Miziaforum's Blog

” Rosyjski szpieg” Aresztowany w Polsce , mówi o Syrii , Ukrainie, Polsce i III wojnie światowej . mat. AV

Posted by miziaforum w dniu Czerwiec 10, 2016


Film Geostrategiczna Ukraina jest badaniem opracowanych w latach dziewięćdziesiątych amerykańskich strategii podboju całego kontynentu Azjatyckiego, utrzymania kontroli nad Europą oraz zdominowania i dekompozycji Chin i Rosji jako głównych, potencjalnych rywali Stanów Zjednoczonych. Ten pomijany w mediach głównego nurtu kontekst, w który wpisane są trwające od wielu lat wojny i kolorowe rewolucje w Afryce Północnej, Azji i na Bliskim Wschodzie jest niezbędny dla zrozumienia tego co obecnie rozgrywa się na Ukrainie.

Jak w swojej książce pt „Wielka szachownica” napisał Zbigniew Brzeziński „Dla Ameryki głównym trofeum geopolitycznym jest Eurazja.”, i to jest i będzie przez najbliższe dekady motor napędzający spiralę wojen opracowanych dla ekspansji anglo-amerykańskiego imperium zmierzającego ku globalnej dominacji.

Komentarzy 12 to “” Rosyjski szpieg” Aresztowany w Polsce , mówi o Syrii , Ukrainie, Polsce i III wojnie światowej . mat. AV”

 1. miziaforum said

  Po kliknięciu w start duża niespodzianka , po wysłuchaniu zastanów się czy on siedzi słusznie i czy zarzut jest prawdziwy

  Polubienie

 2. Pastor Chójecki said

  Każdy kto obejrzy ten film jest ruską kurwą .

  Polubienie

 3. miziaforum said

  A W RAMACH UZUPEŁNIENIA POLECAM FILM FABULARNY W DOBOROWEJ OBSADZIE PRZEDSTAWIAJĄCY MECHANIZMY DZIAŁANIA OMÓWIONE W FILMIE DOK. W ARTYKULE

  http://www.cda.pl/video/56184224

  Polubienie

 4. jana said

  Pastorze Chojecki wolę byc ruska k…ą niż chamerykańskim ch….m tak Pan lizus.

  Polubienie

 5. Pastor Chojecki said

  Ten wyżej to się pode mnie podszywa ale dobrze mówi. Film zaczyna się od Mateusza Piskorskiego – on już jest aresztowany.

  My wiemy kto ten film będzie oglądał. Każdy trafi do ciupy.

  Polubienie

  • miziaforum said

   ojojojojo joj ja też chcę do ciupy 🙂

   Polubienie

  • Pelagia said

   to mnie też wsadź do ciupy, razem z Mizią. Nie chciało mi się tego filmu oglądać, ale po zachęcie ze strony pastora (antychrześcijanina, bo sieje mowę nienawiści) jednak obejrzę .
   Pastorzyna od siedmiu boleści niech mi pokaże, gdzie Jezus kazał nienawidzieć Rosjan

   Polubienie

   • miziaforum said

    jak widzisz ja nawet tego nie skomentowałem poważnie bo oznaczało by to iż podjołem rekawicę żuconą .. czyli zaproszenie do pojedynku PAN MIZIA NIE WZYWA CHAMÓW NA POJEDYNKI HONOROWE BO CHAM HONORU NIE MA ZATEM WYGLADAŁO BY TO KOMICZNIE GDYBY MIZIA STAWIŁ SIĘ Z SZABLĄ A CHAM PRZYSZEDŁ Z WIDŁAMI ……… WIELKI USZCZERBEK BY MUSIAŁ PAN MIZIA NA HONORZE ODCZUĆ SAMĄ TAKĄ ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĄ … BEZ WALKI OCZYWISTA na chamów pan mizia ma postronek i batożek , a i to zaszczyt by go spotkał z mojej strony jak mawiał mój pradziadek 🙂

    Polubienie

   • zagrypiona said

    Warto obejrzeć / wysłuchać, chociaż tematyka trudna i trzeba się skupić bo jest pełno informacji. Koleś mądrze prawi. Ale coś czuję, że on z tego pierdla o swoich nogach nie wyjdzie. Mam nadzieję, że ktoś kto coś może i jest władny go stamtąd wyciągnie.

    PS. I tak mamy przejebane. 😉 Póki chrzczeni scyzorykiem są u władz. Polska zawsze będzie podnózkiem, dopóki nie zerwie więzów. Istnieje pewne ryzyko, że wtedy nam zrobią wiosnę jakąś tam, ale jesli bysmy stanęli zjednoczeni przeciw temu, to moglibysmy wygrac. Tylko najpierw trzeba szybko i celnym cięciem pozbyć się wrzodów.

    Polubienie

   • miziaforum said

    ŻEBYŚCIE MIELI WŁAŚCIWY POGLAD NA OSOBĘ PASTORA CHOJECKIEGO , ZAMIESZCZAM JEDEN Z JEGO WYKŁADÓW SKIEROWANY DO ….. JEGO WIERNYCH
    ZARÓWNO TYTUŁ JAK I TON NARRACJI TEGO „NAUCZANIA” JAK SAM TO NAZYWA JEST …… OCEŃCIE SAMI TO 13 MINUTOWE „NAUCZANIE”

    Polubienie

  • KrisT said

   hhahahahhahahaha ale cie gościu poj…….o! niezłe masz zioło….
   wole być ruskom kurvom jak taką tanią prozachodnią ciotą….. 😉

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: