAKSYMALNIE JUŻ PO JEDNYM MIESIĄCU LUDZIE ODCIĘCI OD PRAWDY KARMIENI TYLKO KŁAMSTWAMI … ZACZNĄ WĄTPIĆ W SWÓJ WŁASNY INSTYNKT I W TO CO BYŁO IM WIADOME WCZEŚNIEJ ZANIM ZAMKNIĘTO ŹRÓDŁA PRAWDZIWYCH INFORMACJI PO NASTĘPNYCH 2 MIESIĄCACH TAKICH JAK JA ZOSTANIE MAX 1%

   POWIECIE ALE TO NIEMOŻLIWE JAK ZAMKNĄ …..

   A TAK JUŻ SIĘ TO REALIZUJE ZGODNIE Z PRAWEM

   CO DODAM SAMI ZOBACZYCIE KTÓRE MEDIA I KTÓRE BLOGI ZACZNĄ ZNIKAĆ A KTÓRE ZOSTANĄ !!!

   NA PODSTAWIE TYCH PRZEPISÓW

   31 maja, Unia Europejska ogłosiła nowy kodeks słowa online, który ma być egzekwowany przez cztery główne przedsiębiorstwa z branży IT, włączając w to Facebook i YouTube.

   Polubienie

   • miziaforum said

    A TO POLSKIE PRZEPISY KTÓRE WESZŁY W TEJ SAMEJ PRAWIE DACIE CO UNIJNE UKŁADY

    Blokowanie stron internetowych w ramach przepisów ustawy antyterrorystycznej W POLSCE

    ABW będzie mogła zablokować na 5 dni stronę internetową – bez zgody sądu. Wygląda to tak, że w „przypadkach niecierpiących zwłoki, jeżeli mogłoby to spowodować zdarzenie o charakterze terrorystycznym”, szef ABW może zwrócić się o zgodę do prokuratora generalnego, a po jej uzyskaniu ma prawo do wydania zarządzania o zablokowaniu konkretnych stron www lub usług. Albo może zażądać od administratora wprowadzenia takiej blokady.

    W takim przypadku – już po wprowadzeniu blokad – ABW będzie mieć obowiązek wystąpienia do sądu o wydanie postanowienia w tej sprawie. Jeśli sąd – a ma na to 5 dni od dnia wprowadzenia blokady – podzieli argumenty służb, to ona pozostaje. A jeśli nie, to ograniczenie ma zniknąć. Zapis – na pierwszy rzut oka – pozwalałby blokować strony z instruktażami dla terrorystów bądź zdjęcia z aktów terroru. Jak jednak zachowałyby się służby ws. takich stron jak na przykład miziaforum lub wiele innych ?

    NIEDŁUGO JUŻ NIE DŁUGO W INTERNECIE ZOSTANĄ TYLKO STRONY POTRZEBNE IM I POPRAWNE
    N.P KANAŁ Y/T PAWŁA CHOJECKIEGO I JEGO F.B

    KTÓRY W TEJ CHWILI SKUPIŁ SIĘ NA STYGMATYZOWANIU STRON INTERNETOWYCH ZARZUTEM O RUSKĄ AGENTURALNOŚĆ , ALE I NIE ZANIEDBUJE ODCINKA WYBIELANIA ZBRODNI ISLAMSKICH NA ŚWIECIE … O CZYM OSTATNIO SAMI SŁYSZELIŚCIE W JEGO MATERIALE JAK RAZEM Z CÓRKĄ TŁUMACZYŁ RZEŹ W ORLANDO ….. CHOROBĄ PSYCHICZNA SPRAWCY….

    ZANIM ZATEM ZACZNĄ ZNIKAĆ STRONY GRZEGORZA BRAUNA , MICHALKIEWICZA I WIELE INNYCH KTÓRE PASTOR OKREŚLIŁ JAKO SRODOWISKA AGENTURY RUSKIEJ I PIAŁ Z ZACHWYTU NA WIEŚĆ ŻE ABW JUŻ ŚCIGA WYTYPOWANYCH PRZEZ NIEGO , JAKO SZPIEGÓW RUSKICH ZWOLENNIKÓW KORWINA I BRAUNA

    JA ZAŁOŻĘ ZAKŁADKĘ STAŁĄ NA BLOGU ” PAWEŁ CHOJECKI I JEGO SŁUŻBA KU CHWALE WIELKOŚCI PORTFELA WŁASNEGO”

    bo szkoda to działanie przeoczyć , a zamieszczanie co chwilę w artach dziennych jest męczace , zatem kto będzie chciał kliknie i na bierząco bedzie wiedział co i jak u pastora i ferajny..

    Polubienie

    • mirek said

     A kto jest winny zamykaniu kosciołow? księza! swoją pazernoscią. Gdzie zeby za godzinke slubu i pogrzebu zdzierac taka kase, no i po co im ta kasa? czy oni nie wiedza ze na tamtym swiecie nie istnieje cos takiego jak pieniadz, ze to wymysł szatana. ile bys nie dal na tace czy na co innego to wiecznie mało. Mało ktory ksiadz spelnia swoją role, a mianowicie pasie baranki boze. oni pasa sami siebie. No i kazda religia to wymysł szatana

     Polubienie

     • krab said

      Duszpasterze mieli baranki strzec a nie strzyc !!!

      Polubienie

      • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

       Zawsze strzygli , nie strzegli i sprawowali wladze niby z nadania boga, a tak naprawde wlasnego.Pierwsi bankierzy to sludzy bozy, templariusze zakonnicy, majacy wieksza wladze niz monarchowie…wladze finansowa nad nimi.Oni zle skonczyli, ojcowie zalozyciele, ale banki z bankierami zostaly i wladaja swiatem..Ba.. relizuja w procesie globalizacji swiatowych gospodarek projekt wladzy absolutnej nad ludzkoscia.Nie osiagneli celu ojcowie zalozyciele zakonu templariuszy, ale celu bliscy sa ich spadkobiercy.Ci, ktorzy walcza z religiami o prymat wladzy nad ludzkoscia nie maja lepszych zamiarow niz rozne religie.Licza sie wladza i kasa osiagniete przy pomocy boga lub bez niego.Jedni walcza o wladze i kase uzywajac religii, a drudzy zmierzaja do tego samego celu, zwalczajac religie , obiecujac przy tym raj bez bogow i wyznan.Ani jedni, ani drudzy raju nie stworzyli i nie stworza, czego dowodzi historia z jednej strony rezimow z religiami , a z drugiej bez religii..No bo rajami nie byly ani monarchie, ani narodowe socjalizmy, ani socjalizmy i inne wymysly roznych tzw. elit w roznych czasach , ktorych dziedzictwo przerabiamy na nowo i nie lepiej niz poprzednicy dla wiekszosci, bo dla elit zawsze sa dobre czasy, nawet jesli dla milionow istnien coraz gorsze.

       Polubienie

     • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

      Dokladnie tak.Pazernosc, pycha, rozpusta, lenistwo, trzymanie przez cale wieki ludzi w ciemnocie, kolaboracja z kazda wladza gnebiaca ludzi i ograniczajaca ich prawa do godnego zycia i rozwoju itp ..itd.Maja to na co sobie zasluzyli i zapracowali przez 2000 lat historii.Inni korzystaja z tego upadku, ale nieszczescie polega na tym, ze to co skorzystalo i korzysta nie lepsze, a niebo i pieklo gorsze.To jest bardzoooo wielki problem.Bo ewentualne zwyciezstwo , tych korzystajacych to zguba ludzkosci i niewola , jakiej swiat nie widzial, dlatego nie wolno dopuscic do zwycieztwa za zadna cene.

      Polubienie

 2. heniu said

  islam to takze swiatowy spisek ktory ma doprowadzic antychrysta do wladzy

  Polubienie

  • heniu said

   obawiam sie ze w 2017 13 maja moze byc ogloszona godzina x czyli przejecie europy przez islamistow juz doslownie z obcinaniem glow na ulicach przez khalifat islamski ?

   http://wyborcza.pl/1,75968,14423875,Gigantyczny_meczet_rosnie_w_Kopenhadze__Glowny_sponsor_.html?disableRedirects=true

   Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Jaki antychryst?.To bajeczka dla ubogich umyslami.Tymczasem w oczekiwaniu na przyjscie antychrysta idioci podzegani przez cwaniakow wyrzynaja sie tysiacami w bratobojczych wojnach , w rewolucjach kolorowych, mordujac w zamachach terrorystycznych ( czytaj partyzanckich) takich jak oni , ale z roznych religijnych opcji.Te glowne opcje sa trzy :islam, katolicyzm, judaizm oraz nowa czwarta zwane chrzescijanstwem i rozne wspomagajace je sekty w obrebie kazdej z nich zajmujace sie podzeganiem do walki i nie tylko w sferze idelogicznej , czyli doktrynalnej ..Prawdziwy wolny rynek religijny, do wyboru , i do koloru , i do rasy , i do narodowosci, i grupy etnicznej..Trup w tych walkach o doktryny i mojszosc opcji sciele sie gesto i nic nie wrozy, ze szalency zaprzestana sie mordowac o cos czego nie ma…Antychrysta…Przeciwnie zanosi sie na nasilenie sie wojnen z religijnym podtekstem , bo ideologow aktywnych coraz wiecej reprezentujacych rozne opcje.Rosna i mnoza sie jak drozdze…

   Polubienie

   • zagrypiona said

    No i tu się z Toba Maryśka zgadzam. Ja bym tych 3 religii zakazała pod karą śmierci. Nie ma zadnej innej religii (jak dla mnie te trzy to jedno, z jednego korzenia) przez która ludzie się tak morduja.

    Przerazajace jest to, ze ludzie sa wstanie tak bardzo walczyc o cos co najprawdopodobniej nie istnieje. Na 99%. Ktos kto jest w stanie ginac za obrone wiary powinien natychmiastowo byc neutralizowany jako osoba niebezpieczna dla otoczenia. Tak jak schizofrenik chcialby ginac za to co mu sie we łbie roi.

    Trzeba byc naprawdę samotnym, słabym, bezwolnym, leniwym żeby wierzyć że jakiś dziadek w niebie wszystko planuje, trzyma w rekach i za nas naprawi. Przez to chrzescijanie sa tacy bierni ino ich strzyc i golic, numerowac, mnozyc zabijac. 😉

    No ale tak ludzie wola wierzyć w dziadka z broda w niebie.

    Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Najprawdopodobniej nie istnieje…Moze ten Bog to ktos na wyzszym poziomie rozwoju intelektualnego i technicznego?.Jak greccy i rzymsce bogowie?.Bo jakos nie bardzo wierze, ze malpa rozwinela sobie na tyle mozg , aby od zabijania maczuga przejsc w etap zabijania laserem i innymi narzedziami.Oj robia nas w konia…ci bogowie, co cywilizowali Ziemie i ja zasiedlali, tworzac takze ” czlowieka” z malpy i innych stworzen.No wlasnie ..Ten dziadek, co stworzyl i niebo, i ziemie, i ulepil z prochu ludzi.Bujda na resorach..Chociaz w kazdej bujdzie ciutke prawdy znalezc mozna.Jesli mozemy wspolczesnie ” tworzyc ” i rozmnazac ludzi, to znaczy, ze moze jakies ” dziadki” dawno, dawno temu tez to robily.Czemu nie?.I te wiedze ocalily, aby ja odkurzyc i uzyc.No bo chyba malpa nie wymyslilaby , ze mozna rozmnazac ludzi w ” szkle ” ( czytaj in vitro).Malpa sobie szuka partnera do kopulacji i nie kradnie komorek rozrodczych, aby wyprodukowac potomka.A mnie dalej nie daje spokoju pewna zagadka biblijna.Jak to mozliwe, ze kobiety w epoce biblijnej byly bezplodne i nagle odwiedzajac jakiegos ” aniola”, stawaly sie plodne.O co tu chodzi?.Babka Jezusa , Anna byla nieplodna i inne niewiasty w biblii tez , ktore cudownie stawaly sie zdolne do wydania na swiat potomstwa.Cus tu nie gra..Ksindza boje sie zapytac, bo moze pomysli, ze jaki spisek na religie i zamach szykuje, bo pytam..Moze sam nie wie.A nawet jesli wie lub sie domysla, wiedza sie nie podzieli , bo od tej wiedzy padnie mu religia i zrodlo dochodu oraz wladza nad naiwnymi i cwaniakami, ktorzy rzadza dzieki religijnym basniom.Radyklalne srodki eliminowania ” za wiare” lub inna wiare religie stosowaly..Eliminowaly ogniem i mieczem.Nie tylko chrzescijanstwo.Wszystkie bez wyjatku maja duzo za pazurami.Nie ma wyjatkow.Bez grozby smierci by sie obejsc mozna.Obnazyc falsz.Ale kto podetnie galaz , na ktorej siedzi?.Kto zabije kure, znoszaca zlote jajca?.Nie znajdzie sie taki lub tacy…Bez zrodel nie da sie obnazyc oszustwa..Schizofrenik nacpany ” opium dla ludu”…Bo nie lud ,pewnie nie nacpany..To dobre ujecie sprawy…, co autor powiedzenia cwanie wykorzystal , dajac ludom inne ” opium”…idelogie bez dziada z broda..tez zgubna dla wiekszosci, bo dla mniejszosci, zyjacej w raju na ziemi ..nie..

     Polubienie

 3. heniu said

  i jeszcze jedno w polsce ma byc tak jak na ukrainie syrii ……..

  Polubienie

 4. heniu said

  przepraszam za brzydkie slowa kurwa nie widzicie ze mamy ochyde spustoszenia zamykane sa koscioly otwierane meczety jestescie slepi?
  na 100% nie dlugo bedziemy miec antychrysta u wladzy 3 tajemnica fatimska podobno mowi o upadku kosciola i tryumfie antychrysta? data 13 maj 2017 to setna rocznica tego wydarzenia byc moze cos szykuja wtedy?

  http://innemedium.pl/wiadomosc/koniec-swiata-nastapi-po-upadku-papiestwa-pojawieniu-sie-drugiego-slonca

  Polubienie

  • mentronik said

   Heniu bo ludzie sa letniej wiary albo wcale jej nie maja . Slyszales o slowach Agcy zawartych w jego ksiazce na temat 100 rocznicy fatimskiej ? Jak nie wiesz to ci powiem . Wedlug islamistow zamiast Maryi ukazala sie wlasnie Fatima corka machometa i oni sa o tym swiecie przekonani mimo iz tam ich nie bylo bo tylko portugalczycy . Co juz zakrawa na totalny fanatyzm bo niewidzieli a uwierzyli . Ale jak latwo zauwazyc strumien armii wlasnie antychrysta naplywa do europy wlasie na wywolanie rzezi na chrzescijanach i innych niewiernych ateistow pederastow zbokow . I jeszcze ten franio na tronie papieskim falszywy prorok ktory rozbija wlasnie katolikow powodujac totalne zamieszanie bo ludzie juz nie wiedza co jest dobrem a co zlem.

   Polubienie

   • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

    To odkrywanie tajemnic , to pic na wode.Kazdy sobie moze po fakcie do zamachu na placu sw.Piotra dorobic objawienia, jak juz sie dokonalo.Ta fatima, to im bokiem wyjdzie.Zawsze mozna glupich podpuscic jakas tajemnica i jej objawieniem, oczywiscie po fakcie…

    Polubienie

  • zagrypiona said

   Tak antychrysta. Puknij sie w głowę. To jest rezyserowane przez zwykłych ziemskich pierdziaczy z kasa i pejsami. Tak Antychryst. a potem przyjdzie Jezus i niedobitki weźmie do nieba. 😉
   ale najpierw pejsom pozwoli wyssac z nas ostatnia krew.

   A zepsucie to sieją pejsy zeby bydłem lepiej zarządzać a nie żaden antychryst. Już mnie to snucie bajek denerwuje.

   Polubienie

 5. Eryka said

  Franio jak go nazwales, to wielka pomylka dla KK.Proponuje przeczytac w Warszawskiej Gazecie artykul-‚Abdykacja
  Franciszka juz wkrotce’.Bardzo polecam do przeczytania.

  Polubienie

  • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

   Nie pomylka, lecz swiadomy wybor.To ich konklawe to normalne wybory , jak prezydenta.Z duchem swietym, co wybiera to cyrk dla gawiedzi.Co gorsza..W ten cyrk ludziska wierza, ze duch swiety stoi za wyborem .Wybieraja purpuraci,ktorzy tworza rozne partie i najsilniejsza dokonuje wyboru opcji politycznej do realizacji i tyle.Koscioly to instytucje polityczne i wsparte jak kazda partia swoja ideologia i to nic, ze ideologie obrosly w rozne doktryny, mimo, ze wychodza z jednego zrodla, religii ludow semickich spoza Europy.Mialy czas sie potworzyc i stworzyc rozne sekty, interpretujac roznie tzw. slowo boze..A ilez to wojen dzialalnosc interpretatorow wywolala to ho ho ho…i wywoluje, o czym czytamy, o czym ogladamy i byc moze wiary nie dajemy, ze to mozliwe..A jednak dzieje…

   Polubienie

 6. PolskiKKR said

  To nie Rosja chce wojny tylko te jebane USA!
  Powiedz mi co Rosja zyskałaby dzięki wojnie z Polską ?
  Odpowiedź jest banalnie prosta „NIC”.
  To jest wojna Imperiów USA vs Rosja, chodzi głównie o pozycję gospodarczą na świecie.
  A to że Polscy politycy są półgłówkami i liżą dupę tym zasranym Amerykanom to macie teraz pokaz wojsk US Army w Polsce.
  Dodam jeszcze że śledzę z uwagą to co Rosja i USA ma dopowiedzenia w tej sprawie.
  I powiem wam i tobie kolego, że US wpakuje nas w takie bagno że długo będziemy w nim się taplać, jak te świnie…
  Wystarczy logicznie pomyśleć, gdyby Polska jako kraj wyszła z UE i nawiązała próbę sojuszu z Rosją to nigdy nie byłoby takiej sytuacji jak jest teraz na naszych terenach.
  Nic by nam nie mogli zrobić, ani US ani tym bardziej całe NATO-wskie ścierwo na czele z Hitlerowską kurwą Merkel, co najwyżej mogliby nam buty czyścić na ulicach.
  Powiem krótko, Rosja nie chce wojny, Rosja jest tak silnym krajem że tej wojny nie potrzebują, to Amerykanie chcą wojny ale, ale Amerykanie w tej wojnie uczestniczyć nie będą, poleje się słowiańska krew za politykę Amerykańską, bo kto będzie bronił swoich ziem jak nie my Słowianie ? kto ? Niemcy nam pomogą ? Francja ? a może Wielka Brytania nam pomoże w tej wojnie ? Nikt nam nie pomoże, sami się będziemy musieli bronić…
  Już na sam koniec dodam tylko tyle że, jak dojdzie to tej wojny i zostanę wysłany na front, „Bóg da że z Amerykańcami” to nie będę strzelał w Rosjan tylko w plecy tym zasranym Amerykanom…
  Tyle ode mnie.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: