Miziaforum's Blog

CO na to polskie srodowiska LGBT popierające sprowadzanie muzułman do Polski ?

Posted by miziaforum w dniu Czerwiec 12, 2016


Uzbrojony mężczyzna, który zastrzelił w nocy z soboty na niedzielę co najmniej 50 osób w klubie dla gejów w Orlando, i ranił 53, został formalnie zidentyfikowany. To Omar Saddiqui Mateen, 29-letni syn imigrantów z Afganistanu. Według FBI Mateen mógł mieć powiązania z islamskimi ekstremistami – donosi amerykańska telewizja „CNN”.

Czytaj także: Strzelanina w klubie gejowskim na Florydzie. Ok. 20 osób nie żyje, ponad 40 rannych

FBI zakwalifikował zajścia w klubie „Pulse” jako „akt terroru”. Była to także najbardziej śmiercionośna masowa strzelanina w historii USA. Mateen, który wziął zakładników, został zastrzelony przez funkcjonariusza specjalnej jednostki policjiSWAT. Według relacji świadków mężczyzna otworzył ogień około drugiej w nocy do osób tańczących na parkiecie. W klubie znajdowało się wtedy ok. 320 osób.

Był świetnie przygotowany, dobrze zorganizowany i uzbrojony po zęby

może pan Biedroń coś powie ?

Komentarzy 19 to “CO na to polskie srodowiska LGBT popierające sprowadzanie muzułman do Polski ?”

 1. miziaforum said

  KU PRZESTRODZE SPAKOWANIE SIE TAKIEGO GOŚCIA ZE SPRZĘTEM , I PRZYJAZD DO WARSZAWY ZAJMUJE Z BERLINA OKOŁO 6 GODZIN Z PRZERWAMI NA KAWKĘ … ZATEM PEDAŁY WARSZAWSKIE POMYŚLCIE .. CZY TO TEŻ NIE JEST JUŻ WASZ PROBLEM TAK JAK MILIONÓW EUROPEJCZYKÓW O ZDROWYCH CIĄGOTKACH ……

  PRZYPOMINAM ZE ROZPOCZOŁ SIE RAMADAN A MUZUŁMANIE POKRZYKUJĄ ŻE W RAMADAN ALLACH DAJE WIERNYM ZAWSZE WIELKIE ZWYCIESTWA ….

  Polubienie

 2. miziaforum said

  NO I ZOSTAWIAM DALEJ BEZ KOMENTARZA ……….. Z JEDNEJ STRONY MORDERCA Z DRUGIEJ SODOMICI

  Polubienie

  • Pelagia said

   LGBT sami sobie szykują zgubę. na własne życzenie. polskie powiedzenie „Jak Bóg chce kogoś ukarać, to mu odbiera rozum” – tu idealnie pasuje

   Polubienie

   • miziaforum said

    Polubienie

    • miziaforum said

     TU MÓWIĄ ……..BARDZIEJ BOIMY SIE POLAKÓW PRAWICOWCÓW NIŻ BOJOWNIKÓW ISLAMSKICH

     SŁUCHAJCIE BO JESZCZE CIEKAWIEJ MÓWIĄ …

     Polubienie

    • KnUR1 said

     Ja sobie żyje w kraju najbardziej tolerancyjnym przynajmniej w Azji jeśli chodzi o LGTB. Sam przebywam w biurze z 3 ladyboyami, dwoma pedałami i jedną lesbą oficjalnie 🙂 I mi nie przeszkadza a nawet mnie wciąż ciekawi bo tranzystory to laski numer jeden w robocie. I to nie są jakieś malowane gówna (nigdy nie widziałem taki szkarad jak na tym filmie i podobncyh (a Grodzka:)) tylko ludzie i czesto bardzo sumienni pracownicy i nawet lubimy ich zatrudniać na pewne stanowiska – typowe kobiece, jak np. sekretarka albo papierowa robota bo się doskonale sprawdzają, podobnie z pedałami. I tyle w temacie. Żadnej kobiecie na piętrze nie przeszkadza, że ladyboy korzysta z damskiej ubikacji. Ale … zakazane są małżeństwa jednopłciowe, uznanie związków 1-płciowych, adopcja dzieci, prawo zmiany płci, oddawanie krwi. Nigdy nie widziałem żadnych pochodów LGTB i żeby ktoś miał jakiś z tym problem. Ale tutaj każde publiczne seksualne i oscentacyjne wyrażanie uczuć choćby jak nachalne pocałunki są niemile widziane. Ja osobiście nawet mojej żony nie mogę cmoknąć w usta w hotelowej windziej pomimo, że nikogo nie ma. Chociaż z rana i tak rzadko mam na to ochotę z racji, że jestem zazwyczaj podkuwiony, ale podoba mnie się ta niedostępność. Takzże te malowane ścierwa nie mają nić z odmiennością płciową tylko zwyczajne popierdolone do granic w głowie i nic więcej, ablo ktoś im za to płaci.

     Albo zróbcie im imprezkę miss tranzystorow i zobaczymy kto się pojawi, jak będzie na co popatrzeć to i publiczność się znajdzie ^^P

     Polubienie

 3. jowram said

  BOJKOTOWAĆ Euro 2016 !

  W całej Francji w czasie Euro 2016 szaleje żydo-amerykańskie CIA, które za pomocą UKRAINCÓW (na codzień myjących sracze publiczne w Anglii) wynajętych z Anglli, opłacili im przemieszczenie się na kilka dni do masońskiej Marsyli, aby ci po meczu Anglii z Rosja otwarcie ZAATAKOWALI butelkami, pałkami i nożami spokojną grupę rosyjskich kibiców zaraz po meczu.

  W trakcie ataków tych wynajętych bandytów z „Anglii” porozumiewających się na głos prostackim szwrgotem ukraińskim atakowali Rosjan, gdzie już CZEKALI na akcje propagandowi „dziennikarze” z żydowsko-amerykańskiego zakłamanych telewizorni CNN, FOX, MSABC, BBC i innych od kilku lat „przyprawiających gęby” Ruskim aby chamsko OCZERNIAC Rosje, szczuc na W.Putina … itp.

  SKAD te zakłamane suqinsyny z CNN, FOX, MSABC, BBC wiedzieli GDZIE się ustawić i CZEKAĆ na spreparowane przez CIA i innych żydo-masonskich ZABIJAKÓW zamieszki z atakiem na spokojnie idących ruskich, którzy absolutnie nikogo NIE zaczepiali.

  Zakłamana władza tych ZBOCZENCÓW masońskich francuskich jak ten niewiarogodny cwel François Hollande jakoś wysłała policje na miejsce zamieszek, ale ta „francuska policja” wydac na filmach PRZYŁACZYŁA się bandytów atakujących 5 do 10 razy mniejszą grupę ruskich kibiców !

  Wiadomo, że francuzka „elita polityczna” to autentyczne ZAKŁAMANE QURRWY masońskie, ale trudno sobie wyobrazić, że aż do tego stopnia.

  PODSUMOWANIE:
  Francja jako instytucja państwowa NALEŻY kojarzyć z krawaym bezkarnym żydo-MASOŃSTWEM, które NIE jest w stanie przygotować jakich kolwiek międzynarodowych imprez o większej skali jak np. Euro 2016.

  EURO 2016 we masońskiej Francji to WIELKA POMYŁKA, gdyż skorumpowana Francja NIE zasługuje na organizowanie miedzynardowych imprez sportowych i innych, która NIE zapewnia bezpieczeństwa w bardzo wielu aspektach !

  Obecna Francja to zwykła KLOAKA, a francuskie „wino” to trucizna chemiczna z domieszką całej masy środków owadobójczych, spryskiwań winorośli które nawadniane kloaczną „wodą” ze ścieków publicznych, aby tańsza była produkcja tego „francuskiego wina”. . . udającego wino.

  Francja to jedno wielkie śmierdzące GÓWNO masońskie, w którym NIE można się też czuc bezpiecznie jako turysta, gdy są tam śmierdzace nie wykompane UKRAINKI zatrudniane jako pokojówki, gdyż tam wszędzie OKRADAJĄ turustów, nawet w największych renomowanych hotelach.

  Turysto !
  OMIJAJ Francje jak smierdzące GÓWNO i tam NIE wybieraj się na turystykę bo ciebie okaradną tam grasujące UKRAIŃSKIE prostytutki i qurwy z mordami podobnymi do kartofla !

  Polubienie

 4. jena said

  Polubienie

 5. mentronik said

  Marsylia, nietolerancyjni ruscy i brytyjski pedał lol

  Polubienie

 6. Konarski said

  Coś się szykuje?
  USArmy stacjonująca w Niemczech evakuuje do USA rodziny – żony i dzieci oficerów i żołnierzy, Ewakuowana jest też część cywilnego personelu tych baz – tak jest w bazie Rammstein. Niemieccy internauci mówią, że odloty samolotów z ewakuowanym personelem cywilnym i rodzinami żołnierzy i oficerów są co 15 minut.

  Wojna domowa w Niemczech? upadek strefy finansowej Euro – i skutki – chaos, anarchia + islam?
  Może wojna z Rosją?
  23 czerwca Anglicy zdecydują o Brexicie – oni wyjdą z UE – to może pociągnąć za sobą różne wydarzenia, całą lawinę złych wydarzeń

  Military EVACUATING Women & Children from Ramstein Air Force Base in Germany
  http://www.tacticalshit.com/military-evacuating-women-children-from-ramstein-air-force-base-in-germany/

  American army in germany evacuates wives and children from Ramstein Base
  http://www.hartgeld.com/infos-de.html

  Polubienie

 7. Konarski said

  Nałożyć na szkła lornetki specjalny filtr słoneczny – i przyglądać się słońcu w różnych porach dnia 🙂
  Wrunki – BEZCHMURNE NIEBI i bez CHEMITRALI – bez tego chemitrailowego „kożucha”
  Można się nieźle „zdziwić” Mizia 🙂
  I ostatnio oddano do użytku ten schron pod Alpami – oficjalnie „tunel” ale są z niego zjazdy do systemu podziemnych schronów dla tzw polityków, bankowców, biznesmenów , rozmaitych oficjeli…

  Nibiru desde Argentina siendo las 14:30 pm 12/06/2016

  Nibiru seen in israel 12.06.2016

  Nibiru é filmado através de um filtro solar

  planeta X Nibiru desde argentina 11/06/2016

  Nibiru Nemesis Planet X 2 Suns

  Planet X / Nibiru / 2 Suns In The Sky. Birmingham United Kingdom
  I have uploaded a few of the photo’s i’ve taken using my Samsung S7

  NIBIRU – PLANET X – Two Sunsets – 2016 07.06.2016 Two sunsets – more evidence than this you aint gonna get.

  Close up of Nibiru /Planet X..Russian Jets captures amasing pictures of The Red Planet

  Polubienie

 8. Konarski said

  Szczególnie ten film nagrany dziś z pokładu samolotu izraelskiego pasażerskiego
  Łatwo było uchwycić „obiekt” kamerą bo górna część szyby w samolotach pasażerskich ma filtr przeciwsłoneczny – górna część szyby jest PRZYCIEMNIONA 🙂

  Polubienie

 9. Konarski said

  Samoloty zderzają się i spadają jeden po drugim! Takiej „czarnej serii” jeszcze nie było

  Z całego świata nadchodzą doniesienia o spadających i zderzających się samolotach wojskowych i cywilnych. W czwartek w ciągu jednego dnia rozbiło się aż 15 samolotów, w tym 7 wojskowych. W ostatnich dwóch tygodniach podobnych wypadków było więcej. Czy ta przerażająca „czarna seria” to tylko przypadek?

  Rosyjski myśliwiec S-27 roztrzaskał się w rejonie wsi Muranowo-Aszukino pod Moskwą. Pilot – major Siergiej Jeremienko zginął. Według wstępnych ustaleń, przyczyną katastrofy była awaria silnika.

  Pilot zdołał sprowadzić uszkodzoną maszynę nad las, ale nie zdążył się katapultować. „Usłyszałem głośny huk, a nad lasem uniosła się chmura czarnego dymu” – mówi agencji TASS świadek zdarzenia. Samolot eksplodował przy zderzeniu z ziemią i rozpadł się na drobne kawałki.

  Ekipa Ministerstwa Obrony, która pracuje na miejscu poinformowała, że siła eksplozji była tak wielka, iż z samolotu nie pozostała ani jedna cała część. Maszyna powaliła drzewa na długości aż 100 m.

  Co ciekawe, do katastrofy doszło w momencie kiedy właśnie pod tą samą wsią szef wojsk lotniczych Rosji Wiktor Bondariew i wiceminister obrony Jurij Borisow uroczyście odsłaniali pomnik rosyjskiego lotnictwa.

  Czytaj na Reporters.pl o spadających na całym świecie samolotach i zderzających się myśliwcach
  http://kresy24.pl/82050/samoloty-zderzaja-sie-i-spadaja-jeden-po-drugim-takiej-czarnej-serii-jeszcze-nie-bylo/

  Polubienie

 10. Elsa said

  http://prawy.pl/32545-uczestnicy-parady-rownosci-stchorzyli-przed-narodowcami-i-zmienili-trase/

  Polubienie

 11. Konarski said

  Imam w Orlando: Geje muszą umrzeć
  Podczas gdy żyjące w ciągłym fałszu łże-elity lewicowe tłumaczą masakrę w Orlando homofobią, prawda jest o wiele bardziej złożona. Tak, u podstaw ataku leżała nienawiść do homoseksualistów – ale nienawiść wzmacniania przez wiarę mahometańską, która w wielu interpretacjach nakazuje wprost zabijanie homoseksualistów.

  Co ciekawe o tym właśnie mówił jeden z mówców w meczecie w Orlando, przekonując, że pozbawianie homoseksualistów życia jest „miłosierdziem”:

  Zamachowiec z Orlando nie miał, oczywiście, najpewniej nic wspólnego z Państwem Islamskim. Chcąc dodać swojemu aktowi religijnej powagi powołał się przed mordem na kalifat. Ten z kolei przyznał się do mordercy, bo ISIS zawsze przyznaje się do skutecznych zamachów terrorystycznych.
  Jest jedank faktem: Morderca homoseksualistów z Orlando musiał uzasadniać swój czyn rzeczywistymi czy też domniemanymi nakazami wiary mahometańskiej. W tym sensie lewicowe łże-elity jak ognia wystrzegające się obarczania islamu odpowiedzialnością za zbrodnię cierpią na nieuleczalną chyba ślepotę.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: