Miziaforum's Blog

Oficjalne zlecenie na wykończenie Jacka Kurskiego 1 000 000 zł

Posted by miziaforum w dniu Czerwiec 10, 2016


Agencje Public Relations oferują nawet milion złotych za materiały, które doprowadzą do odwołania Jacka Kurskiego

— podaje „Gazeta Finansowa”.

Wedle informacji redakcji na głowę szefa TVP zrzucić miały się m.in. firmy producenckie, z którymi nowy zarząd renegocjuje kontrakty. Ale zainteresowanych w przerwaniu reformowania TVP jest znacznie więcej.

Jacek Kurski się wzmacnia, a wielu się to nie podoba, bo jeśli skutecznie przeprowadzi reformę TVP pozostanie poza zasięgiem konkurencji

— mówi GF ze znanych warszawskich speców od PR, który nie przyjął „zlecenia” na prezesa TVP.

Fot. wPolityce.pl
Fot. wPolityce.pl

W artykule czytamy też:

Gra o odwołanie Kurskiego jest warta świeczki. Odważny transfer speca od Internetu – Kuby Sufina TVN do TVP – poskutkował wstrzymaniem udostępniania kontentu TVPkonkurencyjnym platformom internetowym i skokiem oglądalności platformy TVP, większa cześć przychodów z reklam w internecie płynie teraz zamiast do Polsatu i TVN – do TVP.

I dalej:

Na nowych umowach firmy producenckie mają stracić dziesiątki milionów złotych rocznie. Dotychczasowe praktyki zawierania umów na produkcje i wydawanie publicznych pieniędzy były takie, że trudno było zorientować się, po której stronie stołu siedzą przedstawiciele TVP, a po której producenci. Koszty produkcji miały drugorzędne znaczenie. Nic więc dziwnego, że TVP za produkcję płaci nawet 30 proc. więcej niż konkurencyjne prywatne stacje TVN i Polsat. Producenci traktowali TVP jako magazyn niechcianych produkcji. Zdarzało się, że produkcje zamówione i odrzucone przez prywatnych nadawców emitowała TVP, płacąc jak za pełnowartościowe. Był to podobno jeden z powodów nieudzielenia poprzedniemu zarządowi absolutorium przez ministra Skarbu Państwa (pełni jednoosobowo rolę walnego zgromadzenia TVP). Nominacje nowych dyrektorów W. Gaspera i A. Garapicha poskutkowały wzrostem przychodów z reklam oraz nagłośnieniem wątpliwości co do poprawności pomiarów oglądalności dokonywanych przez AGB Nielsen. Uruchomiony przez TVP dialog techniczny i planowany przetarg na nową firmę dokonującą pomiarów może skutkować rekonstrukcją obecnego sztucznego ładu na rynku reklamy i kolejnymi stratami dlaTVNPOLSAT. Całe to zamieszanie uruchomiło naciski na wymianę Jacka Kurskiego.

Jak podaje „Gazeta Finansowa” już kilka tygodni temu na łamach jednego z tygodników opinii miał ukazać się materiał szkalujący głównych architektów zmiany w TVP m.in.: Bortkiewicza i Sufina. Autor zgłosił temat przełożonym pod hasłem „dymisje w TVP”. Ten doświadczony i nagradzany dziennikarz, ma jednocześnie Agencję Public Relations i jest zaprzyjaźniony z producentami telewizyjnymi. Tekst się nie ukazał (mimo że był planowany), dziennikarz natomiast odszedł z redakcji. Rzekomo kompromitujący materiał krąży jednak dalej.

I jeszcze komentarz GF:

Zleceniodawcy całej operacji wiedzą, że nie warto „inwestować” w takie gazety jak Newsweek czy Gazeta Wyborcza. Uderzenie ze strony tzw. Salonu tylko wzmocniłoby pozycję Kurskiego w oczach prezesa PiS. Dlatego ataki muszą iść ze strony mediów związanych z obecnie rządzącą opcją polityczną. To oczywiście stwarza pewną trudność. Dotychczas dziennikarze tych periodyków nie byli specjalnie atrakcyjni dla PR-owców czy lobbystów.

Gra rzeczywiście toczy się o wielką stawkę. Telewizja Polska na produkcje zewnętrzne wydaje rocznie około 800 mln złotych. Na dodatek za prezesury Jacka Kurskiego przywrócono w niej elementarny pluralizm. Wielu to się nie podoba.

gim, źródło: Gazeta Finansowa

Komentarzy 31 to “Oficjalne zlecenie na wykończenie Jacka Kurskiego 1 000 000 zł”

 1. miziaforum said

  komentarza swojego nie zamieszczam w arcie powyżej , ALE PYTAM W JAKIM KRAJU POLACY ŻYJĄ SKORO .. OFICJALNIE SIĘ ZAMIESZCZA INFORMACJE O TYM ŻE JEST DO ZAROBIENIA MILION ZŁ ZA WYKOŃCZENIE CZŁOWIEKA …..

  DZIWNY KRAJ WIEDZĄ KTO TO ZLECA , ILE PŁACI , WIEDZĄ ŻE TO NIELEGALNA PRAKTYKA , I JESZCZE ……

  NIC NIE ROZUMIE TO JAKIŚ BURDEL A NIE KRAJ CYWILIZOWANY

  Polubienie

 2. miziaforum said

  O TU DZIŚ TEMAT CIEKAWY O KTÓRYM JAK PISAŁEM 2 LATA TEMU MASĘ MATERIAŁU
  A PANOWIE KOWALSKI I CHOJECKI ŁADUJĄ WAM TO DOPIERO DZIŚ JAKO SENSACYJNĄ BULWERSUJĄCĄ SPRAWĘ …… O CO CHODZI … WIECIE CZY NIE ??

  NO ALE POSŁUCHAJCIE NA ŻYWO ……….

  CO MOGĘ DODAĆ NAWET 2 LATA TEMU GDY BYŁO TO FAKTYCZNYM SZOKIEM W MEDIACH W/W PANOWIE DWAJ NIE PUSZCZALI NA TE TEMATY ANI PARY Z UST PO PROSTU NIC ……. SPRAWY WTEDY NIE BYŁO CHOĆ MIELI JUŻ TUBKI PROPAGANDOWE A MARIAN MÓGŁ NA WIECACH ULICZNYCH COŚ KOLWIEK WSPOMNIEĆ …….. SAMO SIĘ NASUWA PRAWDA

  LAJKI , SUBY …. WPŁATY

  I BĘDĄ TAK SZOKOWAĆ DZIŚ TYM JUTRO TAMTYM ZALEŻY CO BARDZIEJ CHWYCI UWAGĘ ..

  ABY BYŁO SPRAWIEDLIWIE NIE TYLKO ONI MILCZELI WTEDY ……

  W TYM WSZYSTKIM JEST JEDNAK PLUS , ŻE SIĘ TO PRZYPOMINA BO TO SIĘ DZIAŁO DZIEJE I ….. BYĆMOŻE DZIAŁO BEDZIE

  TU MÓJ OSTATNI MATERIAŁ NA TEN TEMAT

  https://miziaforum.wordpress.com/2015/06/04/iii-r-p-panstwo-potwor-miedzynarodowe-sledztwo-interpolu-przeciw-urzednikom-iii-r-p/

  Polubienie

 3. zagrypiona said

  Teatr dla ubogich umyslowo. Jeden kurski w tvp drugi braciszek w GW. I ze niby jakas wojna trwa. Gówno tam, maca wode zeby dalej trzepac mamone na tym naszym umeczonym kraju.

  Nie ludzcie sie nikt nie bedzie wykonczony. Oni sie klepia nawzajem po dupach i smieja z ludzi ze kupuja te inscenizowane wojenki.

  Polubienie

 4. KnUR1 said

  No bredzi Chojecki. 5 min o handlu dziećmi i reszta po staremu. Dziś do Chin nawet dojechał i jaki to jest okrutny kraj. Z odcinka na odcinek coraz mocniej jedyna nadzieja w USA. Aż mi się przypomniała rozmowa ze starszym moim sąsiadem amerykańcem z niemieckimi korzeniami. Bardzo miły, spokojny i stonowany facet z lekarskiej rodziny. Mówił, że on do USA już nie lata przez Chiny tylko Koreę, bo w Chinach traktują go na lotnisku jak terrorystę i jest pod eskortą. Tak ich tam traktują 😛

  PS .Mam nadzieję, że zobaczymy ten ich zjazd „Idź pod prąd” gdzie wejściówka to wydatek minimum 200 pln i tych ich sponsorów / gości, których jest blisko 600 osób miesięcznie (wynika z przelewów).

  PS2. Ciekaw jestem w jakich mediach amerykańskich A.Jabłonowski wyczytał o „tubylcach na koniach z dzidami” 😛 bo ja nie znalazłem nic poza wpisem na MF. Tyczy się to ogólnie obu pacjentów. Może ma ktoś linka do tych artów z USA ?

  Polubienie

  • miziaforum said

   widocznie dla pastora jestem ruski chuja dla jabłonowskiego amerykańską prasą 🙂 dobre !

   Polubienie

  • KnUR1 said

   Myśle, że Marian powinien sam pocisnąć i olać pastora. Nawet coś jak TVSZOK choćby, żeby mieć swoją prywatną tube. Albo inaczej…. po co mu Chojecki ???

   Polubienie

   • KnUR1 said

    Sorry urwało mi się trochę teksu. Nie chce mi się wierzyć, że Chojecki uzbiera te blisko 30k na starcie PLN miesięcznie porównując z S.Michalkiewicz np. http://www.michalkiewicz.pl/wplaty.php na ktorego wypowiedzi sami się powołują. Poza tym samych wejść na flimiki mają podobnie do TVSZOK, tyle, że Pan Jacek sobie sam komentuje i tyle – za friko. A jeśli faktycznie OK zbiera tyle kasy to tylko, za sprawą Mariana. Wkurwiają mnie bardzo takie ślizgacze na cudzych tyłkach jak pastor.

    Polubienie

   • miziaforum said

    po co mu chojecki ?? dla kasy Chojecki jest włascicielem tego kanału , dosć długo była to tv pastora taka na patyku patrz na kanale jego osobne materiały … 🙂 a robione pod szyldem marian / pastor … i ty pastor postarał się o kogoś żeby w końcu ruszyć z miejsca z kasą o czym sam mówi nie raz ile to przyszło datków MARIAN SIEDZI TAM DLA KASY BO PO WYDYMANIU GO PRZEZ KOLESI Z R.N ZOSTAŁ JAK TEN PIERDOLONY OSKUBANY GOŁODUPIEC PONAD 50 KRZYŻYKÓW NA KARKU ŻADNEGO WYKSZTAŁCENIA I PRZETRĄCONY KULAS ……… DUPA BLADA A JEŚĆ TRZEBA Z TEGO CO CHOJECKI MÓWI W RAPORTACH Z WPŁYWÓW ŚREDNIO WPŁYWA JAKIEŚ 8000 NA TYDZIEŃ …. ALE TO MARIAN JEST GŁÓWNYM MAGNESEM

    PAMIĘTASZ TYTÓŁ NA MOIM BLOGU
    „BEZ MARIANA KOWALSKIEGO NIEMA RUCHU NARODOWEGO” taki stary
    TERAZ MÓGŁBYM NAPISAĆ
    „BEZ MARIANA KOWALSKIEGO NIEMA PASTORA CHOJECKIEGO ”

    MAŁO TEGO PISAŁEM MARIAN R.N WYCIŚNIE CIĘ JAK CYTRYNĘ I NA PLECACH WWIEZIESZ KILKU CHŁOPCÓW DO SEJMU ………. I TAK SIĘ STAŁO

    PODEJRZEWAM ŻE JAK CHOJECKI TWARDO POCZUJE GRUNT ……… ZNACZY SZMAL I DZIĘKI POPULARNOSCI TV NETOWEJ SZEREGI JEGO KOŚCIOŁA SIĘ POMNOŻĄ RAZY 10 ………. KOPNIE W D… MARIANA I STANIE SIĘ SAMODZIELNYM PRZYWÓDCĄ DUCHOWYM ……. takzwane wolne datki wiernych są bardziej bezpieczne i stabilne niż zwolenników politycznych ……. TAK TO WYGLĄDA

    Polubienie

    • KnUR1 said

     Pamiętam te wpisy. Ale co za problem otworzyć swój kanał „Marian Kowalski”. I zrobił by trochę siana na samych wejściach na swój kanał, miałby ich więcej niż IDZ POD PRAD + przelewy. I więcej wolności, a nie siedzieć za chujeckim, co sobie własną tubę odpala, rzesze wiernych później tego jego kościoła.

     Polubienie

     • miziaforum said

      dla ciebie dla mnie to proste założyć odpalić i gadać …. ale na serio są osoby zdolne w jakiejś dziedzinie ale bez wsparcia choćby byle jakiego nie potrafią zupełnie nic nie zmyślam znam takie osoby …. i tak jest z marianem dla niego jest betka wskoczyć na stół i pierdolnać mowę że stoi kilka tysięcy z otwartą japą , a dla ciebie ? był by to problem … ale jak chodzi o medialne studio nagrań marian mięknie i nie da rady jako twórca ….. a może się mylę i jest jakiś układ ty mnie marian z kościołem pociągnij ja podziele się tym co mamy …. a może marian jest juz wiernym koscioła Chojeckiego … kto to wie

      Polubienie

    • Marysia...zwyczajnie Marysia. said

     Nuuu..trudno nie przyznac racje.

     Polubienie

   • miziaforum said

    MARIAN UMIE GADAĆ ALE NIE ORGANIZOWAĆ SIĘ SAM …….. NAWET W KWESTII SAM JAK JACUŚ Z TV SZOK ……… SAM SIĘ ZASTANAWIAŁEM NAD TAKIM PRZEKAZEM TV …. ZAMIAST TEKSTÓW NA BLOGA … NAWET LEPIEJ MI IDZIE SZYBKIE GADANIE NIZ PISANIE ALE …. JAKOŚ NIKT NIE NACISKA A POKOZTWANIE SWEJ JAPY W NECIE … PO CO ? A PRZEMAWIANIE W SKARPECIE NA GŁOWIE .. JAKOŚ MI NIE TAK …
    pozatym wolał bym jakiś poziom zachować zatem samemu trochę ciężko , montować obrabieć itp .. 🙂 chyba że lud zażąda żebym stał się tv mizia 🙂

    Polubienie

    • KnUR1 said

     Albo jest sfustowany i przechodzi taki okres, że ma lekko wyjebane już. Oberwał trochę po prezydenckich wyborach.

     Co do obrówki materiałów wideo jak wposmniałeś to ja jestem chętny. Bez problemu mogę złożyć ramówkę lepszą od eTV czy innych jakie są włąsnie z TVN. Ty japy nie chcesz pokazywać więc potrzebny jest aktor, albo jakaś odmienna forma przezentacji informacji. Jest nas tutaj MF trochę ludzi rozsianych po świecie i możemy to wykorzystać nie tłumacząc ludziom jak świat wygląda tylko z ich perpektywy religii, kultury albo innego świecia. Nie będę po nikach wymieniał ludzi zaprzyjaźnionych z tym forum :)P którzy chyba chętni są do pomocy ? … Może zainicju taką akcję w arcie i sprawdzimy ilu jest chętnych podjąć jakąś pracę w tym temacie, a zdaje się wilu nawet czasu nie brakuje. Jakaś burza umysłów na początek choćby 5 osób. To modłoby być humorystycznie, prankowo, satyrycznie … ogólnie jakaś forma, choćby jak „Historia bez cenzury”. Do tego dograć kilka języków do filmów, żeby każdy sobie mógł słuchać w różnych językach audio, albo tłumaczeniach tekstowych. Tak na szybko. Ale chyba faktycznie potrzebna jest jakaś wiodąca twarz, a może to być nawet przebrana za klauna czy zwierzaka czy cokolwiek w zależności od tematu odcinka..

     Polubienie

     • KnUR1 said

      A tak będą ciebie jebać po dupie i podpierdalać twoje teksty za freeko 😀 do tego kradnąc ci kase. Wieć albo spierdalać na ten MADAGASKAR albo coś zrobić więcej :5555 poza pisaniem.

      Polubienie

     • miziaforum said

      mozna tez zrobic tak wchiodzę ja ale jako nie ja pod pseudonimem mnie nikt nie widział no moze kilka osób wiec reszta oglądała by mnie ale nie wiedziała ze to ja 🙂 … ale coś ci dołączę patrz ty co sie dzieje z tv szok

      SZYBKO BO ZARAZ MOGĄ GO ZNIKNĄĆ !

      Polubienie

      • KnUR1 said

       Już ma po kanale Pan Jacek. Tyle co on ciapatych jebał 😀 Co nie znaczy, że kontakt urwany. Ale to jest sygnał bo nie rzadko ma więcej wejść niż Chujeckie z Marianem. Ale wracająć, prosta piłka. Chciałeś przekręcić kanal na satyryczny. Nagrywasz co masz do powiedzenia, na niebieskim tle, purpurowym czy zielonym. Te tło się zastąpi czymś ladnym albo jakimiś skrótami z ogólnych informacji. 3-4 minuty przekaż, żeby nie nudzić a bardziesz szokować (tu by się przydał jakiś gość od tych mechanizmów). Ja to montuje i odsyłam według jakieś scenariusza, tak jak to się robi zawodowo. Nic trudnego. Scena, aktorzy, opis sceny, co w tle … dialog, kolejna scena. Ten prosty scenariusz mogę redagować tu ludzie z forum co tak bardzo lubią pisać i pomagać 😛 Ja montuje i tobie odsyłam. Ale bez wulgarzymów i najazdow na syryjczyków bo będzie ban, można robić wesje bardziej hardcorowe i siać poza youtube, w końcu to nie wyrocznia i warto mieć więcj kopi na necie, aż zejść do 2-5 lvl internetu. Ale o tym później może :LDDD

       Polubienie

       • KnUR1 said

        Ale nie pokazujesz twarzy, w jakieś masce, klauna bo satyra; Czy odpowiedzniej do danej treść. Albo nawet je zmieniasz. Widziałem kiedyś gościa co gra w jakaś gre online, dobry gracz i takie numery robi; I zwyczajnie pare tysięcy ludzi go ogląda jak sobie gada i gra i czasami im odpowiada na chacie na pytania; Sam się w to nawet wciagnalem na jeden dzień

        Polubienie

       • miziaforum said

        MOŻNA MOZNA TYLKO ZOBACZYMY ILE CZASU WYTRZYMA TVSZOK … eee jedni mogą mówić inni nie mogą

        kiedyś napisałem koncesjonowani antysemici 🙂
        Unia Europejska wypowiada wojnę internetowej wolności słowa
        autor: Soeren Kern • 9 czerwiec 2016
        Przeciwnicy kontrują, że inicjatywa ta oznacza zamach na wolność słowa w Europie. Mówią oni, iż definicja UE „mowy nienawiści” i „podżegania do przemocy” jest tak niejasna, że może zawierać praktycznie wszystko uznawane za niepoprawne politycznie przez władze europejskie, w tym krytykę masowej migracji, islamu, a nawet samej Unii Europejskiej.

        Niektórzy członkowie Parlamentu Europejskiego określili unijny kodeks zachowania online – który wymaga usunięcia „obraźliwych” materiałów z internetu w ciągu 24 godzin – jako „orwellowski.”

        „Decydując o tym, że ‚ksenofobiczny’ komentarz w reakcji na kryzys jest także ‚rasistowski’, Facebook przedstawia poglądy większości Europejczyków (…) jako poglądy ‚rasistowskie’, więc określa większość Europejczyków mianem ‚rasistów'” — Douglas Murray.

        W styczniu 2013 roku, Facebook zawiesił konto Khaleda Abu Toameha, gdy napisał on o korupcji panującej w Autonomii Palestyńskiej. Konto zostało otwarte ponownie po 24 godzinach, ale dwa posty zostały skasowane bez jakiegokolwiek wyjaśnienia.

        Polubienie

       • miziaforum said

        patrz nowy art wogóle czy warto coś zaczynać w necie !!!! CIEKAWE PRAWDA , + POLSKA USTAWA O TERRORYŹMIE = ZERO PRAWDY W INTERNECIE … LUDZIE BĘDĄ SIĘ BALI NAWET CZYTAC ARCHIWALNE TEKSTY BO AKTUALNE BĘDĄ CIĘTE Z MARSZU ……. CIEKAWE CZY I WORDPRESS … JEŚLI NIE TO WORDPRESSOWE BLOGI STANĄ SIĘ JEDYNYMI XRÓDŁAMI WIEDZY

        Polubienie

       • KnUR1 said

        Czytałem arta. Rób sobie backup co jakiś czas tego co masz. Nie wiem gdzie tam hostingujesz czy cokolwiek, nie interesuje mnie to. Ale jak ciebie w końcu przymkną to zejdziesz poziom niżej w internecie. Wszystko co potrzebujesz to backup bazy danych możesz to zrobić z poziomu phpmyadmin czy innego co ci hosting udostepnia. Tylko mnie to choćby w swojej dupie na pendraku, albo zakopane w ziemii 🙂 Co do filmiku to fajnie było by chociaż spróbować jeden nagrać. Fakt nagrywać kolejny i jebać jednego z drugim anysytemowca to kolejne okienko do podzielenia. Nie wiem, ja się nie znam na polityce. Ale warto chyba sprobować wytępić zlodziejskie kurwy. Jak to Max mówi, możesz mieć misję w gównianej oprawie, albo satyrę z ukrytą misją. Co szkodzi spróbować … trochę czasu. Nawet we dwóch mżemyh to zrobić – i nie żebym się ślizgał po twojej dupie ;55555 tak dla próby; ja ci odsyłam i nic nie chce. Ale jeśli nikt się pod tym nie podpisuje na tym forum, to jak najbadziej komedia w maskach (hahaha, nie żeby ciebie jakoś przyozdabiać dla hecy) tylko dla KASY, zwykłego SIANA. … Już za dużo wina chyba dziś, ale poważnie pisze. .. .Jutro uciekamy na weekend na plaże, później ktoś mnie zaprosził na mecz, ponoć Polacy grają w niedziele o 23 mojego czasu. Takze do niebawem.

        Polubienie

       • miziaforum said

        można pomyśleć a i mozna robić tak aby wszyscy wiedzieli o co chodzi ale nie było sie o co przypierdolić 🙂 to sie da zrobić wypromować okienko niema problemu poto jest blog .. pomyślimy no to wesołego wolnego 🙂

        Polubienie

 5. KnUR1 said

  Czaasmi nagram sobie filmik z pola golfowego jak mnie firma pogna gdzieś i puszczają to gdzieś 😛

  Polubienie

  • kacperkias said

   Trojka dolna lewa trafiona pileczka golfowa???

   Polubienie

   • KnUR1 said

    Nie znam sie na golfie w ogóle, poza tym, że pola są ladne i fajne,

    ale mam nagranie ;D kolesia z firmy, który poniżej mówi na kacu albo jeszcze najebany, że w Pattaya (największym burdelu na świecie), że fajnie poznać laskę i zabrać ją do TEATRU albo MUZEUM :555555555

    (ok miłego weekendu)

    Polubienie

 6. Pelagia said

  ja też życzę fajnego łykiendu

  stare, ale jare: gary muwałt

  Polubienie

 7. KnUR1 said

  Moi starzy na imprezie w Cekcycie, Bory Tucholskie, koło Krzywogońca

  (ostatnią nogą)

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: