Miziaforum's Blog

Polski kościół katolicki zdecydował SPROWADZI DO POLSKI ISLAMSKICH UCHODŹCÓW DECYZJA JUŻ ZAPADŁA !!

Posted by miziaforum w dniu Czerwiec 11, 2016


Polscy biskupi wyrazili zgodę na otwarcie korytarza humanitarnego dla uchodźców!

Zgodę na organizowanie w Polsce przez Caritas korytarza humanitarnego dla uchodźców z krajów ogarniętych wojną wyrazili biskupi podczas 373. zebrania plenarnego Konferencji Episkopatu Polski.

 

Jak poinformował dyrektor Caritas Polska ks. Marian Subocz, kościelna organizacja humanitarna rozpoczyna prace nad uruchomieniem programu, który niedługo może objąć pierwszych potrzebujących.
Jednym z tematów trwającego w Warszawie 373. zebrania plenarnego KEP była kwestia uchodźców. Ks. Marian Subocz omówił działania, jakie Caritas Polska podejmuje na rzecz pomocy uchodźcom w Syrii, Jordanii i Libanie.

Zdaniem biskupów, trzeba wzmocnić działania pomocy najbardziej poszkodowanym, a najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie tzw. korytarza humanitarnego. Polega on na bezpiecznym przywożeniu niewielkich grup uchodźców, którzy dzięki specjalnym wizom przylecą samolotem, unikając tym samym narażania życia w czasie przeprawy przez morze.

 

– Tych, którzy przebywają w obozach dla uchodźców, a chcieliby być w Polsce, będziemy sprowadzać do kraju – mówi KAI ks. Marian Subocz. Dyrektor Caritas Polska zauważa, że Kościół, zachowując odpowiednie przepisy, ma prawo pomagać tym, którzy pomocy potrzebują. – Osoby, które zechcą przyjechać do Polski będą musiały przejść odpowiednie kontrole i otrzymać od władz państwowych wizę humanitarną – podkreśla.

 

Ks. Subocz mówi, że korytarz humanitarny nie jest rozwiązaniem masowym, skorzysta z niego na początek kilkadziesiąt osób. Dodaje jednak, że trudno mówić o konkretnych danych, ponieważ dopiero dziś, gdy pomysł został zaakceptowany przez biskupów, można zacząć opracowywać konkretne działania, wykorzystując przy tym doświadczenia, jakie mają już inne kraje.

 

Idea korytarzy humanitarnych zaakceptowana została przez papieża Franciszka i funkcjonuje już we Włoszech. Pomocą uchodźcom zajmuje się tam Wspólnota Świętego Idziego, a wspiera włoska Caritas. Jedynie w marcu z takiej pomocy skorzystało tam ok. sto osób.

 

Zdaniem Ojca Świętego korytarze są konkretnym znakiem zaangażowania na rzecz pokoju i życia.

kolKAI

http://www.fronda.pl/a/polscy-biskupi-wyrazili-zgode-na-otwarcie-korytarza-humanitarnego-dla-uchodzcow,73067.html

p.s moje przypomnienie , pamiętacie całkiem nie dawno jak wam napisałem ze NAWET JAK PIS I RZĄD ODMÓWI TO I TAK POLSKI NIE OMINIE NAJAZD MUZUŁMAN !!

WYTŁUMACZĘ O CO CHODZI Z TYMI KORYTARZAMI HUMANITARNYMI

CARITAS BĘDZIE DO POLSKI SPROWADZAŁ SAMOLOTAMI W/W MUZUŁMAN , PO CO SAMOLOTEM ??? A WŁAŚNIE !! WŁAŚNIE PO TO ŻEBY W PAPIERACH MIELI NAPISANE ŻE NA TERYTORIUM POLSKI ZNALEŹLI SIĘ PO PRZEKROCZENIU GRANICY SYRYJSKIEJ !!

JAK W PLANIE WIDZICIE ONI MAJA TU BYĆ CHWILKĘ ABY DOSTAĆ SIĘ DO NIEMIEC !!

A NIEMCY ICH PRZYJMĄ , POTEM ZROBIĄ SELEKCJE CZYLI WEZMĄ MĄDRYCH I WYKSZTAŁCONYCH A DURNI BANDYTÓW I PRYMITYWÓW ODEŚLĄ ZGODNIE Z PRAWEM DO KRAJU Z KTÓREGO ONI DOSTALI SIĘ DO NIEMIEC !!

JAKI TO KRAJ DLA NIEMCÓW BĘDZIE ….. ANO POLSKA !!!

NO I DOBRA POWIECIE TO MY ICH DO SYRII  Z POWROTEM !!!

NIC Z TEGO SYRIA JEST KRAJEM OBJĘTYM WOJNĄ I ŻADNE PRAWO NA ŚWIECIE NIE POZWOLI ICH TAM WYSŁAĆ …. NIE WOLNO WYSYŁAĆ UCHODŹCÓW Z BEZPIECZNEGO KRAJU DO KRAJU OGARNIĘTEGO WOJNĄ !!

DLA TEGO JEST POTRZEBNY SAMOLOT ABY W PAPIERACH STAŁO NAPISANE WSIADŁ W SYRII WYSIADŁ W POLSCE  !!!

NA TYM TO POLEGA  !!!

 

Komentarzy 50 to “Polski kościół katolicki zdecydował SPROWADZI DO POLSKI ISLAMSKICH UCHODŹCÓW DECYZJA JUŻ ZAPADŁA !!”

 1. miziaforum said

  CO ZROBIĆ ABY TEGO UNIKNĄĆ …… PIS A KONKRETNIE JAROSŁAW KACZYŃSKI POWINIEN PIERDOLNĄĆ PIĘŚCIĄ W STÓŁ I POWIEDZIEĆ BISKUPOM Z EPISKOPATU POLSKIEGO

  NIE MACIE PRAWA , ZABRANIAM !!! A JAK NIE TO SPIERDALAĆ MI Z KRAJU JABANA AGENTURO VATYKAŃSKA !!

  ALE WSZYSCY WIEMY ZE TO NIEMOŻLIWE … NIEMOŻLIWE NAWET JAKBY RZADZIŁ TERAZ KWAŚNIEWSKI Z MILEREM I SLD !!

  A CO DOPIERO PIS ……………

  NO K………….. I ZNÓW MIZIA MOŻE ZAMKNĄĆ SWÓJ SERIAL Z PISANIEM O ZAGROŻENIU ISLAMIZACJĄ

  TAK MÓWIŁEM WAM ALE WY MACIE TO W CHUJACH ALBO JESZCZE GDZIEŚ !!

  PODOBNIE BYŁO Z NADZIEJAMI ZWIĄZANYMI Z RUCHEM NARODOWYM ……… TEŻ 100 NA 100 PRZEPOWIEDZIAŁEM ? CZY PRZEWIDZIAŁEM …….. NIE WAŻNE GRUNT ŻE SIĘ SPRAWDZIŁO

  KTOŚ MA JESZCZE JAKIEŚ DO MNIE PYTANIA DOTYCZĄCE PRZYSZŁOŚCI BLISKIEJ 🙂

  Polubienie

 2. miziaforum said

  JA KURWA NAPISZĘ W PROST ILE MELONÓW EURO DOSTAŁ POLSKI EPISKOPAT OD RZĄDU NIEMIECKIEGO ZA TAKI DIL !!!!

  wiecie co jest najśmieszniejsze ????? dla niemców że oni wiedzą o tym A WY W POLSCE NIE WIERZYCIE I NIE UWIERZYCIE ZANIM NIE OCKNIECIE SIĘ Z ARABEM WE WŁASNYM WYRZE !!!!!

  A WTEDY JUŻ MOŻECIE SOBIE PROTESTOWAĆ POD SEJMEM KURIĄ … DO USRANEJ ŚMIERCI OD ISLAMSKIEJ BOMBY

  AMEN

  Polubienie

 3. miziaforum said

  JA PIERDOLE CO TU SIE K… DZIEJE JEDNI WARIACI DRĄ RYJA ŻE CHCĄ TU WOJSKA AMERYKAŃSKIE , DRUDZY PODSTĘPEM SPROWADZAJĄ SUKINSYNÓW Z DZIKICH KRAIN , JESZCZE INNI UDAJĄ ZE ŁAPIĄ SKURWESYNÓW CO OKRADALI TEN KRAJ PRZEZ 8 LAT ………… UDAJĄ BO ŻADEN NIE SIEDZI … A JEDYNY CO SIEDZI TO JAKIŚ PODOBNO RUSKI SZPIEG KTÓRY MIAŁ LEGALNĄ PARTIE W POLSCE

  JESZCZE INNI ŚMIGAJĄ PO SWIECIE I NAMAWIAJĄ WSZYSTKICH WROGÓW DO NISZCZENIA POLSKI

  CO TO KURWA MA BYĆ ??? KRAJ ? PAŃSTWO ??? JAKIEŚ KURWA KPINY CHYBA …….. NIE WSTYD WAM NORMALNIE ZWYCZAJNIE NIE WSTYD ???

  Polubienie

  • miziaforum said

   A WY KURWA SIEDZICIE I MECZYKI ALBO SERIALE OGLĄDACIE .. WASZA SPRAWA

   Polubienie

  • Eryka said

   Mizia jest mi wstyd i to bardzo.Co ja moge,nic.Dziwie sie tylko mlodym,ktorzy biernie na to patrza,na to szerzace sie
   bezprawie.Zal mi tych mlodych,ktorzy wkrotce moga stac sie niewolnikami w swojej ojczyznie.A stanie sie tak i to
   wkrotce.Ja moze tego juz nie doczekam ale ale boje sie o moje dzieci,wnuki,Polske.

   Polubienie

   • miziaforum said

    KAŻDY NORMALNY CZŁOWIEK SIĘ OBAWIA I PRÓBUJE CHOĆ PROTESTOWAĆ

    Polubienie

    • kacperkias said

     NO WLASNIE OBSERWUJE z BALKONU PEWNA NOWA (w tej okolicy) ISLAMISTKE , CZESTO WYSIADA z AUTOBUSU z DZIECECYM WOZKIEM a W NIM ?? PRZYKRYCIE TOTALNE, GDZIE DZIECKO ? TWARZY i CIALA nie widac , raczej dziwne zachowanie !!

     Polubienie

   • zagrypiona said

    Dziwisz sie młodym, a sama siejesz defetyzm że nie możesz nic zrobic. Martwisz sie o dzieci wnuki? Jednocześnie nic nie robiąc a zastawiając się młodymi to po prostu tych wnuków i dzieci nie miej,. Za Ciebie nikt wolności nie wywalczy. Wiek tu nie ma znaczenia wszyscy powinni sie za to zabrac a nie jeden patrzy na drugiego.

    Polubienie

    • krab said

     Część młodych chociaż próbuje…. 9.06. Olsztyn- przyjechali amerykańscy żołnierze. „Żołnierzy witały tłumy” – głosi nagłówek z „Gazety Wyborczej”. Ustawili swoje maszyny na Starówce i przystąpili do pozowania z mieszkańcami miasta. Na miejsce przybył również prezydent Olsztyna, który otrzymał nawet prezencik od Amerykanów: ostrogę — symbol pułku. „To promocja miasta i świetna atrakcja dla turystów!” — wypowiedziała się głowa miasta.Tę sielankę przerwała jednak grupka ludzi z partii Zmiana — jedno z nielicznych ugrupowań, które nie boi się głośno sprzeciwiać obecności obcych wojsk w Polsce. „NATO won z polskich stron”, „Tu jest Polska, nie Ameryka!” — padały okrzyki. „Żołnierze nie zwracali na krzyczących uwagi, a po kilkunastu minutach wznoszenia okrzyków całą grupkę wylegitymowała policja. A starsi, no cóż, z chorągiewkami amerykańskimi !!!!!!

     Polubienie

   • Pelagia said

    możesz polecać ludziom blog Mizi

    Polubienie

 4. miziaforum said

  Polubienie

 5. miziaforum said

  Polubienie

 6. Pelagia said

  szczał w stopę drogi Episkopacie KRK.

  Polubienie

 7. Eryka said

  Byc moze biskupi zaprosza ich pod swoj dach i dadza wikt i opierunek.Skoro sie zaprasza, to tak powinno to wygladac.
  Nie mam zamiaru utrzymywac ze swioch podatkow muzulmanow.Ja stara musze zapieprzac aby utrzymywac niewiadomo
  kogo,zaproszonego.Wszelkiej masci gosci,pasozytow w nadmiarze mamy.Filantropia w calej okazalosci kwitnie.

  Polubienie

  • Pelagia said

   dlaczego nie zaprosili prześladowanych chrześcijan ?? Przecież dobrze wiedzieli co muslimy wyprawiają z chrześcijanami. Natanek ma rację, trzeba Go słuchać

   Polubienie

   • miziaforum said

    W 2006 roku, papież Benedykt XVI powiedział coś, czego żaden z poprzednich papieży nie miał odwagi powiedzieć – a mianowicie, że istnieje związek pomiędzy przemocą a islamem. Dziesięć lat później, papież Franciszek nigdy nie nazywa osób odpowiedzialnych za przemoc przeciwko chrześcijanom po imieniu i nigdy nie wypowiada słowa „islam.”

    Papież Franciszek nie próbuje nawet reewangelizować czy ponownie „podbijać” Europę. Wydaje się on być głęboko przekonany, że przyszłość chrześcijaństwa wiąże się z Filipinami, Brazylią i Afryką. Prawdopodobnie z tego samego powodu, papież spędza mniej czasu i wysiłków na ukazanie straszliwego losu chrześcijan na Bliskim Wschodzie.

    „Wielokultorowość” w Europie to meczet stojący na ruinach kościoła. Nie jest to synteza, o jaką prosi papież Franciszek. Jest to droga do wymarcia.

    Proszenie, aby Europa była „wielokulturowa” podczas gdy doświadcza ona dramatycznej dechrystianizacji, jest niezmiernie niebezpieczne. Niemcy, według nowo opracowanego raportu, „stały się demograficznie krajem wielowyznaniowym.” W Wielkiej Brytanii, autorzy niedawno opublikowanego masowego sondażu stwierdzili, że „Królestwo nie jest już krajem chrześcijańskim.” We Francji islam także przejmuje miejsce chrześcijaństwa jako dominującego wyznania.A teraz czas na Polskę w planie Franciszka

    p.s jak franciszek będzie w Polsce to usłyszycie od niego samego coś co was przerazi ……. ZAPAMIĘTAJ TO CO NAPISAŁEM O TYM CO WAM POWIE PAPIEŻ już niedługo ……… ja jeszcze tego nie mogę napisać bo nikt nie uwierzy .. tak jak pisałem o tym ze muzułmanie przyjdą do Europy i polski na PIECHOTĘ PISAŁEM 4 LATA TEMU TU NA BLOGU MOŻNA SPRAWDZIĆ … WTEDY PISALI MI ZE JESTEM CHORY UMYSŁOWO …………. teraz niemam czasu na kłótnie te kilka tygodni do ogłoszenia w Polsce czegoś przez franciszka poczekam

    Polubienie

    • miziaforum said

     dziś był taki ułamek sekundy że nawet napisałem tytuł zeby was zszokować … ale się powstrzymałem lepszy efekt będzie gdy sam PAPIEŻ WAM TO POWIE W TRANSMISJACH TV NA CAŁY ŚWIAT !

     temat sza !

     Polubienie

     • miziaforum said

      Sandro Magister, najważniejszy włoski obserwator Watykanu, rzuca światło na milczenie papieża:

      „Milczał, gdy setki nigeryjskich uczennic zostały uprowadzone przez Boko Haram. Milczał, gdy młoda sudańska matka, Meriam, została skazana na śmierć tylko i wyłącznie za wyznawanie chrześcijaństwa, ale ostatecznie została uwolniona dzięki interwencji innych osób. Nic nie mówi na temat pakistańskiej matki, Asia Bibi, przebywającej od pięciu lat w celi śmierci, ponieważ i ona jest „niewierną”, a nawet nie odpisuje na dwa rozdzierające serce listy, które napisała do niego w tym roku – przed i po zatwierdzeniu wyroku.”

      Polubienie

     • kacperkias said

      co tez moze nowego powiedziec ?? rozmnazajmy sie wielokulturowo i ewent. Bog z kazdej religii zaprowadzi nas do nieba ?

      Polubienie

 8. Ktoś said

  Kler zawsze był przeciwko Polakom więc to nic nowego patrzac na ich „wybrakowane” rodowody….

  A Polakom, po raz kolejny nabranym na żydowskie bajeczki, pozostanie jedno….. skamlenie do Słowiańskich Bogów o huzarów……


  .

  I tym sposobem dokona żywota (faryzeuszowska) biblia….. i nastąpi nowa świelijsza era dla Polski, odchudzonej o jakieś 3/4 jej zadradzieckiego banderowsko-bolszewicko-nazistowsko-katolickiego składu, janczarów jewrejonazizma….. wojska Biblijnej Bestii maryji….. czy jej demoniego bękarda jezusa okazanego właśnie światu w czasie „rytuału otwierania tunelu” 2 czerwca pod postacią owego KOZŁA…… jaki ma wyprzeć Chrystusa z „Królowania Światu”…..

  Polubienie

  • kacperkias said

   Ktos nie p…dol, to holota tak zaciemnia boooo nie przeszla LUSTRACJA !!

   Polubienie

  • Pelagia said

   Ktoś – stosujesz argumenty rodem z Talmudu. jesteś przykładem człowieka, kt. żmije zrobiły niezłą sieczkę z mózgu. Polacy dobrze wiedzą kto nienawidzi Jezusa

   Polubienie

   • Ktoś said

    A ty mylisz Chrystusa z Jezusem

    Wbrem koscielnym kłamstwom to są DWIE RÓZNE POSTACIE….

    celowo zlane w jedną około 5 wieku w czasie FABRYKOWANIA czegoś zwanego obecnie main kampfem judaszy czyli biblią.

    I niestety dla klęcznikowców PRAWDA NIEDŁUGO SAMA WYJDZEI NA WIERZCH a po jej wyjściu KK i reszta żyjacej ze żmijowego kłamstwa kastrowanej bladzi przestanie istnieć…. Nie bez powodu zapowiedziano upadek papiestwa, nie bez powodu france episkopackie TAK SIĘ BOJĄ WYJŚCIA „ISKRY Z Polski”….

    wiedzą iż ONA OZNACZA ICH KONIEC….

    koniec lichwy, koniec wyzysku, koniec żmijowego kłamstwa i królowania biblijnej bestii maryji nad światem. I co najgorsze…. ODRODZENIE CHRZEŚCIJAŃSTWA i upadek wszelkich jego odżydowskich karykatur…. judaizmu, katolicyzmu, protestantyzmu, prawosławia, islamu itd

    Pewnie nie wiesz iż maryja to ARYMAN taki demon…… Wystarczyło tylko jego imię ZASZYFROWAĆ (zapisać wedle żydowskiej pisowni) i jelenie sami oddają pokłony Nierządnicy…… Pijanej Krwią Chrześcijan….. Krzewią satanizm (jej wiarę) po świecie…. Przyjmują z rozkoszą JEJ ZNAMIĘ na swoje ręce czy czoło……

    Jeden MAŁY KANT z pisownią „po żydowsku” (sylabami od tyłu) i tyle setek lat darmowego wyzysku szczęśliwych z tego wyzysku gojów.

    PS,
    w wierzeniach greków maryja to PONTOS…. MATKA WSZELAKICH BESTII….. Jej dzieci to meduzy, byty które mają węże zamiast włosów….. Węze od ŻMIJOWEGO PLEMIENIA…. przed jakimi ostrzegał i z jakimi walczył Chrystus. W tym z jezusem (czyli jozue rzeźnikiem chrześcijan) dlatego mowa jest o UKRZYŻOWANIU bo Chrystus był BÓSTWEM SOLARNYM (krzyż solarny się kłania) o czym ci katabasy nie powiedzą bo straciłyby zagłębie jełopów do obciągania z mamony tacą. A to przecież zbrodnia byłaby niewybaczalna bo trza by było im szukać kolejnej ZIEMI PEŁNEJ ŁATWOWIERNYCH FRAJERÓW…. do cyckania z majątków bujdami. Więc wolą wytrzebic stado sciąganymi właśnie arabami niz iść precz do nowej ziemi obiecanej….

    Polubienie

    • Pelagia said

     tylko ludzie z gąbką zamiast mózgu chłoną bezmyślnie wszystko co zobaczą w necie czy gdzie indziej Już ponad 2 tys. lat trwa opluwanie Jezusa przez …

     Polubienie

     • KrisT said

      a od 1tyś lat trwa opluwanie naszych słowiańskich Bóstw i obrzędów! mało tego te obrzędy zostały chytrze skopiowane i przejety przez judaistyczny KRK !
      ponadto zapominasz iz Jezus jest zydowskim synem Boga, a jego ojciec jest zydowskim Bogiem o imieniu Jahwe !!!!!!!!!!!
      JAHWE !
      Papa powiedział (zydzi) ” nasi starsi bracia w wierze”
      sorry ale ja dziękuję za takich „braci” nie chcę mieć z nimi nic wspolnego! włącznie z Bogiem Jahwe!

      Polubienie

      • Pelagia said

       racja co do Słowian, ale faktem jest że Słowian niszczono długo wcześniej, niż przyjęliśmy chrzest (kt. miał nas uchronić przed brutalną germanizacją – to są fakty) natomiast Jezus jest nienawidzony przez żydów, czy naprawdę Jezus jest synem Jahwe ?? Tak nam kitują. Ja na pewno nie zamierzam nikogo zmuszać do bycia chrześcijaninem, natomiast nie mam zamiaru wierzyć we wszystkie bzdety wciskane przez ludzi.
       Pamiętam zaraz po 1989r. znajoma słyszała rozmowę jehowitów ( nie mieli pojęcia, że są słyszani) planowali, jak najwięcej zarobić na Polakach, jak osłabić gospodarkę, abyśmy musieli kupować ich produkty a nie nasze. Na koniec pełen złości tekst cytuję”>>>>: byłoby łatwiej rozwalić Polskę, gdyby KRK nie przeszkadzał. ! Polska jest Polską, dopóki jest katolicka!!”””
       Jak dla mnie trwa rozwalanie (od wielu lat) KRK, to co zrobił episkopat teraz, to jeden z kamyczków do ogródka

       Polubienie

 9. marek said

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/szkocka-policja-chce-roznorodnosci-i-zaczela-oferowac-hidzab

  Polubienie

 10. AQQ said

  Polubienie

 11. […] Pelagia o Polski kościół katolicki zdecy… […]

  Polubienie

 12. […] https://miziaforum.wordpress.com/2016/06/11/polski-kosciol-katolicki-zdecydowal-sprowadzi-do-polski-… […]

  Polubienie

 13. […] Polski kościół katolicki zdecydował SPROWADZI DO POLSKI ISLAMSKICH UCHODŹCÓW DECYZJA JUŻ ZAPA… […]

  Polubienie

 14. Lach said

  Czy to aby nie jest tak że posiadając wizę nie mają statusu uchodźcy a po jej zakończeniu kraj w którym się znajdą będzie pierwszym bezpiecznym i tam po raz pierwszy mogą ubiegać się o status uchodźcy. Więc trzeba się upewnić żeby pierwszym bezpiecznym krajem były Niemcy. I tyle , nie będą mogli wtedy odsyłać.

  Polubienie

 15. Zdz said

  Kurwy brdne jak sie raz wysadza to zabijac kazdego normanloe bez skrupulow

  Polubienie

 16. w said

  Sprowadze na Was lud najgorszy by zabral Wam wasze domy za to ,ze odwrociliscie sie ode Mnie Waszego Boga
  Jest ostatnia godzina byscie sie nawrocili ,Magda Was ostrzegala ..Uciekajcie
  Jesli ktos powie Wam oto tam jestem nie chodzcie…

  Polubienie

  • grypa666 said

   to jest jak cytat ze Starego Testamentu napisanego przez rabinów pod swój „narut wybrany”,podstawa terroru rabinicznego dla współplemieńców (patrz Izrael Szahak „Żydowskie dzieje i religia”
   w prawosławiu w to niewierzymy, tylko w Boga nieskończenie dobrego… NT przekreślił horrorystyczne starocie ST, „wybrany” jest lud wierzący w Jezusa Chrystusa, to i na taki lud spadają nieszczęścia wymienione przez rabinów
   a ty z jakiej sekty, W?

   Polubienie

 17. grypa666 said

  Reblogged this on Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina.

  Polubienie

 18. […] KK Polin SPROWADZI DO POLSKI ISLAMSKICH UCHODŹCÓW, DECYZJA JUŻ ZAPADŁA!! […]

  Polubienie

 19. […] na podstawie: https://miziaforum.wordpress.com/2016/06/11/polski-kosciol-katolicki-zdecydowal-sprowadzi-do-polski-i… […]

  Polubienie

 20. […] KK Polin SPROWADZI DO POLSKI ISLAMSKICH UCHODŹCÓW, DECYZJA JUŻ ZAPADŁA!! […]

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: